Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Eliška (Ne, 8. 9. 2019 - 15:09)

Teda já to tak nemám

Znalec (Ne, 8. 9. 2019 - 14:09)

To je mokrý orgasmus a někdy to holka má. A tak se u toho pochčije

Miška (Ne, 8. 9. 2019 - 13:09)

Ráno jsem se vzbudila a chtělo se mi na záchod,ale měla jsem takový sen o klukovi a baculku jsem si rukou třela až do největší potřeby a až jsem si sedla k posteli a stalo se mi to stejný jako s Klárkou až jsem se u toho počurala, na zem a baculka nejprve hodně vystříkla proudem a pak jsem se úplně celá vyčurala a v tom okamžiku mi to bylo jedno. Potom jsem zo musela uklidit a vytřít tu zem. Chtěla bych tohle dělat s klukem ,aby mně miloval jako takovou.

No teda! (Ne, 8. 9. 2019 - 14:09)

Já mám holku a tohle se jí nikdy nestalo,ale od kámoše vím,že chodil s jednou a ta se při orgasmu prý taky takhle vychcala.

Klára (Ne, 8. 9. 2019 - 07:09)

Jejda Mílo, moc děkuju za přání,ale narozky mám zítra. Jsem 9.9.2002,ale to nevadí. Libor ještě je nahoře,ale já jsem musela na malou a nahoře nočník nemáme a tak jsem sešla dolů na WC a čůrala jsem ani ne hodně tak normálně. Včera jsem nenapsala ,protože jsem si chtěla užít večer s ním a to se taky podařilo,ale měla jsem ještě holčičí den a tak on chtěl strašně moc do pipinky se spojit ale ještě by to nebylo dobrý a tak mi to chtěl udělat do pusy. Já tohle nedokážu, ale řekla jsem si,že to tedy zkusím ještě jednou,když jsme s holkama už dříve dokázaly vypít svoje čůrání, proč bych nedokázala přijmout jeho pramínek lásky do sebe i takto. No nešlo to. On mi to hned pustil do pusy a já to zkusila rychle spolykat,ale hned jsem to za chvíli vyblinkala a ještě to co bylo v bříšku,když jsme přišly z hospůdky. Ale stihla jsem to na záchod. Potkala mne mamča a hned říkala,že je mi špatně z toho pití, ale měla jsem jen jeden vinný střik a dvě coly a tohle zatím nejsem schopná jí říct.Prostě tohle nemůžu a jsem z toho špatná a plakala jsem večer ale Libor to bere na pohodu a nic z toho nedělá. Stejně mám ale strach,aby si kvůli tomu nenašel jinou. Dnes po obědě pojedeme domů a Libor taky ale zítra přijede a má ve tři hodiny to jednání u notáře a tak mne vyzvedne ve škole a chce mně tam mít i s moji mamčou. Libor jde dolů tak zatím...

Martina (Ne, 8. 9. 2019 - 07:09)

Z toho si nic nedělej, já to taky nedělám s partnerem. Udělala jsem to zkusmo asi dvakrát a vždy to skončilo špatně a venku, jsou i jiný techniky. To tě Libor naučí jestli je šikovnej. A taky dopředu k tomu zítřku vše nej!

Míla (Ne, 8. 9. 2019 - 06:09)

Klárko vše.nejlepší k.dnešním narozeninám ! :-) :-) :-) :-)

Návštěvník (Ne, 8. 9. 2019 - 00:09)

Nad tímhle už asi nikdo.Bez nápadu a tak nějak pořád dokola.Myslím že už to ani nikdo nečte jak se to opakuje.Tomu snad věří jen pár blbek.

Dotaz (So, 7. 9. 2019 - 21:09)

Libore, vzrušuje tě, jak si tu nad tvými příspěvky, který píšeš za holky, jiný chlapi honí vocasy?

Honza (So, 7. 9. 2019 - 20:09)

Miško,musel jsem. Udělal jsem si to s tebou při tom tvým čůrání. Chci to s tebou v reálu...

