Reklama

Tresty v práci

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Monika:Taky dobry vecer. Ja uz si to nepamatuju presne, je to nastesti dlouho, ale nejakou dobu to videt bylo. Nezlob se Dano, fakt mi to prijde neuveritelny. Jak uz se tu nekdo ptal, o kolik jsi mela prijit penez? Ja opravdu nevim, za kolik bych se nechala takhle zmrskat. A to rozhodne v zadnem prebytku neziju. Jestli je to tak, tak ti fakt nezavidim. jak je videt, obcas nekdo dostane i v praci, ale do tech 25 se to asi da. Tohle je brutalni, to neni trest.

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Dana:Dobrý den, dostala jsem se opět k netu, tak chci zareagovat na vaše příspěvky. Já už dnes opravdu nejsem schopna říci, zda těch ran bylo opravdu 90 (a nedokázala bych to říct ani tehdy hned po exekuci), asi tak po padesáté ráně jsem skutečně přestala vnímat realitu a ta neuvěřitelná bolest už byla taková stálá, bez ohledu na další dopadající rány. Ale pohled na můj zadek druhý den hovořil jasně. Počet jelit v podobě "ležatého U" se přesně spočítat nedal, protože se vzájemně překrývaly, ale minimálně té 50 jsem se dopočítala. Tak by mě zajímalo, Moniko, Boženo, Jarmilo, měly jste také po výprasku modřiny a viditelné pruhy skoro tři týdny, jako já?'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Monika: Tak jo, tak hodně štěstí, ať už tě to nepotká. a kdyby jo, ber to z lepší stránky, co kdybys měla šéfa v tvém věku nebo dokonce mladšího to bych se asi styděla taky. Ale stejně bych asi vzala raději ten výprask než vyhazov.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Jarmila: Ano bylo to nedávno takže dost čerstvá zkušenost. Je mi 31 a vystrčit na šéfovou holé pozadí a nechat si nařezat bylo pro mě dost ponižující a i když je to žena skoro o 15 let starší strašně jsem se před ní styděla. Ale uznávám, zasloužila jsem si to a jsem ráda že to dopadlo jen takhle. Za co to bylo psát fakt nechci už bych o sobě hodně prozradila. Těch 90 je asi opravdu nereálné aspoň já si to nedovedu ani představit. Měla jsem problém vydržet těch 25 a ke konci už jsem prosila jak malá ať už toho nechá.'

Jarmila (Po, 25. 10. 2021 - 03:10)

Dobrý den je mi 29 mám muže kterému je 46. Muž je velice hodný chlap, stará se o mně, všechno mi splní co mi vidí na očích. No ja se někdy takhle nechovám. Přiznám se že jsem hodně líná a nejraději bych buď spala nebo se někde flakala s kamarádkami. Muž odemně nikdy nechtěl abych chodila do práce ale aby byl doma vždy pořádek, navareno, abych chodila včas domů a mám takový blbý zlozvyk ze si vypínám zvonění na telefonu a pak když my volá tak ho neslyším. Řekl mi že budu za to dostávat na holou vařečkou. Ja jsem tomu nevěřila ale dnes jsem byla venku s kamarádkou a zdržela jsem se a zas jsem měla vyplý zvonění a volal mi 5 krát. Přišla jsem domu zeptal se mě kde mám telefon a kdy sem slíbila že přijdu. A že se o mně bojí že si zasloužím na holou. Sebral vařečku stahnul kalhotky a nařezal mi 5 na holou. Je fakt že jsem dostala párkrát i od mámy ale jenom rukov. Ja brečela a slíbila jsem že už budu hodná. Řekl mi že když se budu takhle chovat že budu dostávat protože to jinak nejde. Tak si teď rozmyslím jestli budu zvedat telefony a chodit domu jak slibim.

Kacka (St, 11. 11. 2020 - 22:11)

Jarmila: nahodou, jsi dobra, ze jsi 25 ustala. Nevim, jestli jsi byla ohnuta pres zidli, polozena prsama na stul, oprena o zed nebo jen tak, ale 25 je fakt dost. To jsi musela mit pekne zmalovanej zadek ne? Muj prvni vyprask byl 20 a mela jsem na zadku krvavy jelita jeste po tydnu!

Petronius (Po, 16. 11. 2020 - 14:11)

A za co jsi dostala Kačko?

