Reklama

Kněz a žena ...

Jana (Út, 5. 12. 2017 - 07:12)

Nevyslyší ... protože...Me rika muj knez ktery je zavoren muj kamarad ze se mam za neho modlit

Steve (Út, 5. 12. 2017 - 01:12)

Nevyslyší ... protože vtípkuju že jo. Odůvodnění které je hned k dispozici. No jo no, tak hlavně že je automaticky odůvodnění. Jenže to není nic ku přesvědčení.

Steve (Út, 5. 12. 2017 - 01:12)

No to jistě ... ano vím, znám.

Jen poukazuju na efekt, reakce, výsledek.

Ano, moje starost a slast je, aby chodila matka po 4. :-D Vyslyší mne ta nejvyšší autorita?

(to zlehčuju, já vím že se nemá na toto téma vtípkovat, leč to použiju)

luci (Po, 4. 12. 2017 - 23:12)

Modlit se můžeme ... to...Modlení je o svěření se se svojí strastí,nebo slastí.Hlavně sdílená starost,bolest jsou pro člověka únosnějšími a proto se s nimi obrací k vyšší autoritě.

Steve (So, 2. 12. 2017 - 23:12)

Modlit se můžeme ... to jistě ano, za kohokoliv, za cokoliv.

Ovšem druhá věc co bude dělat ten dotyčný ...

Když se budu např.modlit sebevíc aby matka začala chodit po 4 ... Myslíte si fakt, že to zabere? :-) Jo ... takže asi tak.

Modlete se? (So, 2. 12. 2017 - 17:12)

Spise se za ne modlete,nez...Modlete se za ně??? jsi asi Jano vadná, každý, pokud nemá mentální retardaci ví co dělá a proč to dělá, takže o jakém modlení tady píšeš. každý má svůj rozum a měl by jej používat!!! Tvůj názor je trapný.

Steve (So, 2. 12. 2017 - 16:12)

Mám-li patřit do tohoto společenství věřících, měl by tu být nějaký pořádek a řád ... A né jen bič na ovečky. Není-li, naopak mě to odpuzuje býti v dané církvi ... protože se mi pak vybavují takovéto věci a já v takovém kolektivu odmítám žít a hlavně mu věřit vše co učí, vykládá.

Někomu to nevadí, má hroší kůži, nečiní mu potíž tyto špinavosti akceptovat ... Já mám na to opačný názor - potřebuju spolehlivý vzor a vůdce který jde správným směrem. (kolektivně všichni, né jen pár jednotlivců) Jinak k čemupak církev? Bibli si přeci dokážu přečíst sám když budu chtít ...

Steve (So, 2. 12. 2017 - 16:12)

A z ceho jsi nestastny? Ty...Ne ne, kdepak ... já jsem nešt'astně rozvedený manžel.

Spíš jen píši svůj pohled na věc, že mne toto mrzí ... že to není nějak standardizováno v církvi, už i u těch kněží by měl být zájem toto řešit pokud tento problém nastane. Nic neřešit, podvádět církev a všechny věřící mi moc jako ideál řešení nepřipadá - naopak to vrhá špatný stít kolektivně na celou pozemskou církev.

Tiché zametání pod koberec není řešení, a hlavně to uráží všechny věřící ovečky.

Napadla (So, 2. 12. 2017 - 13:12)

A z ceho jsi nestastny? Ty...mne stejna otázka.

Jana (So, 2. 12. 2017 - 07:12)

A z ceho jsi nestastny? Ty jsi knez ?

Steve (Pá, 1. 12. 2017 - 17:12)

Ikdyz ten knez podlehne zene...Jenže pak jsem nešt'astný z toho já + celá farnost, vikariát a samozřejmě že se to dostane honem i na biskupství.

Říkám, já to beru ... ale musí nejprve seknout s kněžstvím. Poté at' si dělá klidně i kotrmelce. K nedůvěryhodnému a nespolehlivému faráři by se mi teda příčilo chodit do zpovědnice. Zkrátka farář má být osobnost a autorita ... a neexistuje aby to byl někdo se nedrží slibu a podvádí min pozemskou církev, zda-li i Boha - o tom by se dalo ještě dlouze diskutovat.

(Pá, 1. 12. 2017 - 12:12)

Z ceho usuzujete?Jen po přečtení téhle diskuze je to jasný. Jeden tak a druhej jinak.

?? (Pá, 1. 12. 2017 - 10:12)

Spise se za ne modlete,nez...Přesně tak. Modlete se, ležíc na kříži a přijímajíc tělo páně.

Jana (Pá, 1. 12. 2017 - 10:12)

a naivní predstava. Je to...Z ceho usuzujete?

Mylna (Pá, 1. 12. 2017 - 10:12)

Ikdyz ten knez podlehne zene...a naivní predstava. Je to individuelni

Jana (Pá, 1. 12. 2017 - 10:12)

Spise se za ne modlete,nez aby jste je svadely...

Jana (Pá, 1. 12. 2017 - 10:12)

byste se. Verte ci neverte...Ikdyz ten knez podlehne zene tak je pak z toho nestastny

Martin (Pá, 1. 12. 2017 - 08:12)

Ti někteří faráři to...Ale sexualtia se dá transformovat. V mládí to jde těžko, ale od středního věku, to není problém. Sexuální energii lze přetvořit v kreativitu, v pomoc druhým... To jen média nám stále vsugerovávají, že hlavním životním moterem až do naší smrti je žít sexem. Jasně, lidé, kteří se stále za sexem ženou a když to třeba nejde, tak zkoušejí vše možné i nemožné, aby to zase šlo, tak mají již méně času a energie věnovat se světu okolo a to mnohým "pánům světa" vyhovuje.

Divila (Pá, 1. 12. 2017 - 08:12)

Reaguji na Vendy:
Velmi...byste se. Verte ci neverte jenze z tohohle meho maleho pruskumu si dělám zaver a svůj nazor. Opravdicky se chytli do jednoho jedina věc zarazala mne ato ze dostat z nich neco konkretniho makacka fakt byla. Vsechno okecat, schovavat vse za chytrá slova tot vse co k tomu dodat.

Steve (Čt, 30. 11. 2017 - 23:11)

Ti někteří faráři to taky honěj přes spodek ... :-D Inu jsme v tématu. A ti kteří masturbují apod. těch bude! Ale o tom se nemluví a farář se nepřizná ... radši bude zapírat, zapírat, zapírat. Má nářadí jako jakýkoliv chlap - pokud není zdravotně vadnej.

O tom to je milá Jano ... Ty sexuální potřeby jsou přirozená věc, Bůh to tak stvořil a poručit tomu JINAK zkrátka NELZE! Někdo radši hraje divadlo ... inu jeho věc, do soukromí ale nevidíš, ale Bůh to vidí.

Reklama

Přidat komentář