Reklama

Exekutorské hyeny a vrazi !

Alajanka Puo (Čt, 4. 10. 2018 - 13:10)

Bylo by vyborne pan Soukup prezidentem !! Ve vsem ho podporujeme a verime! S exekutory je treba tvrde zatocit a nektere primo "odstranit" ! Nekteri uz jsou "sledovani" ...

Je třeba zohle… (Čt, 4. 10. 2018 - 09:10)

Já panu Soukupovi věřím....že exekutoři sponzorují politiky více než exekuovaní. Politici, kteří by zrušili profesi, která je naprosto klíčová pro zdravý ekonomický a právní systém, a z níž se ještě navíc rekrutují i štědří sponzoři politiků - tak pošetilí politici by byli několikanásobně sami proti sobě.

myslím, že déčko (Čt, 4. 10. 2018 - 06:10)

je to kvůli tomu, že si od...má plnou pravdu.

? (Čt, 4. 10. 2018 - 03:10)

Já panu Soukupovi věřím....Hahaha

jina (Čt, 4. 10. 2018 - 02:10)

je to kvůli tomu, že si od...Já panu Soukupovi věřím. On bude příštím prezidentem a exekutory bez milostí a okamžitě zruší.

Pokud má Souku… (St, 3. 10. 2018 - 23:10)

je to kvůli tomu, že si od toho slibuje větší sledovanost své televize, a tedy i větší příjmy za reklamu. Eventuálně, má-li nějaké politické ambice do budoucna, střádá si tímto způsobem i politický kapitál. V jakýchkoli jiných ohledech ho však dlužníci, věřitelé ani exekutoři jistě ani trochu nezajímají.

Alajanka Puo (St, 3. 10. 2018 - 22:10)

Nikdo ti to nenuti cist a krivd je tolik , ze by se to nevlezlo ani do pocitace ... Pan Soukup vyhlasil valku exekutorum a my mu s tim velmi pomuzeme!

ale vždyť (St, 3. 10. 2018 - 21:10)

vy, co tu vulgárně nadáváte na exekutory nejste schopni ani napsat nějakou kloudnou myšlenku. To jsou příspěvky jak z páté obecné.Tak schválně, zkuste popsat logicky, co se vám stalo a pv čem cítíte křivdu?

Ti, kteří (St, 3. 10. 2018 - 21:10)

Jeden advokat , ktereho...nejsou hyeny, jen okrádají sebe a své rodiny.

Neskutecne (St, 3. 10. 2018 - 20:10)

Jeden advokat , ktereho nebudu radeji jmenovat pochvalil sefa exekutoru Plasila ! Ze by se pan byvaly prokurator tak zmenil k lepsimu ? Pry velmi solidne se s nim domluvil a dokonce tvrde odsoudil "praci" jeho kolegy exekutora .... Ne vsech 153 exekutoru jsou ty hyeny , ale jeste vetsina ano.

Ano , exekutori ... (St, 3. 10. 2018 - 10:10)

vykonávali skutky nesmírné...Presne tak , exekutori a jejich vymahaci by se meli popravit !! Trpime vsichni a oni budou na musce ted ! Marsal Malinowski !

Čeští legionář… (St, 3. 10. 2018 - 09:10)

vykonávali skutky nesmírné statečnosti, trpěli zimou a hladem, a přesto všechno byli často popoháněni před polní soudy, na nich odsuzováni k smrti a popravováni.Uvědomme si, že v dobách míru jsou peníze všechno. Nebraňme se proto ideji umírání insolventních dlužníků, a naopak povyšme tuto ideu na ideál!

Tony (Út, 2. 10. 2018 - 23:10)

jednak jsi příliš hloupý...Rozebírat to na totom vláknu by bylo off topic. Já to slovo zmínil s mladším Pelikánem. U něho je to, že je neomarxista evidentní. Starší, i když je muslim, mi připadá mnohem rozumnější.

Jinými slovy, (Út, 2. 10. 2018 - 23:10)

Též se mi nelíbí...jednak jsi příliš hloupý a líný na to, abys obecně charakterizoval neomarxismus, a jednak ti naprosto nezávazné používání tohoto slova umožňuje kohokoli a kdykoli nezávazně onálepkovat.

Tony (Út, 2. 10. 2018 - 22:10)

je kdokoli, kdo se nelíbí...Též se mi nelíbí mainstreamoví emeričtí evangelikálové, salafisté a cirkumfetišisté a ti též nejsou neomarxisté.

Takže neomarxista (Út, 2. 10. 2018 - 22:10)

Plácáš nesmysly. Babiš se...je kdokoli, kdo se nelíbí Antonínu Vlasovi, a zároveň se nejmenuje Andrej Babiš?

Tony (Út, 2. 10. 2018 - 20:10)

je kdokoli, kdo se nelíbí...Plácáš nesmysly. Babiš se mě krajně nelíbí a neomarxistou není. Aby nalapal určité voliče, tak má v ANNO neomarxisty. Aby nalapal jiné voliče, tak tam má i lidi, kteří mají opačné názory než neomarxisté. Babiše zajímá pouze jeho vlastní kešeně.

Neomarxista (Út, 2. 10. 2018 - 20:10)

Co je to neomarxista? Prosím...je kdokoli, kdo se nelíbí Antonínu Vlasovi.

pamět (Út, 2. 10. 2018 - 16:10)

Kdyby se neprovalilo verejne...Jen naivní lidé věřili tomu, že ANO s Babišem myslí své sliby vážně. Od počátku bylo jasné, že budou hrabat jen pro sebe a pro své kamarády.

2022 (Út, 2. 10. 2018 - 16:10)

Kdyby se neprovalilo verejne ze Faltynek je takovy hajzl kdyz se kamaradickuje s takovy strasnym parazitem a zlocincem Vranou , tak by nekteri stale verili ANU , ze to mysli se vsim vazne. Oni vlastne hrabou jen pro sebe a k tomu potrebovali politickou moc ...

Reklama

Přidat komentář