Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Nikola (Ne, 14. 7. 2019 - 19:07)

Také zdravím Lukáši. Četla jsem vaši starší komunikaci s Kikinou tady a docela odvaz :-) No trochu jste mě nalomili, já se ráda podělávám v klidu a v bezpečí doma. Narozdíl od jiných tady, mi veřejná ostuda moc neříká. Na tom gymplu jsem si jí užila až až. Každopádně určitě tu v okolí Jablonce máme místa kde by šlo něco takového snad beze svědků zrealizovat. Možná to někdy zkusím. Akorát, že teď není úplně počasí na koupání, ale má se oteplit na příští víkend. S přítelem máme akci v neděli, ale na sobotu nic nemám, tak uvidím. Dám vědět, jestli jsem něco spáchala a jak to celé proběhlo.

Kikina (So, 13. 7. 2019 - 20:07)

Ahoj Niki napíšu ti ale až zítra teď mám zrovna nějaké aktivity spojené s pokakáváním respektive virtuální konverzaci s jedním z mých lidí přes mail kdy si sehrajeme na oko nějakou tu situaci při které se pokakám. Jak už jsem psala je to koření těchto akcí. Tak zatím ahoj a kakání zdar! Kikča :0)

pavel (So, 13. 7. 2019 - 10:07)

Naprostý souhlas !!!!!

RadekPK258 (So, 13. 7. 2019 - 07:07)

Penny : To já byl také jednou zvědavý, jaké to je. Nakonec to bylo příjemné a tak jsem byl zvědavý jestli i podruhé to bude takové a pak potřetí, počtvrtý, .... a ted z toho je příjemné potěšení, které si občas dopřeji. Takže hezký den všem, kteří to občas pustí do gatí :o)

pavel (So, 13. 7. 2019 - 08:07)

Gatě se blbě perou , já mám raději plenky.

RadekPK258 (So, 13. 7. 2019 - 18:07)

pavel: Jasně :o) Plenky se pak jenom vyhodí a máš to všechno z krku :o) Ale v takových přiléhavých boxerkách ta boulička na zadečku vynikne a než si v tom sednu tak já si ji zase rád prohlížím.

Scatter (Pá, 12. 7. 2019 - 18:07)

Stříkám z tebe Niki podruhé za sebou, to když jsem si uvědomil, že jsi tak dokonale senzačně krásně celá zesraná už od rána, ty nádherná Bohyně, tolik hodin, tolik orgasmů...strávit s tebou čokoládový den by bylo jistě mé největší přání, chtěl bych si s tebou zesranou pořádně užít vášnivá lady.

Nikola (So, 13. 7. 2019 - 18:07)

Musím tě zklamat, ale žádné orgazmy jsem u toho neměla. Já to nedělám z důvodu sexuálního uspokojení. Na to mám svého přítele, který mě v tomto směru zcela vyhovuje. Je to prostě tak, že se mi líbí být v tom pokaděném oblečení. Vnímám to prostě jako vzpouru proti společenským konvencím. Jak tu psala Kikina, tak je to něco co se už od určitého věku netoleruje a u dospělého je to pak úplné tabu. Tím spíš, když to udělá zcela vědomě a úmyslně. Jinak včera jsem to pak už kolem šesté hodiny musela odpískat, abych dala dohromady sebe a byt, než přítel přijde z práce. On je v posteli velmi kreativní, když jsme ve formě, tak do toho bušíme každou noc, ale vsadila bych se, že o tom, že existuje tato úchylka nemá ani ponětí. Nevím, jak by reagoval, kdyby přišel domů a přistihnul mě totálně zkaděnou. No radši to nebudu zkoušet :-)

Scatter (Pá, 12. 7. 2019 - 17:07)

Wow Niki si boží, taková princezna by vůbec neměla pracovat, ale o to víc se pokakávat, jsi taktéž naprosto senzační, Musím taktéž okamžitě pohonit, to jinak nejde :* jsi dokonalá, chtěl bych tě celou zkakanou jen pro sebe :) koukat se místo zrcadla, to vzrušení bych nedokázal ovládnout...

Nikola (Pá, 12. 7. 2019 - 16:07)