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Monika:39Asi jsi dostala nedávno Jarmilo, že se stydíš? Já dostala asi před deseti lety, pamatuju si to doteď,jak už jsem psala, ale rozhodně se nestydím. Zasloužila jsem si to a vůbec se nedivím, že to tenkrát šéf vyřešil takhle (bylo mi tak 20). Takže pokud jsi provedla něco, co je opravdu na vyhození, buď ráda, žes dostala šanci. Bolí to jak čert, ale kdyby nebolelo, tak to nemá ten efekt, že? Ale proč jsem se ozvala, těch 90 mi přijde extrém a úplný nesmysl, vše má své meze. myslím, že 25 ti Jarmilo muselo stačit, ne? Za co to bylo, nepochlubiš se????'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Jarmila:Jestli dostala 90 tak to je fakt síla. Ještě před nedávnem bych vůbec nevěřila, že je možné být v práci potrestána fyzickým trestem, ale sama jsem to zakusila taky. Nechci říkat za co ale dostala jsem od šéfky našeho oddělení 25 na holou dřevěným pravítkem a byla jsem šokována jak to tím blbým pravítkem bolí. Víc o tom radši nechci psát protože se strašně stydím ještě teť. Musím, ale přiznat, že jsem ráda, že to vyřešila tak a nevyhodila mě.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Monika:Souhlasim s Bozenou. 90 ran se neda vydrzet, prijde mi to nesmysl. nevim, jake mate kdo realne zkusenosti, ale ja dostala jednou remenem, nebylo to vic nez 15 a pamatuju si to doted.

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Božena:Dano, myslím, že jsi špatně počítala, 90 ran el. šňůrou je strašně moc. Já jsem asi o dost starší a taky pomalejší, proto dostávám od šéfky často bití. Já se vždycky moc před bitím stydím. Ona trvá i na stažení kalhotek, přesto že bych mohla být její máma. V kanceláři mi dává pravítkem, ale častěji jí za trest musím přijít do bytu posluhovat a tam občas ještě dostanu nářez rákoskou. Někdy už myslím, že bych si našla jiné místo, ale v mém věku už nemám šanci a tak se radši nechám ponižovat. Bití sice bolí, ale nikdy jsem nedostala víc než 25 ran a proto si myslím, že 90 je nesmysl'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

