Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Host (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

no jestlipak holky v noci použijou nočník. Sázím,že jo. Ono je to snad i baví.

Vendy (Pá, 6. 9. 2019 - 20:09)

já nemohu taky sehnat holku na společné čůrání. Tak je občas zahlédnu spíš náhodně a to mi hned kolík stojí a jsem nabuzenej.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

Někdo zase tuším brzo umře.

Klára (Pá, 6. 9. 2019 - 18:09)

Pozdravujeme z chaloupky. Je to už znát, že končí léto a je tu celkem chladno a tak na noc zatopíme. Jitko s tím čůráním to je asi opravdu spouštěcí reflex, když vidím jinou holku že čůrá tak chci taky a když potřebuju hodně tak se kroutím a křížím nohy a nakonec nehlídám ,ale rychle to udělám taky vedle ní. My jsme na chaloupku dojely bez čůrání, protože jsme si došly doma a jelo se plynule a tak jsme pipinky vypustily až před vraty u auta a je to. Libor přijede zítra a večer budeme asi lenošit a zítra půjdeme ještě asi do lesa a večer do hospůdky na šipky a něco pro pohodu. Myslela jsem i na koupání v Schandau,ale ségra ještě musí být opatrná a ikdyž už to má zahojený, půjde příští týden na kontrolu a tak do vody zatím ne. Ona se ani nesmí kolem ty jizvy moc sprchovat a musí být opatrná. Ale už je dobrá. Minule se jí to stalo tady a měla bolesti v břiše a hned tam dole na pravý straně a dostala průjem a horečku a několikrát blinkala a hned jsme volaly doktora a ten ji jen prohmatal břicho a hned jí naložil a odvezl. Já jsem o tom ještě nepsala a teď mi to taky nejde moc. Byla jsem z toho úplně na dně. Nikola hned šla na sál a já s mamčou čekala skoro tři hodiny a jen jsem plakala a plakala aby to Niki přežila. Nevím proč to teď píšu, už se celá z toho chvěju. Jsem šťastná za ni a doktorům moc děkuju za všechno. Dnes jí budu dávat tu největší sesterskou lásku jakou budu moci dát.

hovado (Pá, 6. 9. 2019 - 18:09)

hlavně ji to neudělej jako Mišce......

Martina (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

Ty jsi kretén.

Zuz (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

A tvůj příspěvek k tématu ?

Jitka (Pá, 6. 9. 2019 - 16:09)

Když jdu s holkou společně čůrat a ona začne,tak musím taky. Jinak bych to nevydržela. Asi nějaký spouštěcí reflex.

Miška (Pá, 6. 9. 2019 - 14:09)

Čuraly jsme s kámoškou za rohem u opuštěné dílny ve městě ,jedna ,já jsem hlídala a pak zase jsem čurala já a hlídala ona. Já to měla rychlejší,protože jak jsem viděla ,že to pustila tak se mi chtělo víc a víc a pak to šlo z baculky rychle proudem. Nepočurala jsem se ani trochu a pustila to až byly kalhoty i kalhotky bezpečně mimo čurací dírku a pak jsem to uvolnila a čurala. Myslím na Klárku a Nikolku ,ale nemohu tam za nimi jet. Ráno jsme skypovaly a večer budeme v kontaktu taky. Mám pro ní k narozkám dárek a moc mně mrzí že ji ho nebudu schopna dát osobně.

Míla (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

Čtu vás holky ráda. Jen jsem musela rozhýbat v sobě že jste doopravdy vymyšlený ale podle opravdových vzpomínek. Tak alespoň takto. Pište prosím dál. Nevadí mi to. Vůbec.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 09:09)

Dobře budu.Děda

Klára (Čt, 5. 9. 2019 - 20:09)

