Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 11. 8. 2019 - 19:08)

Alešku sem ráda že si to rozepsal co a jak u tebe teď.Kompromisy,myslíš že i s normální ženskou ale bez bydlení by to nešlo? Jako že bys kompromisy moc dělat nemusel kdyby jste spolu nebydleli-nešlo by to aspoň bez bydlení? Jo tak si to nejspíš od holky vymysleli že je zavřená,taky bych tomu věřila.A tahle nová co tě okradla byla u tebe doma? Já sem byla dneska jezdit,už mi to nějak začíná jít,byla sem i pochválená.Tak že bych aspoň něco v životě zvládla?? Pak jsme byli se Sergejem nakoupit,celou dobu co tu s nim zase od úterka sem,se chová dobře a už nepil i nějak kouří míň.Tak nevim co to mělo tamto být? Je fakt že se tak choval jak byli ty horka a byl opilej a já s nim nechtěla nikam jít,tak pak udělal tu scénu a v ožralosti mi řekl to jak sem psala a to kopal i do věcí.Od tý doby je hodnej tak si toho denně vážim že je doma klid.Mio tak chodíš pod ořech? A měla si letos ořechy? Příbuzný moji ne.Prý letos na plodnost i s ovocem nic moc.A co syn dělá,jak se má?? Dneska už by to teplejší mělo byt poslední den a od zítra aspoň tady u nás se má ochlazovat a celý týden už pak kolem skvělejch dvaceti.

Mia (Ne, 11. 8. 2019 - 20:08)

Milu já mám ořechů dost, někomu zde pomrzly, ale mě ne, je hned u domu a tak je asi trošku chráněný. Ale s jablkama je to špatný, je jich moc málo, jsou malý a hnijí jak je tehdy kroupy potloukly. Syn dobrý, už chodí do práce i když ho doktorka chtěla ještě nechat doma. Ale on je workoholik, kolikrát se s ním zlobím, ale je to potforta, vždycky říká: za to můžeš ty a tata, pouštěli jste mě pořád budovatelský filmy a ted si stěžuješ. Jooo, pouštěli, tehdy, když byl malej v telefizi nic jinýho nebylo. Jejda, kdyby se ochladilo tak budu štastná jako blecha.

Miluna (Po, 12. 8. 2019 - 10:08)

U nás už ochlazeno je.Krásných 18°C a zataženo a prší.Strašně mi to po horku uklidňuje.Už tu sem sama,Sergej už odjel do práce a má se vrátit zítra nebo ve středu.Tak myslim dneska v noci nebo zítra už to počasí k vám dojde taky.Tak to je hlavní že už se syn z toho dostal a tim zraněnim se naležel dost že už to nevydržel jen být doma.A co tvuj přítel? Já jdu teď na balkon koukat na déšť.

Andrea (Po, 12. 8. 2019 - 11:08)

Milco,taky sedím na zahradě a kocham se deštěm,to je nádhera, mám navařenou,naklizeno,odpo budu zavaret okurky, máš pohodu viď,tak to je fajn

Miluna (Po, 12. 8. 2019 - 12:08)

Jo teď je mi dobře pár dní.Tim jak doma byl už Sergej v klidu a hodnej a dneškem že sem po dlouhý době sama.Nejsou tu ani děti.Cítim takový uvolnění.Ale tu zahradu ti tak závidim.Já to znam jen z procházek jak to tam někteří maji krásný.Hodně se mi líbí kde maji kolem zahrady takový keře že jim tam neni tak vidět.Tak si říkam jaký to tam máš asi ty?

-Aleš- (Ne, 11. 8. 2019 - 09:08)

Milunko, máš ve všem pravdu, ale já nemůžu mít normální ženskou. Už jsem si moc zvykl na svůj styl života a neuměl bych dělat kompromisy, bez kterých nelze žít v partnerským vztahu. To by mě ničilo. Ale zároveň ženskou potřebuju a tak mi zbývají jenom ty cigánky. Bohužel přání a realita se dost rozcházejí, takže jsem většinou zklamanej z těch lidí. Ta těhotná je hezká, hodná a nefetuje a chtěla by se mnou být, ale to taky z pochopitelných důvodů nejde. Žiju v začarovaným kruhu. Jo, a holka už není zavřená, protože dneska napsala na fb příspěvek. Možná ani zavřená nebyla, třeba si to jen její kámošky vymyslely, u těchhle lidí nikdy nevíš co je pravda a co lež. Pochybuju že by ji pustili tak brzo. Já už ji nemám na fb v přátelích, ona už má novej profil, protože v tom starým měla plno chlápků a její přítel jí teď zřejmě kontroluje koho si přidává.

pro Sergej (So, 10. 8. 2019 - 22:08)

Ukrajina patří mezi země v Evropě nejvíc postižené epidemií HIV. Žije zde 201 000 lidí s HIV a prevalence HIV u dospělých ve věku 15–49 let je 0,66 % Každý den je diagnostikována HIV pozitivita u 57 lidí, u 27 lidí AIDS a 11 lidí umírá na nemoci související s AIDS. Předpokládá se, že oficiální data neodrážejí skutečnou situaci a počet lidí s HIV je mnohem vyšší. Poprvé se počet případů HIV za rok snížil z 21 177 v roce 2011 na 20 777 v roce 2012. Většina nových případů HIV je u lidí ve věku 25–49 let (66 %). Podíl žen, ve srovnání s muži, roste a v roce 2012 dosáhl 45 %. Podíl
mladých lidí ve věku 15–25 let mezi nově registrovanými případy klesl z 9 % v r. 2011 na 8 % v r. 2012. Přepokládá se pozitivní dopad informačních a edukačních programů a změny chování u mladých lidí. UNAIDS. Epidemiological situation. HIV epidemic in Ukraine: overview and trends [Internet]. Kyiv: The Joint United Nations Programme on HIV/AIDS in Ukraine; 2013 [cited 2014 Nov 5]. Available from: http://www.unaids.org.ua/situation.

