Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ivča (Čt, 25. 7. 2019 - 10:07)

No nevím jaké máš zkušenosti s holkama ,ale já mám kluka a holku a holka už v devíti letech si se svoji mušličkou hrávala rukou, ale asi ještě nevěděla úplně proč, ale viditelně se jí to líbilo.

Klára (Čt, 25. 7. 2019 - 09:07)

Liborovi jsem to volala,protože jsem z toho byla zmatená,on byl trochu zaskočen, ale řekl,jestli se do sebe holky zamilujete přes pipinky a sex tak tě nechci,ale smál se u toho. Miška od té doby je normální a ode mne tam v té situaci nic erotické neprobihalo. Bylo to takový nečekaný,divný,ale jí to hodně uvolnilo. Já bych od ní nechtěla,aby si hrála s mojí pipinkou,na to mám Libora a mám ji moc ráda,ale jinak než sexuálně.

Doplňující otázka (Čt, 25. 7. 2019 - 12:07)

Děkuji za odpověď Kláro a děkuji i za odkaz okdy svůj příběh tady dáváte. Miška o tom ví, že to ví také Libor? Mně bude hodně zajímat jak se k tomu ona v konfrontaci s Liborem postaví až za vámi přijede. Nebylo lepší to utajit jako neškodnou hru bez většího sexuálního podnětu od tebe? Asi jsem zvědavá.

Host (Čt, 25. 7. 2019 - 17:07)

To by mně taky zajimalo.

Dotaz Kláře (Čt, 25. 7. 2019 - 08:07)

Čtu už několik týdnů tvůj příběh a velmi mne to oslovilo. Mám ale jeden problém. Psala jsi, že Miška po tobě chtěla, abys ji to udělala a tys na to kývla a někde za udírnou venku jí stáhla kalhotky jak píšeš a Miška z tvé "péče" o svou baculku prožila klasický ženský orgasmus. Mně by zajímalo jestli o tom Libor ví, že jsi byla vpodstatě jemu nevěrná s Miškou, přestože ta situace byla z tvého pohledu jiná než milostná. Jak to bere Libor? A jak se po této události změnil vztah a pohled na Mišku a Mišky k tobě? Budu ráda, pokud mi odpovíš. Děkuji a fandím vám všem.

@ (Čt, 25. 7. 2019 - 10:07)

Čti to od strany 22. Pár týdnů je málo. To je už na opravdu povedenou knihu

Klára a Miška (Čt, 25. 7. 2019 - 08:07)

Máme krásný sluníčkový ráno a sedíme na zápraží a mamča za chvíli přinese snídani. Nikola se v noci vzbudila a její pipinka hned silně čůrala do nočníku a vzbudily jsme se já i s Miškou a udělaly to taky a já čůrala taky dost a Miška rychle prudce,ale ne dlouho a načůraly jsme nočník skoro plný. Teď ráno jsme už čůraly venku do trávy a už jen středně hodně, ale moje pipinka je dnes citlivá a po dlouhý době mně to pálilo a tak jestli to bude při dalším čůrání pálit dál tak s mamčou se poradím a nasadím bylinky. Miška říká ,že je to u ní často taky tak a ségra má pipinku taky citlivou občas,ale zatím si nestěžuje. Jestli bude horko jako včera nebudeme dělat nic,ale mamča nabídla včera jestě jednou výlet do Bad Schandau na koupačku a tak uvidíme. Hele máme dnes chleba ze sýrem a čaj a rajčata.

Host (St, 24. 7. 2019 - 19:07)

ˇJen holky čůrejte a pište o tom,jak vám to jde a je to hezky povzbudivé .

Klára a Miška (St, 24. 7. 2019 - 19:07)

Uf! Vedro a držíme se ve stínu a ve vodě. Ale jsme ok. Takže radši písneme zítra. Kluku piš nejen verše,ale i proč se trápíš. Prosím.

Klára+Miška (St, 24. 7. 2019 - 13:07)

Ikku jestli chceš přivést kachnu,tak budeme moc rádi,ale koupíme si ji od tebe,protože jsi pro nás udělal už dost výdajů. Je hrozně vedro i tady a tak odpočíváme a chladíme se ve přírodní sprše. Ani moc nečůráme.Libor měl včera svátek,ale taky práci a tak si to vynahradíme o víkendu.

Honza (St, 24. 7. 2019 - 13:07)

Tak Libor měl včera svátek a Klára, místo aby byla s ním, mu zahýbá s Miškou. To jsou móresy.

Návštěvník (St, 24. 7. 2019 - 13:07)

Hrozný vedro

Martina (St, 24. 7. 2019 - 12:07)

Zoufale krásný,ale bolí to. Co prožíváš za trápení?

Kluk (St, 24. 7. 2019 - 12:07)

Mám nateklou jahodu

Klára (St, 24. 7. 2019 - 13:07)

Hele,ty asi nebudeš ten ,co psal ty verše. Ale v tom je tolik bolesti a samoty,že jsem z toho smutná. Pripojuji se, sděl o sobě vic a co te trápí,proč mlčiš? Když už pišeš sem,tak te ráda vyslechnu a poradím jak nejlépe budu umět.

Kluk (St, 24. 7. 2019 - 11:07)

V tvých očích nekonečno plane a vlasy vánkem rozfoukané stékají po šíji jak obrácené svíce. A v ústech nevyřčená slova,co chtěla by líbat a milovat znova a znova....a to,co v tobě vidět není je klid a oheň - ta noc a probuzení........
Jak vášeň a bolest v jednom okamžiku
Jak láska a marnost před vznikem a po zániku.

Pavlína (St, 24. 7. 2019 - 14:07)

Nádherné !

ikk. (St, 24. 7. 2019 - 09:07)

Klárko jite rádi kachnu? Mohu přivést v ten ctvrtek čerstvou od matky ze Sezemic a dáte si ji se zelim a knedlíkem a pivem . Optej se a dej mi echo. Uživejte tropy.

Pavlína (St, 24. 7. 2019 - 08:07)

Miška by asi ještě potřebovala mluvit o svých pocitech a hlavně se nebát navazovat třeba i nezávazné kamarádské vztahy s klukama. Klárko ty ji v tom můžeš být hodně nápomocná.

Míla (St, 24. 7. 2019 - 08:07)

Souhlasím s tebou. A´t si holky užívají pohody a mluví o svých radostech i bolestech.

Reklama

Přidat komentář