Reklama

Exekutorské hyeny a vrazi !

Tomáš (Út, 2. 10. 2018 - 10:10)

zase si toho Soukupa...Všechno vám exekutor nemůže sebrat, když u vás přespával povinný. Sebere vám pouze ty věci, od kterých nemáte doklady s vašim jménem a s vaší adresou. Stačí jednoznačně prokázat, že ty věci jsou vaše a v tom případě vám je nemůže sebrat.

žádný konec se… (Út, 2. 10. 2018 - 10:10)

Už se blíží váš konec....zase si toho Soukupa neidealizuj.Na druhou stranu je zákon o exekucích minimálně problémový, vzláště ke jiným osobám.Pokud např. u sebe nechám 14 přespávat kámoše, který je v exekuci (ajá o tom nevím), tak potom může, bohužel exekutor navštívit i můj byt a zabvit věci, které jsou jednoznačně moje.

hobl (Út, 2. 10. 2018 - 10:10)

Už se blíží váš konec. Už bude konečně s vámi exekutory s vrahy a hyenami zatočeno. Pan Soukup na TV Brrandov si to už konečně s vámi začíná vyřízovat a ještě pár pořadů a nadobro končíte v propadlišti dějin. Už je na čase. Už nebudete lidem ničit životy a dohánět je k sebevraždám!

2.10. (Út, 2. 10. 2018 - 09:10)

Jak se tedy bránit?Exekutor má totiž právo vstoupit do jakéhokoliv bytu – místnosti, u kterého má podezření, že by se v něm mohly nacházet věci dlužníka! Toto kontroverzní ustanovení (které je mimochodem v rozporu s ústavou zaručenou nedotknutelností obydlí a ochranou vlastnictví majetku) tak umožňuje exekutorovi vstoupit v podstatě kamkoliv a to i bez přítomnosti policie jenom s tvrzením, že se domnívá, že se v bytě nebo jakékoliv jiné místnosti se nachází majetek povinného – dlužníka.

jsi (Út, 2. 10. 2018 - 07:10)

možná tynamyšlenej chytrolín

kecáš (Út, 2. 10. 2018 - 06:10)

Nejde o mě. Já takové...možná ty

Tony (Út, 2. 10. 2018 - 05:10)

Tady brečet a udělej co...Nejde o mě. Já takové dluhy, abych se dostal do spárů exekutora nemám. V dnešní době je člověk v jeho spárech na to tata.

přestaň (Út, 2. 10. 2018 - 05:10)

Zae jeden superchytrák.Tady brečet a udělej co máš a to je zaplať dluhy.Zo se ti, ale nejspíš nechce a tak se nediv, že je u tebe exekutor jako doma.Přestaň tady hýkat.

jina (Út, 2. 10. 2018 - 05:10)

Je treba...Ještě je potřeba pamatovat na Zemana. On ten zákon o soukromých exekutorech schválil a podepsal. Udělala to Zemanova vláda v roce 2001. A exekutoři Zemanovi pokaždé posílají peníze na volební kampaň. Asi jako odměnu za to, že jím udělal taková koryta.

Tony (Út, 2. 10. 2018 - 05:10)

Zaplať dluhy a je klid. Ale...Zae jeden superchytrák.

prostě (Út, 2. 10. 2018 - 05:10)

že je Česko ve srovnání s...Zaplať dluhy a je klid. Ale to ty raději kecat o bezpráví a dál si půjčovat s tím, že od začátku víš, že splatit dluhy nechceš.Takoví co si půjčí s tím, že nic nevrátí, jsou horší šmejdi než ti exekutoři.

2022 (Út, 2. 10. 2018 - 00:10)

že je Česko ve srovnání s...Nejhorsi na tom vsem je ze dosud umirali a trpeli povinni ... Ted jsou na rade hyeny hyenoviti i s jejich prizivniky ... Vse se velmi brzo otoci !

1.10. (Po, 1. 10. 2018 - 23:10)

Každopádně to vidím jako kolektivní Karmu,ale musím konstatovat,že Hitler alespoň platil.

1.10. (Po, 1. 10. 2018 - 23:10)

Že se na něho nevyprdneš,mě je úplně fuk,jestli má pozitivní vliv Saturna na Slunce,nebo opačně.

1.10. (Po, 1. 10. 2018 - 23:10)

že zaměstnavatel není...Člověče,budeš se muset uskromnit a naučit se žít z té almužny a nebo chytat lelky.Richarde,co Ti mám k tomu říct.

Hlavní problém je, (Po, 1. 10. 2018 - 20:10)

že je Česko ve srovnání s USA nebo Německem velmi chudá země.Každý dolar, euro, či jejich korunový ekvivalent, má pro obrovskou část populace obrovský význam. Nesplacení dluhu je proto obrovský problém, a legislativu je proto potřeba dělat tak, aby nespolehliví dlužníci i jejich rodinní příslušníci a partneři opravdu hodně trpěli.

Alajanka Puo (Po, 1. 10. 2018 - 20:10)

To je samozrejme jasne . U nas je bohuzel zivotni minimum neuveritelne nizke az hranicici s zebrotou ! Sami uznejte , ze zena s jednim ditetem za 11 tisic nema sanci existovat ... Stat vlastne podporuje praci na cerno a sedou ekonomiku . A chlap nebude pracovat mesic za 9 tisic cisteho kdyz mu zbytek hyeny ukradnou ! Cely system je presne delany pro tyto hyeny a jejich advokaty . Vsechno se toto a jeste daleko vice musi co nejrychleji zmenit , ale vcera bylo pozde. A tv Barrandov ted do toho poradne "kopne"! Teste se !

já jsem nepsal… (Po, 1. 10. 2018 - 19:10)

Samozrejme ze zamestnavatel...že zaměstnavatel není povinen vyplácet mzdu v hotovosti, ale psal jsem, ty blbko, že pokud mu přijde exekuční výměr, tak ti stejně nesmí vyplatit víc, než má dovoleno. Nauč se rozumět textu.

Alajanka Puo (Po, 1. 10. 2018 - 17:10)

Samozrejme ze zamestnavatel je ze zakona povinen vyplacet mzdu v hotovosti !! Na pozadani taky na ucet , ale toto povinne neni. Tem co nas exekuc.zakon nedovoli mit ucet ( republika porusuje Lisabon.smlouvu ) povinnym , nelze bohuzel jinak nez si ho nezrizovat ! Tady exekutori porusuji zakon a zkouseji ho blokovat i manzelkam povinnym ! Diky desitkam pozmen.zakonu vlastne nejlepe jsou na tom manzele povinnych kteri meli snatek do roku 2013 a dluhy jsou jeste z pred vstupem do manzelstvi. Od roku 2014 nemuze exekutor sahnout na mzdu manzela (-lky) povinneho , ale zkousi to pres bankovni ucty i kdyz tim porusuji zakon ! Kdyz se odvolate , tak vam soud da zapravdu a exek.musi ucet odblokovat. (tzv.castecne zastaveni exekuce).

seš totálně mimo (Po, 1. 10. 2018 - 17:10)

Mluvím samozřejme k těm,co...a píšeš pičoviny. Výplata na pokladně tě od ničeho neuchrání, protože ti zaměstnavatel nesmí dát ani o korunu víc, než může.Jinak by to byl z jeho strany trestný čin.Taktéž posílání na cizí účet je totální nesmysl.

Reklama

Přidat komentář