Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 25. 7. 2019 - 20:07)

Jo učim ale je to tu už doma na hlavu.Už sem psychicky totálně vyšťavená.

Miluna (Čt, 25. 7. 2019 - 13:07)

To je hrůza tyhle dny.Už mi nějak hrabe.Je mi to jedno spíš Radko už.Tak si mi vem jak chceš ty.

:( (St, 24. 7. 2019 - 23:07)

No teda tady je smutno a prázdno

Radka (Út, 23. 7. 2019 - 13:07)

Nechci tě otravovat ale nedávno jsi mi vůbec neodpověděla.My taky máme dovolenou ale jak se udělalo horko tak zatím jsme nikam nejeli.

Miluna (Út, 23. 7. 2019 - 20:07)

Já teď nevim na co sem neodpověděla? Jestli myslíš Lucku,tak už nic nepsala asi měsíc.V září zkusim navrhnout další pokus o setkání,teď to zatim nechávam být a jinou nehledam a ani mi žádná jiná,mimo ní nezajímá a nepřitahuje.A jak to máš ty?

Radka (St, 24. 7. 2019 - 11:07)

Jo Lucku jsem myslela.Já taky jinou nehledala a nehledám ale kdyby jsi se někdy rozmyslela tak s tebou bych šla hned.Mám pochopení že jsi byla do ní zamilovaná tak nám to zničila ale kdyby náhodou si zase chtěla se mnou tak bych šla nebo i jen popovídat a tak.Jestli uděláš řidičák můžeš za mnou zajet.

Radko (Čt, 25. 7. 2019 - 10:07)

Není ti trapně se stále Miluně vnucovat.

no (Čt, 25. 7. 2019 - 12:07)

Radka má smůlu, že je upřímně nadšená, nedělá vofuky jako Lucinka. Tohle Milunu rajcuje, jakási nedostupnost a rozvíjení fantazie. Radka je prostě ... Radka

ale (Čt, 25. 7. 2019 - 10:07)

Ona má přece pochopení.

? (Út, 23. 7. 2019 - 12:07)

Jezdit? Umíš už pravidla silničního provozu? Značky?

Miluna (Út, 23. 7. 2019 - 12:07)

Ne jezdit do provozu ještě ne,jen na nějakej plac si to osahat a asi jen ty základy co sem pochopila.Máme se domluvit na schůzce a dostanu i tu knihu.

Miluna (Út, 23. 7. 2019 - 12:07)

7:05 nejhorší je že chlapi ani moc o návštěvy nestojí.O návštěvy stojí jen záletníci který podváději svoje ženy a nikdo takovej by semnou nešel a ani mě by se nechtělo vědět že ten chlap má doma někoho,to mě tak spíš odpuzuje.Já radši nezadaný ale já mam výběr omezenej a když mi někdo chce jako Denis a Sergej tak oni bydlet chtěli a Denis k tomu ještě to dítě.Můžu být ráda vůbec za toho Sergeje ale to mluvení ještě když si včera dal pivo a pak štamprli bylo pekelný.A to sem chtěla jít ven a on mi přemlouval ať nechodim,no děs.A 10:40 a 10:59 ,máte pravdu,v tom co jste napsali je v obojim pravda.Dneska pujdu ať se mu to líbí nebo ne i když se trochu bojim aby byl doma klid.Jak se nasral a roztrhal mi tamto nebo když vyjeli na sebe s chlapama nebylo mi to příjemný.Nechci vidět chlapa nasranýho,připomíná mi to i pak Jirku jak to tenkrát dopadlo a zlomil mi prst.Čekam až mi zavolá pán a pujdu nějaký den jezdit.Akorát je mi líto že pořád vnitřně mi chybí Denis.S nim to bylo něčem lepší to sezení doma že se uměl líp chovat nebo jak to říct:( řadši na to nesmim myslet nebo na mě přijde pláč.A co kdo děláte,jeli jste někdo někam?

nojo (Út, 23. 7. 2019 - 10:07)

Jen jestli se to bude líbit Sergeji, když bude Miluna pořád pryč, když tolik žárlí.

Miluno (Út, 23. 7. 2019 - 07:07)

Je to tím, že jsi chtěla být sama, když ti zařídili Jirka s Fandou byt. Jen návštěvy. A ty si vždy chlapa nakvartýruješ. Budeš si muset sama zařídit peníze, kvůli nim si chlapa chceš udržet. Ale VŽDY to povede ke konci. Najdi si práci, ta v nemocnici tě naplňovala. Najdi si práci v důchoďáku, LDN, nemocnici. Budeš mít svůj příjem a nebudeš závislá. Tohle dopadne podobně jak tvé minulé vztahy. Ale to ti tady píšeme pořád a ty pořád jednáš stejně.

Miluna (Po, 22. 7. 2019 - 22:07)

Otíku neboj,já se těšim jak už k tobě přijedu.Už za pár dní.Sergej pořád mluví,už to nezvládam.Počítam dny ať už ty dovolený zkončí.Je mi to blbý ale nemůžu za to,je mi ho i líto,takhle je teď hodnej ale nevim co už mam dělat aby tolik nemluvil.Věřim že ty mi budeš chápat a si machr s těma kilama a zdravim i Andy.

no (Út, 23. 7. 2019 - 10:07)

když Sergej pořád mluví, řekni mu, že se chceš taky sama projít a jdi. Nekoukej pořád, jak on bude reagovat, prostě si prosaď, jak se cítíš dobře. Nemusíš pořád sedět a poslouchat. Ty myslíš jen na to, aby on neodešel, pze máš z něj peníze. Takhle si život jedině znepříjemníš a nemůže za to nikdo, ani Sergej, jen ty sama. Pak podnikáš útěky a to je naprd.

Andrea (Po, 22. 7. 2019 - 19:07)

Otiku,gratuluji,jsi borec, určitě si teď víc věříš,nikdo tu není,asi se dovolenkuji

Roman (Ne, 21. 7. 2019 - 15:07)

Čus Oto dneska jsi tady sám jo

Ota (Ne, 21. 7. 2019 - 20:07)

Asi nějak jo.Ale já jsem odpovídal po několika dnech Lalle.

Lalla (Ne, 21. 7. 2019 - 21:07)

Mám radost s tebou, Oto

Reklama

Přidat komentář