Reklama

Obřízka

Obřezaný (Pá, 27. 9. 2019 - 23:09)

Není potřeba, žádných čajíčků , mastiček a babských rad. Je-li shledána předkožka nemocná, nemá cenu otálet a rovnou to řešit u urologa nebo plastického chiruga. Vybrat si je opravdu z čeho, nedalo mi to moc práce. A nejen v Praze. Jinak dopadnete jako byste chtěli rozhánět slepé střevo, nebo rozpouštět žlučníkové kameny - nekonečné trápení, které stejně musí být pak ve svém důsledku řešeno chirurgicky. Sama o sobě je předkožka rudiment. Je zbytečná a zbytečná předkožka jednoduše způsobuj, že se orgasmus nastává příliš rychle, a v konečném důsledku snižuje extrémní potěšení, které pro muže vytváří prodloužený sex.

Tony (Po, 30. 9. 2019 - 08:09)

PŘEDKOŽKA je rudiment pouze v očích choropbných agresivních cirkufetišistů, jde o blud Remondina z konce předminulého století.

Shabbatot-Jahoda (Ne, 29. 9. 2019 - 14:09)

Dovoluji si nesouhlasit... pokud je nemocná,asi to má nějaký důvod a odstraněním se problém důvodu nevyřeší.Jednim z hlavních je neléčený diabetes a to by si potom chlap který to má měl nechat vyšetřit glukózu v krvi.Lecba dietou,pohybem a zdravou životosprávou příčinu odstraní a pokud ne,potom léky to vyřeší.

Tonda Vlas (Ne, 29. 9. 2019 - 21:09)

Jahodovej, u tebe chápu.Ty sis tu sekundární fimózu zapříčinil naprosto nehorázným chlastáním petkového Bráníka, kterého ti tehdy domů zaváželi po paletátch. Jenže se ti naštěstí podařilo ten chlast omezit a tu fimózu, získanou fimózu z levného petkového piva rozchodit (a že to prej nejde)---------------------Jinak jsi mě hodně naštval --------------po měm ůrazu jsi mě pozval na pívo, ale nevím kam, pokud to tvé pozvání mne na o pívo nebylo jalové, tak to můžeš vždy napravit, Na to pívo se nechám, pozvat vždy a o velmi rád,

Tonda Vlas (Ne, 29. 9. 2019 - 21:09)

Jahodovej, u tebe chápu.Ty sis tu sekundární fimózu zapříčinil naprosto nehorázným chlastáním petkového Bráníka, kterého ti tehdy domů zaváželi po paletátch. Jenže se ti naštěstí podařilo ten chlast omezit a tu fimózu, získanou fimózu z levného petkového piva rozchodit (a že to prej nejde)---------------------Jinak jsi mě hodně naštval --------------po měm ůrazu jsi mě pozval na pívo, ale nevím kam, pokud to tvé pozvání mne na o pívo nebylo jalové, tak to můžeš vždy napravit, Na to pívo se nechám, pozvat vždy a o velmi rád,

Shabbatot-Jahoda (Ne, 29. 9. 2019 - 14:09)

A hlavně zhubnout!; Redukce váhy je velice důležitá!

Tonda Vlas (So, 28. 9. 2019 - 01:09)

Mulinicku, zase blábolíš, jen u Kubánců ti kůžička nevadila, jenže ti už jsou vodsud přes třice let pryč, ale zažil jsem to jednou, ještě před plyšákem, když jsem jel Krajánkem z Liberce do Ústí, ve vagónu to byl samý mladý Kubánec, a co tam mladý Kubánec, to homoděj. Jenže, ti Kubánci jsou odsud 30 let pryč, a jinačí tě netáhnou---------------------------Kašpare, jsi úchyl, velmi těžký úchyl, který je snad starší než já, a celkově jsi svým fejkařením znehodnotil celou zdejší diskuzi.

