Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Martine, napis sem svůj meil a já ti poslu, jak Květa vypadá ve skutečnosti.

?? (Út, 3. 9. 2019 - 19:09)

Proč by sem psal email, pokud není úplně vygumovanej, tak si na googlu najde x aplikací na úpravu ksichtu, postavy, atd.Ale asi vygumovanej je, když věří, že fotky na FB pseudofénixe jsou skutečné a ukazují realitu.Asi jeden z těch nesoudných ujetých chlapů, který posílají srdíčka, když Květa pověsí na FB fotku s vyvalenýma do pasu vytahanýma hnusnýma kozama a ksichtem desetkrát projetým pěti aplikacema.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 19:09)

Hele vygumovanej jsi ty. Mně tu někdo požádal o emailovou adresu s tím, že mi pošle fotky Arianky ve skutečnosti. Tak jsem ho sem napsal, ale žádný fotky jsem nedostal :-(((((

Martin (Út, 3. 9. 2019 - 18:09)

Nikdo mi nepíše????

Martin (Út, 3. 9. 2019 - 12:09)

Tak to jsem tedy zvědavý. Pošli mi to sem
[email protected]
Díky Martin

yyy (Út, 3. 9. 2019 - 08:09)

Jo tak ona je úplně jiných vibracích, spirituálně probuzená. :-) Hlavně, že sama je šťastná a spokojená. A takové detaily jako jak uvařit knedlíky nebo že pes potřebuje vyvenčit pro ni nejsou zas až tak důležité. Tak to se holčičko moc pleteš. Tvůj pes je teriér, ti potřebují hodně pohybu a venčení je snad základ. Že jsi líná jak sv-ně, to víme, ale toho psa týráš, to ti ještě nedošlo? Asi k tobě někoho pošlu z ochrany zvířat, aby na tvoji debilitu nedoplácely ty němé tváře. Když nás oznámení podá více najednou, budu zvědavá, ve které vibraci se zrovna budeš nacházet. A budeš ráda, když o svá zvířata nepřijdeš. Čekej v nejbližší době nepříjemnou návštěvu, budeš mít co vysvětlovat. Roztahovat nohy klidně můžeš, ale nejsi nemohoucí, abys psa nedokázala několikrát denně vyvenčit a vyběhat a necháváš ho chcát po bytě. Tfuj tajxl!

xxx (Út, 3. 9. 2019 - 12:09)

Co tady Květě vyhrožuješ ty zlá závistivá svině??? Nesaháš Květě ani po kotníky. A myslíš si, že pod xxx tu píše Květa? Naivko!!!! Píšu to já...
Tak si bonzuj ty ubožačko. Nějaký čičmundy z ochrany zvířat není Květa povinná pouštět do bytu. A i kdyby je tam pustila, tak to, že je tam nachcáno, není žádný přímý důkaz o týrání zvířete. Takže máš smůlu, ty hubo jedovatá :-)))

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 13:09)

připojuji se k tý žalobě. Tejrá psa.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 00:09)

Květo proč některý fotky přidáváš stažené z netu? to není moc life. pa puso.

Maji (Po, 2. 9. 2019 - 23:09)

Přesně,ty její bludy, pověsti o milencich,jak není krásná a dokonalá. Vždyť to nemá s realitou nic společného.Tomu věří jen ona.Lidi jí sledují,protože mají z ní srandu,s obdivem to nemá nic společného

Hm (Po, 2. 9. 2019 - 21:09)

tak sama určitě neschnije, vždycky tam bude mít toho psa a kocoura, ne?

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 21:09)

Sem vyprskla smíchy. To to přeji fajn stáří. :-D

no vždyť jo (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

Takové stáří má spousta babek, žijí jen mezi svými kočkami nebo psy. Můžu říct, že snad polovina populace. Takže nic divného. Takže na stará kolena konečně zapadne do normálu.

Martin (Po, 2. 9. 2019 - 18:09)

A kde všechny ty filtry a aplikace najdu?

Denisa (Po, 2. 9. 2019 - 19:09)

Děláte si legraci, Martine? Nebo se jen moc neorientujete v moderních technologiích? Nejznámější program je např Photoshop. Zkuste si o tom přečíst na internetu. Květa používá jednodušší aplikace, které jsou přímo v mobilu. A i ty dokáží změnit barvu očí, vlasů, zeštíhlit, změnit tvar obličeje, vyhladit pleť, přidat nalíčení, cokoliv...

Martin (Po, 2. 9. 2019 - 20:09)

Nedělám. Photoshop samozřejmě znám. Nicméně nevěřím, že s jeho pomocí je možné zcela změnit vizáš člověka a udělat z šeredy krásku, a z údajné báby mladici. Kdyby to takhle fungovalo, tak by mohly dělat modelky ženy kolem 50 let průměrně vypadající. Proč tedy agentury oslovující náctileté, které nemají s modelingem zkušenosti?

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 21:09)

Martine ty to odvádíš jinam. Už si zkoušel tu aplikaci? Pak mluv.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 21:09)

Martine ty to odvádíš jinam. Už si zkoušel tu aplikaci? Pak mluv.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 19:09)

Např. V mobilních aplikacích si je můžete stáhnout. Je to celkem běžná záležitost dnešní doby. Bývá to zpoplatněno ty aplikace. Ale částku si nepamatuji.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 16:09)

Květa je pěkná maximálně s krabicí na hlavě.

Reklama

Přidat komentář