Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 26. 8. 2019 - 12:08)

Sergej doma včera večer byl a neměl být doma od dneška do středy.On se semnou vynervoval že ze mě cítí odmítavost a že nikam s nim nechci a že sem s nim nedávno nepustila ani syna a včera bohužel zjistil že syn byl s Denisem a Sergeje to vzalo.Dělal celou noc strašný scény.V práci mi řekli že nejsem v pořádku že na to momentálně nemam že potřebujou někoho aktivnějšího spolehlivějšího.Tak já nevim.Já už se bojim prostě všeho.Už sem posmrkala pět kapesníku jak mě to bolí uvnitř.A Sergej do práce nešel kvuli mě jak se semnou vynervoval,tak sám nebyl schopnej.Je jak přísavka,stal se fixovanej a chce abych ho milovala a podnikala s nim vše to co se dělá ve vztahu.Ale já sem seklá,nejde mi to.Nejlepší by bylo kdyby mě nechal ale on o tom nechce ani slyšet,neustále mi vyhrožuje že by to nevydržel,tak já nevim bojim se.Sem v pasti prostě.Klepu se na židli a bojim se až přijde.

Miluna (Ne, 25. 8. 2019 - 22:08)

Pils ještě sama teď večer nejsem.Ty už asi spíš viď? A nebolí nás hlava tebe i Andy často nastejně? Mě pomáhá jestli vás můžu brát jako kamarádky.Andy taky budu vstávat zase hodně brzy,já někdy po 3h.Den jsme teda všechny měly nic moc co.Andy to si jich zvládla dost ještě s tou hlavou.

Andrea (Ne, 25. 8. 2019 - 17:08)

Milu,taky mám migrénu, slabší,ach jo to je trápení viď?Taky mám zítra ranní,vstávám ve 4hod.dnes jsem udělala 16 skleniček švest.marmelady,uf

Miluna (Ne, 25. 8. 2019 - 15:08)

Zase vás obě čtu dokola abych se uklidňovala.Dneska mi znova bolí hlava a prášky nezabíraj tak jen ležim a nic mě nebaví.A zítra mam jít na denní od 6h..co děláte vy? Pils tak hub je hodně co.Já vůbec nevim co teď jíst,nemam zase poslední dny na jídlo chuť.A Denis se mi pořád vybavuje v hlavě.Ty oči jak na mě koukal a že jak si našel i mě typově podobnou,ukazoval mi jí na fotce.No pořád na ně myslim.Sergej mi nebaví,nějak mi nezajímá nic co mi povídá.Všimla sem si že jak třeba mluví že to ztrácim co říká a nevnímam.Už chci aby zase odjel,počítam hodiny do večera.To je fakt život tohle.Myslim na vás.

Pils (Ne, 25. 8. 2019 - 16:08)

Milu, my na tebe taky myslíme, proto sem píšeme. Jestli tě to uklidní, taky mě dnes bolí hlava. Chvíli jsem usnula na sluníčku, ale nepomohlo mi to a mám akorát zmuchlanou tvář. Asi bude změna počasí nebo co? Od Denise nebylo moc rozumné tě seznamovat s dalším vývojem a ještě to dokumentovat fotkami, no ale stalo se. Ber to sportovně, ani ty nejsi sama. A jestli budeš už večer sama, tak se radši těš a nenervuj se zbytečně, to už vydržíš. Já za chvíli zabalím a pojedu.

Pils (Ne, 25. 8. 2019 - 08:08)

Milu, určitě měl doktor větší úroveň než zedník, to je pochopitelné, ale ta jeho umanutost mít dítě s jakoukoliv ženskou mi je prostě podezřelá. Tak se normálně muži nechovají. Takže kdoví, čemu ses vyhnula. Jak píše Lalla, zachovej si hezkou vzpomínku a hledej dál. Však tohle není poslední štace a všechny lásky jednou přebolí.

jo (Ne, 25. 8. 2019 - 06:08)

myslím že Denisovi jde pořád jen o dítě, proto nezbalí doktorku

Miluna (Ne, 25. 8. 2019 - 00:08)

Víte Pils Sany on se tu stavil za mym klukem jak mu před časem slíbil že ho veme na výlet a tak si povídal i semnou.Zajímal se atak a pak z něj vylezlo že si našel přítelkyni mě podobnou:'( A taky od "M"....Marušku:'( a ještě v mym věku,jen je ona o půl roku starší než já.A je uklízečka.Já nevim,mě je to tak líto,že takovou bolest teď mam.Já ho měla takovou chuť obejmout,pořád vše co sem cítila se probouzelo.A ten rozdíl jak mluví když začne mluvit,jak sem ho teď neviděla tak je to zas znát jak je chytrej,klidnej.Já si vás čtu pořád dokola abych toho nelitovala že sem nedala šanci zkoušet dítě dál.Jde z něho klid a takový bezpečí který už nemam a chybí mi to.Já nevim,tak to bolí strašně.Je to strašný že už fakt neni muj,teď sem si to uvědomila naplno.Předtim jako bych v sobě doufala že jednoho dne se vrátí že si to rozmyslel třeba,takovej malinkej pocit ve mě byl a tohle je příšerný že už mam i po zbytečku naděje.Jinej doktor už mi chtít nikdy nebude:-((( zbyl na mě jen vykouřenec.

