Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Jirka. (Čt, 31. 10. 2019 - 15:10)

:-))) Ona je ale dnes ta džínovina jiná, než bývala kdysi v Tuzexu a nebo pašovaná ze západu. Na ty staré jsem náhodou narazil a je to jiná látka, ta se dřív asi pěkně ošoupala, dnes se to rozerve a můžeš to vyhodit a trhá se to ne napříč nohavice, ale podélně třeba shora dolů, protože ta základní bílá je ojebaná a už se to nedělá z přírodní bavlny, která má dlouhý vlas, ale z recyklátu a z GMO bavlny, která má krátký vlas a je míň kvalitní a prosáklá pesticidy. Požadavek je elasticita a přídavek syntetického vlákna. Tak mě to bylo vysvětleno. Dnes se to nedá tak dobře seprat jako dřív a o dlouhém nošení, až se prodřou je spíš věc snu, protože se to dřív rozerve. A proč si tam ty díry teda neudělat sám, když se to stejně rozloží, kdo by na to čekal? Tak si je taky roztrhám a v pohodě.

fublibuk (Pá, 1. 11. 2019 - 11:11)

No, proto taky už asi 35 let nenosím džíny. Hezkej den přeju.

Jirka. (Pá, 1. 11. 2019 - 15:11)

A co nosíš? Péřové kalhoty?

fublibuk (Pá, 1. 11. 2019 - 19:11)

Ne, v zimě jen péřovou sukni, jinak si vystačím s americkýma ripstopama. :o)

Jirka. (Ne, 3. 11. 2019 - 10:11)

Nic ve zlém, ale ty kalhoty jsou z mého pohledu příšerné a nikdy bych je na sebe nenavlékl. Jak to vychází z armádního oblečení, tak to je hnus a patří to do armády a nebo na frontu. To je zase můj názor. A co je ještě hnus, tepláky, které se postupně derou výš, jako nějaké top oblečení. Vrchol je, když k nám přijel manažér z jedné firmy v teplákách, nahoře široké a dole na lýtkách narvané a ještě krátké, jak je to dnes IN. A k tomu měl sako. Tak to je docela vrchol nevkusu a šílený úlet. To už by udělal líp, kdyby přijel v džínách s dírama na kolenou.

fublibuk (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

I ty jeden pacifisto.... :o/

Jirka. (Út, 5. 11. 2019 - 13:11)

Každý má svůj styl a army styl nemusím, jsme snad civilisté. Jediné co beru je bunda Bomber origoš, ty zcivilněné varianty už taky nemusím a nejsem ten co se to s nima automaticky spojuje. A armáda jsou vyhozené prachy. Ale to řešit nebudu. Rozervané džíny jsou pro mě hezké, k nim mikina s kapucí, orvaná džínová bunda a péřovka. Prostě klasika, kterou nic nezkazíš. Ty moderní šosaté pytle taky nemusím, takže v tom ty tvoje kalhoty nejsou samy.

fublibuk (Út, 5. 11. 2019 - 16:11)

Ale v klidu, užid si to. Někdo holky, jinej vdolky. Nebo koblihy. I s dírama a marmeládou. Každopádně se ochlazuje a můžeme si ty všechny podoby našeho milovaného fetiše vychutnat naplno. Tak to dělějme, dokud můžem, nebo příjde Greta a máme po žížalkách, protože ta je schopná najít uhlíkovou stopu i v peří. Hurá do pejří!!!

Jirka. (Út, 5. 11. 2019 - 16:11)

Nenech se rozhodit :-)) ... To je fakt s tím peřím. Však ti ptáci vyprodukují bordelu... Ale na péřovky zatím nic moc počasí. Nosím stále jen tu superultramoderní tenkou. V nějaké reklamě bylo, že je od-20 do+20. No tak to při -20 abych měl min.4 na sobě. To byl dobrý blábol, tou tenkou nikdy nenahradí tu hodně vycpanou tlustou. Jde přece o tloušťku vrstvy peří a vzduchu pro izolaci. Jak 6mm nahradí 4-5cm?

fublibuk (Út, 5. 11. 2019 - 16:11)

No já už vytáh mou prošívanou sukni a vrčím si blahem. Když ráno v 6 vidíš ty frajery a frajerky v kabátečkách, sáčkách a děravejch džínečkách, jak kosaj klepu, a já na peroně půl hodiny čekám na přestup na vlak a je mi fajn, tak se jim zkrátka jen směju do ksichtu. Oni jim to revmatický klouby a nestydlý ledviny za pár let spočítaj. :o) no a navíc si myslím, že mi to strašně sluší. :o)))

Jirka. (Út, 5. 11. 2019 - 17:11)

Asi sluší :-)))) To já před domkem hupsnu do auta a vylezu u dveří firmy. Orvané džíny nosím, ale podšité. Po cestě vidím holá kolena a nohy nad botami v orvaných džínách a dokonce to měla i cca 55 letá (kdo to pozná pod tím nánosem šminek). Tak asi zatím v pohodě, při těch teplotách v 8 hodin. Tak diktát módy se musí dodržovat stůj co stůj. To neznáš? Kabáty jsou přece IN. Kdo by nosil ty tlusté teplé péřovky, které přidávají kila? No, co dodat...

fublibuk (Út, 5. 11. 2019 - 18:11)

No, některý exempláře asi nemají doma zrcadlo, a pokud jo, tak nemaj soudnost. A nejhorší je, když se berou smrtelně vážně. To se stávají směšnýma. Nejsrandovnější jsou takový ty a ti diblíci, věk 50 plus, na sobě tričko s flitrovou kočičkou a upnutý legíny, vše ve velikosti 60... Kolotoče hadr.

Jirka. (Út, 5. 11. 2019 - 20:11)

Jj, to je záživný pohled a ještě narvanou tu tenkou moderní péřovku, kde peří ani vzduch nemá šanci vytvořit ochrannou tepelnou izolaci. To je něco.

fublibuk (Út, 5. 11. 2019 - 20:11)

No, izolaci tvoří to lidský sádlo... ale já taky nemám zrovna eterický rozměry. :o)

Jirka. (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Nejde o rozměry, ale o trochu soudnosti a to je obrovský problém některých individuí.

fublibuk (Čt, 7. 11. 2019 - 08:11)

A problém to je nejen individuí, ale i primitivních jednoduchů :o)
Navlíkám suknici a razím do města pro trochu toho zázvoru. Hezkej revolučně listopadkový den přeju všem.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 14:11)

Tak to jsou hrozné kalhoty, to radši ty rozervané džíny.

Tonda wet (Ne, 20. 10. 2019 - 13:10)

Ahoj všem já od malička mám rád zimní kombinézy jsou dost pohodlné rád vnich spím rád vnich chodím ven vzrusujou mě víc v posteli já občas pod nimi nosím takové ty klasické punčocháče ty žebrované občas si stoupnu do vany a počůrám se do toho i v zimní kombinéze jestli to někdo taky děláte moc děkuji

Anonym (Ne, 20. 10. 2019 - 13:10)

...já to nedělám, nesnáším vlhko. :o))

BP. (So, 19. 10. 2019 - 16:10)

Jak tak koukám na to počasí, tak si těch péřovek moc neužijeme. Tak na chvíli ráno.

Reklama

Přidat komentář