Reklama

Schindeleho minerály

Ifča (Pá, 10. 2. 2006 - 14:02)

Pete36: ad urazky: nevim proc mi tykate, kravy sme spolu nepsali. Prectete si po sobe pozorne prvni vetu, to staci... Nikdy na chyby neupozorňuji, ale tohle je tak vtipné, že musím :))) Pete36, přečtěte si po sobě první větu, to stačí :)))))

S. (Pá, 10. 2. 2006 - 14:02)

Problém se netočí kolem toho, zda Schind.minerály obsahují skutečně ty látky, kt. jsou uvedené na obalu. O tom snad nikdo nepochyboval. Ale o neustálém vychvalování, každodenním se připomínání a uvádění zázračných účinků těchto minerálů... Slyšeli jste tolik chvály např. o wobemzymu, koloidním stříbře, nějakém multivitamínovém prostředku a pod.?...

katae (Pá, 10. 2. 2006 - 12:02)

to pete36: Možná, kdybys nechal udělat rozbor sch.minerálů (každý má někoho známého v laboratoři) a tady to zveřejnil, tak by se lidi nad Tvými oříspěvky zamysleli spíš, než když jejich názory jen nepodloženě napadáš.Mně ten rozbor udělala teta, která vyučovala před důchodem na gymnáziu chemii a podle ní je to O.K.A co se týká toho tykání Tobě, není to nic osobního, je to prostě jen tady na té diskuzi běžné.

Zuza (Čt, 9. 2. 2006 - 22:02)

ach muj boze

pete36 (Čt, 9. 2. 2006 - 21:02)

Jiz skoro mesic zde zadny spokojeny spotrebitel neuvedl, ze ma lepsi krevni obraz a ze to mamce pomaha s kloubama, coto ? coto ? Zda se, ze mesic leden nejak negativne ovlivnuje ucinky 34 mineralu a stopovych prvku....Drivejsi mesice se to jen sypalo. Chmm, zda se, ze dealeri maji co delat, aby zachranili, co se da a na podobne plky uz nemaji cas..... :)Tento mail budiz snad konecnym dukazem pro posledni neduverive ...(ted se to asi zacne sypat, aby to nevypadalo blbe :)

S. (Čt, 9. 2. 2006 - 19:02)

To: Meetjoeblack. Jak jistě ostatním uživatelům neuniklo, máte na kontě Schindel. minerálů skutečně úctyhodný počet příspěvků (100 nebo i více přímo pod šifrou meetjoeblack). Z jejich obsahu mám už dlouho dojem - dlouho před tím, než se zde začalo psát o distributorech..., že s nimi máte něco společného, že je u Vás přímá zainteresovanost. Nic jiného mne totiž logicky nenapadá, proč byste měl nejméně jednou týdně či i častěji vychvalovat minerály anebo je nějakým způsobem připomínat. Normální uživatel totiž jednou napíše, s čím je spokojen či nespokojen, a tím to končí. Zvlášť Vaše komunikace s tzv. angelikou apod. mne ujistila, že se jedná o distributorské divadlo.Ale abych byla objektivní. O Schind.minerálech jsem se dozvěděla asi před 3 roky . Z Rakouska si je nechala na doporučení přivézt moje maminka pro devadesátiletého dědu, který měl problém s vyprazdňováním. Ze začátku mu skutečně pomáhaly, ale bylo to jen dočasné. Organismus si na ně pravděpodobně zvyknul a pak je maminka kombinovala s laktulózou. Na internetu jsem se o nich dozvěděla tolik chvály, že jsem si je vloni v lednu koupila také. Užívala jsem je skutečně poctivě cca 2 měsíce 3x denně a pak 2x denně. Využívala jsem skoro 2 balení. Ze začátku jsem po nich chodila lépe na velkou, ale později jsem měla taktéž problém s vyprazdňováním. I když jsem měla ještě jiné potíže,které měly minerály léčit (křeč. žíly...), nepozorovala jsem zlepšení, spíše naopak. Co jsem však pozorovala - zlepšila se mi chuť k jídlu, a začala jsem trochu nabírat. Za celou dobu užívání jsem přibrala cca 3 kg. Zdálo se mi, že se mi po nich trochu zpevnily nehty (ale i předtím jsem je měla dost pevné ). Jiné účinky jsem skutečně nepozorovala. Protože jsem dostala od maminky ještě jedno balení, chtěla jsem v jejich užívání na podzim pokračovat. Ale přiznám se, že jsem po nich ještě nesáhla. Pravděpodobně pod vlivem těch nesolidních příspěvků od distributorů zde na Doktorce...

