Reklama

plenková disciplína

malej (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

Tvá mamka je hodná že ti alespon nechá masturbovat , to mě ani to nenechá a pás cudnosti mi nesundává, zatím to teda ještě neudělala a to ho už mám dva roky.

Klára (Út, 16. 4. 2019 - 06:04)

Mě máma dávala projímadlo ve formě čípku, aby si byla jista že projímadlo nevyhodím, přes noc jsem pak byla ráda že ty pleny vůbec mám.

Jitka (Ne, 14. 4. 2019 - 18:04)

Co trenky a nebo slipy že vám děcko po venku trajdat nebude a nebo prostě dát plenku a trajdat po bytě jen v plence také to je účinná výchovná metoda až nasteva vše vidí jak děcko je zlobivé.......a nebo výchovný trest je také že od pasu dolů je nahý a nebo pár na zadek může i dostat.... Zrovna v pátek náš syn dostal ve škole poznámku tak od pátku nosí za trest pleny látkové a místo gumových kalhotek jednorázovou a veškerá potřeba se dělá do plen a přes pleny má místo pyžama noční košily po dceři Noe mohu říci nelibý se mu to že používá dětské pleny.zitra ráno mu skončí trest s plinkami a pak se uvidí co bude dál .....A teď se mne ptal jestli by mne nevadilo jako matce jestli mu mohu dávat pleny na dále každou noc že mu plenky nevadí a já mu odpověděla jaký by jsis přál látkové pleny a nebo jednorázové a on na to že by chtěl látkové pleny že nemusí vůbec vstávat s postele že udělá potřebu kdy chce.ale na ven budu dávat jednorázovou plenku jestli souhlasíš ano maminko souhlasím......A akorát přišla i dcera a říká co to tady máme za pocuranka cow nosí plenky....a já jí říkám neposmivat se nebo taky dostaneš plenku neposlechla a tak jí dostala také.?????? nechtěla jí ale měla hold smůlu.dceri je 9 let a synovi 11 let tak příště napíšu jak to vše dopadlo s dcerou to přebalování... já musím říct vždy i manželovi aby jí pomohl vyvléknout s oblečením a už mne volá že plinky jí mohu dát tak za tento trest dostane 6 látkových plen aby se příště neposmivala někomu kdo nosí plenky.

Zub (Pá, 19. 4. 2019 - 09:04)

Pokud se mu pleny líbí, tak to udělejte jednoduše. Pleny doma nonstop , používat na každou potřebu. Začněte sním jednat jako s malým děckem. Klidně ho krmte z lahve , oblekejte ho jako malýho, spát po večerníku atd . Uvidíte, že ho to přestane bavit . Pokud něco nebude chtít, tak mu řekněte, že ok , ale pryč jde vše i pleny.

Návštěvník (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

To ale znamená že trestáním plen už nemůžete protože je kluk rád nosí, takže to není trest. Jak příště poznámkáře trestat je ještě třeba domyslet .
Mám vyzkoušené že při pěti plenách už vaše dcera bude mít nohy hodně , hodně, od sebe a ani nebude moct chodit a bude jen ležet, ale tím že jí chcete dát šest plen tak to asi je účel.

(Pá, 12. 4. 2019 - 20:04)

Tak hold dostávají pleny a vše co k tomu patří takový trest je učenější nežli by kouřili cíga či trávu a nebo braly drogy.

Nela (Pá, 12. 4. 2019 - 22:04)

Na to aby jste udrželi dítě doma stačí nechat ho ve spodním prádle a ostatní oblečení dát pod zámek. V Kalhotkách nebo slipech vám dítě trajdat ven nepůjde , na to je zima.

M (Po, 8. 4. 2019 - 13:04)

Tak Honzik si dopisuje s Petrikem-oba Prestige, no hlavne ze je mir. Chtelo by to uvadet IP, aby kazdy videl kdo s kym a to oblbovani by ustalo, nebo by se dramaticky zredukovalo. Proti plinam a gumovym kalhotkam osobne nic nemam, nebot i ja jsem nucen vyuzivat jejich ochrany, ale myslim si, ze Honzici i Petrici dost prehaneji a tahaji nas jak se rika za fusekli.

Návštěvník (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

projímadlo, to je alespoň trest

Honzík 10 (Ne, 7. 4. 2019 - 16:04)

Tak jsem přišel z venku a jednorázovou plenku jsem měl pokadenou a trochu i pocuranou jelikož jsem včera večer měl průjem a trochu se pokadil do pyžama už jsem to bohužel nevydržel dlouho jelikož záchod byl obsazen tak jsem dostal látkové pleny mezi nohy a na venek jednorázovou plenku a teď před chvílí jsem dostal látkové pleny a teď hold musím být v pline a mám jen trenky s tepláky a na spaní prý bude overal a nebo bodycko a tak uvidím vše vzladnu klidně i obojí klidně i punčocháče zatím mne to nevadí vůbec předtím jsem měl pokoj od plen asi 4 měsíce a teď na novo ale dá se na vše zvyknout na těch pár dní a více měsíců já jsem si řekl že nebudu protestovat stejně by mne to bylo houby platné.

(Ne, 7. 4. 2019 - 18:04)

se zase prezentuješ, úchyle?

