Reklama

stříkání semene

Hitler adolf (Po, 28. 2. 2011 - 10:02)

Kdo chce dlouze stříkat tak mám radu.Při orgasmu si přiložte buď vy a nebo požádejte partnerku přiložte si na kule kostku ledu a zažijete nekonečný orgasmus a to fakt nekecám,já jsem se po tom tak vystříkal jak nikdy jindy nebojte se experimentů.Tohle fakt funguje.

Venca (Út, 1. 2. 2011 - 13:02)

Rak jsem ve svých 30ti zkusil stříkat do panáku. Má 0,05l a nastříkal jsem odhadem 0,04.
Nevím,zda je to hodně nebo málo, ale žádnou dálku nestříkám, asi to je tím, že mám poměrně velký průměr močové trubice (asi jako propiska). Takže mít menší dírku, třeba bych stříkal i přes metr.

fifurda (Út, 1. 2. 2011 - 12:02)

četnost styků výstřik...Ahoj chlapi. Je mi 50 a dělám si to každý den alespoň 2x. Jednou týdně souložíme s manželkou. Ve 30 mi to stříkalo 1/2m a víc, ve 40 už jen tak 10 - 15 cm na břicho, no a teď už prakticky jenom vytéká, ale semena mám pořád dost. A kluci nezoufejte, pořád mi na to stojí dobře i bez Viagry a orgasmy mám hodně silný!!!

Patrik (Ne, 30. 1. 2011 - 21:01)

Já svojí starou hadicí už...Je mi 20 a střikání zbožňuju, obzvlášť když mi holka dráždí bradavky a pupík, to jí napustim rozkrok plnej až po okraj.

Zahradník (So, 29. 1. 2011 - 23:01)

Já svojí starou hadicí už nedostříknu ani na záhony u plotu.

Robin pro Maria (So, 29. 1. 2011 - 21:01)

Pro Mariana:

Jo, ten příběh sem si napsal sám a honím si u toho. :D

Leo (So, 22. 1. 2011 - 20:01)

Vždycky jsem míval...četnost styků výstřik samozřejmě ovlivňuje. Jinak buď rád, že k ejakulaci stále dochází. Po padesátce si vezmeš Viagru, ta ho postaví ale výstřik se možná už nedostaví.

Name (So, 22. 1. 2011 - 19:01)

Vždycky jsem míval intenzivní výstřiky - hodně semene a prudký a daleký výstřik. Teď jsem pár let nesexoval a nyní již po třicítce mám atraktivní partnerku. V sexu to je výborné, v průměru 2x denně, ale cítím se trapně, protože výstřiky jsou najednou malé a jen nějakých 10 cm daleko, je to po třicítce normální? Byl jsem zvyklý holce postíkat celý obličej, celé břicho nebo celá záda a teď ani náhodou. Ovlivňuje sílu výstřiku četnost sexu?

Marian (Ne, 16. 1. 2011 - 09:01)

jééé Robine,to je krása,já se u toho honim

Ale jdi... (Ne, 16. 1. 2011 - 07:01)

...ty brebto :)

Robin (Ne, 16. 1. 2011 - 01:01)

Jmenuji se Robin a je mi 13 let. Vykouřila mi ho jedna holka, který je 20 let. Byla to ta nejkrásnější věc na světě. Asi před týdnem se to stalo, ještě do teďka to cítím. :-)
Já mám kamaráda a to byla jeho sestra. Přišel jsem k nim a kamarád tam nebyl, jen sestra tak mi ho vykouřila mačkala mi koule a také se semnou líbala. Do 50 sekund sem byl udělanej a vystříkal jsem jí na obličej. Fakt to byla krása, mačkala mi koule a celý můj penis si dala do pusy až ke kořenu a tam jemně skousla zuby a já vystřík... jééé

IGNACIUS - meč (St, 9. 4. 2008 - 12:04)

1.) Odoláváte všem hříšným myšlenkám, snům či jiným pokušením - bojujete intenzivně velice vroucnou modlitbou ku svaté Horsvitě, anebo naopak modlitbu zanedbáváte?

Každý nechť se sám ptá:

2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu?

3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)?

4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)?

5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství?

6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka?

7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka?

8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku?

9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi?

10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla?

11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali?

12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry?

13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)?

14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost?

15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka?

16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého?

17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit?

18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého?

19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně?

20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého?

-APOKALYPSA JE BLÍZKO !

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

jirka (St, 9. 4. 2008 - 12:04)

No mě partnerka pomáhá, ráda cítí pořádné stříknutí do pusinky a tak jak kouří, hladí mě jednou dlaní a když cítí že budu stříkat, prstíky druhé v pravém okamžiku tak přestříknu celou postel. Ale to bylo jen jednou, když jsem z pusinky vypadnul :)

jarda (St, 9. 4. 2008 - 11:04)

no máš pravdu, ale ta moje říká že cítí jak do ní semeno stříká a ten pocit je pro ní impulsem k vlastnímu orgasmu :) Stejně tak cítí jak jsem v ní vzrušený a nenechá mě dokončit dokud nejsem pořádně nateklý

jarda (St, 9. 4. 2008 - 11:04)

Buď rád, mě je přes šedesát a dostříknu tak deset. Jen se strefit na vystrčený jazíček :)
Jesli ale chceš cvičit tak musíš svírat sval, který používáš při čurání (zastavuje a spoští. Tak to nejdřív zkus zastavit a pustit proud. a pak můžeš ten sval cvičit kdekoliv na refýži, v práci atd (nikdo neví co děláš :) Vypracuje se na padesát až sto sevření. No a při orgasmu si vzpomeň na tenhle sval a několikrát ho sevři a uvidíš kam až dostříkneš

hujer (St, 19. 3. 2008 - 04:03)

Pro PRL 30 i ost. ujeté stříkačky - Vy debilové my hned vedle bojujeme za radar a vy tu stříkáte mrdivem. Vaše starosti bych..........., ve třiceti letech bys měl mít víc rozumu, přečti si nějakou odbornou literaturu, vole.

Muny (St, 19. 3. 2008 - 00:03)

Proč nepíšeš názvy,než tyhle složitý šifry?

Má to zařízený! (Út, 18. 3. 2008 - 22:03)

http://www.youtube.com/watch?v=m27rT7OcYn4&feature=related

Návštěvník (St, 28. 3. 2007 - 18:03)

Dala bych si...

masturbatér (Út, 13. 3. 2007 - 11:03)

Jsen volný, ale od včera nestříkám, teď seru do krku.

Reklama

Přidat komentář