Zkoumal (So, 28. 9. 2019 - 18:09)

Tady jasně je vidět co jsi za nevyrovnaného, odpudivého a zlého ignoranta. AH byl homosexuál, jednokulčák a homofob zároveň. Prostě to je tak. Tvůj pohled na svět je limitován především tvojí zálibou v chlapeckých předkožkách , prostředím ve kterém jsi vyrůstal , okénkem říčního plavidla , pak lokalitou kde se pohybuješ a s kým se stýkáš ,tvoji omezeností , strachem a nedokonalostí. Že ty jsi před 30 lety zažil nějaké černochy ze Santiaga ve vagónu, tě neopravňuje vůbec k nějakým závěrům o kubáncích mezi kterými jsi nikdy ani nežil , ani abys je nazýval homodějema nebo usuzoval o jiných o kterých se jen domýšlíš cosi, ale vůbec nic nevíš. Asi ses snažil upoutat jejich pozornost, ale marně. Jsi jen zoufalec, nerealizovaný homosexuál, a nevíš jak na to, tak meleš xenofóbní nesmysly a žvásty typu já vím, já slyšel a já četl. Kubánci především žijí na Kubě, na Miami jako i ostatní lationoameričané, v ostatních částech USA v Evropě a jinde, nejraději tam, kde je teplo. V naší republice jich zůstalo málo. V první řadě u nás kubánci studovali a potom u nás pracovali. Kdybys kromě němčiny byl tak trošku dál a měl zkušenosti ze života za louží a ne jen za řekou, možná by sis uvědomil, že jsou i obřezaní a neobřezaní kubánci jako i jiné národy, třeba korejci. Předkožka mi v zásadě v nevadí, pokud je zdravá a funkční. A proto, abys vědel ,jsem přesvědčil nezávisle na sobě dva kámoše od nás aby se nechali obřezat, protože byla ostuda vrátit se v 21 z vojny a ještě mít slepýho ptáka s fimozou. Nechal si to udělat na Františku. A pak léta žil v Austrálii a jinde ve světě. Tomu druhému bylo 18 a sám mě překvapil, když si v Motole nechal operativně vyřešit fimozu přes prázdniny a ani to doma neřekl, protože se styděl za rodiče. Oba jdou reální, nevymyšlení, ne jako ty tvoje nesmysly o zrujnovanem životě. A navíc oba jdou spokojeni a na obřízku by šli znova. Protože jim to umožnilo plnohodnotný sexuální zivot. A co mě táhne , nech na mě, ale rozhodně to nejsou nezletilci , mlíčný nedomrlý klučíci, který nevědí na co to mají a jsou předmětem tvého zájmu a tobě podobných úchylných strýců, který se plíží po plovárnách ,hajzlech a jen odpudivě prudí nezletilce . A ten Kubánec, kterého jsem zmiňoval kdysi, byl obřezaný a seznámili jsme se v Moskvě v Bolšom těatre, kde studoval dále balet a nebyl to klučík. Obřízku mu nechal udělat jeho otec kvůli fimoze. Jestliže tě ještě něco zajímá, tak se zeptej. Urážíš tady kecama , nadáváš do těžkých úchylů, homodějů a proč? Protože sám máš problém. Mně klučíci nepíšou jako tobě.. jasně a explicitně, a ty víš moc dobře ,jak tě titulují a nechci být vůči tobě nemocnýmu starýmu tělem i duchem tak hnusný, abych ti připomenul co ti psali hoši na seznamce! Na světě jsou miliardy obřezaných mužů, tak to akceptuj , tady je obřízka zatím rarita. A ty přidáš lidem jen jako osel, který píše o uších. A diskuzi jsi především zničil ty a vypudil diskutující, tak ja to umí jedině tchoř.

Tonda Vlas (Ne, 29. 9. 2019 - 10:09)

Milý Zkoumale, tuto diskuzi jsi tu svým fejkařením zničil ty a ne já. To jsem věděl hned, že ty příspěvky pod ženskými nicky i Moskvě jsou od tebe. Já byl sněrem na východ nejdál v Prešově, když jsme ještě byli jedna republika.------------------------------Sabina, na rakouském netdoktorovi byla opak, ženská, která tam často fejkařila pod mužskými nicky----------jako též některé na té buznapavlači.

