Reklama

Pánská tanga

Lukáš (Ne, 25. 8. 2019 - 02:08)

Nechápu proč hned urážky a nařknutí blbé a zase jen blbé předsudky a spojovat spodní prádlo se sexuální orientací je na palici zeptám se proč na tohle téma lezete jaký je důvod ? co vás tu táhne do téhle diskuze ? člověk se tu nějak zmíní a hned je teplouš pak to mé psaní a nepouživání čárek teček jako by se na to umíralo a kolik lidí tak to píše jako já ? myslím že dost ! když se zeptám tak odpovědˇ buzerant a jiné narážky a vyhýbat se odpovědi a ještě se chovat jako kretén tak kdo je zakomplexovaný ? vy máte problémy asi i v reálu s lidmi než jenom tady na diskuzi kdybych se tu bavil s vámi slušně tak pořád by jste se chovali jako hovada když ono je to těžké s takovými lidmi komunikovat chlap který nosí tanga je hned buzna podle diskuze zde na youtobe zase jiným vadí hudba a zákonitě musí hned urážet atˇ je to cokoliv tak všechno je špatný pak se ani nedivím že ve světě mezi lidmi je tolik násilí že se třeba dějí vraždy třeba vyvolané různýma provokacemi dejme tomu kdybych potkal takového rejpala někde na koupališti tak vsadím na to krk že by držel hubu možná by něco mrmlal ale neřekl by mi nic do očí kecy vytahování se tu a hlavně urážet umí každý ale to odpovidá o charakteru člověka no někteří lidi bohužel jsou kurvy bohužel i někteří zde tahle diskuze je úplně ztracená a ti slušní co už tu nekomentují se jim ani nedivím bohužel jsem trouba že se bavím s takovými psychopaty kteří neumí jednat což je má chyba ale jedno je jasné na každou svini se voda vaří.

Lukáš (Ne, 25. 8. 2019 - 00:08)

Říkal jsem si že nebudu na blbce reagovat ale to nejde jestli a kde jste vlastně přišli na to že jsem buzerant ? je zajimavé že mám ženskou aha ? já silácké řeči nevedu já rozhodně ne pořád jedna a ta samá písnička na co si to kurva hrajete to se vyskakuje co ? no ještěže příznáte že jste tlustý prasata řezník by se radoval tak mě tady urážíte za hovno a jsem to já kdo je zakomplexovaný aha ? no když myslíte ? já vás nechám klidně mě říkejte dál buzno když já jsem buzerant tak vy jste zase pedofilové na malé děti a to je o dost horší no snad na vás si počihá pčr vy úchylové vypatlaní běžte si ho vyhonit vy nadrženci nezapoměnˇte zase psát jednu a tu samou písničku vy totiž nic jiného neznáte dát fotku na net v tangách ? máš smůlu já se nefotím v tangách a nedávám na net to bych chtěl vidět který idiot by tohle udělal ach jo no nic nechám vás kecejte si co chcete škoda času s vámi debatovat.

Lukáš nezklame (Pá, 23. 8. 2019 - 20:08)

Zamindrákovaný Lukáš tu zase perlí. Je to zábava číst ty jeho primitivní reakce.
Jen neustále dokazuje, že je to zakomplexovaný metrosexuál, kterému nikdy nedojde, že je úplně vymaštěný.
Vsadím se, že také chodí do posilovny a tam před zrcadlem se na sebe dívá, jak cvičí :-)
Holt vypatlaný narcis, kterých jsou plná "fitka" :-)
V palici má asi nas.áno, když pořád nepochopí, jak se má psát :-)
Tak zase se schválně zítra podívám co sem napíše, až se vráti z posilovny, nebo znějaké buznosleziny :-)
Určitě tu zase něco od něho bude.

Lukáš (Pá, 23. 8. 2019 - 08:08)

