Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jirka (Pá, 23. 8. 2019 - 08:08)

Tak když jde o chyby, myslím předně na sebe, to je pravda. To ty a tobě podobní hledají chyby napřed u jiných, než u sebe, to je jasné.

Rakato (Pá, 23. 8. 2019 - 15:08)

Opět prokazuješ své naivní přesvědčení, že když něco prohlásíš, stane se to pravdou. Kdepak, že bys hledal chyby u sebe. Mýlíš se v jednom kuse, perlíš tady bez jakýchkoliv důkazů, a neuznáš jediný omyl. ------------------------------- Jediné, v čem jsi dobrý, jsou naučené náboženské průpovídky, hlavně když u toho nemusíš přemýšlet. Jehova je projekt, který se ve většině světa neuchytil, a tam, kde ano, jej nejmíň půlka lidí opustila. Lidé prostě věří svému rozumu, protože díky němu máme televizory, počítače, mobily, auta, a ne jakési fantazii o bozích, kterou sepsali primitivní kočovníci a rybáři, která jim skoro nic pro život nepřináší. (Což je trochu důsledkem nezdravé tendence, že lidé chtějí všechno hned.)

Jirka (So, 24. 8. 2019 - 10:08)

Stejnou věc jsem ti tu psal, takže jenom to po mně opakuješ, že tvoje názory pokládáš za dokázané pravdy. Ale v mém případě jsi to zvolil trochu nešťastně, protože to, že jsou lidé, kteří napřed hledají chyby u druhých, nebo vůbec u druhých a pak u sebe, nebo vůbec u sebe zkrátka jsou a není jich málo. To ti nemusí nikdo dokazovat, to prostě vidíš a potýkáš se s tím v životě, pokud nežiješ třeba na marzu. Takže jsi opět napsal tak trochu nesmyslný komentář.___
A pokud jde o moje viny a chyby, tak chápu, že tu nejsi tak dlouho, ale zrovna já jsem tady zcela otevřeně veřejně se svěřil o mých hříších, mojí špatné minulosti, i o mých dosavadních nedostatcích. Naproti tomu, ty ses zde ukázal dostatečně arogantně a povýšeně, když víš všechno nejlépe, i než odborníci ve svých oborech. Co tu jsi, nepřiznal sis jedinou chybu a jiné bys o jejich chtěl poučovat.

Rakato (So, 24. 8. 2019 - 15:08)

Když mám argumenty, a ty ne, není to má chyba. Ale ani tvoje - prostě svá víra je slabá a špatně vymyšlená. S tím nic nenaděláš.

Jirka (So, 24. 8. 2019 - 16:08)

Jenže ty žádné argumenty nemáš a ani jsi je neměl a argumenty ani nepřijímáš od druhých. Nevím co je to "svá" víra, ale jestli myslíš křesťanskou, tak ta není vymyšlená, jen stojí na bláznivé zvěsti, však to Bible na několika místech říká, i to, že jí svět nepřijme. A tys jako světský člověk toho zářným příkladem. Nemyslíš, že to lépe nemůže sedět? Zkrátka Rakato, psi štěkají a karavana jede dál.

Rakato (So, 24. 8. 2019 - 18:08)

Nemám žádné argumenty? Ty tady lžeš jak tiskne, a pořád hraješ dokolečka svou nesmyslnou odrhovačku jako invalidní flašinetář. Už jen ta opička na rameni ti chybí. Diskuse není o tom, že na námitky a argumenty vpáliš tomu druhému mezi oči pár vyčpělých frází z katechismu, nebo prohlásíš, že nemá pravdu. Nejprve se nauč diskutovat a myslet. Pak tě budou lidi brát vážně. Ty máš hlavu fakt jen na klobouk.

Jirka (So, 24. 8. 2019 - 18:08)

Emoce tě zcela pohltily. Jestli ve tvých příspěvcích se občas našlo něco rozumného, tak se to zcela vytratilo. Nenech se ovládat emocemi, vidět tě tak zoufalého už bolí i mě. Tohle ti nikdo dokazovat nemusí, sám to dokazuješ způsobem diskuze. A znovu opakuji - nemáš žádné argumenty. Žádné jsi tady nikdy nepředložil. Jsi tady jenom kvůli dohadování se a shazování druhých lidí a zesměšňování jejich víry.

Návštěvník (Pá, 23. 8. 2019 - 09:08)

špatně jsi to pochopil. Ty u sebe žádné chyby nehledáš, vždyť ty žádné nemáš přece. Ale to byl jen povzdech k tomu tvému jájismu a budoucímu blahu, které pro sebe čekáš

Jirka (So, 24. 8. 2019 - 10:08)

A o tobě to platí dvojnásob, protože Rakato i když je pyšný, za svoje komentáře se neschovává a odpoví v podstatě skoro na každý. Ty nejen, že se schováváš za jiné nicky, lžeš, zkoušíš manipulovat (samozřejmě v mezích svojí inteligence), ale i nepřeješ a nenávidíš. Působíš celkově dojmem jako velice zlý a bezpáteřní člověk. A znovu ti píšu, ty jsi ten poslední, kdo má někoho poučovat o morálce, ty bys měl vzdychat sám nad sebou, hambáři nestydatej. Člověku jako ty, bych nevěřil ani dobrej den, a jemi vážně smutno z lidí jako ty.

