Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 28. 7. 2019 - 00:07)

Souhlasim s tebou.

Helča (So, 27. 7. 2019 - 22:07)

No holky jen si přizvukujte,dala jsem to čist mé osmnáctileté dceři a za to pobrala bez výhrad jako normální.

Anni (So, 27. 7. 2019 - 20:07)

Lidi jsou ovce,takhle přece nemluví mladý lidi.Píše to muž a používá slova které nepoužívaji ani padesatiletí .Taky se to nějak motá pořád dokola.To za udírnou nějak vyšumí tak čekejte další zápletku. A asi bych ubrala na prochlazení močáku takhle to v reálu není.Ale ke čtení to bylo.Minimálně ze začátku

Touha (So, 27. 7. 2019 - 21:07)

To, víš, to by si autor musel někdy ten ženský zánět močáku zažít. Nebo zánět vaječníků:)

Míla (So, 27. 7. 2019 - 19:07)

To mohu jen potvrdit. Stoprocentně jsou úžasný.

Monika (So, 27. 7. 2019 - 19:07)

Jsou statečné, protože si prožily své. Nevím proč by si tohle měly vymýšlet. Souhlasím ,holky maj někdy bujné představy ale proč takové tragédie? K čemu by jim to bylo? Prošla jsem si to trochu dozadu a hodně lidí jim přeje a podporuje je. Já též.

co? (So, 27. 7. 2019 - 19:07)

jaké holky? autorem je muž ne holka

ikk. (So, 27. 7. 2019 - 14:07)

Hele Míša už to dá. Ve čtvrtek to probereme. A díky za Libora,který ji kromě vás podpořil.

Míla (So, 27. 7. 2019 - 12:07)

Holky moc na vás myslím. Jste statečné.

Návštěvník (So, 27. 7. 2019 - 16:07)

v jakém směru statečné. teď nejde o to, že píšeš fiktivní postavy, ale proč plácneš ještě takovou blbinu, že jsou statečné

Holka (So, 27. 7. 2019 - 10:07)

Zaplať pánbůh, že to tak dopadlo a máte to za sebou. Miška věřím, že to už dokáže překonat. Jestli ti bylo Klárko večer zle, tak ani ne tak z pití, ale pro tebe to byl včera hlavně velký psychický nápor. Já bych dopadla podobně. Prožijte si hezký víkend!

Klára a Miška (So, 27. 7. 2019 - 09:07)

Miška sedí se mnou na zápraží a máme obě kafe, protože se musíme z toho večera probrat. Byli jsme v hospůdce a Miška se naštěstí zklidnila a Libor ji dával myslím dost dobré postřehy do života. Mamča byla s náma a sice z toho byla trochu vyšťavená, ale Mišku chápe. Ano, její otec není v zahraničí, ale je zavřenej a právě za to hrozný co jí udělal a co tu včera někdo napsal. Já to nemůžu ani pojmenovat znova. Miška sedí vedle mne a mohu o tom psát, prý sama by to napsat ještě nezvládla. Tak jsme to večer probrali a zahráli si šipky a trochu to přetáhli a dostali se domů až kolem půlnoci. Miška semoc neopila ani Libor ani mamča, ale já jsem to moc nedávala a ikdyž jsem vypila jen dva vinný střiky a kolu dali jsme si na konec panáka vodky a to mne dostalo, ostatní byli v pohodě. Mamča se strachovala, protože jsem cestou k chaloupce dvakrát všechno vyblinkala ale Libor se o mne staral a dovedl mne v pohodě domů ,vyčůrala jsem se na záchodě a ochladila vodou a hned byla tuhá. Miška spala dole s Nikolou a prý čůraly v noci do nočníku a teď jsme ještě čůraly ráno,ale mne bolí hlava a bylo mi jedno kdo kde a jak čůrá v tuhle chvíli. Libor odjel nakoupit pečivo a před chvilkou se vrátil. Miška je celkem ok, prý ji taky bolí hlava, ale nebylo jí ani v noci špatně a Nikola je z toho všeho co se stalo taky trocho překvapená a má potřebu Mišku hodně zpovídat co a jak prožila a já jí zase říkám ať brzdí a neoživuje tyhle věci v ní. Co je zajímevé, tak Miška o tomto svém trápení v Turnově u psychologa nemluvila, přestože asi on něco tušil, stále se jí ptal na dětství a rodinnou atmosféru. Budeme se snažit dnes prožít v klidu ,včera jsem byla na milování nepoužitelná a Libor taky moc ne z toho, co viděl a tak chceme spolu někam na toulačku ven a ségra s Mamčou a Miškou si plánují něco paralerně. Tak se snad vše špatné už podařilo vyčistit. Mám Mišku moc ráda a říkám si, že všechno horší je pro začátek něčeho lepšího důležité,když se prožije a člověk se z toho uvolní..

