Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (So, 28. 9. 2019 - 09:09)

mně už ne,ale čurám taky často.

Míla (So, 28. 9. 2019 - 01:09)

Holky už jsem jako vy.Pálí mě cůrací dírka je to nepříjemné a asi budu muset k lékaři.

Klára (Pá, 27. 9. 2019 - 15:09)

Jedeme na chaloupku. Pane Helbich a další moc děkuju. Libor asi nepřijede ještě se dostává z virózy. Nikolka je už vpohodě. Ozvu se. Díky. Nestíhám

Helbich (Pá, 27. 9. 2019 - 07:09)

Klárko, vim o jakou učitelku jde. Takhle buzerovala i moji holku a stale tam učí. Napsal jsem stížnost na inspekci hned vcera a souběžně dopis do školy a na městský úřad. Nenechám to jen tak.

Anetka (Čt, 26. 9. 2019 - 22:09)

Dnes sem si venku počůrala paty a nohavice a hledám v tašce kapesníky a nic tak ještě jsem ji měla pěkně mokrou.hrůůůůza

Znalec (Čt, 26. 9. 2019 - 21:09)

neřešte taktiku! Připadá mi to,že jste na to nastavený jen abyste mohli kousnout. Nechte ty holky a další kjejich příznivce napokoji. Když se vám to nelíbí jděte jinam, nebo buďte ticho. Já jsem tady taky na to dřív reagoval,ale když jsem věděl co a jak přijal jsem to a ctím příběh života těchto osob a pokud se mi nelíbí odejdu z týhle diskuze a nechám svobodu jiným.

Martina (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Já jsem taky byla napjatá celý den a je to moc fajn. Máš skvělou mámu a vůbec všechny jste bombasticky propojený velkou společnou láskou . To je obrovský dar!

Host (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

nepochopil ani já,ale je to jedno. Tady nejde o mimikry a taktiku. Ale o obsah

Markéta (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Nechápu,co tady řešíte. Klárko moc pozdravuju a jsem ráda,že jste už snad v pohodě. Ve škole by to měli opravdu dotáhnout důsledně a tu učitelku zazdít.

Dan (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Nemyslím. Jestli leží tak je to jen lehkej úlet v ději.

Pozorovatel (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Nepochopeno. Nevadí...

Pozorovatel (Čt, 26. 9. 2019 - 19:09)

Libor má novou taktiku :)

Miška (Čt, 26. 9. 2019 - 19:09)

J8 už vím jak to dopadlo u Klára,ale nechám na ní, jestli se svěří. Kamarád Luděk je dnes doma a jetaky nemocný. Asi teď jsou nějaký chřipky ale já jsem naštěstí vpohodě. I učuranou baculku mám vpořádku,ale dnes čurala několikrát a vždycky z plnýho močáku a jednou venku cestou ze školy kousek u řeky za stromem. Přemýšlím jestli s kamarádem budeme mít sex a já bych to chtěla ale on je spíš nesmělý ale to mně láká. Když jsme spolu čurali tak byl tak vzrušenej a říkal,že se mu to líbí.

Klára (Čt, 26. 9. 2019 - 19:09)

Dnes to zpočátku vypadalo bledě, ale to jsem nevěděla, protože jsem jela do školy. Nikola ale cestou s mamčou do školy se zasekla, že tam nepůjde a utekla domů a tak mamča tam šla sama. Samotná ředitelka prý šla do jejich třídy a ptala se dětí, jestli takové chování dotyčné učitelky viděly a prý to potvrdilo několik jich a ,že taky jedny holce pak bylo špatně. Učitelka nebyla vyhozena ,ale prý dostala volno a bude se to řešit asi konečně důrazně. Ségra nakonec do školy nešla a byla doma ale je celkem dobrá,ale když jsem přišla domů ze školy tak mi to všechno říkala a plakala ,ale teď je u sebe a zítra do školy půjde normálně. Dneska jsem ji nabídla,že budeme spát spolu u mně a budu se s ní hodně mazlit ikdyž mi dnes vzala obrázek,co jsem dostala od Libora a vytiskla jsem si ho a tak prostě provokovala. Tak když chtěla na záchod tak jsem ji tam vlezla a nepustila jí,ale když už začala skoro bulit a měla zkřížený nohy a ruku na pipince, tak jsem ji pustila, aby se opravdu nepočůrala. Tak se trochu takhle provokujeme někdy, ale je to dobře, že se z toho včerejšího nepříjemného zážitku dostala. Čůrala jsem dnes i pod viaduktem ale nevěděla jsem, že už tam nebudou opravovat a tak jsem si radši došla ve škole a tam jsem udělala jen trochu spíš ze zvyku a jen malinkou loužičku a kdybych chtěla tak bych to domu vpohodě vydržela. Libor ještě marodí,a tak asi opravdu na víkend nepřijede,ale jsme v kontaktu a milujeme se.

Klára (Čt, 26. 9. 2019 - 07:09)

Segra už je dobrá,mely jsme klidnou noc a čůraly až ráno ale zato intenzivně hodně. Mamča to jde řešit do školy. Nejradši bych šla s ní,ale nemohu. Ozvu se jak to dopadlo.

Martina (Čt, 26. 9. 2019 - 09:09)

Držím palečky! :-)

:-/ (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

To jsou zase slátaniny.Chybí jen Míla a Tony a pár těch obhajovatelek dědy

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

Nicku "Klárka" - jsi debil.

Klárka (St, 25. 9. 2019 - 20:09)

No já se z toho zblézním, Nikolka bulí a já už taky. Z Nikolky vylezlo, že s tím jídlem ve škole lhala a když jsem jí řekli, že učitelku asi vyhodí, tak se přiznala. Ona totiž už několik dní chlastá moje čůránky z mého nočníku, protože mě moc ráda, tak zkouší i tak. Takže teď s mamčou nevíme co udělat.

Klára (St, 25. 9. 2019 - 20:09)

Tak mamča měla pravdu. Ta stejná učitelka ji zase nutila jíst jídlo,který nemohla. Segra je krátce po operaci slepáku a tohle je teda kreténismus. Mamča to tak nenechá a já jsem naštvaná na nejvyšší stupeň. Už je jì líp a snědla trochu jídla. Snad jí to nebude putovat zpátky.

Reklama

Přidat komentář