Reklama

Pás cudnosti

luci (Ne, 9. 6. 2019 - 00:06)

Dominy jsou profesionálky , ne čuňata. Ale pro tuto službu obvykle používají asistentky .

Sterilizace, roztok (Pá, 7. 6. 2019 - 23:06)

Máš pravdu, jsem eunuch, ale její mušlička je pro naprosté božstvo a odříkání. Mé rozhodnutí bez nucení, stejně tak jako obřízka, když mi bylo 25 a potkal jsem tvou lásku života. S močením ani z ničím jiným problémy nemám. Co jsem však nečekal je absolutní svrknutí penisu. Mám fotky, když mi bylo 25 a v erekci měl skoro 19cm a fotky, když mi bylo 30 a na přání ženy mi udělali obřízku.

Názor (So, 8. 6. 2019 - 09:06)

Pokud je to jedna a ta samá manželka, a je to po letech už druhý pozměňující zásah na tvém přirození z jejího rozhodnutí, tak tě třeba opravdu dlouhodobě dominuje. V takovém případě možná budeš i dál spokojený. Pokud budeš někdy chtít i dál jako muž močit ve stoje (na veřejných pisoárech, v přírodě i doma), doporučuju ti koupit si umělohmotný dámský močební nástavec k vagíně. Ale třeba ho už máš.

Jiří (Pá, 7. 6. 2019 - 07:06)

Tak už jsem 14 den pod zàmkem. Penis už si zase zvykl na pás. V noci se nebudím a mažu jen večer.
Naposledy mě paní sundala klícku v sobotu. Nejdřív chvíli mazlení a pak hurá dolů na orálek. Paní si položila svoje pihaté nožky na moje záda a užívala si to.
Když už byla pořádně nažhavená, přikázala nasadit vibrační kroužek. Uškrcený ocelovým kroužkem stál jako svíčka. Ze začátku jen na kraj a pak až na konec. Po chvilce se nádherně udělala.
A teď jsem byl na řadě já. Začal jsem si ho honit a v tom přišli její ségry a byl konec.
Škoda, že se nepřipojili. Pokračování přīště. Buď až přijede dnes a nebo zítra na chatě. Držte mi palce.
HLAVNĚ ABY VZALA KLÍČKY!
Bez nich ho z 35 klece a 38 kroužku nemám šanci vyndat !!!

Sabina (Pá, 7. 6. 2019 - 23:06)

Jirko, a její dcery ví, že nosíš pás cudnosti. Předpókladám, že ano. Já bych tě taky nechala honit bez vystříkání se samozřejmě. Hezky bych se dívala jak si ho honíš a potom bych řekla stop a nasadila bych ti klíčku zpět. Hodní kluci totiž můžou stříkat jen za odměnu a nebo, to s přítelem hrajeme, když hodí na kostce 6ku tak mu stříkat dovolím a když hodí jiné číslo, jsou to dny pro něho navíc. Denně se snaží zlepšit své skóre v tom kolikrát mě orálně uspokojí. Z mé strany mě musí min. za den 7x udělat. Miláček mě však udělá 12x za den. Zbožňuji 69 a pohled na jeho penis a koule v klícce jak samým blahem teče. V případě zájmu, ráda tvou přítelkyně nebo přiučím.

Jiří (Čt, 13. 6. 2019 - 05:06)

Sabino,
Vede si tvůj přítel zamčený deník ?
Jak často mu povolíš zasunout ?

Jiří (Ne, 9. 6. 2019 - 09:06)

Sabino, její sestry to samozřejmě vědí. Manželka jim to řekla. Ale žádný zájem z jejich strany není. Jsou pořád unavené z nočních. Jen když přijdu někdy z práce a oni spí obě u nás na gauči tak něco zahlídnu a okamžitě je klícka plná.
Lízat jí několikràt denně je sen. Na chatě nic nebylo kvůli oslavě včera a jinak si musíme chvilky na sex kvůli dětem plánovat.
Určitě se nápadů z od tebe nebráníme.
Kolik ti je? Jsi z Prahy ?

láďa (So, 8. 6. 2019 - 01:06)