Tonda Vlas (Ne, 29. 9. 2019 - 09:09)

° nemocnýmu starýmu tělem i duchem tak hnusný, abych ti připomenul co ti psali hoši na seznamce!°-------------------Já tam nechodím kvůli tomu, že je to seznamka, ale proto, že ro funguje jako buznapavlač, jak trefně napsal jeden tamní účastník. Aspoň mám s první ruky, jak tací přemýšlejí, na to, co o nich produkují media (lže jak když tiskne) nedám. Dokonce se mi tam ouvalo přes schránku pár žen, které tam jsou ze stejného důvodu pod falešným mužským profilem, které se mě vyptávaly, co já tam jako heteroš vůbec pohledávám. Co jsem jim napsal?: "Jsem tu ze stejného důvodu, jako vy ženské, které se tu falešně vydáváte za chlapy."

Tonda Vlas (Ne, 29. 9. 2019 - 09:09)

Má smysl tvůj román vůbec číst? To už byl na rakouském netdoktorovi lepší účastník pod nickem Bremer. Šedesátiletej dědek, který se tam chvástal, že měl za svůj život přes 600 sexuálních partnerů, obřezaných, sám byl prý obřezán ve svých deseti letech. Psal, že s neobřezaným chlapem by nikdy nic neměl, protože neobřezaní chlapi se mu prý těžce hnusí. Jenže ty, Zkoumale jsi jiný případ, jsi na vopižlané, kůžičku toleruješ pouze u Kubánců jak jsi tu psal, rád bys viděl všechny mladé kluky vopižlané ale sám nejsi a dokonce jsi tu psal, že prý jsi ani svého vlastního syna vopižlat nenechal, protože on nikdy nebude tvým sexuálním parterem. Takoví acucullifilové jsou "ti nejlepší". Psals tu, že kromě něho máš ještě dvě dcery, To musí mít tvé děti ze svého taťky radost, pokud se o tobě už rozneslo, že nejraději sexuješ , přesto, že máš tři děti, jak vedoucí kina, jak se to říkalo v mých pubertálních letech ve Šluknově, z kterého pocházím( On byl Pražák, ale tehdy měl kvůli tomu Prahu zakázanou, taková byla tehdy doba).................Mimoto, ti Kubánci v tom Krajánku (tak se tehdy lidově nazýval zrychlený motorový vlak pendlující mezi Libercem a Ústím, kterým jsem jako mladý kluk často jezdil, nebyli černoši ale byli to typičtí hispánci, kteří se jako homodějové v tom nočním vlaku chovali na tu dobu (osmdesátá léta minulého století), naprosto neobvykle, dnes by se nikdo nad takovým chováním mladých kluků v nočním vlaku nikdo nepozastavil.--------------Jinak, jsem zase v Moabitu, ta Turkyně z Cařihradu (chlubila se mi, že ten Cařihrad je čtyřikrát větší než Berlín, v tý knajpě už nepinkluje, teď je tam míso ní nějaká Němkyně s křížkem na krku), ale já na rozdíl od tebe ke stanici Zoo lovit nepůjdu. Na rozdíl od tebe jsem naprosto věrný své zrzavé manželce s bílou pěnovou čepicí, i když je to momentálně pouze plechovkový Budvar.

Tonda Vlas (Pá, 27. 9. 2019 - 19:09)

Naprosto chabý pokus si hrát na miliuse. Chabá výmluva, vymlouvat se na fejky. Pokud někdo napíše pod mým jménem fejk a já to zmerčím, tak to okamžitě dementuju.

Tonda Vlas (Pá, 27. 9. 2019 - 18:09)

Lháři, napadáš mě soustavně, začal jsi thořem

Tonda Vlas (Pá, 27. 9. 2019 - 18:09)

Ale snažím se, ale tam, kde to má smysl. Pokusím se o Natálii, zatím promýšlím strategii. Na Zkoumalovo provokaci jsem samozřejmě nezareagoval.

:-) (Pá, 27. 9. 2019 - 18:09)

Aktivista Tony to však ještě průkopnicky povýšil tak, že se ostatní nesnaží stáhnout na svoji stranu, ale naopak - všem těm, kteří by se možná i rádi od něj něco dozvěděli nadává, uráží je, píše jim, že jsou to Zkoumalové a "všetko je to kampááň"...

