Reklama

stříkání semene

Zkušenost (Po, 7. 3. 2011 - 19:03)

Měla jsem kluka,co se udělal na mou nohu,když jsem měla punčocháče a páskový boty.Vždy mi je pomalu sundával,pak hladil po chodidla a prsty a pak si moji nohu rychle přitiskl na svýho frantíka a okamžitě jsem ji měla mokrou.Fakt síla.Jak čtu tady tak to asi není náhodnej úkaz.

Petr (Po, 7. 3. 2011 - 17:03)

Manžela vzrušuje, když...Nejlepší stříkání semene je do pěkný holky. Obzvláště když mi dráždí bradavky to stříkám docela silně.

Lenka od Prahy (Po, 7. 3. 2011 - 17:03)

Manžela vzrušuje, když mám cop. To ho chytne a udělá se do minuty.

Vlada (Po, 7. 3. 2011 - 15:03)

Víte vono se o mém dědovi...Chlapče, měl by ses nechat spíše vyšetřit na psychiatrii a nepsat tady takové nepodložené nesmysly pod tímto pseudonymem a raději napsat něco konkrétního k tématu.Řekl bych, že trpíš postpubertálním syndromem, no spše "pubertálním"...

dogin (Po, 7. 3. 2011 - 14:03)

udělal jsem se před souloží,když jsem jedný holce chytil nohu do ruky taky a hladil ji na prstech

Michal (Po, 7. 3. 2011 - 13:03)

Je mi dvacettři let a měl jsem tři holky. U všech jsem měl problém udržet se do vyvrcholení, když měly krátkou sukni a světlů kalhotky a punčocháče. Stačilo ji jen pohladit rukou nohu a velmi mne vzrušoval ten jemně drsný povrch punčocháčů a pak stačilo jen jít výš pod sukni a ještě ani nebyly kalhotky dole a já už jsem byl tak napnutej, že jsem ho jen vzal do ruky a holce to nastříkal na břicho nebo do ruky. Nestihl bych to. A boty mne taky

Honza (Po, 7. 3. 2011 - 13:03)

Já jsem se jednou ihned udělal taky na nohu svý holky. Měla punčocháče a prstama na nohou mně provokovala a hladila mího ptáka. A bylo to hned hotový. Měla celou nohu zabalenou do mýho semene.

Luboš (Po, 7. 3. 2011 - 11:03)

Holky mně nejvíc rajcujou očima. Jsem ujetej na modrý a zelený oči, s takovou holkou jsem při milování hotovej během pár vteřin. Když hci vydržet dýl, nesmím se jí dívat do očí, jinak jsem okamžitě. Měl jsem holku,která mně rajcovala taky na nohy a prsty u nohou, ale tu už nemám. Tam stačilo, abych ji pohladil hodidlo a prsty a udělal jsem se přímo na ně.s jinýma holkama se mi to nestalo.

Květa (Po, 7. 3. 2011 - 10:03)

Mám chlapce kterýmu je dvacet a jsem o rok starší. Jak čtu diskusi, tak mám s ním stejný poznatek. Jeho vzrušují velice také moje nohy v páskových botičkách a v punčochách. V sobotu jsme přišli z plesu,on chtěl, abych si oblékla znovu ty stříbrný páskový boty doma, vzal mi nohu a nejprve mi políbil prsty na noze a začal mi ji hladit směrem pod šaty vzhůru a okamžitě mně postříkal. Hlavně se mu líbí, když mně může postříkat botu a prsty. Asi je to normální.

