Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 15:09)

Tak to bylo rozverné. Chtěl jsem napsat, že kompjůry již ovládli i humanities.A dát jsem tu encyklopedii, která se jmenuje nějak *.*pedia a to jsem zapoměl, nějaká latina a je tam na každé heslo spousta propojených souvisejících osob a hesel a k nim krátké vysvětlení.
Takže kdyby se chtěl počítač učit tak takhle zmákne třeba turistiku v praze a může dělat rovnou průvodce.Žádné roky studia průvodcovství.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Člověk ze zoufalství, piču někde zchrastí a pak volá píču má kde jsi?
Není lepší z milosti, sobě brko vyhustit?!
J.X.D. jde příkladem, brko hulí každý den.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 15:09)

o: p*ču

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Je to fakt zajímavé, ten bordel tady v tomhle státě, který snad už není možno nazývat státem. To by už vymetl jen Augiášův chlév, nasměrovat do něj řeku.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Ubohý zajíček umřel na stáří a jakou svůj poslední dárek věnoval želvě jsou trávu. Ale tu se stala změna, želva už o ní neměla zájem. Bylo ji líto, že zajíček umřel a možná kdyby mu nestála pět let na pravé noze, tak by tady mezi námi ještě žil. A tak mu jako pohřební dárek dala na hlavu jeho kouřící trávu a s tichými a smutnými slovy zavzpomínala ,,Ani ta nejlepší věc na světě, nenahradí přítele. Ale teď už je stejně pozdě!" a smutná nad ztraceným zaječím kamarádem navždy odcházela do neznámých krajin...

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Ha ha ha, byl tak ohleduplný, že radši zemřel, než aby hopsal ku své jamce a tam spokojeně stál.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 15:09)

Včas umřít je ohleduplné, o tom žádná. Ohleduplné k dědicům i k důchodovému účtu. Slováci to už (částečně) pochopili: Marec - poberaj sa starec.

13.9. (Pá, 13. 9. 2019 - 15:09)

Dávno opuštěný Ha ha hangár v nokřině stojí,v něm se skrývá temno,kterého se všichni bojí.
Neodpouští ve svém srdci věrném.Jí neutečeš,té ženě v černém.

13.9. (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

...počítám jen hodiny...

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Metapedia tag Hitler : " Za jeho vlády bylo dosaženo značných hospodářských a zahraničních politických úspěchů. Po jeho oficiální smrti byla Velká německá říše rozbita, Evropa rozdělena a začala studená válka . Adolf Hitler je stále považován za jednu z nejdůležitějších osobností 20. století a jeho fascinace pro jeho osobu zůstává neporušená."

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Nalezen po 22 letech. Zmizelého muže objevil bývalý soused přes Google Maps.
To je bordel, nikdo ho nepostrádal, ani jeho auto, ani tu otevřenou garáž a stopy po trávě jak sjely do vody....

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 15:09)

Hledali ho, ale dobře se ukryl hluboko do nádrže.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 13:09)

Minulost je zážitek, špeky minulosti nejsou hřích! Hate free. Stínová rada pro reklamu. Hnutí zakažme zvířata v cirkusech. Duhová nikoli modrá planeta.Z toho mi vychází, že svět chce být klamán.
Co na tom sníst třeba rybu.To by většina civilizací vůbec neexistovala, ryby se sušili a když nebyla úroda tak byli pořád ryby a co jíst. Ženský byli vždy nejsvůdnější mladý a hubený a ne ve středním věku po přechodu a obézní, reklama patří k obchodu a bez ní by nebylo bohatství a co závidět a jak uživit mladé a staré, když již nikoho mít nebudou.Planeta je vždy modrá a zelená a nikoli Duhová, to je jev pomíjivý a zcela vizuální vzniklý lomem světla a nemající jiný než esteticky uspokojující zážitek.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Zase máš pravdu. Duhová planeta je ekologické zvěrstvo a ti, kdo o ní mluví, by měli být zbičování a vyhnáni na nucené práce do barvíren v Maroku.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 13:09)

Česku hrozí nacismus. V Praze jsou hitlerovci, říká ruský historik Mjachkov.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 13:09)

Tím myslel toho starostu. Oni tam mají také opozici, akorát ji týrají a odvážejí v antonech a nařizují domácí vězení, tak ať se nedělají.

13.9. (Pá, 13. 9. 2019 - 13:09)

Je potřeba přijmout silné a zdatné zaměstnance,kteří nepotřebují ráno jogurty,jako mimina.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 15:09)

Pěkné zakončení diskuse. A já obecně dodávám, že pití mléka je proti Bohu, protože dospělí si s mlékem nemají co začínat. Všichni, co pijí mléko, jsou zdegenerované čubky, které se vymkly z božího plánu a proto jsou do jednoho pošahaní úchylové.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 13:09)

Ještě že jsem tak chytrej a dal jsem to za měsíc dohromady.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 13:09)

Zkuste klávesovou zkratku win ctrl c! Fakt super, teď jsem to 15minut dával dohromady.

Reklama

Přidat komentář