Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

BP. (Pá, 15. 11. 2019 - 11:11)

Tak už to vypadalo nadějně, vytáhl jsem TNF, ale dnes zase pařák skoro 10 st.

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 06:11)

Nazdar zmrzlíci, je tu nějak mrtvo, že by už vám zmrzly držky? Venku je nad nulou, tož teplotou to asi nebude. Nebo došly nápady, kombinézy pro dcery, cévky a plíny?

Lenkanabal... (Út, 12. 11. 2019 - 08:11)

Jak tak koukám na seznamu na článek a obrázek o mrazivém počasí v USA,nebylo by to nádherné i u nás? Alespoň na týden. Mě by to vůbec nevadilo,jsem dobře vybavená...To bychom si užili kombinéz a pořádných bund.

Jirka (Ne, 22. 12. 2019 - 17:12)

Juu,uz se nemuzu dockat,az bude poradne mrznout,vytahnu moji sustivou kombinezu,pres ni jeste bundu a vyrazim nekam ven.

Jiří (Po, 23. 12. 2019 - 16:12)

Rád bych se přidal, ale chtělo by to větší mráz a né déšt

Jirka (Po, 23. 12. 2019 - 17:12)

Kolem pulky ledna ma snad dorazit poradna zima

Jiří (Út, 24. 12. 2019 - 06:12)

Už aby to bylo. Rád bych podnikl nějakou procházku ve dvou, nechceš se projít ve dvou a přijet k nám do K.H je tu na co koukat, posedět u dobrého pivka, dát něco dobrého na zub a kdoví co bude dál?

Jirka (Út, 24. 12. 2019 - 11:12)

Ahoj,s casem jsem na tom dost spatne. Dekuji za pozvani. Ale rad tu pokecam o cemkoliv,co se tyka tohoto tematu

fublibuk (Út, 12. 11. 2019 - 11:11)

Ale neboj, však se dokokčáš, no a třeba dneska ráno byla kosa jak v ruským filmu. A nejhorším to zachrání Greta klimakterička.

BP. (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

Pěkná krátká bundička crop nuptse the north face - černá a fialová. Ty ženský mají takových možností. Hned bych té mojí koupil, jenže by mě s tím vyhodila. Samozřejmě mě to nechce pustit odkaz. To by bylo pomuchlování a sexík. Nevím jak je to na ven, asi s dlouhou mikinou, ale hezké.

TNF (St, 20. 11. 2019 - 08:11)

Přesně takovou jsem si koupil černou. Pod ní nosím mikinu s kapucí a ta bunda je tak krátká, že je u mikiny v pohodě přístupná kapsa. Tak mám kam strčit ruce. U bundy jsou kapsy dost vysoko, jak chybí ten spodní díl. Na veřejnosti zatím žádné reakce, jen jedna asi tak 20 letá na mě dost koukala. Jestli ví o jakou bundu jde.

BP. (Čt, 21. 11. 2019 - 13:11)

Tak jdu do ní, do černé a uvidím. Budu mít trochu jinou než klasiku, ale zajímavou.

fublibuk (Čt, 7. 11. 2019 - 13:11)

Jo, v posledni dobe mi sem nejdou taky vkladat zadny odkazy, rve to, ze je to spam... :o(((

Steve (St, 30. 10. 2019 - 17:10)

Je na čase vytahat teplé a tlusté věci, bude zima po ránu ... Už dnes to byl hnus.

fublibuk (So, 26. 10. 2019 - 22:10)

Koukám, že ty poslední záchvěvy vedra to tu úplně uvařily. Nebo jsou všichni zalezlý v kombinézách od Arcticu s cévkou kolem krku a šálou v močovovodu?

KM (Út, 29. 10. 2019 - 22:10)

:) Ocenuji kvalitni smysl pro humor. Ale na perovou ven to jeste neni, leda nenapadne vecer. Nosim vsak sve oblibene historicke kozene. Avsak uz brzy to vypukne. Na par mesicu. A pak vetsinu roku trickove peklo :(

fublibuk (St, 30. 10. 2019 - 16:10)

Ono nejen trickove peklo, ono je to peklo, zejmena to modni, celej rok. to co potkavam v autobusu nebo trolejbusu, no, ty dvounozci a dvounozkyne asi doma nemaj zrcadlo... zejmena na ty diry na kolenou me vzdycky utahnou. Drbani.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 08:10)

A co je špatného na rozervaných džínách? Díry na kolenech jsou klasika, když nekoupím s dírama, tak je hned udělám. A čím víc rozervané, tím líp, aspoň to větrá. A koukám, že to aspoň někoho provokuje. Teď už ne, ale v létě je to pohoda a nic jiného nenosím. Na zimu mám taky rozervané, ale jsou podšité. A k tomu pořádnou silnou péřovku.

Jirka. (Čt, 31. 10. 2019 - 09:10)

:-)))))) To víš, sem asi píše klub důchodců. Ti to odsuzují a pomlouvají. :-)))))

fublibuk (Čt, 31. 10. 2019 - 12:10)

No jasně, my co volíme Zemana, my jsme nevzdělaný a nic nevíme, chlivkaři nám to musej vysvětlovat dnes a denně, ale nám s tou sklerózou to nikdy v hlavě nezůstane, my se pořád ptáme, kdy zas bude brigáda v akci Z, abysme si mohli konečně postavit tu betonovou čekárnu na autobus. A na to si vezmeme pořádnej vaťák a pletenou hadovku a budem nabalený ve stylu normalizace. :o)))
Hele, já z toho mám prdel, ať si každej nosí, co chce, ale uměle udělaný děravý hadry prostě já osobně považuju za vrchol nevkusu. Za nás jsme si ty džíny museli ošoupat sami, v Tuzexu se takový prostě nedaly koupit.

Reklama

Přidat komentář