František:No to je opravdu skoro neuveřitelný. O kolik peněz jsi měla přijít? Sám si dovedu představit, že sis vybrala výprask, ale 90 ran kabelem za pozdní příchod?'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Dana:Dobrý den, jmenuji se Dana a chtěla bych se podělil o svůj zážitek z práce. Pracuji v jenom úřadě, kde máme novou šéfovou, která si potrpí na jednak na to, abychom chodily do práce včas, jednak na kvalitu práce. Přiznávám, že s obojím mám občas poněkud potíže, šéfová mě již několikrát důrazně napomínala kvůli různým nedodělkům, pozdním příchodům apod. Rovněž hrozila snížením platu, případně odchodem z práce. Přiznám se, že v práci se neflákám, dělám co můžu, ale občas prostě nestíhám. Pravdou je, že někdy přijdu pozdě do práce, protože prostě ráno včas nevstanu, dlouho se vypravuju, vypravuju děti, znáte to. Před 14 dny se mi opět podařilo přijít pozdě, tentokrát skoro o 1,5 hodiny. V práci byl malér, měla jsem přijít o dost výraznou část platu, což by pro mě znamenalo problém, protože jsem rozvedená a mám dvě děti, které musím živit. Prosila jsem proto šéfovou, zda by to nešlo vyřešit nějak jinak, ale bylo mi jasně řečeno, že na mě nic neplatí, domlouvala již mi mnohokrát a situace je stále stejná, tak musím trest opravdu nějak pocítit. Nevěděla jsem kudy kam, proto jsem sama navrhla, zda bych místo trestu finančního nemohla pocítit trest fyzický, který bych si určitě taky pamatovala. Pro šéfovou to byl šok, ale nakonec pod dalším dlouhém rozhovoru, kterým vás nechci zatěžovat, jsme se dohodli, že pro tentokrát dostanu výprask na holou. Dohodli jsme se po pracovní době, kdy odejdou všichni zaměstnanci. Přiznám se, že jsem měla obrovský strach, ne že bych nebyla nikdy bita, ale poslední výprask jsem dostala od své matky někdy před 20 lety, od té doby nic. Přesto jsem věděla, že to vydržím, protože jinou možnost prostě nemám. Před šéfovou jsem se ani nestyděla, jsme přibližně stejně staré, prostě jsem si stáhla kalhoty a kalhotky a ohnula se přes křeslo. Pak mě polila hrůza, když jsem si všimla, čím mám dostat. Šéfová držela v ruce v půli přehnutou elektrickou šňůru od varné konvice! Než jsem stačila něco říct, uslyšela jsem svistot a na můj zadek dopadla taková rána, že jsem vykřikla a chtěla utéct, ale další rány začaly dopadat tak rychle a s takovou intenzitou, že mi za chvíli došly síly na obranu. Jen jsem bezvládně ležela přehnutá přes křeslo a vnímala neuvěřitelně pálivé rány, které dopadaly na můj holý zadek a později i stehna, neboť na zadku již nebylo žádné nezasažené místo. Dostala jsem jich 90, prý za každou minutu pozdního příchodu jednu ránu. Domů jsem došla pomalými krůčky pěšky a hrůza mě polila při pohledu do zrcadla. Zkuste si představit, co udělá 90 ran kabelem na holém zadku! Naštěstí byl pátek, takže víkend jsem celý proležela na břiše, sednout se nedalo, ani na zádech jsem ležet nemohla. Ale v pondělí už jsem byla v práci, samozřejmě včas, ale většinu práce jsem činila ve stoje (naštěstí mám samostatnou kancelář). Dnes je 14 dnů po výpravsku,zadek mám stále modrofialovožlutý, ale do práce už jsem nepřišla ani o minutu pozdě a šéfová je spokojená. Jsem ráda, že to takhle dopadlo, nepřžišla jsem o peníze a trest si bude dlouho pamatovat!'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Josef:Milane, pokud píšeš pravdu a vlastníte bar oba tak je jedno, zda tresty dává tvá žena a nebo ty sám. Pokud bude trest opravdu trestem a nebude mít sexuální podtext, tak se nemůže jednat o harašení. V naší restauraci trestáme zásadně na bázi dobrovolnosti. Zaměstnanci si dobrovolně vyberou, zda dostanou výpověď za opakované neplnění povinností a nebo dostanou 10 až 25 přes holou. Já se zásadně nedotýkám svlečených pracovnic rukou. Musí si samy obnažit zadek a překlonit se a já jim pouze rákoskou vysázím určený počet na zadnici. Zásadně neudílím trest sám, vždy je přítomno více pracovníků a pokud možno i manželka, aby se předešlo možným křivým obviněním a zbytečným dohadům, zda to nebylo nějak sexuélně zaměřené. Toto praktikujeme již více jak 10 let a zatím pouze 3 pracovnice si dobrovolně vybraly výpověď, ale ty by pravděpodobně odešly z našeho podniku stejně. Fluktuaci máme zcela mizivou.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Milan:Vlastníme se ženou noční bar, který je otevřen do rána a pracují u nás 4 barmanky, které se střídají. Žena je dost vzteklá a i pedantská. Na holky až moc, ale ony si prace váží a tak si může na ně dovolovat.Za cokoliv jim hned dá výpověď a když prosí tak jim nabije. Nejprve to byly facky a pohlavky, ale teď už má takovou rákosku na konci s koženou plácačkou a přesto, že není lesba tak jim před výpraskem poručí aby si obnažily zadnici.Já jsem to přímo neviděl, ale slyšel a pak i ty rány mlaskaly určitě na holou kůži, takže jí věřím.Nikdy si holky ani mně nestěžovaly. Já teď hledám nějakou záminku, abych při tom výprasku někdy mohl být, ale žena odmítá.Co kdybych si našel důvod a taky některé naplácal sám. Bylo by to harašení???'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Máša:Pane Petr máte pravdu, že jste asi jediný kdo se tady přiznal, že na podřízené úspěšně používá tělesné tresty. Já si založila výrobnu knedlů a zaměstnávám 8 žen. Opakovaně mi často vznikala jejich nezodpovědností značná škoda /rozvařené, nevzhledné velké atd/ Oni vlastně neměli hmotn. zodpovědnost a tak jsem mohla vlastně jen nadávat a nedat prémie, ale ty byly zanedbatelné a ony to dobře věděly. Jednou mi praskly nervy a já viděla jak se baví a na knedle se nikdo nedívá. Rychle jsem je sama vytáhla a chytla za ruku tu co měla ten den na starosti kotel /bylo jí 19 let/ a jak jsem měla v druhé ruce plastovou měchačku tak jsem jí s ní dala 25 na zadek a ještě na ni křičela, že už mám toho lajdáctví dost a příště už to bude horší /nebo tak něco podobného/. Jak jsem přestala tak mi došlo, co jsem udělala a odešla jsem do kanclu a přemýšlela co bude dál/ublížení na zdraví, soud/. V tom přišla ona a s omluvou slíbila, že už si bude dávat pozor a ať jí odpustím. Radostně jsem řekla, že už je to vyřízené a já nic nevím. Šla jsem s ní do varny a řekla jsem ostatním, že mi ujely nervy a jestli na to mohou zapomenout. Ony spontálně řekly, že né a jestli se to ještě někomu stane, tak ať je potrestám stejně a nebo i na holou. Od té doby se zmetkovitost radikálně snížila a já jsem za minulý rok použila tento trest jen 3x a 1x opravdu na holou /za opakovaný pozdní příchod a ještě v podroušeném stavu. Byla to rozvedená 32 letá a po výprasku jsem jí ještě pohrozila výpovědí a taky jsem se bála trestního oznámení, ale druhý den mi přinesla kytku a řekla, že do baru bude chodit jen v sobotu/. Já se tím dobře odreaguji a ony vědí, že se nesmí lajdačit. Asi bych neměla bití dávat před ostatními, ale aspoň vědí, že to opravdu bolí.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Anonimka:Já občas dostanu v práci taky na zadek a rozhodně nejsem sama kdo je potrestán ihned při prohřešku nějakou ránou. Nedostávám na holou, jak se tady píše, ale i tak si to docela dlouho pamatuji.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

