Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Nett (Út, 10. 9. 2019 - 08:09)

A chtěla bys do baculky pořádnýho pinďoura strčit?

Miška (Út, 10. 9. 2019 - 07:09)

Za chvilku jdu do školy. Myslim na Klárku jak prožila noc a zavoláme si. Ráno se mi chtělo hodně na záchod už v půl šestý a tak jsem musela jít čurat a rychle jsem svou štěrbinku nasměrovala na záchod a nechala to všechno z baculky vytéct ven. Šlo to spíš pod tlakem a tak jsem dělala chvilku větší pramínek . Teď mám baculku prázdnou a třeba vydrzí nečurat až než přijdu domů,ale asi půjdu dopoledne na malou o přestávce s nejakou holkou ze třídy a udělám to taky.

Miška (Po, 9. 9. 2019 - 17:09)

Moc dnes myslìm na Klárku jak ji to dopadlo a jestli bude mít hezký večer. Už jsem ji přála a mám pro ní dárek jestli se sejdeme někdy brzy. Dnes jsem venku nečurala jen ve škole a až pak doma a teď před chvilkou. Baculka mi čurala světlou moč a bez problémů.

Rozárka (Po, 9. 9. 2019 - 11:09)

19.přesně. jak to víš?

Rozárka (Po, 9. 9. 2019 - 11:09)

Jeli jsme autem na Moravu s přítelem a mně se chtelo tak moc čurat,že jsem si nechala zastavit na odbočce u lesa a pod nejbližším keříkem to pustila. Pavel, můj přítel se ale chtěl divat a díval se jak čurám a já to měla plný a šlo mi to dlouho a já když to předržím neudělám to rychle,ale naopak čurám dlouho a nedělám prudkou loużi jako některé jiný holky. Ikdyž se známe a máme spolu sex ,tohle mi bylo trochu nepříjemný. On ,že se mu to moc líbilo vidět mně takto čurat a pak to chtěl často. Někdy mu to dovolím.

Adam (Po, 9. 9. 2019 - 11:09)

Škoda, že máš partnera. Ja bych se taky moc rád díval jak čůráš. Kolik ti je? Tipuji 19?

Klára (Po, 9. 9. 2019 - 07:09)

Děkuju všem ! Mamča mne vzala do Lípy autem, má tady byřizování. Nevím jak se dnes ozvu,ale už vím,že to překvapení je skutečně noc na Ještědu! Tak se moc těším,ale Nikol to neví a tak asi bude bulit,až se to doví,že bude sama doma do rána.

Tak (Po, 9. 9. 2019 - 08:09)

Libore, vytvoř lechtivou noc ve třech, ne?

Pavlína (Po, 9. 9. 2019 - 07:09)

Klárko i odemne vše nejlepší k narozkám !!!!!

Zdena (Po, 9. 9. 2019 - 00:09)

Já spíše myslím na Mišku aby di našla kluka. Ona má mokrý orgasmus a to se klukūm může líbit když se u toho vyčůrá v tom nejlepším.

Návštěvník (Ne, 8. 9. 2019 - 22:09)

Bláboly jak stehno

Míla (Ne, 8. 9. 2019 - 21:09)

To bude asi ta noc. Moc ti to přeju!

Gita (Ne, 8. 9. 2019 - 23:09)

Taky bych to viděla na tu noc na Ještědu. Já jsem tam byla před pěti lety a počasí nic moc,ale s partnerem jsme prožívali jiné radovánky. Tohle moc Klárce přeju,jestli je to ten dárek s překvapením a tu Prahu ,tak to si opravdu nedovolím tipovat. Ale tipuji pana Vetchého.

:-) (Po, 9. 9. 2019 - 01:09)

Jo určitě to bude on.Nemá nic jiného na práci než sledovat dvě fiktivní telata co jsou věčně pochcaný.

Vally (Ne, 8. 9. 2019 - 23:09)

Hlavně at se mu tam hezky vychčije a naučí se polykat jeho semeno bez toho,že by se pozvracela.

jéééééé (Ne, 8. 9. 2019 - 23:09)

prčaaaaa ach jo

Klára (Ne, 8. 9. 2019 - 19:09)

U mně bylo největší čůrání až doma když jsme přijely z chaloupky a hned jsem šla na záchod . Cestou jsme si řekly,že to vydržíme a tak jsme to se ségrou vydržely a pipinky se nám pak mohly sice učůrat,ale vydržely jsme to celkem v pohodě a čůraly dlouho,ale ani jedna ne tak,že by se skoro počůrala, spíš jsme dělaly normální proud. Zítra budu ještě s Liborem kvůli tomu notáři a pojedeme na Ještěd na večeři,ale má být ošklivo a tak asi nebude toho moc vidět,prý má pro mně k narozkám překvapení a mamča to ví,ale musela mu k tomu dát souhlas ale já to nevím co by to mohlo být. Jediný překvapení o kterém nevím je příští týden ta Praha,kam pojedeme do divadla jak jsme pozvaní a máme přijít pak po představení do klubu a tam má být pro mně a ségru připravené překvapení. Máme dva lístky a mamča ještě koupila pro mne a Libora,ale ty už jsou k sezení jinde,protože bylo skoro vyprodáno. Teď ještě musíme dodělat houby,co sušíme a rozložíme je na dosušení tady doma a ségra už půjde zítra poprvé do školy a už je dobrá. Ale des ještě budu u ní do rána jako podpora, protože jí mám moc ráda.

Mirek (Ne, 8. 9. 2019 - 20:09)

Tak to překvapení bude ,že tě nepustí z večeře domů a má pro tebe zaplacenou noc přímo tam a jestli už nemáš ten svůj den,tak už to bude romantika v noci i s pipinkou. Nebo nějaký poukaz na týden k moři nebo velnes pobyt a prodloužený víkend.

Návštěvník (Ne, 8. 9. 2019 - 17:09)

Klárko a Miško jaký bylo dnes čůrání? To vyvrcholení Miško u tebe musí být Božšký! Chtěl bych vidět tvé oči a tvůj klín a slyšet tvůj výkřik když se uděláš!

Zikki (Ne, 8. 9. 2019 - 16:09)

Asi neznalá orgasmu ...!

Reklama

Přidat komentář