Reklama

Pás cudnosti

láďa (So, 8. 6. 2019 - 01:06)

Je docela zajímavé jak se ženy, naše paní docela rychle mění když mají klíče od penisu, žili jsme z ženou 28 let a nevěřil bych co je schopná mi udělat když má klíč a vlastně i penis v ruce, docela mě mrzí že jsme pás cudnosti neobjevili o pár let dřív asi bych žil líp a ve větší pohodě.Ale co je to tak jak to je,jsem zamčený a spokojený hlavně došlo ke zrušení pravidel a když člověk a penis neví dne a hodiny je to opravdu super.Momentálně zase doufáme.

láďa (So, 8. 6. 2019 - 01:06)

Je docela zajímavé jak se ženy, naše paní docela rychle mění když mají klíče od penisu, žili jsme z ženou 28 let a nevěřil bych co je schopná mi udělat když má klíč a vlastně i penis v ruce, docela mě mrzí že jsme pás cudnosti neobjevili o pár let dřív asi bych žil líp a ve větší pohodě.Ale co je to tak jak to je,jsem zamčený a spokojený hlavně došlo ke zrušení pravidel a když člověk a penis neví dne a hodiny je to opravdu super.Momentálně zase doufáme.

Návštěvník (St, 5. 6. 2019 - 23:06)

Ahoj kluci,
nevím jak vy ale já už od Vánoc nosím T-pás a teď dostávám zabrat, Ty horka co teď nastali mi nedělají dobrý pocit nošení, dost se v pásu potím a všude kde to do teď bylo celkem pohodlné nošení tak najednou si ho musím pořád posouvat a větrat, sundat ho bohužel nemůžu a je to i dost nepříjemné ale na dotaz manželky jestli mi ho nenechá třeba hodinu větrat jsem dostal negativní odpověď . Prý to přežiju a to co cítím je jen pocit sevření, nic co by mi nějak ublížilo . Hodl teď budu asi pár týdnů trpět než se zase ocladí.

orvel (Po, 10. 6. 2019 - 14:06)

Když ses do toho dal, tak nefňukej. Tvoje žena má pravdu. Přežiješ to a zvykneš si. Vím, o čem mluvím. Jsem pod zámkem typu T (Neosteel) již 15 let. Jen je třeba podmazávat, aby nedošlo k případným oděrkám.

Roman (Čt, 6. 6. 2019 - 09:06)

jo šikonva holka mě manželka když zamkne tak taky bez vyjimky nechala mi pas i k mudr kde jsem musel do slypu a bylo to dooost vidět .....

Návštěvník (Čt, 6. 6. 2019 - 10:06)

Tak já se naštěstí u doktora vyslíkat nemusím, takže to řešit nemusím.

Návštěvník (Čt, 6. 6. 2019 - 12:06)

Pokud by jsi šel na nějakou operaci v budoucnu tak do naha jít musíš,v trenkách tě nenechají.

Jo, (Út, 4. 6. 2019 - 23:06)

a asi 95 % z celkového objemu mužského ejakulátu pochází z prostaty. Ne z varlat. I kastrát proto může ejakulovat, byť jeho ejakulát je samozřejmě bez spermií.

luci (Čt, 6. 6. 2019 - 09:06)

Jen jeho nutkání k sexu se po několika měsících sníží , většinou nemá potřebu zahýbat a odpadne problém z antikoncepcí , o to někdy jde . Efekt celkem pozitivní , negativní ovšem je degradace muže .

Návštěvník (Čt, 6. 6. 2019 - 10:06)

Nestane se z muže náhodou kastrát který je vhodný na převýchovu? Poddajný,neagresivní, ideální udělat si z něj co paní potřebuje (pets, slave, služka, mimino) ?

Názor (Čt, 6. 6. 2019 - 18:06)

Jistě, kastrace vede k ještě větší poddajnosti a pokoře. A tak jako před kastrací, tak i po kastraci to bude Paní, která bude rozhodovat, jakým způsobem jí bude její sub sloužit.

Názor (Čt, 6. 6. 2019 - 10:06)

Záleží taky, jaké hormony (pokud vůbec nějaké) bude brát po kastraci.

Návštěvník (Po, 3. 6. 2019 - 08:06)

Od své paní dostávám tresty i za to, když zamčený neudržím svou mrdku v koulich a vyteču. Upozorňuje mě, že zlobivého suba pak čeká kastrace. Děti uža s mou paní máme.

Bradinski (Út, 4. 6. 2019 - 22:06)

A je ti jasný, že kastrace znamená konec hry.

Názor (Út, 4. 6. 2019 - 23:06)

Hry se můžou hrát různé. Já myslím, že až se ho jeho Paní rozhodne (nechat) vykastrovat, on to pokorně přijme. Už se na to ostatně oba psychicky připravují.

Návštěvník (Ne, 2. 6. 2019 - 15:06)

Pas cudnosti je posledni vec kam muz zasune svuj penis. Pristi tyden mu nasadim novy pas i s urinalni trubici. Chladny kov nasunuty i v penisu.

Tomáš (So, 1. 6. 2019 - 15:06)

Tak to máš úzký penis, já mám 20/6 penis a jsem taky zamknutý cb6000s a mám kroužek 50 kolem varlat. I velké čuráky si ženy dávají na zámek.

Jiří (So, 1. 6. 2019 - 06:06)

Tak už mám 8 den na sobě pás s menším kroužkem 38.
Jsem moc rád zamčený. Naposled jsem si nasadil na příkaz paní na pás vibrační kroužek a zapnul na max. Ona nasedla, navlhčila mi svými šťávičkami pás a užívala si vibrace. Za chvíli se krásně udělala a já si to užíval s ní. Penisu v pásu napnutý k prasknutí a zvenku po něm tečou její šťávičky.
NO PROSTĚ NÁDHERA !!!
Takovou slast bez pásu nezažiješ. Vždycky jsem se jen vystříkal a za 10 sekund bylo po všem.
Takhle se i v autobusu z práce můžu dívat na hezký holky. Představovat si je oblečené v kúži a s bičīkem jak mě ojīždí připínákem a já je pak lížu. A dole není nic vidět. Žádná boule.

láďa (So, 1. 6. 2019 - 00:06)

Ahoj zamčení momentálně elektro a čekám až to bude je to hodně hustý když nevíte jestli je to jen hra a nebo bude klíč a normální výstřik????Asi zůstanu pod zámkem ale je to už dlouho.

Domina z čech (Pá, 31. 5. 2019 - 19:05)

Svému subíkovi, při dlouhodobém uzamčení jednou do měsíce sejmu pás cudnosti skrze erekci, kterou ze zdravotních důvodů je alespoň nutné provést masáží nebo stimulací penisu, samozřejmě bez orgasmu.

Reklama

Přidat komentář