Je docela zajímavé jak se ženy, naše paní docela rychle mění když mají klíče od penisu, žili jsme z ženou 28 let a nevěřil bych co je schopná mi udělat když má klíč a vlastně i penis v ruce, docela mě mrzí že jsme pás cudnosti neobjevili o pár let dřív asi bych žil líp a ve větší pohodě.Ale co je to tak jak to je,jsem zamčený a spokojený hlavně došlo ke zrušení pravidel a když člověk a penis neví dne a hodiny je to opravdu super.Momentálně zase doufáme.

láďa (So, 8. 6. 2019 - 01:06)

Je docela zajímavé jak se ženy, naše paní docela rychle mění když mají klíče od penisu, žili jsme z ženou 28 let a nevěřil bych co je schopná mi udělat když má klíč a vlastně i penis v ruce, docela mě mrzí že jsme pás cudnosti neobjevili o pár let dřív asi bych žil líp a ve větší pohodě.Ale co je to tak jak to je,jsem zamčený a spokojený hlavně došlo ke zrušení pravidel a když člověk a penis neví dne a hodiny je to opravdu super.Momentálně zase doufáme.

Návštěvník (St, 5. 6. 2019 - 23:06)

Ahoj kluci,
nevím jak vy ale já už od Vánoc nosím T-pás a teď dostávám zabrat, Ty horka co teď nastali mi nedělají dobrý pocit nošení, dost se v pásu potím a všude kde to do teď bylo celkem pohodlné nošení tak najednou si ho musím pořád posouvat a větrat, sundat ho bohužel nemůžu a je to i dost nepříjemné ale na dotaz manželky jestli mi ho nenechá třeba hodinu větrat jsem dostal negativní odpověď . Prý to přežiju a to co cítím je jen pocit sevření, nic co by mi nějak ublížilo . Hodl teď budu asi pár týdnů trpět než se zase ocladí.

orvel (Po, 10. 6. 2019 - 14:06)

Když ses do toho dal, tak nefňukej. Tvoje žena má pravdu. Přežiješ to a zvykneš si. Vím, o čem mluvím. Jsem pod zámkem typu T (Neosteel) již 15 let. Jen je třeba podmazávat, aby nedošlo k případným oděrkám.

Roman (Čt, 6. 6. 2019 - 09:06)

jo šikonva holka mě manželka když zamkne tak taky bez vyjimky nechala mi pas i k mudr kde jsem musel do slypu a bylo to dooost vidět .....

Návštěvník (Čt, 6. 6. 2019 - 10:06)

Tak já se naštěstí u doktora vyslíkat nemusím, takže to řešit nemusím.

Návštěvník (Čt, 6. 6. 2019 - 12:06)

Pokud by jsi šel na nějakou operaci v budoucnu tak do naha jít musíš,v trenkách tě nenechají.

Jo, (Út, 4. 6. 2019 - 23:06)

a asi 95 % z celkového objemu mužského ejakulátu pochází z prostaty. Ne z varlat. I kastrát proto může ejakulovat, byť jeho ejakulát je samozřejmě bez spermií.

luci (Čt, 6. 6. 2019 - 09:06)

Jen jeho nutkání k sexu se po několika měsících sníží , většinou nemá potřebu zahýbat a odpadne problém z antikoncepcí , o to někdy jde . Efekt celkem pozitivní , negativní ovšem je degradace muže .

Návštěvník (Čt, 6. 6. 2019 - 10:06)

Nestane se z muže náhodou kastrát který je vhodný na převýchovu? Poddajný,neagresivní, ideální udělat si z něj co paní potřebuje (pets, slave, služka, mimino) ?

Názor (Čt, 6. 6. 2019 - 18:06)

Jistě, kastrace vede k ještě větší poddajnosti a pokoře. A tak jako před kastrací, tak i po kastraci to bude Paní, která bude rozhodovat, jakým způsobem jí bude její sub sloužit.

Názor (Čt, 6. 6. 2019 - 10:06)

Záleží taky, jaké hormony (pokud vůbec nějaké) bude brát po kastraci.

Návštěvník (Po, 3. 6. 2019 - 08:06)

Od své paní dostávám tresty i za to, když zamčený neudržím svou mrdku v koulich a vyteču. Upozorňuje mě, že zlobivého suba pak čeká kastrace. Děti uža s mou paní máme.

Reklama

Přidat komentář