Lalla (Ne, 25. 8. 2019 - 01:08)

To bude vpořádku Milu. Každá z nás jme zažily nějakou tu nešťastnou lásku. Uchovej si vzpomínku na něj. A jak už tady bylo několikrát psáno, rozhodnutí nemít další dítě bylo velmi rozumné. Vůbec se tím vším netrap. A muži? Milu, na světě je jich spousta a třeba ten pravý na tebe ještě čeká. A ty jsi krásná a nemáš se čeho bát

Sany11 (So, 24. 8. 2019 - 21:08)

Taky jsem si vzpomnela na to, Milu, jak tu byvalo driv psano, ze jsi zbytecna. Tak vidis, tahle prace to urcite vyvraci. Kdyz vydrzis, tak uz ti nikdy nikdo neco takoveho nebude mit pravo rikat.
Co se Denise tyka, no….pokud uz je v jeho zivote novy clovek, lepe receno asi zena, tak je asi jasne, ze ho to moc nesebralo, kdyz si za pomerne kratkou dobu nasel jinou. Ostatne, abych byla spravedliva, zachovali jste se oba stejne. Budoucnost to asi opravdu nemelo. To vis, ze to jeste nejakou dobu bude asi bolet. Ale tim jsme nekdy asi prosli vsichni.

Pils (So, 24. 8. 2019 - 21:08)

Miĺu, nejsem sice vševědoucí, ale myslím, že s tím dítětem ses rozhodla správně. A vzhledem k vývoji, jaký jsi naznačila, jde Denis jen za jedním - udělat si dítě. Možná, že bys byla jen něco jako zkumavka a pak bys stejně o to malé přišla, chování Denise moc nechápu. Je hezký, že ses do té práce tak ponořila, snad ti to vydrží. A nebuď smutná, vždyť víš, že tvůj život jde nahoru dolů. Když jsi nahoře, měla by ses nějak zašprajcnout, abys nespadla, když jsi dole, můžeš se těšit, že zas brzy půjdeš nahoru. Já teď zpracovávám houby a dávám si vinný střik. Je mi fajn.

Pils (So, 24. 8. 2019 - 08:08)

Je to tak. Pomáhat těm, co to potřebují, je úplně nejvíc. Jiní to nezvládnou, nemají na to. Tak vydrž, nehádej se, nezapleť se aspoň ty tři měsíce a uvidíš - na Vánoce bude dobře. Moc ti to přeju.

Lalla (So, 24. 8. 2019 - 07:08)

Vidíš Milu, jak ti tady všichni hezky píšou. A co na tobě obdivuji já? Asi hlavně to, že se dokážeš vždy, když se dostaneš do nějakého průšvihu, znova zvednout a nevzdáváš se. To taky každý neumí

Andrea (So, 24. 8. 2019 - 07:08)

Přesně tak,Milu, já bych tvojí práci nezvládla,smekam.Sama máš problémy a pomáháš ostatním, vydrž holka, vydrž.

jeden z mnoha (So, 24. 8. 2019 - 06:08)

Víš, co na tobě obdivuji? Děláš těžkou práci, pomáháš lidem/bohužel si neumíš sama pomoci/. Pomůžeš přebalit starého člověka, i když víš, že to budeš muset udělat zase. Jiný by si tu stěžoval třeba : Zase se posral, nebo podobně. Nic takového jsi tu nenapsala, jen o tom blití. Za to se nemusíš stydět, a vůbec si to nevyčítej. Já bych tohle třeba dělat nemohl. Vydrž tam Milu, psala jsi, že tě tahle práce baví, jistě tě naplňuje. A hlavně budeš mít své peníze. Buď soběstačná, zvýší ti to sebevědomí a ulehčí život. Držím pěsti.

Miluna (So, 24. 8. 2019 - 20:08)

Tak to si mi opravdu napsal moc hezky a dojalo mi to.Děkuju a i ostatnim.Jo naplňuje mi ta práce ale zároveň je těžká ale i přes tu její těžkost tam je něco co mi dodává pocit že nejsem uplně zbytečná a že sem někomu pomohla komu je ještě daleko hůř.Teď ale tady sedim a zase pláču protože sem byla s Denisem a sebralo mi to slušně.Myslim tady na vás aby mi to tak nebolelo.Už je v jeho životě novej člověk,navíc typově jako já.Pořád si říkam jestli sem se fakt rozhodla dobře-bez dítěte s nim.

pozorující (So, 24. 8. 2019 - 10:08)

Moc hezky si to napsal.

jeden z mnoha (Pá, 23. 8. 2019 - 21:08)

už jsi na noční Milu?

Miluna (Pá, 23. 8. 2019 - 21:08)

Jo už sem.A ta hlava mi přestala bolet teprve před chvílí.Teď sedim na chodbě chvíli a za chvíli pujdem obejít pokoje.Je mi najednou trochu smutno ale vy pomáháte taky.

Miluna (Pá, 23. 8. 2019 - 20:08)

Víte,mě ženská chybí.Je to tak no.Radku sem chtěla milovat ale začla sem to pak cítit k Lucce a vim že bych z ní byla hotová z Lucky.Ale teď nevim sama co.Je od Radky hezký jestli se jí to semnou tak líbilo a že nezapoměla.

Reklama

Přidat komentář