Hitler Adolf (So, 5. 3. 2011 - 15:03)

Dane děkuj bohu že máš tak skvělou holku která tě dokáže tak rozhodit.o nic nejde tak počkám cca 15 minut a jedu další kolo né?Nebo se za to stydíš,já bych ji to vysvětlil že mně silně vzrušuje a to že mně dokáže udělat tak rychle atd...a nebo se ožer a pak ti to bude trvat půl hodiny ale pozor po chlastu se hrozně zvedaj výkony a taky výrony:-)))

Pepa (So, 5. 3. 2011 - 14:03)

Nemyslím si, že by to byla úchylka. Ženy v krátkých sukních, punčochách a společenských botách vzrušují většinu mužů. A pokud jde o to stříkání, tak to bude spíš tím, že jsou mladí a proto více nadržení. Z toho důvodu ti můžou postříkat nohy a za chvilku se znovu milovat. Já už bych si to stříkání musel šetřit na to milování.

Aneta (So, 5. 3. 2011 - 14:03)

Týno máš pravdu,můj nynější kluk ujíždí taky na punčocháče a páskový boty,hlavně bílý nebo černý a tak aby byly vidět prsty a pata. On mí to nohu i s botou veme do ruky a začne hladit přes prsty a to už vidím, že má péro našponovaný a hned mi tu nožku šíleně postříká. Asi je to úchylka, ale je to moc hezký a pak se za chvilku pomilujeme normálně. Je mu osmnáct, mně šestnáct.

IGNACIUS (So, 5. 3. 2011 - 14:03)

Kdo je smilník, půjde do pekla! Kdo je modlář, půjde do pekla! Kdo je cizoložník, půjde do pekla!

Týna (So, 5. 3. 2011 - 11:03)

Můj kluk je taky hotovej na krátkou sukni. Když si vezmu pod ní tmavší punčocháče, světlý kalhotky a na nohy páskový boty, aby bylo vidět větší část chodidla a tak ho provokuju, jen čekám, kdy to z něj vystříkne. Je to skoro hned, než se mně dotkne, hlavně nohou. Moc se mi to líbí, vím, že mě má moc rád a miluje mě.

Pepa (So, 5. 3. 2011 - 10:03)

Naštěstí mně už je víc, než dvakrát tolik, co tobě, takže už takové problémy nemám. :-)
Mě už to jen hodně vzruší, ale nestříkám u toho. :-)

Dan (So, 5. 3. 2011 - 10:03)

Pepo, ještě k tomu boty,kde je vidět i na nohu a prsty a tak to s tou sukní tak to jsem hotový okamžitě

Pepa (So, 5. 3. 2011 - 09:03)

Buď nedělej nic, postupně si na to zvykneš a nebude se ti to stávat nebo si ho před schůzkou s ní vyhoň.
Ale jinak ti musím říct, že máš stejnej vkus jako já. Krátká sukně a průsvitný punčocháče (ideálně k tomu ještě pěkný boty) berou i mě.

Dan (So, 5. 3. 2011 - 09:03)

Je mi devatenáct a mám holku o tři roky mladší. Často se mi stane, že se vystříkám ještě než se začneme milovat. Hlavně když má krátkou sukni, průsvitný punčocháče a kalhotky. Jak jdu k ní a chci ji to svlíknout, prostě jen ji vyhrnu sukni, a už to ze mně teče. Jiný způsoby milování dokážu vydržet bez udělání i dlouho. Co mám dělat?

Hitler Adolf (So, 5. 3. 2011 - 09:03)

Víte vono se o mém dědovi kecalo mnoho lží jako je třeba taková blbost jakože byl žena ale ve skutečnosti mu akorát nestál šulin a to je vše a můj druhej děda umřel v koncentračním táboře(spadl ze strážní věže)ale to je jedno ještě mi nikdo neodpověděl pořádně k tomu co jsem zde napsal,myslíte že kecám?

Bim Bo (Pá, 4. 3. 2011 - 20:03)

Hitler moc nestříkal. O...Nově objevený záznam německého armádního lékaře nyní potvrzuje, že nacistický vůdce skutečně o jedno varle v první světové válce přišel. Německý válečný veterán Johan Jambor svěřil tajemství až v šedesátých letech. Za jeho vyzrazení by mu v době Hitlerovy vlády hrozila okamžitá smrt.

Reklama

Přidat komentář