Reklama

Tresty v práci

Vlasta (Čt, 5. 10. 2006 - 21:10)

Proti tělesnému trestání na pracovišti se lze bránit jedině změnou zaměstnání, ale ani to není 100%. Já prodávala v řeznictví a "paní vedoucí" mne občas dávala trest i páskem na holou a tak jsem odešla do jiného města, prodávám v lahůdkářství. Pan majitel mne sice nebije, ale je dotěrný a dává mi najevo, že pokud mu nebudu po vůli, tak asi budu muset odejít.Začínám litovat, že jsem odešla z řeznictví, prože toto je ještě horší a když opět změním místo, tak mě nikdo nezaměstná, jedině asi nějaký Hypermarket, ale tam si nevydělám ani na nájem a poměry tam jsou asi taky hrozné...'

verouš (Út, 3. 10. 2006 - 09:10)

Nevěřím Vám tu ani jednomu!'

:-))) (Po, 2. 10. 2006 - 19:10)

Dneska jsem pěkně dala šefovi na holou, už si o to koledoval, pořád jen požaduje výsledky a kdo se má pořád honit, že?'

Vanda (Ne, 1. 10. 2006 - 21:10)

Asi hodně záleží na majiteli. Já přes léto pracuji v Irsku na farmě a tam je bití dodneska docela běžné a pokud si Edita myslí, že přes zadek je to legrace, tak já mám jinou zkušenost. Taky jsem se musela už několikrát vysvléct do půl těla a dostala jsem potěhem přes záda, ale to bylo hned hotové a silná bolest trvala jen pár minut, ale výprask na holou prdel trvá třeba 1/2 hodiny s trapnými dotazy a dalším bitím. Po takovém výprasku většinou nemůžu celý týden nejen sedět ale ani ležet na zádech. A to nepíšu o té ostudě, je obrovský rozdíl stát s nahým poprsím a nebo s obnaženým zadkem a panímandou. Taky většinou přes záda dostávají chlapi a staré ženské /já jsem tak mezi - je mi 46/. Mladší ženy a holky dostávají buď metlou, prutem a nebo taky potěhem, ale vždycky na nahatou zadnici, zejména pro starší chlapy je to docela oblíbená zábava. Ozvat se můžu, ale pak už mne určitě nikdo nezaměstná a to si radši budu dávat pozor, za to co si tam za 1/2 roku vydělám doma krásně vydržím a nemusím se dřít někde ve fabrice.'

Edita (Ne, 1. 10. 2006 - 15:10)

Ahoj, pres zadek je to jeste legrace. Pracuju v Nemecku na statku a jeste celkem donedavna - tak 5, 6 let bylo biti celkem bezne. Sliknout do pul tela a bejcakem pres zada, chlapi, zensky, stary, mlady, kdo neco proved, tak dostal. Ted uz se to nedeje, nekdo si stezoval a uz se to celkem hlida,. takze clovek se ma ozvat a nenechat si libit.

Franta (Út, 26. 9. 2006 - 08:09)

Co bych dal za to, kdyby mi šéfová stáhla kalhoty, ohnula přes koleno a vyplatila mě. Jenom se bojím, jak bych u toho maskoval erekci.'

Ladislava (Po, 25. 9. 2006 - 21:09)

Pročítala jsem si komentáře a hodně mně překvapily. Myslela jsem, že se to děje jen mně. Je mi 24 a taky jsem občas v práci od šéfky bita. S oblibou mne tahá za ucho, dává mi pravítkem přes prsty nebo zadek někdy mně i vyhrne sukni připadám si jak malá. Nechce se mi dát výpověd, protože tak dobře placenou práci v místě bydliště už neseženu, ale nelíbí se mi to.'

Barča (Po, 25. 9. 2006 - 19:09)

Naše šéfka když na oddělení uděláme nějaký průser tak nám taky vyhrožuje, že budem dostávat na holou, ale samozřejmě je to ze srandy. Sama jsem přemýšlela proč to říká možná je nějaká ujetá...'