Steve (Pá, 27. 9. 2019 - 17:09)

Aktivisté jsou vpodstatě nemocní lidé, kteří řvou do světa svůj názor mimo. (Gréta, Zelení, Duha, Děti země apod.)

Návštěvník (Pá, 27. 9. 2019 - 18:09)

To jsem se snažil Toníkovi vysvětlit, on to bere jako osobní napadání. Greta mi nepřijde normální po více stránkách. Má pravdu náš prezident, který ji označil za hysterku, jenže ona těch postižení má víc. Nejde jen o to, že je silná neurotička a hysterka. Opakuji se, ona je i fyzicky tak na 10 let, v 11 pamatuji, jak holkám už začínaly růst prsa případně tam prsa měly, některé velikosti, co mají některé dospělé ženy, co je mají malé. Vzhledem vypadá spíš na dívku kolem 10, možná 11 let, v tom druhém případě jako tu, která má opožděnou pubertu. Nemají pravdu ti, co říkají, že to je projevy puberťačky. U ní tento proces asi ještě nenastal. Pokud ji doma řádně nekrmí, nebo zblbli, že odmítá maso a další živiny, tak to lze vysvětlit tím. Jí nikdo nevzal ani tak dětství, spíš jí vzal pubertu. Zelení - ta Greta je jejich produkt. Proti tomu jsou normálnější různí romští aktivisté, tam ti lidé jsou duševně v pořádku, spíš chtějí vytřískat z majoritní společnosti, co se dá. Lidově se tomu říká vychcanost, byli by z nich dobří politici. Špatní jsou aktivisté, kteří nějakému bludu skutečně věří. Takový Okamura je v tomto směru normální, pokud říká něco extrémního či populistického, dělá to cíleně a sám si myslí svoje. Ale ti honiči za nedotčenost předkožky, ty jsou bohužel sami oběti. Pomatení lidé, sami před tím nejspíš vedli i tak divný život a nyní se chytili další zhovadilosti. Ovšem taková ideologie člověka dále zmagoří, kdo byl zblblý a psychicky narušený dříve, tak jak se dostane do vleku, tak z něj bude naprostý neurotik, hysterik, agresivní štváč, rozpad osobnosti. Ideologie funguje jako náboženství. Kam se na aktivisty hrabou svědci Jehovovi, ti jsou proti nim uměření, umírnění, vlažní. Aktivisté jsou proti tomu vyložení fanatici. Poněkud mi mrzí, že mi tu kdosi připisuje příspěvky, které jsem nepsal. Já mu nehodlám sdělovat, co jsem psal a co někdo jiný. Klidně ho nechám v bludu. To není nejhorší blud, kterému věří. Ta zaslepenost, tu mu způsobilo něco jiného. Ani si nedá poradit, aby si našel nějakou ženskou. Nemusel by mít děti, starala by se o něj, peněz má on dost, tak by nemusel mít starost, že by ji neuživil. Navíc ty ženy z církve stejně chodí do práce, takže žádné nejde o to získat živitele. Spíš nechtějí zůstat samy, leckdy jsou odhodlané si vzít téměř kohokoli. Jen aby věřil v Boha, klidně i katolík. Samozřejmě, nesmí být alkoholik nebo ji mlátit.

Tony (Pá, 27. 9. 2019 - 07:09)

Černý čaj je na znecitlivění. Já totiž vůbec nevím, co je vlastně správně? Citlivý nebo necitlivý, obřezaný nebo neobřezaný....mám v tom zmatek, hlavu na vodě a jdu blejt! Hlavně že jsem aktivista - průkopník a kádr!

Nána (Pá, 27. 9. 2019 - 21:09)

A já hloupá nána jsem si myslela, že na znecitlivění je vodka, kořalka možná líh nebo něco tak? Prostě gin to užívá. A on je to čaj, obyčejná černá Jemča.

Tonda Vlas (Pá, 27. 9. 2019 - 07:09)

Nezbylo mi, než se zase přihlásit. Tím kradením jmen a fejkařením diskuzi zazdíváš,

Reklama

Přidat komentář