no jo (So, 10. 8. 2019 - 22:08)

s tím ruským doktorem to bylo asi stejný, pro ně není HIV nic vzácnýho. Tak jim to u Miluny nevadí. A sami šíří dál a dál, protože ani nevědí, jetsli to mají

-Aleš- (Ne, 11. 8. 2019 - 09:08)

Spíš je to tak, že doktor je informovanější než veřejnost a ví že se nemůže nakazit, a Sergej je rád že vůbec sehnal v zahraničí ženskou, protože Češky moc na Ukrajince nejsou. Však taky die nedávno napsala co si o nich myslí :-)

čtenářka (So, 10. 8. 2019 - 14:08)

Jo mně tady chybí Aleš i Mia.Všichni co pravidelně píšou a ráda je čtu,tak pak chybí když dýl nepíšou.Snad jsou aspoň v pořádku.

die (So, 10. 8. 2019 - 14:08)

Ten Aleš tady fakt chybí, kde se zase fláká :-)
Oto musíš čekat až Miluna na tom bude zase hůř.

Ondra (So, 10. 8. 2019 - 12:08)

Neni Aleš už taky na drogách?

-Aleš- (So, 10. 8. 2019 - 15:08)

Máš pravdu, jsem na drogách, denně vykouřím několik cigaret a to pivo si taky dám rád :-) Ale vážně, tvrdý drogy mě vůbec nelákají. Taky vidím na těch holkách co to s nimi dělá ať už fyzicky nebo psychicky. Dá se říct, že ti co jsou na heráku jsou jedni z nejpilnějších lidí. To je plno práce muset denně sehnat několik tisíc(šlapání, krádeže, ojeby) a pak se nastřelovat do zničených žil. Já se jich ptám jestli jim ten prchavej pocit štěstí stojí za tu námahu. Ze začátku to ještě jde, ale postupně se vytvoří závislost a tolerance na drogu a pak už si ten feťák neumí pomoct. Pak už je to nemoc. To by bylo na dlouhý povídání. Zrovna před chvílí mě okradla ta feťačka jak jsem psal že ji momentálně studuju. Bylo to jenom pár stovek, ale já ji mám rád, tak mě mrzí že to s ní musím skončit kvůli takový blbosti. Lalla má pravdu, nepíšu, protože mě to přestalo bavit a jedním z důvodů jsou asi ty lidi s kterými se stýkám, protože i když se snažím, tak s nimi nejde nic podnikat, z čehož jsem ve finále trudomyslnej a na nějaký vypisování nemám náladu :-)

Miluna (So, 10. 8. 2019 - 18:08)

Nezlob se na mě Alešku ale ty máš na lepší.Je možný že už si z nich depresivní když ti nebaví už ani psát.Já byt s někym takovim a čumět jak si vedle mě píchaji tak mě asi hrábne z toho.Injekce chci vidět jen v té práci v nemocnici ale na tvuj odkaz sem koukla.Chybíš mi tady už sem na tebe zvyklá no a taky Mia tu chybí,snad je v pořádku.To se dalo čekat že s nima nebudeš mít postupně co podnikat,holku máš zavřenou a tahle druhá už měla chutě tě okrádat no.A ukrajinku bys ty nechtěl jen na setkávání?

Mia (So, 10. 8. 2019 - 21:08)

Milu, jsem v pořádku, jen ta vedra mě zmáhají a to pak nemám do ničeho moc elánu. Udělám co je nezbytně nutný a jinak chcípám pod ořechem přilepená k lehátku. Večer když se konečně trošku ochladí jsem nepoužitelná. Ale občas to tu čtu.

Lalla (So, 10. 8. 2019 - 13:08)

To snad ne, jen ho to tu přestalo bavit nebo si potřeboval psychicky odpočinout

.,., (So, 10. 8. 2019 - 11:08)

Oto tak mám pocit že tě ozkoušela a teď když to má s ukrajincem v klidu tak tě asi nepotřebuje.Takže jak píše předchozí anonym můžeš očekávat i to vyšumění.

Ota (So, 10. 8. 2019 - 09:08)

Ale mně by teď Pils stačilo aspoň to denní psaní na profilu.Ale zase tam nebyla i když včera napsala že večer.Já nechci tlačit na pilu ale je mi po ní opravdu strašný smutno.Anonyme já nechci řešit svůj byt,to mě nezajímá a jiná práce to ještě uvidim.Piliny v hlavě nemám ale jen milovanou Milunečku.

Návštěvník (So, 10. 8. 2019 - 09:08)

Dám ti radu. Žádná ženská nestojí o ukňouraného muže. I jako subík si musíš zachovat důstojnost a ne trapně žvatlat. S takovou si ženskou nenajdeš a Miluna stejně vyšumí doztracena. Ani se jí nedivím

Otíku (Pá, 9. 8. 2019 - 21:08)

dej na Pils, ona radí často, radí ráda, radí zbytečně. Ale je neúnavná.

Reklama

Přidat komentář