Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Dvě harpyje (Po, 30. 9. 2019 - 10:09)

Vy dvě harpyje, vás mít doma, tak ho nechám vybouchnout a uletím do Severní Koreje!

Nona (Po, 30. 9. 2019 - 11:09)

Dej si bacha, ať ti nepřijdeme zpacifikovat binec v tvé skříni a nevyházíme ty troje džíny, které ti už stejně nejsou a sražené zatrhané svetry, které na dně skříně leží už pět let. A toho prachu :)

mima (Po, 30. 9. 2019 - 11:09)

Co na to říct :-) Šťastnou cestu. Kdo chce kam, pomozme mu tam :-)

Jirka (Po, 30. 9. 2019 - 07:09)

https://m.youtube.com/watch?v=rCd7UNX3pB4

Greténista (Ne, 29. 9. 2019 - 23:09)

greténismus je také náboženství :)

to Bagoun (Ne, 29. 9. 2019 - 23:09)

https://www.youtube.com/watch?v=1kD1zubg3cA&fbclid=IwAR3aFsZUPOCJddyCnsWSN94iisBE2aZnc9c31LQwQGAH4LrUagpDeVl_vjc

Bagoun (Ne, 29. 9. 2019 - 23:09)

Nejhorší je Nona, Mima a Jirka a Milan, blázni a pánbíčkáři

mima (Po, 30. 9. 2019 - 08:09)

Dobré ráno ♥ tak jsem taky vyhrála titul nejhoršího blázna a pambickare ( a to vám tady pořád posílám srdíčka )...............ale po pravdě, nechtěla bych pisatele za tatínka. Doufám, že tenhle titul mu v životě nebyl dán, protože co by se jeho děti vlastně od něho naučily?

Nona (Po, 30. 9. 2019 - 08:09)

Jo a já jsem na prvním místě :)

mima (Po, 30. 9. 2019 - 09:09)

Tos mi neměla dělát, pořád jsem za Tebou :-) Ale stejně jsem ráda, že nás všechny přidělili do jedné skupiny, lepší parťáky bych si nemohla přát :-)))))))))................... měj krásný den milá Nono ( to oslovení mě je cizí :-( Touha je mi blízká ) Já dnes nemusím do světa, tak bych měla něco udělat na zahradě. Ale je tam vítr. A taky jsem všechno ze skříně od manžela vyhodila ( a jej ten bude mít radost, když to uvidí, doufám, že nepoletím taky :-) ) ale snad se něco najde co mu tam pro potěšení ještě vrátím. ( není to tak špatné, jen tam třeba jednou za čas udělat vítr a zrovna dnes přišla inspirace )

Nona (Po, 30. 9. 2019 - 09:09)

Jejda Mimo, to jsi si dovolila hodně, u nás vyklizování a probírání manželovy skříně probíhá pouze za jeho přítomnosti a stejně jsou kolem toho scény: ne to ne, nesahej na to, dej to zpátky, to budu nosit, jen jsem na to zapomněl :). Mě dnes čeká úklid bytu po létě, kdy jsem převážnou část trávila právě kolem domu a zahrady. A vůbec se mi do toho nechce :). Touha

mima (Po, 30. 9. 2019 - 10:09)

:-) tak to by jsme v takovém případě u nás nepouklizeli nikdy. Protože podle něho jsou přednější věci, které třeba udělat a ne moje úklidy :-) A tak já, když už vidím, že ve skříni v každém rohů vrstva prachu, tak nejdříve na to upozornim. Po nějakém čase tam pak v padnu a omluvim to tím prachem, že je to špatné na průdušky :-) A z dlouholetých zkušeností vím, že co vyhodím, zrovna to bude na druhý den hledat, tak mám doma takovou úložnou stanicí ( archiv :-) ) před vyhazovem na dobro z našeho domů :-) tam to nějaký čas mám, pro případ, že by si náhodou vzpomněl na něco, třeba při prohlížení starých fotek, jak nedávno......že prý.....kde je ten oblek :-)))))) Máme to složité Touho, ale chytrá horákyně si nějak poradí. Za ta léta jsme je prokoukli :-) a není to tak špatné, vždyť to s námi až do teď vydrželi.

Nona (Po, 30. 9. 2019 - 08:09)

Dobré ráno, Mimo :). Jedeme v tom spolu :)). Myslím, že to byla jen taková půlnoční legrace, uvolnění mysli po náročném diskuzním dni

Je horší (Ne, 29. 9. 2019 - 23:09)

Je horší Hvězdoun, Toli nebo Multinick? Co myslíte? Hlasujte.

Multinick je (Ne, 29. 9. 2019 - 23:09)

nevinný, za tím bude Jirka Hvězdoun! Na 99,9%! I ten matrix se dá napodobit, nebo tu řádí oba dva.

Tonda_Vlas (Ne, 29. 9. 2019 - 23:09)

Jinak není pravda, že chlastám, pravda je, že už jsem se nějaký čas chlastu ani nedotkl vyjma ginu s tonikem. A to jen když je nějaká příležitost. S tou ledvinou je to sice pravda, ale už je to lepší a na úřadě práce mi řekli, že mi něco brzy seženou, zatím na černo jezdím do Německa a převážím tam migranty a jiné zboží.

Nona (Ne, 29. 9. 2019 - 23:09)

Nech toho, co ti udělal Tony, že mu takhle škodíš?

Tonda_Vlas (Ne, 29. 9. 2019 - 23:09)

Omlouvám se, nick výše mi byl ukraden multinickem, dále komunikujte se mnou, já jsem Tonda Vlas, předtím jsem tu nemohl být, byl jsem v náklaďákem v Hamburku. Je možné, že to byl také Kešumandle, který má mladého boučka.

Návštěvník (Ne, 29. 9. 2019 - 21:09)

Ale já jsem nevychladla, vůbec mě neznáš. Iniciativa neboli rozhodnutí musí být. Musíš Ježíši odevzdat svůj život a vše co máš.

Jirka (Ne, 29. 9. 2019 - 21:09)

Neznám tě, to je fakt, jen jsem četl, cos psala a to na křesťana moc nevypadalo. Proč ale děláš nechápavou? Neptám se tě přece na tvoji iniciativu a rozhodnutí, ale co se vlastně dělo? To je důležité!

Reklama

Přidat komentář