Miška (So, 7. 9. 2019 - 19:09)

Dnes jsem se vyčurala nejvíc venku,když jsme šly s kámoškou a zašly jsme cestou k nám za malý úkryt a ona hned čurala a j to měla taky narychlo,ale klasicky jsem nemohla rozepnout zip u kalhot prostě se zasekl v tu nejpitomější chvíli a to bylo hrozný na počurání a než jsem to rozepla tak jsem si dvakrát trochu učůrla do kalhotek,ale nebylo to až moc a když jsem je konečně svlékla pakmi z baculky vystříkl prudký proud a kámoška se jen smála, že se mi muselo chtít šíleně,když mi to tak hodně jde. No a před chvílí jsem si odskočila doma WC a už jsem čurala normální intenzitou i normálně hodně.

Miška (So, 7. 9. 2019 - 08:09)

Já jsem už taky vzhůru.Chtěla bych moc za Klárkou,ale dohodly jsme se že se sejdem až bude teď víc dnů volna napodzim . Já jsem čurala jen na záchodě a taky po ránu hodně,ale taky spíš kolísavě ,chvíli málo a pak se to rozproudilo víc ale už mám baculku hezky prázdnou. Tady u nás je taky ošklivo a dnes budu dělat novou fotoknihu a ještě půjdu za kámoškou a chceme jít jen tak posedět a pokecat třeba do cukrárny nebo do pizzerie. Když to nebude nutný, nechám si baculku plnou a budu čurát pak venku ,kámoška taky už se mnou několikrát čurala. Je to kromě Klárky a Nikoly jediná větší kamarádka,co mám tady a důvěřujeme si. Klíára ji viděla a sedly si taky spolu dobře.

Klára (So, 7. 9. 2019 - 08:09)

Tady se nějakej kluk vsázel jestli použijeme v noci nočník, tak jsme ho nakonec použily ale až ráno. Já jsem měla pipinku plnou a vzbudilo mně to na čůrání asi kolem sedmé,ale ségra ještě chrněla a tak jsem si lehla na břicho a držela jsem to. Když se už trochu chrula tak jsem rychle vstala a dala nočník pod bříško a hned to pustila dost rychle a to už se Nikola vzbudila úplně když mně slyšela jak hodně čůrám a chtěla taky a hned jak jsem dočůrala jsem jí ho podržela pod pipinkou a ona to pustila do něj taky hodně, ale mírnější intenzitou ze začátku a načůraly jsme ho skoro do tří čtvrtin . Libor mně už poslal smajlíka ,že za chvíli vyrazí a já se na něj moc těším. Je tady ošklivo a poprchává a tak nevím jestli půjdeme na houby, Nikola mi řekla,že ať jedu klidně se koupat ,že ona bude doma. No to by muselo být jedině s Liborem,protože kdyby jela i mamča, tak vím přesně,že by Nikola byla v pohodě jen do chvíle než bysme odjeli a pak by bulila a já ji už znám. Tak uvidíme jak to uděláme. Asi nakouknu na houby než Libor přijede. Teď na nás čeká snídaně. Tufík už papá to svoje.

Majka (Pá, 6. 9. 2019 - 22:09)

Pravda!

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 01:09)

Ještě jsi mu neodpověděla jak to tedy máš

Pepa (Pá, 6. 9. 2019 - 23:09)

A pak jdeš spát s mokrou ?A nebo když si ji vytřeš co s papírem ?

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 22:09)

Kecy

Majka (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

no já to nedelám pravidelně,ale když mně to v noci vzbudí tak si ulevím taky tímto způsobem a nikam nejdu

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

Tak podle některých komentářů chodí na nočník hodně holek a ještě jsou na to pyšné a ví o tom i jejich známí a partneři.

Holka (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

nenapíšu ani své jméno pro jistotu,ale máš pravdu. Já to dělám taky a jsem skoro plnoletá. Kláře a Nikole se nedivím, když jsou někde na venku na chalupě. Je to pohodlnější. Jen se sesuneš z postele a jde to do nočníku. Člověk jen musí mít ho hodně blízko čůracího otvoru,jinak to netrefí úplně. Chce to jen trochu cviku.

Reklama

Přidat komentář