PetrK:Vcelku zajímavá diskuze, dívám se jak se vyvíjí a divím se, že přispívají jen ti, kteří si nějaký ten výprask odnesli. Zákonitě musí být i ti, kteří jsou na druhé straně. Píšu proto, že u nás tělesné tresty používáme, rozhodně ne kvůli pohledu na zadnice mladých slečen, a že to vcelku funguje. Zaměstnanci jsou celkem spokojeni, samozřejmě ne v okamžiku, kdy se jich to týká, ale myslím tím celkem s nastaveným systémem, který je víceméně dobrovolný.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Vanda:Asi hodně záleží na majiteli. Já přes léto pracuji v Irsku na farmě a tam je bití dodneska docela běžné a pokud si Edita myslí, že přes zadek je to legrace, tak já mám jinou zkušenost. Taky jsem se musela už několikrát vysvléct do půl těla a dostala jsem potěhem přes záda, ale to bylo hned hotové a silná bolest trvala jen pár minut, ale výprask na holou prdel trvá třeba 1/2 hodiny s trapnými dotazy a dalším bitím. Po takovém výprasku většinou nemůžu celý týden nejen sedět ale ani ležet na zádech. A to nepíšu o té ostudě, je obrovský rozdíl stát s nahým poprsím a nebo s obnaženým zadkem a panímandou. Taky většinou přes záda dostávají chlapi a staré ženské /já jsem tak mezi - je mi 46/. Mladší ženy a holky dostávají buď metlou, prutem a nebo taky potěhem, ale vždycky na nahatou zadnici, zejména pro starší chlapy je to docela oblíbená zábava. Ozvat se můžu, ale pak už mne určitě nikdo nezaměstná a to si radši budu dávat pozor, za to co si tam za 1/2 roku vydělám doma krásně vydržím a nemusím se dřít někde ve fabrice.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Edita:Ahoj, pres zadek je to jeste legrace. Pracuju v Nemecku na statku a jeste celkem donedavna - tak 5, 6 let bylo biti celkem bezne. Sliknout do pul tela a bejcakem pres zada, chlapi, zensky, stary, mlady, kdo neco proved, tak dostal. Ted uz se to nedeje, nekdo si stezoval a uz se to celkem hlida,. takze clovek se ma ozvat a nenechat si libit.

Reklama

Přidat komentář