Dělat si srandu ze své blbostí a dokazovat si jak jste vtipní nebo dělat ze sebe něco víc já nemám zapotřebí ze sebe dělat blbce urážet druhé protože to není můj styl já nemám problémy s lidmi jen s idioty se kterými se nedá komunikovat a kteří se stále jen opakují jako gramofonová deska a vést chytré řeči třeba o pravopisu že za sebou nepíšu tečky čárky a za nimi velké písmeno no a co má být bych se mohl vysrat abych hledal tečky čárky já si to naklepu na klávesnici tak jak chci já nehodlám s vámi o tom diskutovat vy si pište svým stylem a já zase svým podle čeho mám být buzerant ? chytráci já jsem nikdy s chlapem nechrápal v posteli jen se ženskou tak jak můžu být buzerant z vašich slov zní jen závist nic víc záměrně sem chodit otravovat druhé a urážet druhé lidi kteří vám nic nedělají taky vám nenadávají jen vy to děláte moc bych zato nedal že jste konfliktní i v reálu protože jste bezcharakterní hovada vy by jste se možná do těch tang nevlezli protože vypadáte jako prasata kteří vypadají jako na jatka tak máte zapotřebí si tu svou zlost kompenzovat na jiných a nebo kecáte z hladu no co však na každou svini se voda vaří chtěl bych vidět z vás někoho jak jde někdo z vás za nějakým namakaným borcem a řekli mu buzno to by bylo podiváničko jak vás některého chytne pod krk potom bych se skvěle bavil já. Jak někdo tu říkal že s blbci zde nemá cenu komunikovat a dotyčný má pravdu zablokovat vás nejde tak radši nebudu s vámi komunikovat což je zbytečný tak si melte svoje sračky ale kdo vám bude odpovídat já tedy ne.

Chro chro (Pá, 23. 8. 2019 - 20:08)

Ano Lukášku, teď jsi nás odhalil. My se nevlezeme do tang, protože jme tlustá prasátka, navíc nemáme žádné pochopení pro takové krásné mužské tělo, jaké se líbí tobě, navíc jsme možná smilníci a víš co je nejhorší?
Že nedržíme poledne :-) :-)

Lukoušku, prdelko, (Pá, 23. 8. 2019 - 20:08)

Ano, vypadáme určitě jako prasata, možná jsme i heterosexuální oškliváci a do těch tang se nevejdeme. Jéžíš, božínku, to je pro nás opravdu neštěstí !!! A co ta tvá buzerantská prdeka? Ta se tam vejde bez problémů? Jééé, prosím, dej sem odkaz ne fotku, ať se trochu pobavíme...
Beky bek :-)
A prosííím, odepiš na to, budu čekat.

Lukáš (Pá, 23. 8. 2019 - 06:08)

A je to důležitý jak píšu ? ne ne já nejsem posránek do očí mi právě nikdo nic neřekne a když ano tak hold dostane po držce prostě běžná reakce mě zajimá co tu vlastně děláte na téhle stránce jaký je důvod ? kdo že je zakomplexovaný já ? to právě jste vy ! ono to možná vypadá směšně jak píšu a vypadá to že se rozčiluji ale to není pravda jsem úplně v pohodě a směju se tomu co můžu dělat nic nevím kdo jste nevím jak vypadáte tak co zmůžu ale jedno je jisté do očí byste mi to neřekli to víte že bych vám jednu nakouřil s tím se musí počítat každej reaguje jinak jsem chlap který si nenechá srát na hlavu to že si děláte srandu z mého psaní a reakcí svědčí o vás samotném provokovat a mít srandu z lidského neštěstí tohle dělají zakoplexovaní lidé jako vy a psychopati co se tím jen baví a když se vrátím ke svému psaní to je tak důležitý ? jak píšu ? sere vás to ? proč tady řešíte pořád pravopis ? když vám tohle téma vadí tak proč sem lezete a co z toho máte ? tohle mě zajimá pak vy mě znáte ?jaká je moje povaha ? neříkejte fákt ? a odkud mě znáte vy se pořád stále pořád opakujete jako gramofonová deska a vy to berete jako vtip jenže opakovaný vtip není vtipem to už je docela trapný nemyslíte ? jo už se stalo jednou že jeden komentujicí v mé blízkosti dělal frajera a představte si že jsem ho potkal a byl posraný strach když jsem šel za ním a řekl mu atˇ se ukáže frajer byl posraný koktal ko ko ko ko měl štěstí že mám tolik rozumu a že jsem mu nedal pěstí nebo ho nerozkopal na chodníku víte co ,? já mám dost své starostí než se zabývat vámi a řešit jedno to samé to je trapný já mám nemocného otce který může umřít a nehodlám se zabývat idioty kteří neví co melou a neví co odpovědět tak radši argumentují pravopisem buzerantem dokonce něco o egu agresivitě ubožáci kašlu na vás debil zůstane debil zůstane debilem a už se nezmění nazdar. Škoda že na téhle stránce nejdou blokovat idioty což by se tedˇ docela hodilo místo toho aby se tu debatovalo o daném tématu tak to dané téma jde stranou řeší se tu samé kraviny samé bezdůvodné urážky z vaší strany a budete něco vykládat o zakomplexovanosti já jsem to pochopil docela dobře blbec uvidí tohle téma a řekne si půjdu si rýpnout a provokovat protože se nudím nemám co na práci protože mám hodně nudný život mám problémy tak si to budu kompenzovat na jiných a ještě anonymně vyberu si nějakou obětˇ a budu schválně do oběti rýpat obětˇ mi bude nadávat a já tomu budu říkat že je zakoplexovanec víte co ? dělejte radši něco užitečného.

