Reklama

stříkání semene

Týna (So, 5. 3. 2011 - 11:03)

Můj kluk je taky hotovej na krátkou sukni. Když si vezmu pod ní tmavší punčocháče, světlý kalhotky a na nohy páskový boty, aby bylo vidět větší část chodidla a tak ho provokuju, jen čekám, kdy to z něj vystříkne. Je to skoro hned, než se mně dotkne, hlavně nohou. Moc se mi to líbí, vím, že mě má moc rád a miluje mě.

Pepa (So, 5. 3. 2011 - 10:03)

Naštěstí mně už je víc, než dvakrát tolik, co tobě, takže už takové problémy nemám. :-)
Mě už to jen hodně vzruší, ale nestříkám u toho. :-)

Dan (So, 5. 3. 2011 - 10:03)

Pepo, ještě k tomu boty,kde je vidět i na nohu a prsty a tak to s tou sukní tak to jsem hotový okamžitě

Pepa (So, 5. 3. 2011 - 09:03)

Buď nedělej nic, postupně si na to zvykneš a nebude se ti to stávat nebo si ho před schůzkou s ní vyhoň.
Ale jinak ti musím říct, že máš stejnej vkus jako já. Krátká sukně a průsvitný punčocháče (ideálně k tomu ještě pěkný boty) berou i mě.

Dan (So, 5. 3. 2011 - 09:03)

Je mi devatenáct a mám holku o tři roky mladší. Často se mi stane, že se vystříkám ještě než se začneme milovat. Hlavně když má krátkou sukni, průsvitný punčocháče a kalhotky. Jak jdu k ní a chci ji to svlíknout, prostě jen ji vyhrnu sukni, a už to ze mně teče. Jiný způsoby milování dokážu vydržet bez udělání i dlouho. Co mám dělat?

Hitler Adolf (So, 5. 3. 2011 - 09:03)

Víte vono se o mém dědovi kecalo mnoho lží jako je třeba taková blbost jakože byl žena ale ve skutečnosti mu akorát nestál šulin a to je vše a můj druhej děda umřel v koncentračním táboře(spadl ze strážní věže)ale to je jedno ještě mi nikdo neodpověděl pořádně k tomu co jsem zde napsal,myslíte že kecám?

Bim Bo (Pá, 4. 3. 2011 - 20:03)

Hitler moc nestříkal. O...Nově objevený záznam německého armádního lékaře nyní potvrzuje, že nacistický vůdce skutečně o jedno varle v první světové válce přišel. Německý válečný veterán Johan Jambor svěřil tajemství až v šedesátých letech. Za jeho vyzrazení by mu v době Hitlerovy vlády hrozila okamžitá smrt.

Leo (Pá, 4. 3. 2011 - 20:03)

To ti z ptaka teče zmrzlina...Hitler moc nestříkal. O jedno varle přišel v 1. světové a druhé měl atrofované. Asi to s Evou ani nedělali.

Stalin (Pá, 4. 3. 2011 - 18:03)

To ti z ptaka teče zmrzlina ne a Eva Braunová ti ji líže.

Paja (Pá, 4. 3. 2011 - 18:03)

At ti nezamrzne šulin to by si musel do rozmrazovaci komory

Hitler adolf (Po, 28. 2. 2011 - 10:02)

Kdo chce dlouze stříkat tak mám radu.Při orgasmu si přiložte buď vy a nebo požádejte partnerku přiložte si na kule kostku ledu a zažijete nekonečný orgasmus a to fakt nekecám,já jsem se po tom tak vystříkal jak nikdy jindy nebojte se experimentů.Tohle fakt funguje.

Venca (Út, 1. 2. 2011 - 13:02)

Rak jsem ve svých 30ti zkusil stříkat do panáku. Má 0,05l a nastříkal jsem odhadem 0,04.
Nevím,zda je to hodně nebo málo, ale žádnou dálku nestříkám, asi to je tím, že mám poměrně velký průměr močové trubice (asi jako propiska). Takže mít menší dírku, třeba bych stříkal i přes metr.

fifurda (Út, 1. 2. 2011 - 12:02)

četnost styků výstřik...Ahoj chlapi. Je mi 50 a dělám si to každý den alespoň 2x. Jednou týdně souložíme s manželkou. Ve 30 mi to stříkalo 1/2m a víc, ve 40 už jen tak 10 - 15 cm na břicho, no a teď už prakticky jenom vytéká, ale semena mám pořád dost. A kluci nezoufejte, pořád mi na to stojí dobře i bez Viagry a orgasmy mám hodně silný!!!

Patrik (Ne, 30. 1. 2011 - 21:01)

Já svojí starou hadicí už...Je mi 20 a střikání zbožňuju, obzvlášť když mi holka dráždí bradavky a pupík, to jí napustim rozkrok plnej až po okraj.

Zahradník (So, 29. 1. 2011 - 23:01)

Já svojí starou hadicí už nedostříknu ani na záhony u plotu.

Robin pro Maria (So, 29. 1. 2011 - 21:01)

Pro Mariana:

Jo, ten příběh sem si napsal sám a honím si u toho. :D

Leo (So, 22. 1. 2011 - 20:01)

Vždycky jsem míval...četnost styků výstřik samozřejmě ovlivňuje. Jinak buď rád, že k ejakulaci stále dochází. Po padesátce si vezmeš Viagru, ta ho postaví ale výstřik se možná už nedostaví.

Name (So, 22. 1. 2011 - 19:01)

Vždycky jsem míval intenzivní výstřiky - hodně semene a prudký a daleký výstřik. Teď jsem pár let nesexoval a nyní již po třicítce mám atraktivní partnerku. V sexu to je výborné, v průměru 2x denně, ale cítím se trapně, protože výstřiky jsou najednou malé a jen nějakých 10 cm daleko, je to po třicítce normální? Byl jsem zvyklý holce postíkat celý obličej, celé břicho nebo celá záda a teď ani náhodou. Ovlivňuje sílu výstřiku četnost sexu?

Marian (Ne, 16. 1. 2011 - 09:01)

jééé Robine,to je krása,já se u toho honim

Ale jdi... (Ne, 16. 1. 2011 - 07:01)

...ty brebto :)

Reklama

Přidat komentář