pete36 (Čt, 9. 2. 2006 - 15:02)

ad urazky: nevim proc mi tykate, kravy sme spolu nepsali. Prectete si po sobe pozorne prvni vetu, to staci... (co se tyka ostatnich, zacali si sami)ad dealerstvi: DEALER = obchodni zastupce (takze kdokoliv)ad lekarny: Vasi narazku jsem nepochopil. Jinak lekarna = samozrejme DEALER ad vysvetleni nahore. Na dalsi reagovat fakt nebudu, protoze je videt, ze si z mych mailu vytrhavate akorat co chcete, takze to nema smysl.bez pozdravu Pete

meetjoeblack (Čt, 9. 2. 2006 - 14:02)

to Pete: přišel jsem a koukám, že jsi nejspíš vážně dost velký magor.tak jsem napsal přímo na dovozce, což jsi měl udělat nejspíš ty, aby si nebyl za úplného vola a oni v klidu odepsali - no a vozí to do ČR a podotýkám, že úspěšně již 10 let!!!hlavní dodávky směřují údajně do lékaren a do velkých společností, včetně zdr. pojišťoven a patří to k odměňování zaměstnanců,stejně jako produkty Walmartu a jiných. e-shop je pro zákazníky a oni sami neví o tom, že by někdo jejich produkty zkupoval ve velkém a dále dealerským způsobem prodával, což prý není ani dost dobře možné, protože ceny mají jednotné a fixní v relevantním přepočtu k euru a další distributor by se tak ani uživit nemohl.Pochopitelně, ani jejich vyjádření nemusíme věřit. Pro mně jsou však důkazem o jejich prospěšnosti nejen příspěvky na internetu, ale i jejich oficiální schválení MZ, dlouhodobá zkušenost ze zahraničí a hlavně má dobrá zkušenost. Pít mattonku, magnesii mi připadá taky normální, i když vím, že na ni někdo vydělal nejeden milion. A to, že tato voda dodává tělu minerály je nezvratitelný fakt, stejně jako u minerálů od p. Schindeleho. Co se týče jílu, o kterém jsi se zmínil, ten jsem měl ve vaně viz starší příspěvek a neměl jsem z toho špatný pocit, ba naopak. A pokud i nandárodní koncern Argiletz Ti připadá, jako dealerská firma, když dodává zelený jíl takřka do všech zemí světa...nezbývá mi než Tě litovat. Tyto společnosti nejsou postaveny na hlouposti občanů a zákazníků, ale na jejich dobré zkušenosti s výrobky, jinak by neměly obrat a zkrachovaly by, že.Tvých názorů v diskuzi si cením, bohužel mi však připadají čím dál tím víc urážející zdejší uživatele, kteří jen vyyjádřili svůj názor, stejně jako ty. Tvé jednání se posunulo do roviny neseriozního a neférového přístupu a každý si doufám vyvodí závěr sám: dealeři tady Tě obalamuntili, píší klamavou reklamu viz tvůj příspěvek a hned na to sám píšeš, že jsi je vlastně ještě ani neměl a teprve jsi si je zakoupil...dost divné, ne?? A Tvůj dovětek, že v lékarně!!!-myslel jsem, že je to tady samý dealer ne??Nebo i lékarná je dealer?? Ano máš pravdu je a jeden z největších...sorry za dlouhý text, ale je mi líto lidí, kteří mají dobré zkušenosti a pak musí číst Tvoje žvásty o dealerech, o tom, jak je vše klamavé aniž by jsi to vyzkoušel!!!, divím se, že se nad tím alespoň trochu nezamyslíš.

