Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tony (So, 31. 8. 2019 - 00:08)

Mně vůbec nevadilo Liborovo další psaní a rozvíjení příběhu, geograficky to sedělo, ale reálně jsem věděl, že se jedná o nesmysly---------------------Pořád je to lepší, než ty bláboly, co píše úchylný multinick Zkoumal na zcela jiném vlákně.-------------------S mrtvě narozenou Nikolkou to chápu-----------Z toho, co dnes psali v Blesku a co tam popsala paní Lucie Vondráčková, která to dodnes tajila, mně jímá děs. Podruhé rodila v Kanadě, předčasný porod a dceruška, která už měla dopředu jméno, se narodila mrtvá, prý ji v té Kanadě nechali celý den, tu mrtvou dcerušku chovat. Když se jí pak po třetím těhotenství narodil druhý syn, tak prý měla děsivý strach ze všeho a nemohla se od něj jako od miminka odtrhnout ani minutu.---------------------Nevím, proč autor oživil mrtvě narozenou Nikolku, on nechce působit zlo, jak tu napsal, že si tu tím psaním utěšuje svou vlastní bolest, kterou v tomto plně chápu, když jsem se včera poprvé dověděl o neskutečné vnitřní bolesti paní Lucie Vondráčkové.

Josef (Pá, 30. 8. 2019 - 23:08)

A co třeba mysliš?

Znalec (Pá, 30. 8. 2019 - 23:08)

Vy,kteří tady zesmešňujete Luborovo psaní a lidi,co ho podporují jste lidské hyeny a hovada a nemáte vůbec pochopení pro lidskou bolest. Vtìpky beru ,ale tohle je daleko za slušností normálních lidí. Jsem na doktorce mnoho let,ale takový zloby a šikanu člověka jsem tady ještě nezažil,vy hulváti. Jsem velmi tolerantni,ale tohle je moc.

Návštěvník (Pá, 30. 8. 2019 - 23:08)

Jsi si jistý, že vůbec nějaký Lubor existuje? Že to není zase nějaká skupina studentíků? Nebo náhodně sem přispívající lidi? A vůbec kde je Mravní hlídka a Ignacius????

Roman (Pá, 30. 8. 2019 - 22:08)

S holkou na čůrání sehnat je těžký. Jestli by se našla z Táborska tak kolem dvaceti ,ať se ozve na toto vlákno. 28 let,svobodný,nezadaný,finančně nezávislý. Díky za nabídky a info....

Miška (Pá, 30. 8. 2019 - 21:08)

Já o tom vím taky a moc mně to vzalo,snad Nikolka už bude Ok. Tohle je daleko důležitější než moje nešťastný vztahy. Nejradši bych za ní jela ,ale až bude lepší dáme alespoň skype. Ještě leží a prý až zitra bude moci vstát a moci už sama čurat. Jsem s ní každou chvíli a včera jsem plakala a nemohla spát stejně jako Klárka. Ani teď to nejde a jsem na chodbě v penzionku a píšu. O čurání teď nemohu vůbec. Omlouvám se.

Návštěvník (Pá, 30. 8. 2019 - 21:08)

Ok,souhlas

Honza (Pá, 30. 8. 2019 - 20:08)

Já styl Kláry znám a zde se mi zdá autentický. Hlavně aby Nikolka byla vpořádku. Já také moc Drżim palce!! :-) :-) :-)

Gita (Pá, 30. 8. 2019 - 20:08)

Jen ať vše dobře dopadne. Nic víc není důležité. Držíme palečky celá rodina i s psíkem Matýskem!

Hm (Pá, 30. 8. 2019 - 19:08)

Taky se mi to nezdá.

Hm (Pá, 30. 8. 2019 - 19:08)

Taky se mi to nezdá.

Host (Pá, 30. 8. 2019 - 19:08)

Tohle neni styl psaní Kláry. Fejk nebo to píse někdo jiný koho pověřila

Mravní hlídka (Pá, 30. 8. 2019 - 19:08)

Už jsem tu na doktorce nebyla šest let a jenom žasnu.---------------------Horší je, že autor fiktivní zezletilý holky nalejvá vinným střikem, a ty tak vobchcávají kde co můžou.

Klára (Pá, 30. 8. 2019 - 19:08)

Niki je stabilizovaná, snad bude líp a napíšu víc. Bylo to šílený,ještě,že mamča už byla tady. Jsem z toho rozklepaná a moc nespím. Prý to bylo akutní a prasklo to hned na sále. Ještě se neví jestli to moc nezasáhlo orgány,aby mohla mít děti. A má do pipinky cévku na čůrání. A dost. Už nemůžu.

:-/ (Pá, 30. 8. 2019 - 15:08)

Děda (Villík).Ještě Míla a pár těch jeho nicků.Myslim že to přežije.Holky jsou buď pochcaný a nebo jim něco je.Za toho půl roku to je chorob.

Pozorovatel (Pá, 30. 8. 2019 - 13:08)

Hmm, tak jasně. Pokaždé když je potřeba dodat důvěryhodnost, tak se objeví náhodou někdo, kdo si něco ověřil a tak to musí být zaručeně pravda. Takže jenom pro pořádek informace tohoto typu nesmí už ze zákona žádná nemocnice podat nikomu jinému než rodinnému příslušníkovi a už vůbec ne po telefonu, takže teď ještě tu o červený Karkulce...

No (Pá, 30. 8. 2019 - 14:08)

To ano,ale na dotaz,zda je hospitalizován ten člověk mi bylo všude vyjíto vstříc,nechtěl jsem podrobnosti. Jen ano,či nikoliv a zde jsem informaci dostal i s ohledem na svou profesi. Toť vše.

ale (Pá, 30. 8. 2019 - 14:08)

jdi ty profese hahaha

King (Pá, 30. 8. 2019 - 13:08)

Přesně tak. Tím spíš pokud se jedná o nezletilou osobu. Řečeno terminologií jednoho z Liborových nicků : je to vojeb jak stehno.

Vendula (Pá, 30. 8. 2019 - 12:08)

Když jsem musela vypustit svou tělesnou tekutinu na procházce s přítelem, tak ten po mně chtěl,abych mu to taky pustila do pusy. Vzali jsme to jako legraci a spěchali za skály a já už potřebovala rychle a tak jsem to hned pustila více z výšky přímo do jeho pusy. On to skoro vypil všechno a já měla toho v sobě ne zrovna málo. Ještě jsme to pak spolu dělali často takhle,hlavně v přírodě.

Reklama

Přidat komentář