Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

fublibuk (Čt, 26. 9. 2019 - 17:09)

Nějak to tu zdechlo. Že by podzimní únava? :o) Nejsem dobrý začínač diskuzí....

Návštěvník (Pá, 27. 9. 2019 - 12:09)

Tak zatím je teplo a dají se nosit jen ty tenké bundy na tričku. Co o tom psát?

KM (Čt, 26. 9. 2019 - 21:09)

Spise se vse reklo a neni co dalsiho probirat. Za cas se to roztoci znova.

Anonym (So, 21. 9. 2019 - 12:09)

Já už také ve svém živlu. Zimní bundu s kožichem jsem vytáhl, večer pěkně zima a už se to i normálně nosí, i kluci takže je na co koukat.

LG (Pá, 20. 9. 2019 - 07:09)

PETR: normální lidi si vezmou tu prošívanou bundu na sebe a jdou, ale věřím že pár fetišistů na to v republice bude.
MMSK: odkaz nefunguje
fublibuk: díky

fublibuk (Pá, 20. 9. 2019 - 16:09)

Nejni zač.

Kimča (Čt, 19. 9. 2019 - 22:09)

u ná a to bylo na péřovku akoro takys bylo O C

Lenkanabal... (Pá, 20. 9. 2019 - 11:09)

U nás bylo ráno taky na 0,tak že jsem si vzala na sebe tričko a péřovku,na krk pletený nákrčník,vytažený na pusu a kulíška. Když jsem přijela ráno do Prahy,tak hned na nádraží jsem potkala několik holek v kulichu,nebo dost jich vytáhlo ty velké šátky. Zítra ho asi taky vytáhnu.

BP. (Čt, 19. 9. 2019 - 17:09)

Tak konečně, ráno 2 st. To už je na péřovku.

MMSK (Út, 17. 9. 2019 - 23:09)

caute po dlhej dobe som sem dosiel, sledujte co som nasiel na aliexpresse, co myslite vyzera to super, https: //m.aliexpress.com/item/4000119140315.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.4000119140315&aff_trace_key=260510cef1934843b64553ce86bd6262-1568239015760-03738-ccfBY4yg&aff_platform=msite&m_page_id=5327amp-o5PKjEwFgfhbKhWOgB0tIw1568750220672

fublibuk (St, 18. 9. 2019 - 16:09)

Když už sem dáváš odkaz, dej ho ve formátu, který lze otevřít, asi takto:

https://www.aliexpress.com/item/4000119140315.html

PETR (Út, 17. 9. 2019 - 11:09)

Nabalujete se někdo kromě Lenky?

Lenkanabal... (Po, 9. 9. 2019 - 13:09)

Taky mám jednu péřovku s kožíškem okolo kapuce a docela se mi to líbí. Když se kapuce nasadí na hlavu a přitáhne tak kožíšek na jejím lemu zachytává vějící sníh. Dneska jsem šla ráno do práce v roláku a péřové vestičce,docela se ochladilo,tak že si jí užívám. Minulý týden jsem si u jedné paní nechala uplést dva nákrčníky /roury/,jeden černý a jeden bílý.Nechala jsem si v nich udělat asi v jedné třetině otvory pro oči,tak že buď je můžu nosit na krku jako separátní rolák,nebo vytáhnout až na hlavu jako kapuci,nebo povytáhnout na čelo,tak abych měla oči oproti otvorům a horní okraj zastrčit pod rantl kulíška. Už se na ně těším...

Anonymus (So, 7. 9. 2019 - 16:09)

Hezky napsáno. Vlastně máte pravdu :) nicméně jsem z vesnice,tady to nfaktr každý řeší :D i mojí vlastní rodiče se na mě dívali jak na něco divného, když jsem si onu bundu s kožichem koupil. Věděli totoži, že v mionulosti bych si jí na sebe nevzal. Ale letošní zima snad bude studená, a bundu nez problémnů nosit budu. A kdo ví, třeba přejdu na něco víc "extra", co sed bude líbít mne ještě víc.

fublibuk (Ne, 8. 9. 2019 - 10:09)

Na vesnici taky před lety říkávali, že nikdy nebudou potřebovat traktory.... :o)))

Návštěvník (Ne, 8. 9. 2019 - 10:09)

A co tady mají koní!

fublibuk (Ne, 8. 9. 2019 - 13:09)

...a těch volů co tam je... ale ty jsou všady. Vůl je nebezpečnej ze předu, kůň zezadu. Ale takovej blbec, ten je nebezpečnej ze všech stran. Takže odvahu, a když přejdeš na to něco speciálního, tak se tu pochlub. :o)

wt (Pá, 6. 9. 2019 - 06:09)

Zamyslet by ses měl ty. Obviňovat okolí z toho, že má divné pohledy je jednak hodně sobecký a navíc paranoidní přístup. Divné pohledy jsou jen věcí tvé hlavy a tvé nejistoty a neprůbojnosti. Možná ti to nepřipadá, ale žijeme v ve velmi otevřené společnosti, nikdo (krom tvé hlavy) ti nenařizuje co máš nosit. Je to jen o tobě, jestli jsi dostatečně silná osobnost, aby neřešil to zženštělé "co by tomu řekli lidi". Mně osobně se teda kapuce s kožichem nelíbí, ale stejně jako většině lidí je mi úplně jedno, jestli to někdo nosí nebo ne. Řešit to bude maximálně pár lidí, kteří ale zase nezajímají mně. Připomíná mi to jednu reportáž o tom, jak si nějaká novinářka na sebe vzala nikáb aby zjistila jak na to reagují lidi. Zatímco její článek byl subjektivních vět o tom, jak jí lidi propichovali pohledy navíc prezentováno stylem "div mě nezabili", přiložené video nic takového neukazovalo. Vše je jen ve tvé hlavě - pokud chceš hledat propichující pohledy, určitě si nějaké vsugeruješ. Pokud ale chceš normálně nosit kapuci s kožichem, nos ji a neřeš to...

BP. (Pá, 6. 9. 2019 - 13:09)

Ale to je všechno fóbie let minulých, která bohužel přetrvává. Znám to z mého okolí, nebo spíš oblasti a ne a ne se to změnit. V zahraničí je každému jedno, co nosíš. Ve velkých městech u nás se to už tak neřeší, je to jen problém malých měst a vesnic, kde se skoro každý zná a jakékoliv vybočení z nudné šedi je problém a výzva odvahy. Naštěstí mládež to snad už změní.

fublibuk (So, 7. 9. 2019 - 08:09)

Nikdy se nebudeš líbit všem. Vyber si svoje a na lidi se vyser. Nos chlupatou kapucu, jestli ti to dělá dobře, tak klidně na dámské bundě. Je to jen kus hadru. Oblečení nemá pohlaví. Cítíš se v tom dobře? Tak to neřeš. Jsme tu jen jednou, život je moc krátkej na to se pořád s něčím trápit. A takovouhle libůstkou nikomu neubližuješ. Takže přestaň se furt ptát a jednej. Za sebe. Držím palec. Já jdu zrovna vytáhnout mojí milovanou prošívanou sukni. Už na ní pomalu nazrává počasí. To zas budou ty tupý hovada čumět. :o)))

Reklama

Přidat komentář