Reklama

Kněz a žena ...

Jana (St, 1. 11. 2017 - 06:11)

Radši se přeorientuj na...Ale ja s nim nechci chodit,jen ho mam a budu mit navzdy ve svem srdci

Steve (Po, 30. 10. 2017 - 17:10)

Radši se přeorientuj na nekněze ... Ono chodit s knězem je teda pěkná pakárna, kor když to vidí celá farnost - ostuda, pomluvy, škaredá kritika a nadávky. Takovej vztah je o ničem. Být i tím knězem, tak se bojím vůbec ukazovat farníkům ... Divím se, že někteří na to mají žaludek.

Jana (Po, 30. 10. 2017 - 08:10)

Porad na neho myslim,ale nikdy mu to nedokazu rict,byla by to totiz dost trapna situace,je v mem srdci a bude naporad

. (St, 11. 10. 2017 - 22:10)

Porad ho miluji a budu...Je to jen shoda jmen nebo jste ta slečna - nebo už paní- z dotazu na začátku diskuze?

Jana (St, 11. 10. 2017 - 12:10)

Porad ho miluji a budu milovat do konce zivota

Vendy (St, 9. 8. 2017 - 20:08)

Zbláznili jste se kdo by...Jj to je trefny takovej humus

Lidi (St, 9. 8. 2017 - 19:08)

tu se probírá šukačka....Zbláznili jste se kdo by měl co komu závidět takovej humac pán se ptal jen názor

asi (St, 9. 8. 2017 - 19:08)

tu se probírá šukačka. Žeby závist?

Zdenek P. (St, 9. 8. 2017 - 18:08)

No jo každý máme svého...Já zde nechci jmenovat jen jsem žádal o názor.

Vendy (St, 9. 8. 2017 - 16:08)

No jo každý máme svého duvernika ale prasknout to na síti je neskutečná hloupost. Není to Medonosova?

Když (St, 9. 8. 2017 - 16:08)

už milenku, tak aspoň trochu inteligentní a ne blbku, která to vyzváni světu. Boha jeho.

no (St, 9. 8. 2017 - 10:08)

Tím si nejsem tak jist. Jde...Ale je to jeho věc a jeho problém.

Zdenek P. (St, 9. 8. 2017 - 10:08)

Neřeš to, to je věc jejich...Tím si nejsem tak jist. Jde o vcelku významného kněze a bude mít akorát problémy.

hanka (St, 9. 8. 2017 - 09:08)

Neřeš to, to je věc jejich věc.

Zdenek P. (St, 9. 8. 2017 - 09:08)

Dobrý den. Jsem osobně velmi zdrcen informací, kterou jsem před nedávnem zjistil. vím o poměru paní P.M. a jednoho kaplana, kterého jsem si velmi vážil a snad ještě vážit budu. Situace,kterou se paní P.M. zveřejnila pravděpodobně nechtěně na jedné sociální síti mne zaskočila a jakožto věřící osoba striktních zásad jsem na rozpacích. jak s takovou informací naložit.

Josef (Po, 15. 5. 2017 - 10:05)

Kniha je to výborná a také hezký dárek:
Přátelství
Anselm Grün
http://www.ikarmel.cz/produkt/pratelstvi-1
A trocha ochutnávky:
Přátelství a láska se od sebe liší, ale nevylučují se (Anselm Grűn)
http://www.vira.cz/Texty/Knihovna/Pratelstvi-a-laska-se-od-sebe-lisi-ale-nevylucuji-se-Anselm-Grn.html

Sofi (Po, 15. 5. 2017 - 07:05)

A.Grün o přátelství jako...pecka no :D ......

Josef (So, 13. 5. 2017 - 10:05)

A.Grün o přátelství jako inspirace pro májové dny a naše letní přemítání o lásce: Přátelství a láska se však od sebe liší. Oba vztahy čerpají přirozeně ze společného pramene citu, v obou je erotický prvek. Přátelství a láska dokáží člověka osvobodit od samoty a dát jeho životu nový, hlubší smysl. Nejde však o nahrazení, ale o změnu. Pravé přátelství a pravá láska také potřebují vnitřní samotu. Rainer Maria Rilke říká o přátelské lásce: "Láska spočívá v tom, že se dvě samoty navzájem chrání a milují." Jestliže druhý moji samotu respektuje a současně ji má rád, přestává být samota omezující. Stává se místem, kde jsem zcela sám sebou. To je také předpoklad k tomu, aby se mohli oba přátelé stát jednou bytostí.

Andrea (St, 25. 7. 2018 - 21:07)

nějakého připitomělého...Josef je jediný kněz, který má odvahu tady psát, tak nevím, proč se do něho stále navážíte.

Včetně (St, 25. 7. 2018 - 14:07)

íše si s nějakým Jirkou,... nějakého připitomělého kněze??? ....Josefa, nebo či co to je za individuuuuum.

Reklama

Přidat komentář