Reklama

Obřízka

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 22:09)

to je divné, katolíci se ti nelíbí, ač jsi tam dřív byl a studoval na pátera. Dnes jim nemůžeš přijít na jméno, to je nevděk. CB zostouzíš taky, koho ještě? Přitom v CB je plno žen, co se chce vzdávat, takových co jim je přes 40. Klidně by si vzali i strejce ve tvém věku, hlavně někoho mít. Některé ani o rodinu nestojí, nebo možná stojí, ale nejde to. Takže výmluva na genetiku neplatí, děti bys mít už nemusel. Přitom ty sestry jsou i hezké, celkově tu je velmi vysoká úroveň vzdělanosti, pomalu každý má vš. Dělnické kádry, ty mají jinde, já je nebudu jmenovat.

Tony (St, 25. 9. 2019 - 22:09)

Mně hrozí do pár roků ochrnutí, proto si už žádnou nechci vázat na krk. A v tom druhém příspěvku se hluboce mýlíš. 1) Mně už by bylo zcela jedno, kdybych byl vopižlanej. 2) Tehdy, jsa po návratu z Frankrajchu silně opivněn, až ve vlaku mě docvaklo, že ta dotyčná je Hana jsem napsal takový nesmysl, abych ji ostrašil. Za prvé, já nikdy v životě nemasurboval na hajzlu a ani bych to na hajzlu dělat v životě nedokázal. Ani tam nečtu jako někteří, já se na hajzlu zdržuju pouze na dobu co nejkratší, nezbytně nutnou. Pokud jsem dříve masturboval, tak jedině zásadně vleže, v posteli. Musel jsem u toho mít pohodlí. 3) S tím raděním ke skinbackingu překrucuješ, co jsem tu psal, tak jsem psal jenom proto, abych odlišil skinbacking od zmrzařující obřízky,--------------------------A ještě přípisek: Ke slovu nána jsem také přišel tu na doktorce. Před deseti lety tu Liba Skleničková z AA v Budějicích (s tou jsem se jednou osobně potkal na AA srazu v Brně) nemohla pochopit, proč odmítám jít na protialkoholní léčení. Jeden jí tu k tomu výstižně napsal: "ASI BY PŘIŠEL O PRÁCI, TY NÁNO." A mně se tehdy to slovo nána zalíbilo a nyní ho používám výhradně na obřízkuchtivé ženy zmagořené stupidni cirkumfetišisickou propagandou, ze kterých je mi velice blivno.

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 23:09)

docela je problém, že jsi takovou hnusnou věc vůbec vykládal nějaké ženě, navíc hluboce věřící zbožné křesťance. Sám jsi psal, jak na nuda si tu předkožku dáš vždy dozadu. Že ti nevadí takové obnažování se, cizí lidé, taky nazí, fuj. Takže holý žalud odsuzuješ a samotnému se ti líbí. Jenže ne každý může mít kůžičku trvale staženou, tak proto se provádí ty obřízky. Ale nevím, jestli jsi nepsal, že tě tomu nudismu naučili doma, že maminka byla nudistka, nevím. Já si nedovedu představit vidět svoji matku nahou. I když za to v dětství bys nemohl, ale člověka to poznamená. Já tě ani neodsuzuji, spíš se tě snažím zastavit na nesprávné cestě. Přijdeš mi stejně neurotický jak ta Greta a ideologie je stejně infantilní a pitomá. Aktivismus jako aktivismus. Ty to vidíš na holce, u sebe ne. Doma tě asi tím nudismem zkazili, ale zas tě tvá matka ráda měla, co jsem pochopil. Svádíš na nemoc, že se nechceš ženit. právě kdyby ses oženil, tak by se o tebe pak manželka starala, tak to je. Zvlášť kdyby byla z církve. Ty jak říkáš, jak ochrneš, tak to si leda přivoláváš. Místo aby zdravě žil, postil se, chodil na procházky, cvičil, četl Bibli atd. To bys pak moh žít aspoň do sta. Na ty nervy je špatné rozčilování se, takže aktivismem na invalidní vozík, tak bych to nazval já. V CB by tě oženili, tak je plno neprovadných kolem 40 i přes 40, o chlapa stojí a nevybírají si. Nakonec kdyby jí ho ukázal s kůžičkou vzadu, tak by některá nepoznala, že nemáš obřízku.

Tony (St, 25. 9. 2019 - 23:09)

Já tu napsal už nesmyslů. Jenže jak znám CB, ty bys tam těžko obhájil, že vůbec oxiduješ na takovémto místě.

Tony (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

Kdybych ho nemiloval, tak už má to trestní oznámení po tom, co tu mi čtyři roky provádí, ale hledat společnou řeč se ZLEM, které on tu vehementně propaguje, nelze.