Pro Lukáše (Pá, 23. 8. 2019 - 20:08)

Sakra Lukáši, tohle, kdybys měl říci, tak ti pořádně vyschne v krku.
No, přiznej si, že to jsou od tebe jen a jen a zase jen - silácké řeči viď?
No, tak už se uklidni, zakruť si před zrcadlem ne sebe prdelkou v tangách a řekni si, jak si krásný.

Hm, (Čt, 22. 8. 2019 - 20:08)

Vůl holt zůstane volem.

Lukáši, ty jsi… (Čt, 22. 8. 2019 - 19:08)

....a stále kvoká....a stále kvoká a pravopis mu to té hlavy nejde. Holt "inteligent" :-)
Lukáši, kdy už pochopíš, že se zde pouze a jen ztrapňuješ a každý si tu z tebe dělá jen legraci?
Copak to nevidíš? To jsi tak hloupý ve své zahleděnosti do sebe? A pořád ti dělá potíže psaní a pořád stejné chyby.
A to i tehdy, kdy už tě na tyto stejné chyby spousta lidí upozornila?
A ty je pořád děláš dokola a dokazuješ neustále svou hloupost?
Jak už ti to tu má někdo říci, že jsi směšná figurka, která svými hloupými reakcemi tu zde každého jen baví?

Lukáš (Čt, 22. 8. 2019 - 05:08)

Já koho neznám a nevím o osudu člověka charakteru povahy tak nesoudím nikoho neurážím bavím se vždy úplně normálně nemůžu být gay když jsem heterosexuál a že si vezmu na sobě tanga nemá s orientací co dělat je to prádlo jako každé jiné a se sexualitou to nemá co dělat na rozdíl od vypatlaných jedinců co si tu hrají na chytré odborníky a přesto jsou samy blbý jak tágo a netuší co znamená zakomplexovaný jedinec když se tímto argumentem ohání nebo pravopisem nic jiného neznají oni si myslí že když začnou urážet jednotlivce tak že si to dotyčný nechá líbit a když se začnu bránit tak jsem zakomplexovaný agresivní buzerantský negramot takže mám být ticho a nechat se klidně urážet dál ? fakt vážně kdo si ty píčo hochu dej si facku a prober se to se ti to machruje když si anonymní do očí by si to neřekl tak si vesele vyskakuješ a víš že ti nic nehrozí že ti nehrozí úraz hošku potkat tě a vědět že si to ty ten rejpal tak přísahám že by do mě vjela taková zlost a asi bych tě přizabil a pak si myslím že si prase vyžraný ve smradlavých trenkách a že do tang by si se nevlezl tak proto. Nic neříkej o komplexu jestli se bavíš o nějakém egu co si honí své komplexe na jiných tak to budeš právě ty ten kdo má problém no nejsi a jako další rýpalové normální potřeboval by si dostat pořádnou lekci doufám ty chcipáku že tě někdo dá pořádnou nakládačku aby sis zapamatoval že si nemáš vyskakovat hnˇupe.

Jj (Čt, 22. 8. 2019 - 19:08)

Koukám, že naše oblíbená buzna je zase pořádně agresivní na netu.
A kdy už se naučíš psát ta velká písmena po tečce?
Asi budeš natvrdlý.
A moc tady neprodukuj ty své rádobysilácké řeči.
Ve skutečnosti by ses posral, kdyby na tebe někdo vyrazil. Že mám pravdu viď?
A víš co ti řeknu? Že už se zase těším na tvou další agresivní a hlavně přiblblou reakci.
Tak honem, piš, ať se zase trochu pobavíme :-) :-)

Lukáš (Čt, 22. 8. 2019 - 05:08)

Ach jo zbytečný se bavit s idioty nebo možná s jedním idiotem tak aby si věděl tak s takovýma jako ty bych si ve skutečnosti hravě poradil já nemám zapotřebí se schovávat ano jsem agresivní jen v době když napadá někdo mou osobu nebo mě zničehonic začne urážet já nemám problémy s lidma nejsem konfliktní když je potřeba pomůžu a neobracím se zády když jednám s někým tak na rovinu a mám charaktér narozdíl od tebe ty se tu odkazuješ na pravopis a sebe považuješ za chytrého pisatele a co vadí ti jak píšu ? pak tu děláš ze sebe odborníka v oboru sexuologie nebo nevím na co si tu hraješ já si nezačal ale jen ty já se tě ptám co tu děláš když ti tohle téma vadí umíš odpovědět na otázku ? už se tě ptám po několikáté a odpovědí jsem se nedočkal ten kdo má problémy budeš jen ty do očí by si mi to neřekl za pc je každý silný a odvážný ale vsadím na to krk že si zbabělec nevíš co meleš ty se směješ jen své blbostí.

