Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Nona (So, 12. 10. 2019 - 08:10)

Tak tomuhle bych se moc nesmála. Stejně jako klonování lidí. Problém je pochopitelně zneužití vědy, Zde původně záchrana lidského života, kdy tělo "nefunguje", ale hlava ano

mima (So, 12. 10. 2019 - 09:10)

Ahoj Nono, ano, všechno má svůj rub i líc a jak píšeš, nejhorší je zneužití vědy. Což vidíme všude kolem sebe, ale proč se taký někdy pousmát nad pošetilostí člověka a trochu si život okořenit :-) Včera jsme tu měli takového veselého člověka, něco potřeboval ( osobně jsme ho neznali ) trochu postižený po úraze.... a když se ho autem odváželo, říkal.......... " nespěchej, smrt má dost práce. Na něco jsem si vzpomněl. Stopuje smrt auto, řidič zastaví a ptá se, kde chcete? A ona na to, do první zatáčky. " ..............Ten člověk, i když by mohl naříkat, obviňovat vše kolem, stěžovat si, byl tak pozitivně naladěný, trochu mě nakazil :-) .......... Měj krásnou sobotu........ Dělám dnes bramborový salát :-)

Milan (Ne, 13. 10. 2019 - 11:10)

Pěkný vtip :-)))

Nona (So, 12. 10. 2019 - 10:10)

Víš Mimo, tahle doba jakoby nutí člověka, aby byl šťastný, vysmátý, optimistický za každou cenu. A kdo není, ten se za to stydí neb nesplňuje požadavky...je vlastně méněcenný. Stejně tak je to s krásou, mládím a zdravím. Ne každý na to má. Já mám teď v rodině těžké období a moc do smíchu mi není, promiň

Jirka (Ne, 13. 10. 2019 - 11:10)

Na dobu a svět se vyprdni, proč by ses jim musela přizpůsobovat. I to mládí a krása, Touhyčko, se kolem člověka jenom mihne, neboť jsou pomíjivé. Štěstí v nich není, to je na věčnosti. A je mi líto, Touhičko, že máš těžké období, ale zase se přehoupne. Vím, že ty nevěříš, ale já věřím, že "Blaze těm, kdo pláčou, neboť oni budou potěšeni." - Matouš 5.4

Touha, Nona (Ne, 13. 10. 2019 - 13:10)

Pánové Milane a Jirko, děkuji za laskavá slova. Stále neznáme finální výsledky testů, pokud by to bylo zlé, tak by si nad naší rodinou smlsli "vyznavači" dědičného hříchu neb jde o genetiku

Jirka (Ne, 13. 10. 2019 - 13:10)

Není důvod si smlsat nad ničí rodinou kvůli dědičnému hříchu, Touho, protože ten se v nějaké míře týká všech lidských pokolení. Nemá význam podléhat beznaději, věci mají vyšší smysl, akorát jim nejsme schopni rozumět, to ale neznamená, že je všechno zbytečné a ztraceno. Není.

Milan (Ne, 13. 10. 2019 - 11:10)

Ahoj Touho :-),
sama dobře víš jak nesmyslný je to společenský požadavek, pokud tomu tak je. Na to bych nebral vůbec zřetel, ale jinak ti přeji aby jsi tím těžkým životním obdobím co nejzdárněji prošla. Asi se to moc nehodí, ale vzpomeň na písničku od Mira Žbirky, "Čo bolí, to prebolí", pak s odstupem času to člověk vidí jinak. Pokud možno měj také hezký den :-)

Touha (Ne, 13. 10. 2019 - 11:10)

Nesmyslný požadavek možná, ale funguje to. Zdravý, štíhlý a krásný znamená mladý a komu uteče věk musí být aspoň nesmyslně šťastný. To bys viděl jak to ve firmách funguje, i já toho byla součástí a stejné tyto neformální požadavky které na mě kladli moji nadžízení, jsem já požadovala od svých podřízenych. JOJO vojenskej :) režim.

Rakato (Ne, 13. 10. 2019 - 13:10)

Přetvářka je základem pro fungování každé společnosti. Američané natočili film, kde každý každému říká pravdu, a nedalo se na to dívat. Nakonec se ti lidé naučili lhát a přetvařovat se, a bylo dobře.

Milan (Ne, 13. 10. 2019 - 11:10)

Pak je dobré ukázat nesmyslnost těchto požadavků a jejich komičnost. Je normální být zdravý, štíhlý a ve vyšším věku vyrovnaný, tak zvaně nad věcí, moudře nad vší co vytváří pošetilost úspěchu a takzvaného zdravotního stylu. Vždyť vše v co člověk doufá jednou pomine.

mima (So, 12. 10. 2019 - 11:10)

Tak to je mě líto Nono :-( určitě člověka ovlivní jeho momentální stav, prožitky, stav situace.......... ale to neznamená, že když nesvítí sluníčko, ono tady není. Přejí ti abys prošla tímto těžkým obdobím a znovu se do tvého života vrátilo sluníčko. ☀

Jirka (Pá, 11. 10. 2019 - 18:10)

Na(ne)štěstí existuje něco jako možnost datového kolapsu. Asi taky moc lidí nepočítá s tím, že přirozenou součástí rozvoje technologické společnosti, může být i její zánik. Technologie sice někde pomáhá, ale někde zase škodí. Přetechnizovaná společnost zcela nepochybně vede k negativním změnám v sociální interakci.

:-)) (Čt, 10. 10. 2019 - 22:10)

Tady je to fakt všehochuť.

Abdulláh (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

Všichni jste tady nevěřící psi!

Tony (Čt, 10. 10. 2019 - 15:10)

Ale existuje, ty ale jsi křesťanstvím pouze po rodičích načichlý. Vůbec ho nechápeš.

Steve (Pá, 11. 10. 2019 - 23:10)

Je to jen Tony vymyšlená báchorka ... Smutný že tomu věříš. Odkdy může mít někdo nějaký hřích od Adama a Evy? Copak za ně můžeme co vyváděli nebo co? Navíc jsou to jen obrazné báje ... Tak jako jiné Starozákonní příběhy. Žádný Adam a Eva beztak ani nikdy nebyli, natož onen mluvící had a báchorka nad jablkem (či jiným plodem)

Rakato (So, 12. 10. 2019 - 18:10)

Máš pravdu, o mluvicím hadu jsem nikdy neslyšel. Jen o mluvicím tuleňovi (ale obě zvířata jsou tak odlišná, že je ani hloupí Semité nemohli zaměnit - leda že by v Meziříčí nějací tuleni zůstali z archy Noemovy). Jenže mluvicí tuleň Hoover je tak hloupé zvíře, že mluví anglicky jen se silným bostonským přízvukem. Blíže viz https://zoomagazin.cz/hoovere-vypadni/ .

Steve (Čt, 10. 10. 2019 - 15:10)

Je to vymyšlená nesmyslná kravina o tom Dědičném hříchu, nic takového neexistuje.

Jirka (Čt, 10. 10. 2019 - 16:10)

Aha, takže On Kristus umřel za naší čistotu a dokonalost jo? Ty tomu vážně ale nerozumíš. Kdo nevěří na dědičný hřích, tak vůbec nechápe a popírá Kristovu oběť.

Reklama

Přidat komentář