Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Pá, 23. 8. 2019 - 13:08)

Podle mě se má rivotril brát pravidelně. Když si dáš tři rivotrily a pak žádný dostaneš absťák. Kolik si bereš, aby se ti ulevilo?Možná by jsi měla mít léky upravené a hlavně pravidelně užívat.

. (Pá, 23. 8. 2019 - 13:08)

stejně divný, jak jste se tady o Milunu všichni báli, jenom Ota a Radka mysleli jen na sebe :(((

Radka (Pá, 23. 8. 2019 - 14:08)

Co to píšeš? Vždyť já a Ota se o ní bojíme úplně nejvíc.Pro nás je ještě víc když jsme s ní spali a vy ne.Tak proč takhle přemýšlíš?

Bože (Pá, 23. 8. 2019 - 15:08)

Ty jsi ale kráva. Jasně bojíte se o ní, protože kdo jiný by s takovou megerou nebo Otou spal. Jedině Miluna.

Radka (Pá, 23. 8. 2019 - 15:08)

A víš co ti řeknu? Že ona je jediná s kým bych spala já.Takže mě je totálně u prdele jestli mě někdo jiný chce nebo ne protože mě už dávno nikdo jiný nezajímá.Smůla co? Mně jde jen o ní protože jí žeru.Milunko já nevím kdo se tady pořád do mě strefuje a strapňuje ale prostě pro mě jsi moje tajná láska a i když to tak necítíš,stejně si myslím že kvůli Lucině tak já tu jsem vždy pro tebe.A fotka krásná,děkuji,jsi k sežrání,hned bych tě opusinkovala.A to by mi teda taky zajímalo co na tebe ta pacientka tak koukala? Tak mi dávej vědět.Už jsem tu psala že jsem zkoušela zapomenout a zkusit žít jen tak jak žiju a nejde mi to bez tebe.

Haha (Pá, 23. 8. 2019 - 16:08)

Opusinkovat potřebuje jedině tvůj starej, že tě ještě nekopl do prdele. Jsi líná jak veš.

Návštěvník (Pá, 23. 8. 2019 - 15:08)

jsi akorát trapná a nebetyčně hloupá. Dej si bacha, ať ti nezdrhne manžel jak se tam celé dny válíš a nic neděláš. Pak už se ukňouráš, ty tajná lásko

Miluna (Pá, 23. 8. 2019 - 11:08)

Už je to lepší,už sem se vrátila domu.Nevim co to zas bylo ale bylo mi strašně zle a zapoměla sem mobil doma a brala sem jen rivotril a neměla sem mobil u sebe a nevěděla sem co bude ale už to snad mizí.Jen trochu migrena teď.Lalluško,Pilsinko to mě dostalo co jste napsaly a že už ti nejsem cizí Lalluško,to mě dostalo.Raduš tak někdy se uvidíme aspoň jako kamarádsky jestli chceš.Jdu se teď z toho pokusit nějak se zbavit tý hlavy,mam jít dnes na noční.Zatim mi nezabraly ani dva prášky tak dam ještě třetí.Ale pořád je mi líp než jak mi bylo předevčírem a včera,to bylo strašný.

Radka (Pá, 23. 8. 2019 - 13:08)

Kočičkoo,to jsem tak šťastná že jsi už napsala.A děkuju,moc děkuju,jestli se fakt sejít někdy zase chceš.Já bych klidně pokecala i s Alčou,sejít se ve třech,když ta vaše Lucka je stejně nějaká nespolehlivá? Myslíš vůbeč ještě na ní? Tak ať ti je už líp.Asi jsi prodělala zase něco s nervama? Však já to znám na sobě ale teď jsem to měla z manžela.Kdyby se ti chtělo,přidej si zase nějakou fotku na profil abych tě viděla,i Otík bude určitě rád;)

Ondra (Pá, 23. 8. 2019 - 10:08)

Lallo to jsi napsala hezky.Taky to tak mám,že už není pro mě cizí.Je to jiný než když čtu někde někoho náhodného.

Lalla (Pá, 23. 8. 2019 - 11:08)

A proto jí držme palce, ať se zase objeví a my ji můžeme zase v dobrém kritizovat, dobírat si ji a divit se jejímu podivnému životu

Ota (Čt, 22. 8. 2019 - 21:08)

Tak to je pro mě zase situace.Já bez ní nevydržim.Co s ní může být?

Pils (Čt, 22. 8. 2019 - 19:08)

Buď se ozve sama nebo nám napíše Vilda. Nebo Alička. Chudák holka.

Pils (Čt, 22. 8. 2019 - 18:08)

Lalli, mně se zdála už taková načatá delší dobu. Dost věcí jí vadilo. Možná se to chystalo. Snad jí ten UK něco neprovedl??

Lalla (Čt, 22. 8. 2019 - 18:08)

Uvidíme, snad se ozve. Už pro nás holt není jen cizí člověk z netu, píšeme si s ní roky, prošli jsme s ní dlouhou cestu a není nám cizí

Pils (Čt, 22. 8. 2019 - 18:08)

Tak to je mi teda Milči líto - chudák holka. Když se poctivě snaží, tak ji to porazí. Ale určitě ji dají zase dohromady, však to není poprvé. Milčo - držím ti palce!! A Radko, jestli dokážeš ležet a nic nedělat, možná trpíš depresí a to je na doktora. Ale jestli je to jen tak hozené do placu, tak vstaň, vymaluj byt nebo vyplej zahrádku, jdi do města a kup si něco hezkého na sebe, zkrátka udělej cokoliv, co by zač stálo (zpíval Robert Křesťan). Zkrátka, holky, máte děti a musíte se dát do kupy. Jinak to nejde.

Lalla (Čt, 22. 8. 2019 - 18:08)

Mám dojem, Pils, že nikdo neví, co se tentokrát s Mili stalo. Nějak se mi to nezdá :(

Radka (Čt, 22. 8. 2019 - 11:08)

Já se nenudím Sany.Jsem depresivní jak máme doma s manželem krizi.Jsem z toho nešťastná a depresivní a nevím co dělat a nefunguju teď ani v práci.

Sany11 (Čt, 22. 8. 2019 - 12:08)

Znas tu pohadku, kde se zpiva delani delani vsechny smutky zahani,delani,delani je lek. Je to pravda. Nebo jdete treba do manzelske poradny.

Radka (Čt, 22. 8. 2019 - 12:08)

Na mě tohle nefunguje Sany o dělání.Já když je mi takhle nejsem schopná nic,jen ležím.S Milunkou jsme si vnitřně podobné a je to všechno ještě horší teď.

Reklama

Přidat komentář