Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Ano je to sobecké. Vlastně jsou si s Milunou podobné. Ale teď by měla nechat Milunu na pokoji. Ale ona doopravdy čeká a ví, kdy takzvaně udeřit.

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 13:08)

Tak ještě jednou. Co ty jsi za pako? Dej jí pokoj, nevidíš, že má starosti sama se sebou? Nekomplikuj Miluně ještě více život. Nemá o tě zájem pochop to!

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 12:08)

Co ty jsi za pako? Dej jí pokoj, nevidíš, že má starosti sama se sebou? Nekomplikuj Miluně ještě více život. Nemá o tě zájem pochop to!

Radka (St, 21. 8. 2019 - 13:08)

A co mám teda dělat? Já si fakt nemůžu pomoct! Potom snu a když vidím jak se trápí a chlapi jak jsou hulvátský je to ještě horší.

Radka (St, 21. 8. 2019 - 12:08)

Lásko napiš mi něco prosím.Já za sebe nemůžu že to tak pořád cítím a nepřešlo mně to.Jak ti dneska je?

Ota (Út, 20. 8. 2019 - 20:08)

Lalla a Radka jsou moc hodné jako Andruška,jak s tebou taky hezky píšou.Myslim na tebe broučku ať je ti líp a ať ti on nic nedělá.Mám takovýho tucha že i kdyby si chtěla jeho se jentak nezbavíš.Tak až nebudeš mít službu přijeď ke mně,aspoň na tu jednu noc.

Radka (St, 21. 8. 2019 - 09:08)

Mně se o ní k ránu zdálo.V tom snu mě chtěla a milovala.Úplně krásnej sen.Viděla jsem jí zamilovanou do mě.A já v tom snu jsem jí ke konci chytla a začla jsem křičet ať je to pravda ať to není jen sen že se nechci z toho vzbudit a ona jen na mě koukala a já jí tak pevně držela a pak jsem se právě vzbudila.No jsem z toho hotová.Nic mě k ní nepustilo.Zkoušela jsem to i tady nečíst,nekoukat jí na profil ale nevydržela jsem to.Pak když je chlap na mě doma hnusnej a řeknu si že na ní je někdy taky,tak v tom lítám zase znova.Na ukrajince i žárlím.Ale klidně bych poznat chtěla i tebe,měli bysme společné téma:) a i Alici jak jsem jí to nabízela.Taky vidím že jsi hodnej.Strašně mi sere jak jí smazali fb že nevidím videa.Tam dávala hlas i videa a na Lidé jdou jen fotky tak tam toho tolik nedává.Nevím proč to někdo udělal.

Miluna (Út, 20. 8. 2019 - 17:08)

Bojim se že to tam na mě řekne ta sestra a bojim se i jeho s jakou se vrátí náladou.

Lalla (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Milu, pokud se ti jen udělalalo špatně, ty jsi se pozvracela, omluvila a vše uklidila, stalo se to poprvé, tak se nemáš čeho bát. Nepohádala jsi se do nějaké scény pak, viď že ne?

Miluna (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Bylo to Lallo jak píšeš jen s rozdílem že sem tam propukla v pláč a pak brečela v šatně i na záchodě.A brečim každou chvíli i teď a pořád mi to nejde zastavit a v hlavě se mi k tomu neustále zobrazuje Renoušek a pak to jak sem potratila Denise,pořád dokola.Nevim už co mam dělat,žaludek jak na vodě,polejvá mě do ksichtu horko,jen ta hlava už asi přestala bolet ale tohle brečení dokola je hrůza.A on se má za chvíli vrátit a najde mi tu takhle.Chce po mě nakoupeno a tak prý až bude doma dřív zase on tak taky nakoupí.Ale já nefunguju dneska,nejde to a právě řval na mě včera kvuli tomu,tak zas se bojim co bude,jakou bude mít náladu.Včera to bylo hrozný a koukam že Radka a Ali nejsou na tom o moc líp ale já nejsem schopná ani se s nima setkat,nechci aby viděla takovouhle trosku.Chci mít už klid od všeho,mě už to nebaví.

