Reklama

Schindeleho minerály

spokojený uživa (Čt, 1. 2. 2007 - 19:02)

Ať je to, co je to, chutná to hnusně, ale mně to pomáhá. Po několika měsících užívání a letech chronických potíží s imunitou + neschopnosti vstřebávat minerály z tobolek aj.zaručených vitaminů a doplňků výživy, můžu zase normálně fungovat, a to je pro mě důkazem kvality.

vít (Út, 19. 9. 2006 - 08:09)

na www.mineralstones.cz jsem našel i zelený jíl, kdo má zkušenosti s tímto? s minerály jsem spokojen, nechápu o čem to tady píší závistivci.vít

ubozak pete36 (So, 8. 4. 2006 - 11:04)

Jejda, jejda, kdopak se nam to vratil do diskuze ??? Dlazdic Vomackova. Uz jsem si myslel ze o Vas neuslysim. To jste me potesila. Jsem zvedavy, kdy Vam dojdou jmena v kalendari na podpisy :))) Dnes je to originalni Milada. Ta tu myslim jeste nebyla. Chi

Ubozak - putka Pete36

milada (Pá, 31. 3. 2006 - 15:03)

petr36-podle mě jsi ubožák.doma puťka a tady si mužeš otevřít svá ctěná ústa-nedá se to číst!jsem s nimi spokojená i kdyby si psal ještě větší sviňárny o nečem co jsi nikdy neviděl.prostě ubožák.m

joskáč (Út, 28. 3. 2006 - 10:03)

copak jste všichni zapoměli na učební látku asi tak 6 třídy ZŠ, kde jsme se učili, že anorganické mineraly vyskytujicí se v horninách a půdě dokážou zpracovat pouze rostliny fotosintézou a že člověk a zvířata potřebují organické minerály právě z těch rostlinek.............?????

pete36 (Út, 21. 3. 2006 - 17:03)

To, ze zde prispivaji sami Cesi je snad kazdemu jasne z jazyka, ktery pouzivaji. Mimochodem, komu a co by jsme meli jako zavidet ?

meetjoeblack (Út, 7. 3. 2006 - 14:03)

je zřejmé, že v diskuzi jsou samí češi, závist a závist...už se lidi vzpamatujte.od začátku této diskuze je přeci každému jasné, k čemu jsou a naopak k čemu nejsou minerály vhodné-je to potravinový doplněk a pokud má rád někdo pivo a kupuje si ho u svého oblíbeného dealera, nezazlívám mu to, pivínko je dobrá a chutná věc. pokud někdo chce tělu doplnit místo chmelu cenné minerály, tak mu to zdraví přejte a jestli si to kupuje u dealera nebo v pivovaru...to není diskuze k věci.za dobu užívání mám dost dobrých zkušeností a pokud má někdo zájem, rád mu zašlu výsledky testů od svého doktora /ten je pochopitelně taky dealer, jinak by to nepodepsal/před užíváním a cca po 6 měsících, můj mejl je meetjoeblack"centrum.cz

Tereza (Út, 7. 3. 2006 - 12:03)

Pozdě, zrovna včera mi přišly 2 plechovky, tak uvidíme.

dealer (Út, 7. 3. 2006 - 12:03)

Jsou na hovno a vůbec nepomáhají, nekupujte je!

Katka (Pá, 10. 2. 2006 - 18:02)

no jo, Zuzo, blazni jsou vsude, ze?! :-)))

Zuza (Pá, 10. 2. 2006 - 16:02)

no a je to, vsichni se tu dobre bavime, dealeri, uchylove...blazni ...atd:-), hlavne ze neni nuda:-)

Silver (Pá, 10. 2. 2006 - 16:02)

Vážení, tuto diskusi sleduji od začátku a to co se tu teď děje je nechutné. Tažení proti domnělým dealerům tu vrhá špatné světlo na tak úžasný preparát jakým jsou Schindeleho minerály. Užívám ho pravidelně již třetí měsíc a začíná mi dorůstat loni amputovaná noha! Pokud toto není důkaz o zázračných účincích tohoto preparátu tak pak už nevím. A ne že mě bude někdo napadat z dealerství!

soňka (Pá, 10. 2. 2006 - 15:02)

No, já myslím, že tady teď otravují ti debilové, kteří se snaží zničit každou slušnou debatu, to je všechno, nenechte se nima otrávit.

S. (Pá, 10. 2. 2006 - 15:02)

No je vidět, že se distributoři nevzdávají, změnili jen taktiku. Svými příspěvky tak zprotivili Schind.minerály...

ajatolláh (Pá, 10. 2. 2006 - 14:02)

Bando perverzních úchylů a nadržených děvek! Nacpat vám minerály do vašich nevymáchaných tlam a zalít rozpáleným olovem! Bando pohanská!Allah Agbar!

schopný sexuolo (Pá, 10. 2. 2006 - 14:02)

Tak to mám za sebou, ta šlapka ani nepípla, jak jsem byl po těch letech půstu rychle hotový.Ale začnu brát šindeleho minerály pravidelně a věřím tomu, že mi příště už bude stát dýl.Vivat minerálům!

Zuza (Pá, 10. 2. 2006 - 14:02)

tak ses spis neschopny sexuolog:-)))

schopný sexuolo (Pá, 10. 2. 2006 - 14:02)

Ó, omlouvám se, trochu jsem to popletl, penis po tom ztvrdnul mně, to je po dlouhé době úspěch.Takže sláva šindelovým minerálům, budu je od teď ve své praxi doporučovat místo viagry.Jsem nadšený, to už se mi opravdu dlouho nestalo. Hned jdu odchytnou nějakou dámu na chodníku a ukázat nějaké té cigošce, co ve mně ještě je.

Zuza (Pá, 10. 2. 2006 - 14:02)

chvalu ma multivitaminy nebo Wobenzym jsem cetla uz nekde taky...bohuzel Wobenzym nema zdaleka takove ucinky jak se prezentuje, tedy abych byla spravedliva, ma, ale je treba uzivat dlouhodobe ve velmi vysokych davkach - min, 3x denne po 10 tabletach, 30ks denne nejmene mesic pred operaci a mesic po...aby se to nejak projevilo - to je pekna financni pecka - tedy slusne receno hodne drahe prd, protoze v mensich davkach cenove prijatelnych to nefunguje ani omylem...multivitaminy bych nechvalila ja osobne vubec. Doplnovat by se mely umele pouze chybejici vitaminy - nektere doplnovat je nadbytecne nebo primo na skodu, kazdy ma jinou skladbu stravovani...kazdemu chybi nebo nechybi neco jineho:-) - takze to shrnu, to je dost prapodivne srovnavani. A to nestojim na strane nikoho ani pro ani proti mineralum.

schopný sexuolo (Pá, 10. 2. 2006 - 14:02)

Pokud vím, tak katainým klukům po nich pěkně tvrdly penisy!

Reklama

Přidat komentář