víš (So, 24. 8. 2019 - 12:08)

co? Jdi do hajzlu, tragede hysterickej. A jo ještě trpíš stihomamem ty inteligence :)))))). Buď rád, že to s tebou Rakato ještě nevzdal a že s tebou má trpělivost. Jinak tu zůstaneš vosamocenej jak v životě . A uznej, já za tvůj posranej život nemůžu a tak si od tebe nenechám ani nadávat

Jan (So, 24. 8. 2019 - 16:08)

Buď rád, že to s tebou Rakato ještě nevzdal a že s tebou má trpělivost. Jinak tu zůstaneš vosamocenej jak v životě .----------------Omyl! Pokud to Rakato vzdá, vrati se všichní křesťané kteří tu psali a pak všechno bude jak má být. Mam zato, že to se jen tak nestane. Nemůže to vzdát, protože ten který ho sem poslal to nedovolí. Takže, můj pozdrav Jirkovi a všem kteří čtou ale nepiší. j

Zen (So, 24. 8. 2019 - 17:08)

Omyl! tato diskuze už dlouho není o Jehovistech ani jinak věřících natož křesťanech. Brzdí to tady ten Jirka, který tu sedí jak žába na prameni. Asi z toho posraného života. (Jirko, už jsi se vykecal dost, tak zmiz).Ono už to není ani zábavné

Jirka (So, 24. 8. 2019 - 18:08)

A asi ti nemusím připomínat, že nějaké tvoje multinicky, co mají vyvolat dojem, že se jedná o více různých lidí, nebudu vůbec brát vážně. Poněvadž se nejedná jenom o tvé osobní zájmy, protože určitě nejsi soběc, a bereš ohledy na druhé lidi, že, tak
ať rozhodne více lidí.

Jirka (So, 24. 8. 2019 - 17:08)

Dobrá, jsem ochoten ti vyhovět. Ale protože tady nejsi sám a nejedná se tedy jen o tebe, pak budeš brát ohledy i na ostatní lidi v diskuzi a budeš respektovat přání většiny. Učiňme tedy takovou malou dohodu - sežeň si další čtyři lidi, kteří si přejí, abych z této diskuze odešel. Aby vás bylo celkem pět, což je vzhledem k tvému požadavku celkem příznivě nízký počet hlasů, což můžeš ode mě považovat jako krok vstříc tobě. Pět lidí většina zřejmě nebude ani náhodou, ale bude mi to stačit. Do zítřka, tedy neděle do půlnoci ať mi sem napíše pět lidí, kteří si nepřejí, abych zde v této diskuzi dále pokračoval. V opačném případě po tobě nepožaduju nic, přispívej si sem i nadále, dokud tě to baví.

Rakato (So, 24. 8. 2019 - 18:08)

Takové shánění hlasu je zbytečné. Až se s tebou Jirko nikdo nebude chtít bavit poznáš, že je zbytečné tady být. Prozatím ti sem tam někdo odpoví, takže jsi v poho.

Jirka (So, 24. 8. 2019 - 18:08)

Nenavrhl jsem tuto možnost tobě, ale jemu, proto se k ní ani nemusíš vyjadřovat. Já budu doufat, že se tebou tento anonym nenechá nijak ovlivnit a rozhodne se svobodně podle svého přesvědčení.

Jirka (So, 24. 8. 2019 - 18:08)

No ale že bys mi byl příkladem, to se zrovna říct nedá, co? S tebou se tady taky nikdo nechce bavit a přesto se pořád vnucuješ. Na jiných diskusích už máš i pět příspěvků za sebou a když dva měsíce nikdo nepíše, tak pridáš šestý. Taková je tvoje reputace, prostě jsi pověstný otrava a grafoman. Soudného člověka by taková vizitka trochu trápila.

Návštěvník (So, 24. 8. 2019 - 18:08)

Kdo tady má 5 příspěvků za sebou?
Já tady vidím v koloně jen tvé jméno. Jirka Jirka Jirka Jirka a napadání o5 Jirka, Jirka ...

Jirka (So, 24. 8. 2019 - 19:08)

Nezklamal jsi mě, protože když jsem odpovídal na čtyři Rakatovi komentáře, očekával jsem, že se ozveš abys na to poukázal. Mám tě prostě přečteného, nemůžeš se potom vůbec divit, že poznám kdy píšeš, bezohledu na podpis.___
Navrhnul jsem ti pro tebe přijatelnou dohodu, a vůbec jsi se k ní nevyjádřil. Já jen, že když se mi tady už delší dobu snažíš přesvědčovat, že zde o mou přítomnost nikdo nestojí, tak svoje tvrzení i někdo další podpoří. A ty to už dopředu vzdáváš... Nejspíš asi proto, že šlo čistě jenom o tvoje osobní přání a nikoho jiného, co? Takovým zoufalým pokusem ukazuješ všem tady za co jako člověk stojíš. Nedivím se ti, že nemáš stálý nick, poněvadž ti i věřím, že se někdy i stydíš za to, co píšeš. A proto, když se mě takový člověk jako ty, pokouší jakkoli napadat a urážet, vůbec mi to nevadí, naopak mě to utvrzuje v tom, že jednám dobře. Nakonec bych ti měl snad i poděkovat.

Jirko, (So, 24. 8. 2019 - 21:08)

ty jsi strašnej samožer, to snad ani není možný.

Reklama

Přidat komentář