:-D (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

Správný křesťan Tony neoplácí zlo zlem, miluje i třeba Zkoumala a snaží se s ním najít společnou řeč.

:-D (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

a nestydíš se tedy někdy sám před sebou? Že se to v tobě nevzepře....chovat se k lidem jako řeznický pes a přitom mít uvnitř sebe dobré jadérko. Nejsi nemocný právě z toho? Já bych se z takové přetvářky musel zbláznit.... proto jsem ke všem hodný i navenek...

:--D (Čt, 26. 9. 2019 - 22:09)

:-D on se nestydí, on si myslí že je odvážný intaktivista. Ve skutečnosti je to, ale srab který se neustále přetvaruje a neumí přiznat barvu, ani když ho tady odkopali. Nedávno bylo napsáno "Blbci se přestali stydět za svou blbost". J. Werich zbabělce definuje:" Zbabělci jsou nepochybně nebezpečný živel, ale co teprve odvážní blbci?"

Tony (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

Ale k jakám lidem? K takým lidem, kteří si to plně zaslouží, kteří vehementně obhajují takou vohavnost, jako je mrzačení pohlaví dětí amputací předkožky.

Tony (St, 25. 9. 2019 - 20:09)

Jaké diagnozy je tento tvůj příspěvek projevem. Psal jsem tu mnohokrát, že jsem uvnitř zcela jiný, než se svému okolí jevím. To jsem se naučil, když jsem dělal s těmi kriminálníky na tom uranu. Jinak by si mě natřeli na chleba velmi brzy.

:-D (St, 25. 9. 2019 - 20:09)

Tony, tohle jsi mohl tvrdit, dokud tě ještě nikdo neznal:-D :-D
Teď abysis změnil jméno :-D

Intaktivista (St, 25. 9. 2019 - 20:09)

Býti intaktivistou není jednoduché, správný intaktivista musí být hulvát a chuligán, být přisprostlý a při sebemenším konfliktu mít chuť se hned prát! Intaktivista se rád pohybuje jako slon v porcelánu, je netaktní, necitlivý a sprostý zejména k něžnému pohlaví. Ten když příjde na louku plnou květin, neřeší tak jako Malý Princ, že ta jeho Růže je jenom ta jediná, intaktivista všechny růže včetně té první (které ještě před tím rozbil její zástěnu) podupe a pošlape! Intaktivista je drsný chlap! Nepotřebuje měkké postele, přespí klidně i na bednách v podpalubí, rád se nezřízeně opíjí, má na těle hodně jizev z nožových bitev, případně mu části některých údů chybí úplně! Intaktivista, když přetáhne předkožku, vyletí masařka!

Tony (St, 25. 9. 2019 - 20:09)

Tak tomu ale není. My intaktivisté jsme vysoce citliví a empatičtí lidé, na rozdíl od agresivních cirkumfetišistů, kteří se vyznačují anetickou sociopatií, což je na zdejších dvouch exemplářích evidentně vidět.

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 19:09)

u nás i ve světě je další skupina aktivistů, bojovníci proti očkování. Obávám se, že jde opět o duševně a nervově ne zcela zdravé lidi. Tito devastují psychiku svých děti, manželů i okolí, zejména pediatrů. A vedle toho poškozují i zdraví a těla svých dětí. Ono není legrace něco dostat, neočkuje se proti bezvýznamným nemocem. Ti lidé jsou též velmi agresivní, mají pseudovědecké argumenty, fakticky ovšem lékařskou vědu popírají, jsou s ní v rozporu. Říkám, tyhle aktivismy, to je na jedno brdo, škodí dosti podobně, na těle i na duši.

Tony (St, 25. 9. 2019 - 20:09)

S protivočkovacími aktivisty též nemám společného dočista nic. Naopak, jsem proti nim. Ale hlavně jsem proti demagogii agresivních cirkumfetišistů, kteří mají za jedno mrzačení pohlaví amputací předkožky a vočkování.