Pozorovatel (So, 27. 7. 2019 - 08:07)

Už to fakt přeháníte.

Holka (Pá, 26. 7. 2019 - 23:07)

Kdybys Martino nenapsala,jábych napsat dnes nedokázala. Je to pro mne tak silné,že mne to zasáhlo na celý večer, jen čekám,jestli se Klára ozve ,ale asi zítra. Drásá mi to srdce,protože tohle prožila moje nejlepší kamarádka a já to nejsem schopna strávit. Půjdu do postele a manžel ví o této situaci a jedno mu to taky není. Potřebuji se k němu přivinout a ať mne nechá a jestli budu plakat, budu.Nepíšu víc ,nejde psát.

Nezadaný (So, 27. 7. 2019 - 00:07)

jen chci říct, že jsem si musel dát dva panáky abych to strávi,když jsem to četl.Tomu tátovi od Mišky bych zakroutil krkem.

Klára (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

už je to snad dobrý. No tohle jsem něco podobnýho zažila, když můj otec skoro přizabil Nikolu a já jsem mu ji vytrhla a utekla a tak ji zachránila život. Pokud mi Miška nedovolí, nenapíšu, co mi prozradila a kvůli čemu se sesypala, ale Libor se zachoval naprosto skvěle a byl u ní a snažil se jí dát dohromady. Ona strašně plakala a celá se chvěla a to se stalo, když Libor přijel a ona utekla na záchod a já jsem pospíchala hned za ní. Ona se skutečně celá chvěla a byla úplně mimo a plakala jako nikdy a zjistila jsem, že se i počůrala naštěstí jen do kalhotek a sukně ,ale to snad ani nevnímala, ale když se trochu zklidnila, tak jsem ji svlékla a šoupla pod sprchu a přinesla jí náhradní oblečení a pak jsme šly k nám do pokoje a Libor byl u ní a pak si ji vzala mamča. Libor byl z toho, co se od Mišky dověděl taky šokovaný a celý tento večer máme všichni opravdu dost. Půjdeme ale do hospůdky a Miška souhlasí taky. Teď už vím ,proč Miška o otci nemluvila nikdy a jen jednou se zmínila, že je v zahraničí pracovně, ale je to jinak. Ale to opravdu napíšu, pokud mi dá Miška svolení nebo ještě lépe ať to napíše sama pokud bude schopná. Musím říci, že kdyby tady nebyl Libor asi bych to neustála. Mamča chtěla volat do Dačic, ale nakonec jsme to nechaly. To bychom řešily, kdyby se Miška nezvedla. Jestli se dnes opiju tak se předem omlouvám, nemám to v plánu, ale potřebuju se uvolnit. Ani mne ani Libora v tyhle situaci nenapadly žádný myšlenky na milování, snad večer, ale nevím jestli to zvládnu a jestli nebudu chtít spát s Miškou, kdyby měla krizi. Je to silný.

Martina (Pá, 26. 7. 2019 - 23:07)

já jsem z toho špatná a opravdicky značně, nemohu spát a brečela jsem kvůli tomu, protože si myslím, že Míšu otec opakovaně zneužíval nebo znásilnil .Proto to má v sobě a vlastně je dobře, že se to provalilo. Pro mne je to tak živý, že to nemohu rozdýchat ani to psát a už mi znovu tečou slzy. Všem pevným lidem se omlouvám, ale já tohle nemůžu zvládnout. Můj otec bil maminku a je to strašný si na to vzpomenout a Míša je mladá holka a tak trpí. Klárko a Libore děkuji za ní, že jste tak pro ni takovou oporou. Ta holka si tohle opravdu nezaslouží a potřebuje lásku blízkých lidí. Strašně moc.

a (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

zas ji vyhoň ať je prdel

Gita (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

To je hrozný. Mám tušení,ale nejsem to schopna napsat. Jestli to půjde,vemte ji ven a klidně ať se uvolní a dá si něco na povzbuzeni,ale pozor ať to nepřežene. Budu napjatá než se ozvete.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

Dietl hadr

Reklama

Přidat komentář