Taky patřím mezi ty, co se rádi čas od času pořádně podělají. Když do toho chci jít, tak musím mít v práci prodloužený víkend, abych nemusela v pátek do práce a zároveň jsem byla sama doma. Aspoň dva dny před akcí pak nejdu na velkou, aby to stálo za to jako dneska. Ráno po probuzení jsem oblékla bílé kalhotky, bílé silonky a hodně upnuté růžové legíny. Šla jsem se nejdřív projít ven, abych rozhýbala střeva, když už jsem cítila, že to začíná být akutní a už jsem se i trochu připokadila, tak jsem zamířila domů. Mám ve zvyku stoupnout si před zrcadlo, tak abych o nic nepřišla a pak už nic neřeším a pustím všechno do kalhot. Dneska jsem se nemusela ani moc snažit, šlo to úplně samo. Jenom jsem přestala zatínat půlky a začala kadit. Kalhotky se plnily a těžkly po zadku se rozlévalo to příjemné teplo a z kalhot už unikala ta krásná vůně. Přitlačila jsem, aby šlo ven úplně všechno a po chvilce na zadku nahmatala obrovskou bouli a byla jsem totálně podělaná. Začala jsem si v tom užívat. Sedla jsem si do té nálože a rozpatlala si jí všude po zadku. Jsem v tom od rána a teď už jsem durch prokaděná, ale ještě v tom nějaký čas vydržím. Chce se mi už docela dost na malou, tak se do toho oblečení klidně i vymočím. Stejně ho pak vyhodím, tak o co jde. Tak si to tu užívejte jako já a přeju všem pořádně podělanej víkend :-) Niki, Jablonec Nad Nisou.

Scatter (Pá, 12. 7. 2019 - 09:07)

Jsi naprosto fantastická čokoládová princezna, chtěl bych mít tvá hovna uplně všude Pavlo, zesraná si krásná, neodolatelná :-* miluji tebe a tvá hovna! Tvůj příspěvek mi neuvěřitelně zpříjemnil dnešní den. Nemáš žádné hranice, praskne mi z tebe obuch, jsem tak neuvěřitelně tvrdý!

Scatter (Pá, 12. 7. 2019 - 09:07)

Pavlo tebe bych chtěl mrdat posranou, klidně i vylízat, běžně to nedělám ale ochutnal bych. Líbí se mi jaká si sprostá zesraná čubka, že si to umíš užít jak se sluší a patří. Nezapomeň se tu s námi potom podělit, upřímně mě zajímá a velmi se mi líbí tvůj popis akce, jak se celá brutálně zesereš a pomažeš hovny, jen ta představa mě nutí k onanii.

RadekPK258 (Čt, 11. 7. 2019 - 19:07)

Jenom si ještě dovolím opět malou reklamu na fórum o pokakávání, kam je každý vítaný: https://pkkncz.000webhostapp.com

RadekPK258 (Čt, 11. 7. 2019 - 19:07)

Pavla: Skvělý plán na dnešní večer, tak snad si to užiješ jako já :o) Jinak ochutnávat mě to nenapadlo. Myslím, že příjemnější je to na zadečku než v puse :o)

RadekPK258 (Čt, 11. 7. 2019 - 19:07)

Pánové a dámy... tak já si dnes opět po nějakém čase udělal svoji čokoládovou chvilku naplnil si své kalhoty teplou kašičkou. Příjemné pození v mém kakání pak skončilo i příjemnou sebeuspokojovací chvilkou... krásný způsob jak si zpříjemnit ten letní den :o) Tak vám tu všem také přeji podobně krásné letní dny.

Pavla (Čt, 11. 7. 2019 - 18:07)

To je dobra inspirace.jsem uz zase cela v bilem, mam nejen tyhle modre kalhotky,ale cele body.jdu do toho.oblekla jsem je pre bile leginy.citim, ze jsem plna.dneska vecer se nepokakam, ale zeseru, hovna mi natecou az do kozacek a poradne si je rozpatlam po prdelce a picce.zitra mam dovolenou, tak uvidim jak dlouho v nich vydrzim a kolikrat se udelam. A napadlo něho z vas ochutnat?

Petr (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Taky to mám rád. Někdy když mám volno si zavedu čtyři glycerinové čípky (jeden nic moc neudělá) vezmu si Abri Form M4 a do toho ještě vložnou Abri San 11 do které propíchám dírky. Bydlím v Olomouci na konečné tramvaje, takže si vezmu jen jednu jízdenku a 1,5 láhev vody, jinak nic abych se neměl jak vrátit. Jedu přes celé město poslední tramvají v jedenáct večer na konečnou na opačném konci města. Popíjím vodu, držím kakání a když dojedu tak se vydám domů pěšky. Je to něco přes hodinu chůze. Když už to nemůžu vydržet tak to pustím a do toho si učůrávám z té vypité vody. Domů pak přijdu s totálně pročůranou a pokaděnou plenkou.

Bobrik (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Silný kafe nemáš opruzeniny? zustsvaš v tom do rána?

Petr (Ne, 7. 7. 2019 - 21:07)

Ne. Než se zabalím, namažu si celý rozkrok kosmetickou vazelínou nebo Regenerační mastí od Abeny. Udělá to na kůži takovou bariéru. Do rána v tom nezůstávám. Jak přijdu domů zamířím do sprchy, namažu si pokožku znova a na spaní si vezmu čistou plenku.

Bobrik (Ne, 7. 7. 2019 - 20:07)

Silný kafe nemáš opruzeniny? zustsvaš v tom do rána?

Reklama

Přidat komentář