Petřík (St, 3. 4. 2019 - 15:04)

Já jsem Petřík 13 let nosím obuv Prestige dětské 33 v džínové barvy takzvané Denimky a přes den či noc dostávám plenky látkové 80x80 přes den 3 látkové pleny a v noci 6 látkových plinecek a gumové kalhotky ale nejdřív svrchní kalhotky a pak i punčocháče bavlněné.pres den mám 3 látkové pleny svrchní kalhotky gumové kalhotky a punčocháče dětské bavlněné a. A noc dostávám 6 plenek s důvodu většího pocurani to už pak mám větší gumové kalhotky a buď overalek a nebo bodycko.rikal jsem mamce ať mne dává pleny jenom na noční spánek ale ona prý mne ráda bude prebalovat i na den a tak jsem plně souhlasil.... Občas dostanu i dudlík s kojeneckou lahví.A přes den mne občas dá i brindacek s dětským talířkem a dětskou lžičkou mám vše dětské jsem přece malé děcko co dostává plenky a ostatní věci jako ple nky svrchní a gumové kalhotky a punčocháče s obrázky. Či bodycka a overaly a dupačky a kombinézy a malou dětskou obuv Prestige a dnes v noci bude i dětská postýlka a ohrádka s přebalovacim stolem stalo se ze mě miminko jsice my je 13 let ale mne to nevadí že je semne miminko a pak i batolako prostě my plinky a ostatní věci nevadí vůbec.

Návštěvník (St, 3. 4. 2019 - 20:04)

A je to bodičko Gucci ?
Bez něj nejsi uplné batolátko.

Lidka (Pá, 29. 3. 2019 - 17:03)

Tak já jsem musela dát plenu od pátku protože to jeho pomočování už mne štve každé ráno mokrý. tak večer dostal 4 látkové pleny svrchní kalhotky plus gumové kalhotky chvíli protestoval že je nechce ale protest byl marný prostě je dostal a ráno byl totálně mokrý a pak dostal znovu pleny látkové... dnes jsem a ním byla u lékaře a ten nic nezjistil ale já mu řekla že ho prebaluji že dávám pleny jak přes den tak i noc on stim sice nesouhlasil že dávám pleny ale já mu řekla že mu budu nosit promáčené prostěradla každý den ale pak souhlasil a ještě mne nijaké pleny předepsal radši... a už ho musím jíti prebalit do čisté plenky dávám zatím látkové pleny dávám je po 4 přes den a na noc po 6 plenach...Má ještě mladšího bratra který pleny normálně používá staršímu je 12 let a mladšímu 2 roky používám klasické látkové plenky 70x70 a jsou právě i staršímu dítěti.a jedno razovky mu je číslo 5 až 6 a oba dva mají jak punčocháče a bodicka.

laky (Pá, 1. 3. 2019 - 15:03)

Nejhorší je když mě vezme páskem na holou a pak dá plyny.

Zub (Pá, 1. 3. 2019 - 06:03)

To ja bych klidně takový trest uvítal a to už dítě nejsem .

mamka (So, 2. 2. 2019 - 00:02)

hele , já synovy vysvětlila že plenky nemá za trest ale že je potřebuje a neměl s nima problém, dostal je na noc v . jsem ho přebalila a spal v ní do 8ráno, ráno byla suchá a jemu nijak nod pyžamem nevadili tak v ní a pyžamu byl do oběda. trestání plenkami považuji za blbost , já trestám zákazem PC a klečením to je u nás trest, ne nošení něčeho co ho ochrání, to je jako bych ho nutila nosit reflexní vestu , nepřekáží,neomezuje a ještě chrání.

Vlasta (St, 13. 2. 2019 - 18:02)

Tak to vás chválím, že jste mu to takto vysvětlila. Jak to syn vzal? Nechal si pak plenu dát a pochopil , že je lepší mokrá plina než mokrá a studená postel ? Hlavní je , ho neztrapnovat před kamarádama a členská rodiny . Vše se dá řešit v soukromý a diskrétně.

pavel (Út, 1. 1. 2019 - 01:01)

ahoj , no a co brácha taky neřeší jaký ý se píše tam a nebo tam , a kde mám ty chyby ?

Matka 1 (Ne, 30. 12. 2018 - 04:12)

Co když nestačí jen vařečka či aby klečel nahý v koutě za zlobeni.14 dní jsem mu dávala plenky a punčocháče a bylo po problémů první den když jsem mu dávala plenu tak říkal že není malé děcko aby nosil pleny a punčocháče.a já mu odpověděla ať nezlobí jako dítě malé a plinky mezi nohy dávat nebudu.a já mu řekla co je pro něj lepší dostat vařečkou přes holej zadek a pak klečet a nebo prostě budou lepší dostat plinky...A večer jsi o plenku řekl sám abych mu jí dala takže dostal 4 pleny látkové a upravené trenky boxerky tak aby pleny v noci nespadli.... jenže je háček v tom že gumové kalhotky už na něj nejsou tak dostal přes pleny pevný černý igelit a pak zmíněné trenky a pak punčocháče..... gumové kalhotky hold budu muset koupit od firmy in-tex koupím rovnou dvoje nasazovací ale i s šňůrkami zavazovaci a nijaka ty bodycka a svrchní kalhotky aby byl kompletně vybavený a ještě tak 100 látkových plen a bylo na výměnu ty co má od včerejška tak ty jsou ještě od dětských let ale ještě mu jsou to 70x70....a před chvílí se nám děťátko probudilo že je pocurany a já mu řekla že po snídani ho prebalim do čisté pleny . A on říká že je bude mít plenku jenom na noční spaní ale já jsem mu řekla nikoliv budeš je mít celodenně přes den a noc pak by tento trest nebyl účinný.... a on radši souhlasím mami...... Ale já mu ještě řekla že bude muset mít dudlík a kojeneckou láhev protože bude mít jen tekutou stravu.,. a když bude chtít klasickou stravu tak to bude mít na dětském talířku a dětský příbor a nebo bude krmen a dostane ještě brindak...ono v 9,5 letech se na chvíli stát miminkem nebo batoletem není k zahození vše potřebné si pak můžete ještě uschovat a zachovat kdyby náhodou ještě zlobil či onemocněl tak pleny a ostatní věci se hodí.

Reklama

Přidat komentář