Reklama

Schindeleho minerály

pete36 (Po, 6. 2. 2006 - 15:02)

Typicky DEALER

Marie (Ne, 5. 2. 2006 - 23:02)

PRO NEVERICI-NEJSEM DEALER!!!MINERALY UZIVAM DELE NEZ SEST MESICU-POMOHLY MI Z BOLESTMI HLAVY,ZLEPSILY CINNOST STREV A CEHO SI CENIM NEJVIC-LEPE SE MI CHODI!NEGATIVA NEMAM,TAKZE NEDUVERIVCE MUSIM ZKLAMAT.MARIE

Zuza (St, 1. 2. 2006 - 18:02)

....a na to nemusim byt ani Marťan :-))))))))))))))))))

Zuza (St, 1. 2. 2006 - 18:02)

Pete, hi hi hi...od tebe teda opravdu se nic nedozvime, to mas pravdu:-)))))))))))), protoze proste nic nevis:-)))))

pete36 (St, 1. 2. 2006 - 14:02)

to oba dva: zda se, ze jste z jine planety. Citace: "Presne, ja se tu chci docist co kdo ma za zkusenosti...." napovida, ze jste jaksi nepochopili, ze na teto diskuzi se to opravdu nedozvite (az na par vyjimek).

Zuza (So, 28. 1. 2006 - 13:01)

Presne, ja se tu chci docist co kdo ma za zkusenosti a ne ze je nekomu z delareru zle, to me je taky i bez toho....takze zpet k tematu:-), dekuji ...jinak ja jsem uzivatel, ktery ma i spatne zkusenosti s kterymi se zde podeli, takze podezrivat me, ze jsem prodejce....je hloupe, asi bych jako prodejce byla nejspis padla na hlavu:-))))...

meetjoeblack (Pá, 27. 1. 2006 - 15:01)

myslím, že to je o pochopení souvislostí...otázka byla položena patrně z toho důvodu, že by bylo mnohem užitečnější vrátit se k diskuzi nad odzkoušenými účinky minerálů, než suše a bez vlastních zkušeností polemizovat nad reklamou...

pete36 (Út, 24. 1. 2006 - 21:01)

To se mi snad uz jenom zda. Copak je to za otazku od spokojeneho uzivatele s dobrymi nehty a vlasy ?!S pozdravem Pete

Zuza (Po, 23. 1. 2006 - 22:01)

A o cem to teda je? Sindelky jsou teda dobry nebo spatny? nebo je to jen diskuze pro diskuzi samotnou? Lidi tak si najdete nejakou jinou zabavu, tohle psani je evidentne z naproste nudy.

pete36 (Po, 23. 1. 2006 - 15:01)

to meetjoeblack: Zda se, ze nejen, ze jste naivni, ale navic neumite cist, anebo nectete me prispevky az do konce. O obem si myslim sve. Proti vyrobku jako takovemu nic nemam, at si klidne na mineralstones prodavaji lestene prdy, me je to fuk, kdyz to nekdo kupuje, jeho vec. ME ZASADNE A PREDEVSIM VADI (slabe slovo, ale nechci byt vulgarni) KLAMAVA REKLAMA (par. 45 obch.z.), ktera je zde prezentovana dealery vydavajicimi se za spokojene zakazniky !!! Rozhodne by bylo zajimave, prohlednout si log tohoto webu a prostudovat IP adresy jednotlivych prispevatelu. Asi by jte se divili....

meetjoeblack (Po, 23. 1. 2006 - 14:01)

to P: no názor je názor a právě proto si myslím, že zde se nejedná o tupou reklamu o které píšete, neboť k reklamě se můžete málokdy demokraticky vyjádřit. nelíbí se mi akorát jedno, kritika bez vlastních zkušeností.osobně se domnívám, že každý uživatel si velice rychle o jakémkoli přírod. produktu udělá obrázek sám a zde mají možnost pouze napsat, zda jim pomohl či nikoli. je však mnohem více naivní psát o něčem, co sám neznáte, nikdy jste neviděl a ani týmy lidí, kteří produkt oceňovali Vás nepřesvědčí...všichni jsou naivní. ale o tom je diskuze ne REKLAMA!

katae (Po, 23. 1. 2006 - 13:01)

Nejsem dealer sch.minerálů. Minerály objednávám proto, že mi dětská doktorka doporučila pro syny nějaké minerály kvůli rychlému růstu a snažím se jim dávat co nejmíň chemie. Sama je beru taky. Přestaly se mi třepit nehty. Zdravotní problémy jsem neměla ani před tím, takže nemůžu posoudit.

pete36 (Po, 23. 1. 2006 - 00:01)

He he, malem bych zapomel uvest priklad z teto (vlastne predchozi) stranky: chudaci Yvetta, VERA a JAN a pan JOSEF ze Zlina, jako by meli neco spolecneho :))) Mili dealeri, kdyz uz hodlate nekoho vodit za nos, alespon u toho premyslejte .....S pozdravem Pete

pete36 (Ne, 22. 1. 2006 - 22:01)