Lalla (Út, 20. 8. 2019 - 19:08)

Milu, takže ty jsi nezačala hned zase pracovat? A už jsi doma po denní, já myslela, že máš do 18hod. A hele, pokud děláš dvanáctky, tak těžko budeš nakupovat v ten den, to zase ne. A zklidni se, nic tak strašného se neděje. A bát se? No lidé se občas pohádají, to ale v pevném vztahu neznamená žádnou tragedii. Takže klid, nekaž si, co jsi dokázala zatím

Miluna (Út, 20. 8. 2019 - 19:08)

Já končila dřív a mam tam jít zas o to víc.Pozměnili mi to kvuli někomu a je to škoda že mě to pozměnili.Vyhovovalo mi to tak jak to mělo být.Tenhle týden sem měla jít 4x a budu muset myslim 6x.Zrovna když mi chytlo tohle.Já se snažim uklidnit,já sama nevim proč mam takovej strach a v sobě uplně válku jako.Je to peklo.

Miluna (Út, 20. 8. 2019 - 17:08)

Oblečení tam nechávam.Já ještě brečim teď,každou chvíli a nejde mi to zastavit.Nevim co Radko dělat,já se bojim všeho nevim co dělat.

? (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

nebo žeby ne?

Návštěvník (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Miluně je špatně, nech ji odpočívat!

Návštěvník (Út, 20. 8. 2019 - 15:08)

Ano, nemocnice je cítit, musíš tam to jejich oblečení nechávat a hned jít do sprchy i vlasy.

Miluna (Út, 20. 8. 2019 - 15:08)

Já sem taky zase v prdeli a na rivotrilu.Měla sem změněnou službu na denní místo noční,jenže jak mam krámy tak od rána sem měla bolest v hlavě.Ale sem si řekla že musim jít do práce i tak že to musim vydržet s práškem i když mi bylo blbě.Tak sem šla a jak sem vstoupila do pokoje tam totální smrad a starej pán měl slušnou sračku a já nevim,já měla z tý hlavy žaludek na vodě a najednou se mi to zvedlo a poblila sem se tam na pokoji i před sestrou.Pak sem se ostudou rozbrečela a nebyla k zastavení že už to neni možný jak sem teda k ničemu.Bojim se teď že nevim jestli to tam řekla.A doma on najednou na mě taky vyjel.Nemam chuť psát důvod ale začal rejpat a nakonec mi řekl že tou nemocnicí smrdim.A já nevim,sedim tady teď sama a třesu se a nemůžu nic,ani jídlo.Hlava mě bolí dál,pořád se mi chce brečet.Už nemůžu je mi zle.Já už fakt nevim.

Radka (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Tak to jsi měla smůlu chudinko.Je mi tě líto a chybíš mi.Nenecháme ty chlapy doma a co kdyby jsme někam vypadly? Lucka je ti stejně k ničemu když se vám neozývá,ani Alče jak psala.Co se třeba sejít zase v autě nebo navštívit obě Otu? Kdyby jsi chtěla tak dej vědět.

Radka (Út, 20. 8. 2019 - 13:08)

Jo Milunu živí když už začla pracovat? Alčo máš pravdu.Miluju jí pořád,nepřešlo mě to.Často vzpomínám na to co jsem cítila když jsem se jí podívala do očí.Ona je můj ženskej vzor jak vypadá krásná žena a k tomu štíhlá a vysoká.Mně by pomohlo někam odjet třeba na celej víkend,abych tady s ním být doma nemusela.Ne jen schůzka přes den jestli si myslela? Nenapadá tě něco? A myslela jsi schůzku i s Milčou nebo by jsi se sešla i se mnou sama? Taky tě chápu když je Jirka teď depresivní že tam nechceš být.Ono se to přenáší i na druhýho.

Návštěvník (Út, 20. 8. 2019 - 12:08)

Hele on Milunu živí, za to mu dává sex,neser se mezi ně a doopravdy si dej tu prdel do škopku.

Reklama

Přidat komentář