Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (Pá, 9. 8. 2019 - 21:08)

Otíku, oni ti tím posmíváním chtějí říct, abys vzal rozum do hrsti. Milča nemá ráda, když ji někdo takhle dobývá, myslím ten tvůj způsob. Netlač na pilu a ona se zase najde příležitost k setkání. Já tě chápu, jsi zamilovaný, ale tvoje "snaha" bude mít opačný efekt. Skončilo by to jako s Radkou.

chjo (Pá, 9. 8. 2019 - 21:08)

jaký rozum? On má v hlavě jen piliny.

kdepak (Pá, 9. 8. 2019 - 21:08)

piliny, on tam má Milču a to je mnohem horší.

Otíku náš milovanej (Pá, 9. 8. 2019 - 20:08)

poblblej. Místo vzdychání a čučení na netu si raději najdi pořádnou práci a bydlení. Myslíš, že bude Milunu bavit to tvoje bůbůbů kde jsi Milunečko, bůbů já tady pláču po tobě, neusmívej se tak na Sernožku, bůbůbů jestli nenapíšeš, tak se strachem poserinkuju.

Miluna (Pá, 9. 8. 2019 - 20:08)

Otíku neboj večer na profil kouknu.Jinak se Sergejem teď dobrý,tak si prostě vážim toho že je doma klid.A teď pujdu někam ven,on nechce tak pujdu sama.Lallo udělam to jak píšeš.

Návštěvník (Pá, 9. 8. 2019 - 18:08)

dělání dělání všechny smutky zahání nebo několik koleček kolem baráku

Ota (Pá, 9. 8. 2019 - 18:08)

To si děláš prdel,mě to piš když jsem po práci.Ale půjdu se tak akorát projít.Milunko moje milovaná čekám na profilu.

Ota (Pá, 9. 8. 2019 - 18:08)

Ale já nenutim k setkání,jen prosim aby šla aspoň na profil aby jsme zase psali spolu soukromně jako v jednu chvíli jsme před několika ty dny psali.Jsem smutnej,už tu neni ani Aleš kterýho jsem taky rád četl.Andy tu taky zrovna neni,jsem smutnej.

Návštěvník (Pá, 9. 8. 2019 - 15:08)

božínku

Ota (Pá, 9. 8. 2019 - 14:08)

To si myslete co chcete.Pro mě je nejdůležitější že já žiju jenom Milunkou a pro ní a díky ní jsem i zhubl s motivací pro ní a radou Lally a anonyma se mi povedlo už pomalu deset kilo co se mi nikdy nepovedlo.Milunečko a jak se teď chová k tobě? Tak to jste včera měli takovej výlet.Já si i představoval jak sedíte v autě a on řídí a vedle něj tvoje hlavička možná s krásně vyčesanym drdůlkem jako jsi ho měla se mnou.Často koukám na svoje tělo a říkám si že už tě mělo a bylo spojený s tebou.Nebo když se podívám na ty svoje už menší špeky a vzpomínám jak si je pusinkovala.Tohle všechno mám na srdci.A jsem sám s těma myšlenkama a čekám kdy tě zase uvidim.Piš mi prosim.

Na tebe (Pá, 9. 8. 2019 - 16:08)

čeká jedině tak chocholoušek. Nebude trvat dlouho a dostaneš se tam. Už to u tebe není normální.

pro Ota (Pá, 9. 8. 2019 - 15:08)

psát ti, aby sis udržoval odstup je už asi zbytečné? Brát někoho jako inspiraci a být na něm závislý jsou dvě rozdílné věci. Čteš tu snad dost dlouho, abys věděl, že kdo se stal na Miluně závislý, nedopadl dobře

Miluna (Pá, 9. 8. 2019 - 12:08)

My jsme přijeli včera dýl ale bylo to dobrý.Ale sem s nim dneska čtvrtej den co se vrátil a nejsem si jistá jestli v pondělí jde do práce.Bojim se ho zeptat ale nějak skuhrá se zádama.Jako jít měl ale nevim jestli kvuli zádum pujde když skuhrá.A Lallo jinak už ty podmínky chápu nemocnice ale jak by se mi mohlo podařit zaujmout? A jinak jak jste tu někdo psal o tůrách s dětma tak já bych musela jedině někam jet na večer.A teď třeba být zalezlá.Vždyť teď je venku tak hnusně.Koho to může bavit v tomhle vzduchu hnusnym někde??

Lalla (Pá, 9. 8. 2019 - 18:08)

Milu, zaujmeš tím, že budeš milá, a hlavně přirozená. A snaž se zdůraznit, že tahle práce je to, co tě opravdu zajímá

tak (Čt, 8. 8. 2019 - 22:08)

nevím co je tady k smíchu pozor aby jsi nepraskla náno

: (Pá, 9. 8. 2019 - 11:08)

No tak mě to rozesmálo no.Nevim kdo to psal,ale aby jsi se fakt nepodělal že se někdo zasměje.

___ (Pá, 9. 8. 2019 - 10:08)

Blbe ty musíš být v reálu ale suchar

Ty (Pá, 9. 8. 2019 - 09:08)

aby ses náhodou neposral. Je to pravda, že ten Ota už magoří. To není normální chování, ale chování cvoka.

8 (Čt, 8. 8. 2019 - 23:08)

Otiku, Otiku, ty jsi fakt vůl

Ota (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

Milunko já už jsem na tom tak že když nepíšeš tak jsem kontroloval dopravní web jestli jste dojeli dobře do Budějovic.Asi možná ještě někde jste a nebo už jste doma ale nemáš čas psát?

Reklama

Přidat komentář