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

Tak agresivní fetištisti vadí i mně. Ale copak předkožka není pro někoho ten fetiš? Modla, kterou někdo uctívá? A agresivně napadá názorové oponenty? Nepřijde mi zlé, když jak kdosi psal, jedna paní nechala obřezat svého 16 letého chlapce. Jedna to je zdravé a potom ho prý chtěla chránit před masturbací, které podléhal. Netvrdím, že toto je univerzální řešení a nakonec je svoboda rodičů, jak své děti vedou. Samozřejmě jsou tu nějaké meze, nesmí být děti týrány, zneužívány. Ale obřízka se provádí po staletí, tisíciletí, je součástí předních kultur, židovské, americké, britské atd. Není to záležitost barbarů, spíše vzdělaných národů či elit. Nemá negativní zdravotní dopady, spíš naopak. Kdo ji má, tak působí preventivně - proti rakovině mužského údu, ženských orgánů, přenosu HIV a dalších chorob sexuálně přenosných. Úzká předkožka může znamenat též onemocnění ledvin při refluxu moči do ledvin. Je to snadný zákrok někde se provádí tak, že se předkožka popotáhne a za žaludem se odstřihne nůžkami, Židé na tento způsob měli dokonce nějaký nástroj. Způsobu je celá řada, je to propracované. Proti obřízce je třeba bojovat, pokud se provádí barbarsky, nesterilně, starou břitvou či žiletkou na tržiští, to jistě ano. Kde ji provádí lékař nebo proškolená zdravotní sestra, tak tady není třeba mít obavy. Kliniky, které u nás provádí obřízku na komerční bázi, tak si nedělají žádnou reklamu. Klientů mají plno, ceny dosti vysoké - dané zájmem, je to moderní, IN, toto mít. Nemusí s tím každý souhlasit, vždyť nikdo nebude chtít takovým zapšklým škarohlídům obřezávat jejich předkožky. To silné lpění na ní, to je naprostá infantilita. Stejně jako je Greta infantilní, tak jsou infantilní protiobřízkoví štváči, tzv. aktivisté. To platí obecně, nevztahuje se to jen na někoho, aby někdo špatně nechápal jako osobní urážku. Nezralá sexualita, která ustrne v masturbační fázi, neposune se do dospělosti. Tady zvláště by obřízka měla léčebný účinek - i na duši člověka.

Zkoumal (St, 25. 9. 2019 - 17:09)

Tony, já bych chtěl být také intaktivistou. Naučíš mě svému umění?

Zkoumale (Čt, 26. 9. 2019 - 19:09)

pochopitelně je to možné ! Uvědom si, že Guru vzešel z cirkumfetišisty, tím že se upgradoval. Budeš se muset Zkoumale naučit dělat dobrý černý čaj. Pak tímto lektvarem prohnat nějaký ty předkožky s fimozou, které Guru doporučí s ještě k tomu se musíš naučit nadávat, lhát atd a hlavně to musíš dělat na uranu s krimálníky, abys byl osvícen, jako zdejší Guru. Osvícení se projeví, tak že najednou ucítíš, že se v tobě něco vzepře, trošku to zabolí, ale zvládneš to, přesně tak, jak se to vzepřelo v samotném Guru. A tím se staneš intaktivistou. Jinak ne!

Tony (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Na tento provokativní stupidní dotaz jsem neodpověděl a jak vidno, multinick odpověděl sám sobě.

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 19:09)

od aktivismu radši ruce pryč, to radím tobě, lidem, kteří píší pod nickem Tony, tak těm toto nepíšu. Jen se podívej na článek v Idnes o Gretě. Podle vyjádření lékaře by měla být v péči psychologů. Někdo v diskuzi dodal, že nejen psychologů, ale i psychiatrů. Další zas píše že vypadá tak na 10 let a stejně tak i rozumem. To je, čeho jsem si všiml před více dny. Pamatuji svoji pubertu, dívky v 11, tak už jim začínala růst prsa, buď pučela, nebo tam už něco bylo. Tady ta 16 letá dívka je tak rok zpátky - proti těm jedenáctiletým. I tohle může být výsledek aktivismu, jestli jako správní ekologičtí aktivisté jí nedávají maso, tak veganská strava to způsobit můžou. Může mi pak někdo stokrát trvrdit, jak je vývoj normální. Když jsem slyšel její anglický projev, tak jsem si říkal, že je asi dívka na nervy.
Tohle vše jaksi platí pro aktivisty obecně. Rozumové zaostání, devastace vlastního těla, vynervovanost, agresivita. Zkrátka takové lidi třeba brát jako varování. Záběr, jak matka herečka v nějaké hře má docela hambatou scénu. I ta oplzlost asi k aktivistům patří. Takže se vystříhej aktivismu, nebo dopadneš jako Greta nebo jeden nejmenovaný zdejší anonym. Blíže poznat aktivisty, tak jsou to opravdu mnozí lidé, kteří nemají v pořádku nervy ani psychiku, fyzicky též je patrná zaostalost. Těžko říci, co je příčina a co důsledek. Možná je aktivismus projevem duševně ne zcela zdravých lidí, kteří jím něco hojí. Nebo naopak aktivismus k takové celkové devastaci těla i psychiky vede. Já si myslím, že platí asi obojí, u každého možná v různé míře. Od aktivismu radši ruce pryč.

Reklama

Přidat komentář