Reklama

Obřízka

Tony (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Zajdi si k očnímu. Nic takového tam není a o té čajové terapii ze zcela jiných důvodů píše i MUDr Staněk. Ty mě opravdu chceš mocí mermo dokopat k podání toho trestního oznámení, prolhaný pokrytecký evangelikále.

Návštěvník (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

naprostém

Návštěvník (Čt, 26. 9. 2019 - 18:09)

To jsou dvě nesrovnatelné věci.............zbytečné mrzačení pohlavního orgánu a vočkování, jehož vopominutí může stát život.

:-D (Čt, 26. 9. 2019 - 13:09)

I tvoje metody jsou průkopnické :-D :-D :-D :-D :-D

:--D (Čt, 26. 9. 2019 - 19:09)

...strašení paní Hany přimo z pánského wc jak došlo k úleku při spatření obnaženého žaludu obřezaného penisu, z což okamžitě iniciovalo jeho erekci a okamžitě došlo k masturbaci je originálně průkopnické , přímo avantgardní. To američtí intaktivisté by žasli jak účinné metody boje zde 1. Intaktivista uplatňuje o:))))

Tony (Čt, 26. 9. 2019 - 13:09)

Za prvé jsem se to dověděl až teď před minutou a za druhé, proti tomu bojuje více lidí. Já provozuju aktivistický obor, který je u nás naprosto průkopnický.

No (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Domníváš se snad, že výuka nedospělých chlapců jak přetahovat předkožku od útlého věku, jak uvádíš na svých stránkách nebo lubrikace
předkožky při roztahování fimozy černým čajem je opravdu "aktivistickým" oborem... ? Celou dobu tvrdíš, že jsi intaktivista, najednou jsi aktivista... Tak jak to he? A spolupráce s něckými kolegy, to máš od těch katolíků z Řezna?

Proč (Čt, 26. 9. 2019 - 13:09)

Proč nic nenamítáš a nebojuješ proti opravdovým krkavčím matkám, které odmítají své dítě nechat očkovat? Teď je případ v Brně s tetanem....

Tony (Čt, 26. 9. 2019 - 18:09)

Ohledně tématu obřízka je to sice off topic ale teď jsem v diskuzi na idnes jednomu brojiči proti tomu vočkování, který napsal jízlivý příspěvek na adresu jednoho, který se pochlubil, že se proti tenanu nechal řádně přeočkovat, napsal--------------Marek Slabihoudek 78123

Tím očkováním jste si ale nejspíš uzavřel cestu si nemoc zkusit. Měl jste někdy tetanus? Pokud ne, tak jak můžete dopředu vědět, že by se vám to nelíbilo?°

.................................................................................................................................

Pane Slabihoudku, a vy už jste si ten tetanus, u kterého je poměrně velké riziko, že na něj můžete zkalit. vyzkoušel?

Tony (Čt, 26. 9. 2019 - 00:09)

A za další, já vůbec nevím, zda je to pravda, nebo zda ty jenom pouze jako agresivní cirkumfetišista, jak ses tu nakonec odkopal, jenom takto nepomlouváš.

Tony (St, 25. 9. 2019 - 22:09)

Jinak, evangelikále, tu CB jsi mi zprotivil jedině ty. Nikdo jiný.

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 23:09)

no nemysli si, že třeba u baptistů to je tolik jiné. K obřízce nikdo nikoho nenutí, vůbec ne z kazatelny. Ale dost sester to tak chce, nejen v té CB. A klidně si tě před svatbou zkontrolujou, samozřejmě sex žádný, ale ukázat ho musíš. Nakonec je to rozumný požadavek, krom té obřízky si omrkne, že je vše normální. Nebo to převezme její matka, to spíš u mladších holek. Když jí ale bude přes 40, tak tě zkontroluje sama.

Tony (Čt, 26. 9. 2019 - 00:09)

Pak se nediv, že se mi evangelikálové začli hnusit a je zcela jedno, zda baptisté nebo CB.

