Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

To povídal taky pan Oliva, jazykovědec. Že většinou latinou udivují blbci ,aby si dodali vážnosti.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 09:09)

Život se nevrací, začíná felací, ku*do drážděním, oplozením a plozením, končí smrtí a rozpadem, zítra tu nebudem, hoříme ve Vesmíru, třeba najít včas pi*u na míru.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 02:09)

Obskákal aby je všechny Belfegor ty psíčkaře a ochranáře zvířat co nejsou než obyčejní psíčkaři co se chtějí sami seznámit s pěknou majitelkou psíčka.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 02:09)

Takže Aláhu Akbar a všechno můžeš, když tu zlatou formuly, civilizačně méně vyspělé kultury zařadíš do tvých činů.Třeba poslední věc, ale v duchu to říct a ne nahlas, co by tě tak nějak asi nahodilo. Aláhu Akbar teď vstanu v 5h až mi zazvoní budík a budu jako včelička celý den.

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Jako musulmana by tě ovšem budil muezin, a ne nějaký blbý budík.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Ani Napoleon s nimi po dobytí Káhiry nic nesvedl, nedělám si iluze, brzy by ze mne byl pravověrný muslim s knírkem.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 02:09)

Pravdu má samozřejmě Bůh, ano, ale jeho zástupci jsou také důležití, např. Ježíš Kristus, protože jinak by se Bůh jen díval shůry a občas seslal nějakou bouři, potopu, vichr a sucho,ale nikdo by si nevyložil souvislosti.

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Autorství je důležité, a to jak přírodních pohrom jako jsou povodně nebo zemětřesení, tak příznivých dešťů. Ale ani Jehova, ani Jezus se nehlásí k ničemu z toho, a tak lidé jsou zmatení. A končí to pochybami, zda to tady na Zemi vůbec někdo řídí. Já bych to tady za Jehovu klidně vzal, ale stále nemohu najít jeho kontrolní panel. Takže počítej z dalšími přírodními katastrofami a nepotrestanými extremisty, jako jsou islamisté a Merkelová, dokud jej nenajdu.

14.9. (So, 14. 9. 2019 - 09:09)

Vesmírná kultovka. Byl to jeden velký chaos, ale zřejmě to byl účel a rozhodně povedený.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 09:09)

Zvlášť některé partie se mu povedli. Třeba moudí Roberta Rosenberga a moudí Tarry White alias holky ze Slavonic, co se nechala skvěle odpanit v 18ti na záchodcích v Pražském středověkém centru v jedné zahradní restaurací na dvorku.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 02:09)

Oni již afričané s něčím přijdou jak ty Američany přechytračit, třeba vyplují na jejich rychlých člunech a překvapí americký raketový deštník motorogaly co se vznesou z těch člunů na kterých tam z afriky doveslujou a pak začne tvrá řežba muže proti muži a jak známo Afričané jsou nejlepší ve sportech, takže je jasné kdo bude mít navrch. A vrchní náboženství pak bude animismus a všichni se budou učit tanec Bono Bono a pořádně zpívat a kroutit zadkem v sukni z provázku a palmových listů jak skoro-adamité.Mrakodrapy zarostou liány a vznikne znov pama a Buš. Z toho Kremlika naskočí velká žíla na čele a velký moskyt ho vysaje jak malinu.

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Tito piráti lstivě využívají mezinárodního práva, které zakazuje hajzlíka na člunu zastřelit. Já jsem pro to vrátit do justice staré dobré ustanovení, že pirát se věší ihned po dopadení na ráhně. Anebo je problém v tom, že dnešní lodě ráhna nemají? Nevím.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 01:09)

Osobně si myslím, že to nebude zas tak jednoduché jak to vypadá a patrně tito spiklenecké teorie vznikají o USA v USA a v Moskvě o Moskvě.

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Pěkné spiklenecké teorie zfilmovali američtí filmaři. Nejvíce se mi líbil Pád Bílého domu, ale také to o presidentovi v letadle, jak zvítězil nad teroristy, nebyla špatná. Naposledy jsem viděl film o negerském presidentovi, jak spadl s letadlem ve Finsku, to byli hustý, protože ho zachránil malý ušmudlaný Laponec.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 01:09)

Ten pán jistě udělal velký krok pro USA, tím, že na chvíli zbrzdil Hillary a její smetánku žen a lidí pluse jejich následovníky a trochu nechal pokřát místní venkovské pracující obyvatelstvo tradičních řemesel a to všech pletí prosím.Je to spor mezi městy na pobřežích a vnitrozemím, tedy hustě a ještě hustěji osídleným územím a jejich obyvateli, kteří si některé výmysly co fungují v hustě zabydlených nepřejí u sebe na vesnici, což chápu.Já bych taky nechtěl travestitu s mrkví v zadku jak polonahý běhá po vsi a ruší děti od cvrnkání kuliček na chytrých telefonech na návsi.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 01:09)

Ovšem tyhle konspirační teorie vyplňují technologický odstup, který státy jako Rusko za amerikou mají.

aladin (So, 14. 9. 2019 - 00:09)

https://www.youtube.com/watch?v=zZd214Ctfl4

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 01:09)

Ten děda Tapin se nevzádvá a to je mi sympatický, klaasický američan staré generace,kdy ještě kalhoty nosil chlap.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 00:09)

Zprasení věci je zaměňování u psychologů, se sami staví do role strážce morálnosti. Přitom inteligence, zvlášť jazykově řečová spolu s pamětí, hlavní výbava psychologa nemá co do činění s morálkou.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 00:09)

Máte tady někdo skutečnost s nějakým psychoserapetem? Nějakým tím Jidášem Iškariotským. Co vám dá slézt Tádžmahál? A po boji a snaze se vymanit vás pak vás vyplivne jak Vyžvejklou bambul?

Reklama

Přidat komentář