Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Host (Út, 3. 9. 2019 - 22:09)

To mluvíš o sobě? Ty tu sobě píseš pod Klárou a Miškou opakovaně.a nechutně

:-) (Út, 3. 9. 2019 - 18:09)

Lozí protože děda. A je to

Klára (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

Už jsme se ségrou doma a bude to lepší. Zítra jde s mamčou na kontrolu a snad to bude vpořádku. Sama se snaží už čůrat bez nehody a když potřebuje mírně tak to zvládá. Teď ji nutím si pipinku nechat víc plnou a zkoušet to. Teď jsme venku a kalhotky nemá jen sukni a tak o nic nejde,kdyby se jí to ještě nepovedlo,čůrala by hned na trávu vestoje než by byla na bobku. Samotnouu jí to štve,ale dá to. Já jsem dnes šla sama ze školy a pod viaduktem jsem musela pipinku vypustit ,protože se mi chtělo už cestou a tak to bylo rychle venku na jeden větší a jeden dočůrávací proud. Nikdo nešel a tak jsem to udělala v klidu.

Miška (Út, 3. 9. 2019 - 07:09)

Tak jsem jak jsem rozespalá napsala odkaz místo sem na téma obřízka u dětí. Musím do školy nemám čas to přepsat. Když tak čtěte tam. Omlouvám se a moc pozdravuji.

Tony (Út, 3. 9. 2019 - 17:09)

Já to sem okopčím:------------

Miška (anonym)---------------
Pozdravuji z Dačic. S Klárkou a Nikolkou jsme denně v kontaktu,chce mne pozvat na vikend příští týden na oslavu jejich narozenin a to bych moc ráda jestli mne maminka pustí. Taky chodím už do školy a na dotazy některých kluků odpovídám,že moje baculka čurá a někdy když to držím déle tak čurá taky hodně rychle. Včera jsem si ji musela nechat naplnit vic ve městě a pak jsem cestou domů zaběhla za keříky a hned to šlo ze mně proudem do trávy a ještě přišla čurat jedna holka,kterou znám jen od vidění a jen jsme se pozdravily a nemusely nic vysvětlovat,taky potřebovala na rychlo a její baculka čurala hodně jako moje. Ráno jsem měla čurání na WC taky hodně,ale někdy mi baculka čurá pomaleji když jsem ještě rozespalá a tak jsem sice potřebovala hodně,ale dělala jsem jen malý proud a až postupně to šlo ven z baculky větším tlakem a proudem.

-------------------

3. Září 2019 - 7:11

Tony (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

A že na takové téma lozíš.

Miška Tonymu (Út, 3. 9. 2019 - 17:09)

Četla jsem o obřízkách žen v Africe. Hrozný! Jinak den byl pohodě jen s běžným čuráním. Jak bude na obzoru kluk nebo čurací vetší potřeba ,napíšu. Stále moc myslím na Nikolku,ale Klára mi volala,že se jì to rovná a už i víc jí a lépe čurá.

Napiš (Út, 3. 9. 2019 - 18:09)

Tonymu, že se plánuješ obřezat. Libore ty jsi pako

Host (Út, 3. 9. 2019 - 07:09)

Přečetl jsem si. Hezký,hlavně zase piš. Já takhle poslal své holce zprávu dost citovou a omylem to odešlo kamarádovi. No prdel. Už si myslel,že ho chci balit.

Klára (Út, 3. 9. 2019 - 06:09)

Nikolka je celkem ok,na noc nám doktor doporučil ji dávat preventivně plínku a bylo to dobře protože se ji chtělo a vzbudila se a šly jsme rychle na záchod a ještě jak to měla hodně tak to nevydržela a pustila to i do ní,ale víc už stihla do záchodu a ráno jsme byly teď a to stihla všechno. Tak jsem ráda,ono se to poddá. Já jsem čůrala taky hodně,ale bez problémů. Až bude vìc lìp napíšu časteji. Teď jdu do školy a asi dnes po dlouhé době udělám loużičku pod viaduktem.

Klára (Po, 2. 9. 2019 - 18:09)

Nikolka je doma. Odpočívá. To čůrání je takový,že když se jí chce i jen trochu, musí a stihne to, jednou to zaspala a musela hodně a trochu se cestou na WC počůrala,ale stihla to skoro taky. Ono to půjde. Je hodně ještě ospalá ale to se snad taky srovná. Jsem šťastná,že je tady a dnes budu spát u ní a strašně se s ní mazlit. Já se o ní moc a moc bála.

Host (Po, 2. 9. 2019 - 08:09)

Prostě hodně čůrala. Ale ona nám to napíše.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 07:09)

Miško a jak tobě baculka tekla po ránu? Předpokládám,že hodně a měla jsi ji plnou,že dělala prudkou čůrací čáru.

Klára (Po, 2. 9. 2019 - 06:09)

Jdu do školy. Ségra dnes půjde domů. Je na tom dobře,jen po té cévce neudrží čůrání dlouho a ani moc neví,že to pustí samovolně,ale to se prý podle doktora srovná během několika dní. Plakala,že nepůjde do školy,kdyby to zlobilo a tak stejně tento týden ještě bude doma. Já se o ní budu starat a budeme spolu trénovat,aby dokázala svěrač v pipince zase ohlídat. Dnes ze školy přijdu brzy a tak hned pojedeme pro Nikolku.

Návštěvník (Ne, 1. 9. 2019 - 19:09)

Tak Kláro Miško,co je nového? Jak ségra?

Alena (Ne, 1. 9. 2019 - 06:09)

Ahoj Líbo, máš asi taky kropicí vůz jako já. Taky mi to při čůráni roztřikuje všudemožně

Liba (Ne, 1. 9. 2019 - 03:09)

Tak jsem schválně zkoušela jít teď v noci rozespalá na nočník.Blbě se trefuje,je to malý a špatně se i zvedá.Dost to i cáká a je potřeba se potom i pořádně otřít.

Host (So, 31. 8. 2019 - 21:08)

A kde je Libor? Ten nepřijel na šukačku?
Přišla bys na jiný myšlenky.

Klára (Ne, 1. 9. 2019 - 07:09)

Libor přijel a je u nás. Byly jsme spolu přes pipinku,ale stále myslím na ségru. Pojedeme za ní. Vyčůrala jsem se mu večer na zahradě a pak byl hned ve mně moc hezky a pokropil mi pipinku vevnitř. Taky už bude mít brzy klíče od domečku tady kousek vedle a tak se i tam podíváme.

No vida! (So, 31. 8. 2019 - 21:08)

Tak je to ok. Vše se v dobré otočí. Ale zůstaň a pokračuj dál. Lenka

Reklama

Přidat komentář