Rikal jsem si, ze tuto diskuzi uz sledovat nadale nebudu, ale nedalo mi to. Mily meetjoeblacku, takhle naivniho cloveka jsem dlouho nevidel. Mysleti si, ze reklama se dela tak, ze si urcita firma za tucny peniz objedna sot v televizi, ci stranku v casopise je mozne, ale je to typicke pouze pro vetsi firmy, za kterymi stoji kapital. Ovsem skryta reklama, sirici se po INTERNETU v diskuznich skupinach je typicka prave pro podobne "obchodnicky s bahnem" ci Herbalifem apod...a to proto, ze je ZADARMO - to ví i Beda Travnicek. Ad historie teto diskuze - ja jsem nedosel ani na konec, stacilo prvnich par stranek - aliasy jako "doktorka" "angelika" "v.quo" .... urputne bojovali za vyzdvihnuti bahna z bahna a vetsinou neopomeli uvest adresu, na ktere je tento zazrak k dostani. (a nejen v teto diskuzi, jsou k nalezeni i jinde). A nevim, proc bych mel jezdit za hranice, lidi sou vsude stejny, veri vsemu, kdyz se to dobre poda. p. meetjoeblackovi bych doporucil shlednout film THE 51th state (zde bahno nahrazeno pilulkami). Treba by se poznal....Zaverem snad jenom to, ze verim tomu, ze to nekomu pomohlo. Mozna ze to pomohlo vice lidem, ale vzhledem k casu, po ktery je jiz tento vyrobek na trhu a za ktery by si mohl reklamu udelat sam - a nestalo se, to neni ani mozne. S pozdravem pete

meetjoeblack (Pá, 20. 1. 2006 - 15:01)

osobně nechápu, jak toto téma může někoho tak naštvat, že píše o nějaké reklamě atp.myslím, že reklama se přeci dělá jinak a toto je diskuze, kde si lidé, tedy především uživatelé vyměňují názory ať dobré či špatné.z ohledem na historii tohoto tématu, množstvích příspěvků a množstvích různých uživatelů v této diskuzi - stačí zalistovat je polemika nad reklamou naprosto nelogická a zbytečná. Osobně bych pánovi P a S doporučil vyjet někdy za kopečky a kouknout do zdravotních potřeb, lékaren či homeopatických lékaren do zahraničí...všude vám ochotně najdou alespoň jedno balení těchto minerálů a vysvětlí Vám, k čemu jsou či nejsou dobré...nevěřte uživatelům zde,jistě, všichni jsou dealery /osobně neznám ani jednoho!pochopitelně dle Vašich dedukcí jím budu i já!a každý, komu pomáhají/, ale zeptejte se v Evropě...nezávisle, koukněte na jiný server...

S. (Čt, 19. 1. 2006 - 19:01)

Souhlasím naprosto s Petem, už někdy v červnu jsem psala, že si myslím, že gró příspěvků na toto téma píší distributoři. Obsah a styl příspěvků o tom jasně napovídá.Hlavně udržet téma stále aktivní. Prosím, distributoři, už přestaňte využívat Doktorku jako zdroj bezplatné a snadné reklamy a raději reprezentujte svůj výrobek v časopisech zaměřených na zdravý životní styl. Podle frekvence tohoto tématu by musely být minerály skutečně všezázrakem. Žádný jiný výrobek se tu netěšil takové mimořádné pozornosti. Když sem občas zavítám a přitom vždy vidím téma Schind.min., tak už začínám být na to alergická.

pete36 (Čt, 19. 1. 2006 - 11:01)

A potrefená husa nejvíc kejhá, říká lidové přísloví.....Můj otec (cukrovkář) mě pověřil, abych mu tento zázrak objednal, že prý je to výborné na cukrovku, že to slyšel.... bla bla. No, tak jsem si říkal že si o tom něco nejdříve přečtu. Tak jsem tak učinil a milí pánové a dámy a vážení distributoři, je mi z celé této diskuze nabli.. a to jsem to jeste ani neochutnal. Případným několika málo lidem, kteří přispěli do této diskuse opravdovými zkušenostmi se tímto omlouvám.S pozdravem Pete

Zuza (Čt, 19. 1. 2006 - 10:01)

Tak to se musim branit, ja jsem jen uzivatel. Taky nesnasim z duse dealery, co pisi o vlastnich zkusenostech, jak se jim vyresilo to ci ono a jde jen o reklamu a ne vlastni zkusenost....nakonec vetsinou zjistite, ze ani nabizene vyrobky nepouzivaji.Osobne si nemyslim, ze by sindelky byly vselekem na neduhy, ale dat si denne lopatku mineralu je pro telo dobre, nic se nema prehanet a protoze jsem asi jinak zdravy clovek, zvlastni zmeny jsem na sobe nepozorovala, krome viditelne pevnosti a kvalite nehtu a vlasu. Urcite je to lepsi nez umele preparaty kde navic je plno B vit. - po kterem se tloustne. Dle meho je to dobra vec, neni to ani drahy, protoze to vydrzi pri te lzicce denne neskutecne dlouho.

pete36 (Čt, 19. 1. 2006 - 10:01)

Cítím potřebu upozornit na to, že VŠECHNY DISKUZE, které se zabývají SCHINDELEHO minerály jsou skrznaskrz prolezlé samotnými distributory tohoto bahna, proto je prosím berte velice, velice opatrně. S pozdravem Pete

JOSEF (Út, 17. 1. 2006 - 22:01)

neveril jsem, ale koupil jsem.jako cukrovkar mohu potvrdit vyrazne zlepseni cukru v krvi,celkovy krevni obraz je podle lekaremnohem lepsi.klesl tlak,mene boli ledviny.Josef Zlin

Reklama

Přidat komentář