Zuza (Čt, 9. 2. 2006 - 11:02)

Tak hodne stesti...ja krome tech nehtu nezaznamenala zadny vyrazny ucinek - ale jak rikam, jsem zdravy clovek a tak me to zajimalo spise z hlediska slibovaneho ubytku na vaze a take z hledika zpevneni kuze...ktera me se stoupajicim vekem zacina zajimat. A to zatim nemuzu slouzit.

pete36 (Čt, 9. 2. 2006 - 10:02)

Mila Zuzo, me je opravdu uprime lito lidi, kteri si tento produkt koupili na zaklade, zde nepravdive uvadenych, zazracnych ucinku. ANO mate pravdu. Tito lide mi opravdu neco udelali - chteli me obalamutit. Rika se tomu klamava reklama a normalne se to tresta. Zde na internetu, ktery je anonymni to zatim nejde, ale doufam ze se to brzy zmeni. Uz v jinem prispevku jsem psal, ze verim, ze to muze jakysi pozitivni vliv mit, ale nedavam tomu valny vyznam.Doufam ze pí. Jane uz konecne doslo ze nevtipkuji, ale ze sve maily myslim smrtelne vazne. A ze me jeji vyrazy, za ktere by se ani dlazdic Vomacka nemusel stydet, proste nevadi. Presne nyni vidim prodejce tohoto zazraku jak jsou vzteky zeleni i bez pouziti jilu. Schindeleho imperium, ktere tu budovali cely rok se jim zacina sypat jak domecek z karet. Abych by ferovy, zakoupil jsem plechovku tohoto lesteneho prdu v lékárně a budu to sledovat. A na rovinu rikam, ze pokud na sobe uvidim nejake zlepseni, jsem ochoten to do tohoto fora napsat. TO VSAK NIC NEMENI NA TOM, ZE POKUD SE DEALERI NADALE BUDOU PODEPISOVAT POD SVE MOZKOVE PRUJMY JAKO SPOKOJENY ZAKAZNIK, budu sledovat jakykoliv pokus o oblbovani zde i jinde.S pozdravem Pete(děkuji S. za podporu)

Zuza (Čt, 9. 2. 2006 - 10:02)

Pete:-)...ja sem chodim pouze pro zabavu, docela se uz vzdy tesim co zase budes mit za reakce...jak jsem psala, moc ty sindelky neberu, nemam zadne zdravotni problemy, takze z meho hlediska jde jen o doplneni nejakych mineralu, abych mela lepsi nehty a vlasy...na to staci obcas trochu, neco brat pravidlene me nebavi, zavislosti a pravidelnosti vseho druhu jsou extrem, ktery me obtezuje a odpuzuje. Nadeje, ze by mineraly nejak snizovaly vahu se ukazala licha, to jedine by me mozna presvedcilo brat neco pravidelne. Jinak je uzasne co prace sis dal s vyhledanim jinych diskuzi - sakra tobe to hodne lezi v zaludku vid? ta duslednost a zaujatost...neco ti ty lidi udelali? Sory, ale to na me dela uz dojem nejaky poruchy, obsese prinejmensim...nebo tak neco:-)

pete36 (Čt, 9. 2. 2006 - 08:02)

Zde jsou slíbené linky na diskuse:(stejní lide, stejné kraviny, stejny sloh - paní Janě odskakuje písmeno k :)http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=3898&ID_from=778073&dir=-1&auth=http://www.labuznik.com/forum_posts.php?ID=14781http://www.hzp.cz/diskuse/index.php?forum=13&tema=25http://www.zhubneme.cz/phorum/read.php?f=10&i=11825&t=11825Obzvlaste posledni link je pikantni. Tam si moc nevrzli. ChiTo ZUZA: typicka obet Placeba (ani mi ten titul magor od Vas nejak nevadi. Obcasne psychicke lability u techto lidi jsou normalni...)S pozdravem Pete

