Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Je to vohul jako bejk.

Host (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Tys mně udělal ještě než šly na záchod-Pecka!

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Martina a Aneta hned sukně vzhůru a spoďáry dolů a z pod zadku z prciny u každé hnes vytekl široký světlý proud. Martina chcala dýl,ale bez přerušení. Vychcala to najednou. Aneta chcala skoro takystejně dlouho . Dvě prdelky a z nich dvě chcaní do trávy za domkem na dříví! No já jsem nemoh psát , byl jsem hned vyšlehnutej do záchodu ještě než si Martina prcinu utřela nějakým kapesníčkem a Aneta se jen oklepala a byla vychcaná taky. Začíná pršet a šli spolu domů. To byla klika,že neodešly dřív. Teď tady jsou každej den skoro a včera nebyli ale v sobotu i v neděli a s kámoškou a jejich chcaní bylo jedničkový. Martina má kluka, já bych ji chtěl ojebaT jako nikdo.

Host (St, 21. 8. 2019 - 09:08)

Jestli tam dnes holky budou a pudou chcát tak to sem dej. Už teď jsem nastartovanej,že bych si ho vyhonil jen si na to vzpomenu.

Čůrání holek (St, 21. 8. 2019 - 10:08)

Zatím nic,ono je to většinou odpoledne. Teď je mokro a asi jsou doma a po ránu určitě chcali do záchodu. Tady ta Míša a Klára taky nejsou marný jak sem píšou,ale já to mám tady naostro.

Zvědavec (Út, 20. 8. 2019 - 17:08)

A co měly holky na sobě za kalhotky?

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Jdou chcát!!!!!! Martina a ona d. Tývole!

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

hele, asi se to povede . Martina je taková nejistá a dala sidvakrát na prcinu ruku a asi potřebuje chcát Ale zatím nešla. Aneta je víc v klidu ale je taky víc neklidná než dřív. Asi holky nebyli od oběda a tak mají prciny na chcaní. Zatahuje se, jen aby nepršelo a neodešli domů, to by chcali na záchodě a to nechci.

Návštěvník (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Super,takové situace miluji.závidím :-)

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 15:08)

Teď jsou venku Martina s Anetkou. Asi půl hoďky,jsem nadrženej jestli půjde některá chcát.už teď si ho tady na záchodě honím při tý představě. Jestli některá půjde já to nevydržím a hned budu než dovychčije svůj proud. To je fakt síla

Host (Út, 20. 8. 2019 - 15:08)

Hlidej,sleduj a piš mi to! Určitě pude některá na chcaní. Ty píčo,piš jestli některá bude chcát.

Host (Út, 20. 8. 2019 - 14:08)

Tak to jsem neodhadl správně. A kdy to bylo naposled?

Host (Út, 20. 8. 2019 - 12:08)

Já si tipnu.... Aneta. Je to tak?

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 13:08)

Nejvíce jsem hotovej z Karolíny a jejího chcaní,protože je vydatný a s přerušením, druhá je Aneta,protože její chcaní je rychlý a většinou na poslední moment jinak by se pochcala. Ty dvě mně rajcujou nejvíc a když chčije jedna nebo druhá nebo i někdy obě tak se udělám okamžitě.

Karel (Út, 20. 8. 2019 - 12:08)

Já mám kamarádku se kterou se každý týden scházím v hospodě. Pijeme pivo a ona pokaždé, když jde čůrat, tak mne vezme s sebou. Já ji při tom čůrání přidržuji stydké pysky a také jí je pak vytřu. To mne vždycky vzruší úplně nejvíc. No a když sedíme u stolu, tak ji ještě můžu různě osahávat. Prostě super. Má to jenom jednu chybu. Nikdy mi nedovolí, abych před ní vytáhl čuráka a onanoval před ní. Mě to dost mrzí a nechápu to, protože bych právě s ní na tom záchodě bych potřeboval pořádně vystříknout. Poraďte mi, jak ji mám přesvědčit?

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 11:08)

Já mám sousedky a když k nim přijde na návštěvu kamarádka a jsou venku tak většinou brzy některáz nich potřebuje chcát a to mám vymyšlený a vypozorovaný, že chodí skoro vždycky za malou kůlnu se dřívím kam mám suprový výhled od nás ze záchodu. A to je zážitek! Videl jsem jak chčijou Martina a jeji sestra Aneta i jejich kamarádky Karolína aSimona a někdy i přijde Žaneta a taky chodí často chcát za kůlnu . Jsou to holky od 15 do 18 let a chčijou tak,že stačí aby šla jediná a než se vychčije jsem hotovej do záchodu. Někdy musím čekat třeba hodinu i víc a pak je to vzrušující maximálně,někdy jen pár minut. Někdy jde jedna,jindy všechny ,ale většinou chodí jednotlivě.

Host (Út, 20. 8. 2019 - 12:08)

no teda! A máš vysledovaný jakou mají prcinku jednotlivé holky a jak chčijou? Já bych to určitě měl vyzkoumaný.

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 12:08)

Mám to rámcově vysledovaný a vybavuji si i detaily. Martina nechodí chcát často,ale chčije ze začátku pomalu až se pak rozechčije a teče jí to světlým proudem dolů. Chčije víc nad zemí a je to dobře vidět. Oni tak ty holky chčijou většinou všichni. Aneta ta je rychlejší a někdy si myslím,že už chčije do kalhotek,protože když si odhalí zadek ,jde z ní proud naplno. Simona ta většinou chčije hodně na bobku a není to vidět,ale Karolína ta to dává z polodřepu z výšky a chčije hodně a většinou dlouho třeba na dva tři proudy s malým stopem,asi znovu zatlačí a ještě jí to jde znovu potom. Žaneta má podobný chcaní jako Karolína a někdy to má na pochcání jako Aneta někdy chvíli čeká než začne chcát. U ní je to taky dobře vidět, taky má zadek při tom zvednutý do podřepu.Nejčastěji chodí chcát Karolína a Aneta.

Honza (Út, 20. 8. 2019 - 13:08)

A utírají si ty holky pysky po tom čůrání?

Návštěvník (Út, 20. 8. 2019 - 13:08)

fšechny je pošli na urologické a neurologické vyšetření. věř mi

Reklama

Přidat komentář