Reklama

Pánská tanga

Pro Lukáše (St, 28. 8. 2019 - 19:08)

No a už jsi tady zase. Člověče, ty sis tu asi přiskřípl kšandy, viď :-)
A jinak zbabělec pravděpodobně budeš. Znáš přísloví - Kdo vyhrožuje, ten se většinou bojí?
Neznáš? Ono to totiž pasuje na tebe.
Rádoby agresivní, ale ve skutečnosti bys určitě zajel pod postel.
O tvém pravopisu se bavit nebudu, každé asi páté slovo by bylo označeno červenou tužkou :-)
P.S. Odepiš obratem, už se těším, jak se zase pobavíme tvými moudry :-)

Tomáš (Út, 27. 8. 2019 - 18:08)

Tak Lukáš má ale pravdu s těmi urážkami kdyby si každý hleděl svého.

No (Út, 27. 8. 2019 - 19:08)

Ono je otázkou, kdo tu koho nakonec uráží.
Že mu lidé řekli, že je ptimitiv? A není?
Nediv se, že se ti lidé také brání. On je to zkrátka takový zakomplexovaný chudák, který si těmi sprostými a primitivními urážkami hojí nějaký komplex méněcennosti.
Ale máš pravdu, vykašleme se raději na něj. Tohle je diskuze o jiném tématu a ne o Lukášově vykolejené osobnosti.

Lukáš (Út, 27. 8. 2019 - 01:08)

V prdeli

Lukáš (Út, 27. 8. 2019 - 01:08)

Poserte se to je jasný že nenaženu strach protože jste schovaní za PC ale realita je jiná stát na hlavu myslel jsem srát já a primitiv ? Kdo celou dobu uráží mě ? děláte tu chytrý už od začátku do mě jebete ten kdo má problémy jste jen vy já sem chodit nebudu protože jste dementi no co však se najde jinej obětní beránek takže si pište co chcete já ty vaše kecy nebudu číst seru na vás kdyby jste byly normální tak nereagujete autor tohoto tématu ať to změní na čeština pravopis jinak sem už nejdu pište si ty své hovna nic jiného taky neumíte však na každou svini se voda vaří tak dlouho se chodí se džbánem až se ucho utrhne jednou narazíte a škaredě buzeranti jste maximálně jen vy vaši fotři vás měli vystříkat do umyvadla jestli to byly vaši fotři toť otázka jestli to nebyly zákazníci vašich matek takže vaše matky jsou šlapky seru na vás pište si co chcete tenhle portál je pro mě mrtvý radši budu jinde ne tu protože tahle diskuze je totálně v přidělí.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2019 - 19:08)

To už jsi říkal kolikrát, že sem přestaneš chodit a vidíš. Pořád sem lezeš.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2019 - 19:08)

Už to prosím nehul :-)

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 22:08)

Myslím, že s Lukášem nemá smysl vůbec komunikovat. To je totiž primitiv a ti si nedají říci.
Vraťme se tedy k diskuzi, k tématu. Co vy na to?
A na toho blba vůbec nereagujte.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 22:08)

Ano. Blb a ještě primitiv, to je ta nejhorší kombinace. Takový nikdy nepochopí, že je blb a primitiv. A to ani tehdy, když mu to okolí několikrát dá najevo.

Hm, (Po, 26. 8. 2019 - 21:08)

Lukyna zase nezklamal.
Zase arogantní příspěvek plný pravopisných chyb, který opět dokazuje jeho inteligenci.
No, spíš neinteligenci.
Já neříkám, že každý musí psát jak spisovatel, ale tohle je fakt síla.
Na jeho vzdělání se ptát nikdo nemusí. Po těch jeho dílech je to snad každému jasné.

Lukáš (Po, 26. 8. 2019 - 21:08)

A pro ty co nosí tanga zeptám se vás vám nevadí že vás tito dementi neustále uráží ? Vy si to necháte líbit ? Bylo by lepší odstranit tuhle diskuzi nikam nevede být vámi tak bych sem nic nepsal protože se budou neustále do vás strefovat tihle ubožáci pokud chcete sem psát dál vaše věc ale já končím tady se nedá ničeho dobrat idiot zůstane idiotem a pak jak budu mít na sobě tanga tak si počkám až nějaký pošuk vyleze a bude rýpat což se nestane jinak končím snad se správce vzpamatuje a tyhle kokoty bude blokovat aby už sem nemohly psát pokud ano tak nemá cenu sem přispívat.