Tony (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

Psal tu jeden po jménem Karel, který si to též nechal udělat byv k tomu dotlačen takovou obřízkuchivou nánou a pak hořce lioval. Napsal tu: nakonec jsme se rozvedli, ta megera je pryč a já mám kvůli ní zničený svůj sexuální život.

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

ale Toníku, přece ho nikdo nenutil. Nikdo nemůže nikomu nic přikázat, leda státní orgán a na základě zákona. Jestli nechtěl na obřízku, tak jí to měl odmítnout. Stejně se s ní rozešel. Asi jde o nějakého neurotika, když tvrdí, že má zničený sexuální život kůvli obřízce. Co všichni Židé, mají údy obřezané a sex u nich funguje, oni nežijí jako mniši.

Tony (St, 25. 9. 2019 - 22:09)

To, co jsi napsal: °Asi jde o nějakého neurotika, když tvrdí, že má zničený sexuální život kůvli obřízce.°-----------Je typický projev anetické sociopatie u agresivních cirkumfetišistů a ty ses tu jako takový naplno odkopal-------------Jinak, dnes je mi nocování jedno, dnes stejně musíme jet v noci kvůli přílivu až k plavební komoře do Geesthachtu, zítra ráno by jsme to museli dřít proti odlivu.

Tony (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

Ten zcestný román rozebírat detailně nebudu. Za prvé obřízka není zdravá, to jsou mýty vymyšlené agresicními cirkumfetišisty, naopak, je to mrzačení pohlavního orgánu, které poškozuje sexualitu. Masturbaci nebrání, naopak způsobila zesatanšění americké společnosti, o kterém výstižně psal David Wilkerson. Pokud je to prováděno LEGE ARTIS, tak se to etickým nestává, naopak, takoví lékaři hrubě porušují lékařskou etiku. ....................PS, kdo tu tyto věčné hádky čte? Že sem zabloudili Josef a Johnny je naprostá vyjímka a ke všemu se Johnny zcela zmýlil v úsudku na pokryteckého evangelikála a multinicka, když jim dal radu, jakou jim dal. Naopak, oni mě vůbec nezklamali v tom, když jsem tu napsal, že na jeho radu vůbec nedají.

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 22:09)

píšeš, jací jsou Amíci satani a sám jsi syn Beliálův. Ovšem jsi i nezralý člověk, z toho plyne tvůj nezdravý aktivismus. Sexualita ustrnulá v masturbačním stadiu, na úrovni kluků, ne dospělých mužů. To je skutečný důvod tvého protiobřízkového fanatismu. Předkožka, jako modla, co uctíváš. Kdybys ji neměl, tak by s ní nešlo přetahovat tam a zpět, že? Jsi přitom pokrytec, z pokrytectví osočuješ druhé a sám jsi psal vícekrát, jak na nuda si vždy honem stáhneš dozadu předkožku. Že rád vidíš holý žalud, to ti ani nebudu připomínat, však tu ostudy bylo až dost, sám víš, o co se jedná. Prý někoho strašil... A druhým v tom bránit? Nebo rada nechávat to stažené? Co když se to zaškrtí. Každý ji nemá tak vytahanou jako ty, aby ji mohl mít delší dobu vzadu. Radši by ses měl nějak vzdělávat, než psát takové marnosti.

asi (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

se zopakuji, znám jednoho muže, který před svatbou s jistou dívkou musel nejdříve na obřízku. Přitom sám byl rozvedený, nešlo o to, že by nebyl schopný sexu. Ona to chtěla kvůli svému zdraví, plně ji chápu. Jako věřící se sexem čekala na svatební noc, ale on na zákrok musel, aby se svatbou souhlasila. Stejně jako jiná, co si vzala koktavého, tak nejdřív musel si nechat vyléčit koktavost, pak si ho vzala, jedna sestra z CB. Nechtěla mít koktavé děti. Myslím, že i jejich děti nechal obřezat. Ono se o tom tak nemluví, ale některé ženy jsou pokrokové.

Tony (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

Blud jako blud, první trpěla modlářskou pověrou a druhá věřila naprostému nesmyslu. Evangelikále, nediv se, že od té doby, co od tebe čtu, že toto se v CB děje, se jí též vyhýbám.

Reklama

Přidat komentář