Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jirka (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

Vlastně skoro pokaždé, když si mám říhnout, musím dávat velký pozor, abych neublinknul. Nechci být nechutný a omlouvám se všem, kteří ještě nevečeřeli, ale je to opravdu nepříjemný problém. Asi zkusím nějaké bonbóny, možná by pomohl mátový čaj nebo tak něco.

Jirka (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

Když už jsme na té doktorce, tak bych si také chtěl postěžovat se svým zdravotním problémem, protože už několik dnů mám něco se žaludkem, cokoli sním, i třeba nepatrně, zvedá se mi žaludek. Když si lehnu, musím se okamžitě zvednout do sedu, jinak bych se asi poblinkal. Bojím se spát v leže, že budu vracet. Myslel jsem si, že je to nedostatkem zeleniny, ale včera i dnes jsem snědl několik mrkví a hromadu ředkviček a je to stejné, ne-li horší. Nevíte čím by to mohlo být? Čokoládu už taky nejím a jedno pivo denně není alkohol.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 23:09)

Mohl by to být jícnový reflux.

Jirka (Ne, 15. 9. 2019 - 10:09)

Děkuju za předběžnou diagnózu, něco jsem si o tom přečetl a nejspíš to bude ono, protože přiznaci sedí. Není uzavřená bránice. Mám holt zvracenku, no, neboli blinku, tak dnesla půst a zítra k doktoru. Co potom takové žraloci, krokodýlové, ale i supi, vzhledem k jejich silným kyselinám, co mají v žaludku, tak těm když se něco takové stane, co mají říkat ti.

Tonda Vlas (Po, 16. 9. 2019 - 09:09)

Nejsou to příznaci ale jsou to příznakové--------------sorry Jirko, ale to bych nebyl já,kdybych si nerejpnul.

Jirka (Po, 16. 9. 2019 - 15:09)

To je mi jasný, ale snad víš, že já takto przním češtinu rát.

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

Křesťané myslí jinak, než normální lidé, protože jim špatně cirkulují tělesné šťávy. Oni za to nemohou. Prý když budou pít hodně citronové šťávy, víra je opustí, ale to pomáhá jen u mírně postižených.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

Jsou to stejné bajky jako o vodnících, vílách, mořských pannách, devítihlavých dracích a jiné pohádky. Biblické pohádky jsou stejné pohádky jako jakékoli jiné. Neexistuje ani Ježíšek, který nosí dárky pod stromečkem a neexistuje ani žádný jiný Ježíšek, který by ti dal jako dárek nesmrtelnost.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

Jirko, žádný Kristus pro tebe nikdy nepřijde. Ani pro ostatní pobožné nikdy žádný Kristus nepřijde. Čekáte 2000 roků a nic. Nikdy se nic nezmění. Žádný Kristus nikde neexistuje. Neexistuje ani Duch svatý. Neexistuje ani Jehova Hospodin. Neexistují ani andělé ani archandělé ani cherubíni. Neexistují ani démoni ani Satani. Neexistují ani žádná pekla nebe ráje. Je to komplet všecko vymyšlené. Obsah bible jsou podvodné bajky.

Jirka (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

Zamyšlení nad peklem, coby jednou z možných variant údělu člověka nebylo, nebylo mým úmyslem nikoho zde strašit nebo jakkoli vyhrožovat, jen míněno v dobré víře, aby každý si zvážil u sebe svůj smysl života, co je, kam jde, co očekává, jestli je dobrým a podobně. Nakolik stojí za to, znesvěcovat Evangelium a podceňovat věčné tresty. Nehledě na to nejdůležitější, jak nevýslovným způsobem Pán trpěl za nás za všechny, a to zcela dobrovolně, z lásky k nám a poslušnosti k Otci, se sám dobrovolně ponížil, ač nemusil, jen aby smazal naše hříchy. Mnohé a přemnohé slzy v stenáních a díkůvzdáních našich pak zasluhuje, když dílem nejsme schopni dobra konati, tak nářky a vzdychy to aspoň nahrazovat můžeme.

No (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

ty woe, ty jsi zas v rauši, jdi si lehnout blbe a vyspat

Jirka (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

A hlavně, nekomentuj věci, kterým vůbec nerozumíš. Jestli nemáš děti, kup si morče nebo kočku. Opravdu nikdo není zvědav na to, abys někoho posílal spát v sobotu večer v půl desáté. Ty si běž lehnout, když chceš, ale nikoho s tím neotravuj, buď té lásky a dobroty, prosím.

no (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

vidíš to už je lepší. Ty jak jsi furt sám, tak potřebuješ občas nakopnout, aby ses vzpamatoval. A jestli máš děti, tak klobouk dolů, že to s tebou vydrží

Jirka (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

Zato tobě pořád ještě nedochází, že na tvoje rady, soudy a vůbec celkově vnucování, není nikdo zvědav. Nebo to chceš napsat třeba turecky? Tady je duchovní diskuse a když k tématu nemáš co říct, tak můžeš odsud odejít, nikomu tady chybět nebudeš.

no (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

jo, zkus to turecky, ty rozumbrado

:) (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

:)

no (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

já myslím, že tady není nikdo zvědavý na tvoje umanuté kecy. Já ti toho moc nenaradím ale je tady pár lidí, kteří se snaží diskutovat, jenže ty tu sedíš jak žába na prameni, kámo. Takže ti zbývá Jirka Hvězda a občas někdo kdo sem zabloudí

Jirka (So, 14. 9. 2019 - 23:09)

Podívej se, ty "žábo na prameni", už jsem ti navrhoval jednou, že pokud tady lidem vadím, ať mi to pět lidí napíše, že mě tady nechtějí a já tady nebudu. V opačném případě brečíš zbytečně. Spíš bys měl rozumně zvážit ty sám u sebe, jestli má nějakou cenu, abys sem chodil a zkoušel provokovat, trollovat, psát hlouposti mimo téma apod.

Jirka (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

To vím taky, že mi toho ty moc nenaradíš, proto nerozumím smyslu tvých komentářů. Tvoje péče o druhé, co se snaží diskutovat (mezi než nepatříš), i o mě, že nebudu mít s kým, by sice byla dojemná, ale neustálým opakováním už se stala otravnou. Pořád ti nedošlo, že toto je diskuze na teologické téma a ne nějaký pokec na chatu. K tématu nemáš co říct a dokonce se už pokoušíš fórum i moderovat a určovat kdo má co psát. Neber to nějak zle, ale nebudeš tak trochu padlej na hlavu? No problém mít nějakej určitě budeš. Nebude jím právě samota? Kterou tak rád připisuješ mně....no evidentně se samoty dost bojíš, jak to tak vypadá.

Jirka (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

Ty pokaždé brečíš, že tě urážím a přitom mě jen tak mezi řečí nazveš blbem. Ale jinak dobrý, asi budeš takovej druh, no.

Reklama

Přidat komentář