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2019 - 19:08)

Já nezačal, prosím, on si začal. Tohle jste asi hodně říkal ve škole, že ano?
Pane Lukáši, vždyť si tu každý z vás dělá jen legraci. Copak to nikdy nepochopíte?
Asi vám poradím - vykašlete se na ně, beztak to nikam nevede.
Jenom jim dáváte příčinu, aby na vaše reakce reagovali oni.
Vy jste asi dost sebestředný a si moc přátel nemáte, když neumíte s lidmi komunikovat v takovýchto situacích.
Proto si každý z vás dělá legraci a každý má naopak radost z vašich reakcí.
Vaše "silácké", ale ve skutečností spíše ubrečené reakce je jen pobaví.
Zkuste se nad tím zamyslet.

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 20:08)

Jo, Lukáš.... Ten nikdy nezklame. Novodobý Gottlieb. Ten také měl v textu podobné chyby.

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 20:08)

Koukám ta směšná figurka Lukáš tady zase perlí :-)
Občas sem nahlédnu a musím říci, že se u toho dost pobavím. Na těchto metrosexuálech je znát jejich afektované jednání. Navíc Lukáš asi nebude dost inteligentní, ale zato je dost agresivní. Ale pravděpodobně jen na netu. Ve skutečnosti to bude spíše nějaký ušlápnutý mazánek, který si zde hojí nějaký komplex méněcennosti. Vsadím se, že v dětství byl obětí nějaké šikany.
No, přiznám se, že jsem zvědavý, co ten hošánek sem zase vyzvrací za agresivní a hlavně "inteligentní" odpověď.
Pro Lukáše: Nauč se raději pravopis. Po tečce se píše vždy velké písmeno. Já vím, vy negramoti to neřešíte, jak sám píšeš :-)

Tomáš (Út, 20. 8. 2019 - 00:08)

Najel jsem na kole tento rok asi 2000km a nikdy jsemse v sedle vevzrušil, naopak ten je tak scvrklí a nefunkční že ani po sesednutí z kola je problém ho najít abych se vyčůral , jediný moment kdy o něm vím je když potkám v hospodě cyklistku v elastákách a kalhoty co má na sobě jsou pro mě rajcovní

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 15:08)

Tak to jsi gay, když tě vzrušuje chlap v elastakach

Dan (Ne, 25. 8. 2019 - 22:08)

Pánský tanga nebo jocksy jsou úplně v pohodě a doplňují ostatní typy spodního prádla. Tak jak ženský si podle vkusu, postavy a účelu volí typ prádla, to stejný se dnes už naštěstí nabízí i mužům.
Nevím, proč by měl např. chlap s vypracovanou atletickou postavou mít na sobě pod kalhotama pořád oblečený nějaký dlouhý a plandavý trenky nebo uplý boxerky s ohrnutýma nahavičkama, když si může pod dnes populární úzké jeansy oblíct prádlo střihu tanga, string nebo jocks, přičemž při vhodně zvoleném střihu a velikosti se cítí volně jakoby žádné prádlo neměl, než mít pod těsnýma džínama narvaný zmachtlaný trenky. A pokud to nějaká nádhera vyžaduje po svém partnerovi, aby měl furt trenky, tak ať se rychle zamyslí, jestli by to taky tak nosila. Čágo.

pro Dana (Po, 26. 8. 2019 - 19:08)

Jestli to spíše nebude tím, že mnoho mužů dává před módou pohodlí. Já se přiznám, že nosím trenýrky a vůbec mi nepřipadá, zy by byly nějak "zmachtlaný", jak píšeš. Slipy moc nenosím a představa, že budu mít penis narvaný v nějakém pytlíčku a v zadku zařízlou šňůrku mi připadá dost...jak to říci kulantně...nepraktická.
Já nevidím jediný důvod, proč bych tu teploušskou miniatirní pitomost měl nosit.
Důvody, proč to nosíte znáte jen vy.
Podle mne úzké "slim" džíny a pod ně tanga nosí hlavně narcisové, metrosexuálové, co tím chtějí na svou postavu hlavně upozornit a k těmto týpkům já se nehlásím.

Reklama

Přidat komentář