Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

@ (Čt, 25. 7. 2019 - 10:07)

Čti to od strany 22. Pár týdnů je málo. To je už na opravdu povedenou knihu

Klára a Miška (Čt, 25. 7. 2019 - 08:07)

Máme krásný sluníčkový ráno a sedíme na zápraží a mamča za chvíli přinese snídani. Nikola se v noci vzbudila a její pipinka hned silně čůrala do nočníku a vzbudily jsme se já i s Miškou a udělaly to taky a já čůrala taky dost a Miška rychle prudce,ale ne dlouho a načůraly jsme nočník skoro plný. Teď ráno jsme už čůraly venku do trávy a už jen středně hodně, ale moje pipinka je dnes citlivá a po dlouhý době mně to pálilo a tak jestli to bude při dalším čůrání pálit dál tak s mamčou se poradím a nasadím bylinky. Miška říká ,že je to u ní často taky tak a ségra má pipinku taky citlivou občas,ale zatím si nestěžuje. Jestli bude horko jako včera nebudeme dělat nic,ale mamča nabídla včera jestě jednou výlet do Bad Schandau na koupačku a tak uvidíme. Hele máme dnes chleba ze sýrem a čaj a rajčata.

Host (St, 24. 7. 2019 - 19:07)

ˇJen holky čůrejte a pište o tom,jak vám to jde a je to hezky povzbudivé .

Klára a Miška (St, 24. 7. 2019 - 19:07)

Uf! Vedro a držíme se ve stínu a ve vodě. Ale jsme ok. Takže radši písneme zítra. Kluku piš nejen verše,ale i proč se trápíš. Prosím.

Klára+Miška (St, 24. 7. 2019 - 13:07)

Ikku jestli chceš přivést kachnu,tak budeme moc rádi,ale koupíme si ji od tebe,protože jsi pro nás udělal už dost výdajů. Je hrozně vedro i tady a tak odpočíváme a chladíme se ve přírodní sprše. Ani moc nečůráme.Libor měl včera svátek,ale taky práci a tak si to vynahradíme o víkendu.

Honza (St, 24. 7. 2019 - 13:07)

Tak Libor měl včera svátek a Klára, místo aby byla s ním, mu zahýbá s Miškou. To jsou móresy.

Návštěvník (St, 24. 7. 2019 - 13:07)

Hrozný vedro

Martina (St, 24. 7. 2019 - 12:07)

Zoufale krásný,ale bolí to. Co prožíváš za trápení?

Kluk (St, 24. 7. 2019 - 12:07)

Mám nateklou jahodu

Klára (St, 24. 7. 2019 - 13:07)

Hele,ty asi nebudeš ten ,co psal ty verše. Ale v tom je tolik bolesti a samoty,že jsem z toho smutná. Pripojuji se, sděl o sobě vic a co te trápí,proč mlčiš? Když už pišeš sem,tak te ráda vyslechnu a poradím jak nejlépe budu umět.

Kluk (St, 24. 7. 2019 - 11:07)

V tvých očích nekonečno plane a vlasy vánkem rozfoukané stékají po šíji jak obrácené svíce. A v ústech nevyřčená slova,co chtěla by líbat a milovat znova a znova....a to,co v tobě vidět není je klid a oheň - ta noc a probuzení........
Jak vášeň a bolest v jednom okamžiku
Jak láska a marnost před vznikem a po zániku.

Pavlína (St, 24. 7. 2019 - 14:07)

Nádherné !

ikk. (St, 24. 7. 2019 - 09:07)

Klárko jite rádi kachnu? Mohu přivést v ten ctvrtek čerstvou od matky ze Sezemic a dáte si ji se zelim a knedlíkem a pivem . Optej se a dej mi echo. Uživejte tropy.

Pavlína (St, 24. 7. 2019 - 08:07)

Miška by asi ještě potřebovala mluvit o svých pocitech a hlavně se nebát navazovat třeba i nezávazné kamarádské vztahy s klukama. Klárko ty ji v tom můžeš být hodně nápomocná.

Míla (St, 24. 7. 2019 - 08:07)

Souhlasím s tebou. A´t si holky užívají pohody a mluví o svých radostech i bolestech.

Klára a Miška (St, 24. 7. 2019 - 07:07)

Opět jsem dnespotichu odplula s pelíšku a nechala holky spinkat. Dnes jsme se v noci probudily a čůraly jsme do nočníku,ale jen lehce a spíše nás vzbudilo horko i večer,ale pipinky jsme měly prázdné a pak zase usnuly.Holky ještě leží a já sedím na zápraží a píšu,vyčůrala jsem se u záhonku a hezkým vytrvalejším proudem a tak se ještě vrátím ke včerejšku. Miška už pak nic intimního po mně nechtěla a myslím si,že to byla opravdu jen její zoufalá touha se uvolnit. Hodně jsem přemýšlela o těch verších kluka a proc to tak Mišku zasáhlo. Musely jsme se ještě ven jít projít a mamča s ní potom o všem mluvila a myslím,že Miška to ještě musí ze sebe dostat.
My k psychologovi do Turnova pojedeme ,ale máme zavolat v září a dohodnout termín, Miška s Nikolou jdou ven a jdou na malou. Tak se vyčůraly pod tůjí a viděla jsem na ně jak jim to jde. Miška i ségra dělaly normální proud a ne moc dlouho. Asi jako já ráno,protože jsem byla v noci čůrat. Tak si budeme povídat a já připravím snídani. Libor měl včera svátek a tak jsme spolu mluvili a přijede už v pátek a tak se na něj moc těším.

Míla (Út, 23. 7. 2019 - 21:07)

Miška to má v sobě ještě živé. Co ji doporučil ten psycholog? Má ještě někam jít? Já to vnímám, že by to chtělo s ní ještě to probrat a pracovat. A ty Klárko, ještě tam pojedete? Já si myslím, že s Liborem už to máte celkem zvládnuté.

Klára (Út, 23. 7. 2019 - 21:07)

Miška utekla a bulí. Přečetla si ty verše a vzpomněla na tetu a stýská se jí po ní . Musím za ní jít.

Kluk tobě (Út, 23. 7. 2019 - 20:07)

Když zrodila ses, já ještě spal, když rozkvetla jsi já v myšlenkách v tobě a usínal. Když plakala jsi já utíral z tvých očí perly, když tančila jsi bylas vílou mezi trávy stébly.
Když myslím na tvé vzpomínání, propojím se , věčný polibek
Pak jen JÁ a TY jsme propojeny těly, pak jen JÁ a Ty a Boží požehnání,
Pak jen JÁ a ty..........Navždy..................Amen

Klára+Miška (Út, 23. 7. 2019 - 21:07)

Mně ani Mišce se ty verše nelíbí. Obě v nich cítíme bolest a žal. Jsou krásný ve slovech, ale ty se trápíš. Řekni jak ti můžeme, kdokoliv, pomoci? Chtěly jsme původně psát na dobrou noc něco jiného, ale tohle nás dostalo hodně.

Reklama

Přidat komentář