To,co tady píše Miška je bohužel pravda a nesejdeme se asi o víkendu. Jsem z toho taky smutná a chci odjet na chaloupku a ségra taky chce a mamča to udělá tak, že pojedeme hned po škole a tak asi budu méně smutná,ikdyž nevím, zase si tam připomenu ty hezký chvilky s Miškou a bude mi nanic. Mluvily jsme spolu dnes a ona to sem asi nenapíše ,ale byla z toho ubulená,že nepřijede už dnes. Nějak to uděláme až bude víc volna na podzim a kdyby bylo hezky tak na chaloupce nebo u nás v Mimoni bychom se setkat mohly nebo bych přijela já za ní a to by taky šlo. Moc o tom přemýšlím . Už jsme se ségrou připraveny do pelíšků. Já stále jsem u ní ale až bude chodit do školy tak ji zase nechám samotnou. Dneska jí bylo trochu špatně večer,ale neblinkala jen neměla moc chuť na jídlo a dala si málo,ale teď už je zase dobrá. Čůráme spolu normálně a přes noc už nedostane plínku,protože se jí to už srovnalo a normálně vydrží. A jestli ne tak ji nechám samotnou vše uklidit a pelíšek vyčistit a převlíknout,ale to se doufám nestane. Libor volal,že přijede za námi na chaloupku a to se taky těším. Chce mne vzít na mé narozky v pondělí na večeři na Ještěd a tam se taky moc těším a taky bude mít klíče od toho domečku tady a skutečně chce abychom to měli napůl společně. Já to ale stále nemohu nějak strávit a vnitřně přijmout. Někdo by řekl,že jsem blbá,ale já to mám nastavený jinak než na majetek. Já chci jen štěstí a lásku a mamču a Nikolku a to je pro mne všechno.

Miška (Čt, 5. 9. 2019 - 16:09)

Jám jsem to vydržela až domů ze školy nečurat.protože jsem šla se spolužačkou o velký přestávce a nechtělo se mi až tolik,ale už jsem to udělala a pak až doma. Nic mimořádnýho. Večer si udělláme skype s Klárkou a Nikolkou. No maminka mne za ní o víkendu nepustí,že je to daleko a tak jsem trochu smutná,ale Klára říká,že nebude dělat nic velkýho, ale chtěla mně tam a jednu kamarádku ze školy. No bude mi to líto a až bude mít narozky tak to určitě obulím,ale mamka je neoblomná a tak s tím asi nic moc neudělám. Já ji mám tak ráda.

Klára (Čt, 5. 9. 2019 - 14:09)

S kamarádkou jsme počůraly pod viaduktem zem a jí se chtělo hodně,že ani nedošla pod něj a už měla sukni nahoře a kalhotky dole a hned si už s čůrací pipinkou dřepla a šlo to. Já jsem to měla taky rychle,ale došla jsem až pod něj a musela jsem stáhnout i silonky,protože bylo ráno chladno a tak jsem si je vzala. Stihla jsem pipinku nepustit dřív ale až na bobečku ale taky hodně. Jsem zvědavá co ségra. Už nemá stehy a v pondělí by mohla do školy,jen nesmí cvičit a mít větší fyzickou námahu.

Miška (Čt, 5. 9. 2019 - 07:09)

Dnes jsem čurala i v noci a baculku jsem mela plnou,ale stihla jsem to dojít na záchod a až pak to pustila proudem . Ráno to šlo taky,ale i s tím druhým. Jdu do školy a uvidim,jestli bude nějaký větší čurání přes den.

Klára (Čt, 5. 9. 2019 - 07:09)

I dnes se Nikolka nepochcala a už normálně funguje. Byly jsme na malé v noci a dobrý, ikdyž ji to šlo okamžitě a dost, neudělala do plínky nic a ráno už odmítla na dnešní noc si plínku vzít. Tak jsem ráda. Frčím do školy a čůrání bylo ráno jen na záchodě s Niki a opět normální. Libor volal a příští pondělí už oficiálně převezmě klíč od domečku. Tak jsem napjatá i z toho.

Miška (St, 4. 9. 2019 - 12:09)

Teď jsem se vyčurala v parku cestou ze školy. Baculka mi skoro spustila sama,protože šel nějaký chlap ale vydržela jsem to a pak hned to pustila rychle u stromu. Od rána jsem nebyla a domu bych to určitě nevydržela. Hodně velký čurání ale tlačila jsem u toho aby to netrvalo dlouho a šlo to ven hezky rychle.

Klára (St, 4. 9. 2019 - 06:09)

Ségra noc zvládla sice s plínkou,ale v suchu ikdyž čůrala i v noci. Včera prišla navečer její kamarádka zrovna když jsme zkoušeli jejì pipinku co vydrží a tak se rychle schovala za strom a pustila to. Jinak dobrý. Tak uvidíme. Už dělá i kraviny,ale teď ještě leží. No závidím ji.

Helča (Út, 3. 9. 2019 - 19:09)

Vy jste tedy dárečci,když neumíte číst

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 19:09)

Nepiš sám sobě

Reklama

Přidat komentář