Zarri (Pá, 15. 9. 2006 - 21:09)

To Jana1: Šťastná to žena! Že jsi tohle nikdy nepoznala... To je totiž docela krutá realita!'

Jana1 (Pá, 15. 9. 2006 - 12:09)

A nevymyšlíte si náhodou?'

Arnold (Čt, 14. 9. 2006 - 18:09)

No to bych si ho podal, úchyláka!'

Irena (Čt, 14. 9. 2006 - 17:09)

Něco podobného se mi stalo už před 30ti lety, když jsem byla v prvním zaměstnání. Jednou mi záhadně chybělo zboží za hodně tisíc a hodný soudruh vedoucí mi navrhl, že všechno zařídí, ale napřed mě musí osobně potrestat. Byla jsem mladá, blbá a vystrašená, takže jsem souhlasila, dobrovolně jsem se před ním svlékla a nechala jsem se seřezat. Chvíli mě jen tak plácal a osahával rukou na intimních místech, ale potom vzal dlouhé dřevěné pravítko a dostala jsem ten nejstrašnější výprask v celém životě. Dnes se to zdá neuvěřitelné, ale tenkrát byla realita dost tvrdá a mám obavy, soudě dle prvního příspěvku aby se podobné manýry nezačaly objevovat i dnes !'

Karel (Čt, 12. 11. 2020 - 19:11)

Supr povidka, pises i jine eroticke povidky? Je to moc vzrusujici, diky.

Jijina (Pá, 1. 9. 2006 - 19:09)

Cože??? No to snad ani není možný, co se v našem státě děje? Nejen, že je to nepřípustné, ale zárove? pěkně ponižující!!! Jako kdybys byla nějakej malej fakan! V žádném pak případě to není normální! Buď je to bossing nebo snad sadismus tvé šéfové!!! Maximální porušení základních lidských práv! Asi by se měla nechat vyšetřit, jestli je tohle u ní normální! Na tvém místě bych to tak nenechala a stěžovala bych si u vyšších! Právo je na tvé straně, vyhrát musíš ty!'

Ombudsman Lojza (Po, 28. 8. 2006 - 15:08)

Mirko, a kde že to pracuješ???!!!'

jarda (Po, 28. 8. 2006 - 12:08)

No já si myslím, že v některých vyjímečných případech je lepší tělesný trest než například policajti. Pokud někdo něco v práci ukradne a přijde se na to, tak co je lepší, pár na zadek nebo policajti a problémy se soudy a už to jde s Tebou celý život. A po pár přes zadnici si to už určitě rozmyslí a příště nebude krást.'

Zdenka (Ne, 27. 8. 2006 - 16:08)

Mě se něco podobného stalo, když jsem hned po škole nastoupila. Naše vedoucí nás trestala umělohmotným pravítkem přes ruce. Bylo nás několik holek pod ní v účtárně. Nebolelo to moc, ale spíš to bylo o studu, že člověk udělal chybu a hned za ni dostal. O moc víc jsme se pak všechny snažily aby k tomu už nedošlo. Bylo to, ale asi před 30 lety a to bylo možné všechno.'

Marek (Pá, 11. 8. 2006 - 18:08)

U nas se to muze stat jedine kdyz je sef/ka
uchyl a nevim, jestli se to vubec nekdy stalo. V jistych asijskych zemich je to ale dost bezny. Znam pripad ceskyho kluka, kterej se tam toulal a kdyz mu dosly penize, tak nakej cas pracoval nacerno samoobsluze. Nekolikrat, kdyz neco udelal spatne, tak dostal na zadek. Nebylo to ale zas tak zly, vydelal si, coz mu umoznilo si tam prodlouzit pobyt, tak to par tydnu toleroval.

Petr (Pá, 11. 8. 2006 - 14:08)

No přesně tak :-)))'

pipi (Čt, 10. 8. 2006 - 21:08)

Tak tak Petře. A pak by jí seřezali zadek společně manažer s její šéfovou za účasti všech kolegyň a kolegů pro výstrahu.'

Reklama

Přidat komentář