Lukáš (Po, 26. 8. 2019 - 21:08)

Už zase pravopis a zase nezklamu ach jo tohle nikam nevede já a debil ? To mi říká ten kdo je sám blbej a neumí odpovědět zeptám se tě co děláš na tomto tématu co tě sem vlastně táhne si trapnej ubožáku vlastně co tu děláte baví vás to nemáte co dělat ? Po mém vzdělání je vám kulový já jsem jasně řekl že si budu psát jak chci furt budete rýpat no vy jste pěkný zmrdi do oči byste mi nic neřekli to by jste poznali agresi nejsem ten typ co si nechá stát na hlavu potkat tě šmejde a vědět kdo jsi tak bych ti rovnou asi rozpáral báchor nesnáším takové arogantní hovada když se tak povýšujete co jste dokázali vy nemá cenu diskutovat s dementy.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 21:08)

Ty si nenecháš "stát" na hlavu?
Ty, co máš i v tomto příspěvku chyb jak máku, budeš někomu říkat, že je dement?
No to ses tedy opravdu předvedl :-)
Lukáši, copak sám nevidíš, jaké jsi arogantní a hlavně hloupé hovado?
Zkus se nad sebou zamyslet. Jsi úplně vymaštěný primitiv, co si sem chodí akorát vylévat vztek. Opravdu si myslíš, že tady někomu naženeš strach?
To jsi opravdu takový hlupák?
Po tvém vzdělání nám opravdu nic není - Ty totiž žádné nemáš!
Co máš, je jen tvá vymaštěná kebulka :-)

Jj (Po, 26. 8. 2019 - 19:08)

Lukáš zase nezklamal.
Ale jinak k věci. Nemyslím si, že by tanga představovala pro muže nějaké pohodlné prádlo. Spíše to bude víc módní záležitost.

Lukáš (Po, 26. 8. 2019 - 10:08)

Prostě tahle diskuze jde do kytek. Atˇ se jedná o cokoliv všechno je špatný ne jen tanga na nás na chlapech když posloucháš nějakou hudbu a je to tvůj styl tak je to špatný atˇ se fakt jedná prostě o cokoliv tak je všechno špatný a kvůli tomu se lidi začnou urážet skurvená doba toto a bude hůř sice nevím jak v jiných zemích fungují mezilidské vztahy ale za sebe říkám češi jsou největší kurvy kteří neumí nic jiného než špinit druhé pomlouvat okrádat a nevím co ještě tohle mi nikdo nevyvrátí.

Lukáši, (Po, 26. 8. 2019 - 19:08)

Píše se "zkurvená" , před "ale" se píše čárka. Češi se píše s velkým "Č", před "který" ti chybí čárka. A našlo by se toho ještě víc. Mohu se zeptat, jaké máš prosím vzdělání?
Jen se tu ztrapňuješ a děláš ze sebe debila.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 19:08)

On toho debila ze sebe dělat nemusí. On jim totiž je. Stačí si přečíst jeho "inteligentní" příspěvky, které jsou navíc plné pravopisných chyb.
To už musí stačit, aby si člověk udělal obrázek o jeho charakteru.
Je to tu taková směšná figurka pro pobavení :-)

Luboš (Ne, 25. 8. 2019 - 09:08)

Tak je fakt,že diskutér jménem Lukáš by se mohl trochu zklidnit,protože jeho příspěvky jsou jen vodou na mlýn ostatním.Na druhé straně je fakt i to,že člověk který roky píše něco o buznách,pravopisu atd.,taky asi nebude úplně normální.Tak sem prostě nemá chodit,když ho to tak irituje,a je vymalováno.Dá se říci,že takový jedinec a nebo jedinci,nemají zájem diskutovat a něčeho se reálně dobrat,ale jen se často nemístně bavit.I když pravda je taková,že v každé diskuzi jsou takoví degeni přítomni.

Lukáš (Po, 26. 8. 2019 - 03:08)

Nevím proč zrovna já bych se měl zklidnit když mě neustále uráží tak se začnu bránit nemyslíš ? Do očí mi nic neřeknou dělají frajery za pc zatím se mi nestalo že by přišel borec na koupáku a řekl mi do očí hele co to máš na sobě ty si ale buzerant ! Tak musí být hned jasný že dotyčnému hned nakouřím každý reagujem jinak to proč jak píšu a došlo to jen k hádkám a že se tu řeší věci které sem prostě nepatří když semnou budeš diskutovat normálně bez urážek budu se s tebou bavit taky normálně nic víc.

Lukáš (Ne, 25. 8. 2019 - 06:08)

Tahle diskuze je k ničemu nikam nevede nedá se tu normálně pokecat ani se nedivím že tu normální lidi nechodí když se tu jedná úplně o něčem co sem nepatří táhle diskuze je totálně skurvená a to díky debilům kteří sem musí zákonitě chodit obtěžovat a urážet já jsem zažil ledacos ale v poslední době co zaživám je hnus my chlapy co si občas vezmem tanga tak jsme buzeranti a jiné blbé poznámky tahle diskuze je konec chtělo by to změnit pravidla pro tuhle diskuzi a fungovat tak aby se takový diskutujicí dali hned blokovat kteří se chovají jako hovada.

Reklama

Přidat komentář