Zuza (St, 8. 2. 2006 - 19:02)

:-) hm a pulka z toho jsou nesmyslne reci mimo tema o dealerech a tak..tech zkusenosti je tu stejne malo jako na jinych diskuzich...bohuzel

S. (St, 8. 2. 2006 - 12:02)

O tom, zda téma Schindelových minerálů je či není hlavně baštou pro příspěvky od dealerů napovídá následující srovnání:toto téma je zařazeno do sekce Potravinových doplňků a vitamínů. U pouze několika témat v této sekci(týká se to jen velmi známých a rozšířených preparátů) je tak max. 90-100 příspěvků. No a porovnejme to se Schindelovými minerály, které mají na kontě 510 příspěvků. Lze tedy předpokládat, že přinejmenším přes 400 příspěvků tvoří bláboly dealerů. Chytrému napověz, hloupému...

Zuza (Út, 7. 2. 2006 - 18:02)

Teda ja tomu az tak moc nerozumim, ale mam dojem, ze prodej mineralu je pouze na jedne www adrese, nesetkala jsem se zatim s jedinym dealerem a skoro bych rekla, ze jich netreba, ale mozna se pletu. Dealer je dle meho neco jako avon lady - tedy pochodujici prodejce, nabizejici z katalogu zbozi, ktere mi doda az do domu - tady jsem si to nasla sama, na te jedine adrese objednala a zaplatila, kdyz mi to privezl nejaky messenger.

pete36 (Út, 7. 2. 2006 - 14:02)

Ne ne ne. Tak rychle se mě nezbavíte. Ted me to prave zacalo bavit. Schvalne, co udela bezny uzivatel, kdyz sem napisu, ze se tady vyskytuji dealeri? Spravne, nic. Vubec nic, pac se ho to netyka. A co udela clovek, ktery na lestenych prdech vydelava? Nejdriv se ohradi, ze on dealer neni (ac se ho na to nikdo neptal) a nasledene, kdyz uz nevi kudy kam, pac se mu to cele hrouti, zacne byt vulgarni. - zde paní Jana (že by paní Křístková ? asi jo, že). Az budu mit vice casu, uvedu zde dalsi linky, kde se prodejci snazili rozjet tuto boudu, ale vetsinou je odhalili hned v zarodku,tady par bojovniku bylo, ale vzdali to. skoda

Zuza (Po, 6. 2. 2006 - 18:02)

Taky jsem mela obavu co mineraly udelaji s HA, protoze beru minesse s tak nizkymi hodnotami, ze treba zen-sen nemuzu, protoze mi to vychyluje hladinu hormonu. Taky mi vetsina tvrdila, ze je to kravina a nemuze to mit vliv. Ale mineraly mi hladinu nenarusuji. Pete je magor, jen prudi, nejlepsi si ho nevsimat, jeho to bavi, jen kdyz nekdo reaguje:-)No jinak ja nejsem zadny naruzivy uzivatel,beru tak jednu lzicku ob den..na ty moje nehty to uplne staci :-)

jana (Po, 6. 2. 2006 - 17:02)

S antikoncepcí to neudělá vůbec nic. Minerály nejsou chemický lék s vedlejšími účinky, takže se určitě nemusíš bát!!!

Petromila (Po, 6. 2. 2006 - 16:02)

Chtěla jsem se zeptat jestli je nějaká spojitost Schindeleho minerálů a antikoncepce?Chtěla bych je začít brát ale nevím co to udělá.Jestli tedy něco?Dííííky

jana (Po, 6. 2. 2006 - 15:02)

Pete36, jdi do prdele, prosím!!! Na tvoje blbé připomínky tady skutečně není nikdo zvědavý! A opakovaný vtip už není vtipem...

Reklama

Přidat komentář