Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Liba (So, 13. 7. 2019 - 00:07)

Oni neexistují,tak co plánuješ.Pořádně si to přečti

Miška (Pá, 12. 7. 2019 - 18:07)

Mluvila jsem s Klárkou o tom a jestli chceš tak přijeď,ale nevím jak by se ti to hodilo. My můžeme příští týden od pondělí do středy,protože pak jedeme pryč a možná přijedeme až v pátek. Je mi 15 roků a v listopadu mi bude 16, tedy jsem štírka ale vůbec nejsem jedovatá . Mám za sebou nepříjemné zkušenosti a tak se s tebou ráda potkám,ale ne sama, jen s Klárkou jestli ti to nebude vadit a pak se uvidí. Ozvi se. Klárka je s Liborem venku a dělají na kotlíku guláš na ohni a tak jsem na to zvědavá. Proto mám čas napsat .Klárka napíše sama asi večer nebo zítra. Ani teď nechodím čurat na zahradu,když je tu Libor. On sice nekouká, ale pro holku to je stejně blbý a ať asi čurá s Klárkou a já mu to přeju.Tak jsem byla na záchodě a do rána budu s Nikolkou dole,třeba v noci se vyčuráme do nočníku nebo to vydržíme. Ona už je opravdu lepší, byla v kuchyni a krátce i venku a teď leží a kouká na film.

All jr. (Pá, 12. 7. 2019 - 18:07)

Teda jestli jsi tak mladá a máš užtakový zkušenosti s čůráním, tak já bych tě tedy nechtěl. Co budeš dělat za 10 let???

Klára (Pá, 12. 7. 2019 - 08:07)

Včera jsme nakonec usnuly nahoře v pokoji,kde bývám s Liborem když přijede. Ještě jsme si povídaly a Miška si četla i některé odkazy teď ráno a mám vyřídit, že moc děkuje a odepíše taky sama. Probudil nás překvapivě ráno déšť venku a tak jsem se zaradovala, protože je tady už sucho a zaléváme záhonky. Nahoře nemáme pohotovostní nočník a tak jsme šly čůrat ven Miška už dělala kraviny a chtěla čůrat ze zápraží na trávu, aby nemusela do deště a tak jsem jí řekla,že ano ať to zkusí,ale že musí zatlačit a pipinku vyšpulit, aby ji tam dočůrala, jinak pochčije tady na zápraží dlaždičky a lino a bude jako čuně. Nakonec to trefila a na bobečku roztáhla nožky víc od sebe a už to šlo malým obloučkem až na trávu. Já bych to asi taky dokázala, ale radši jsem vběhla pod tůji ,kde ještě nebylo mokro a vyčůrala se tam a nedělala jsem oblouček skoro jako kluk, ale normální proud jen trochu málo před pipinku. Taky jsme nakoukly do pokoje k ségře a nespala jen se převalovala a smála se dokonce a byla ráda,že jsme u ní. Prý slyšela večer,že jdeme nahoru do ložnice a tak asi jsme si tam chtěly povídat a asi, že jsme tam z toho usnuly a měla taky starost, protože slyšela, že Miška pláče v kuchyni. Nikola měla nočník kupodivu prázdný a prý že už ráno čůrala a v noci taky a vylila to z okna na záhonek. Prý ji krk už skoro nebolí a teplotu taky nemá,tak sláva. Dnes opravdu vypadá líp, včera byla jak polospící mumie. Mamča nám připravuje snídani a slíbila, že nás odveze na vlak a my si dáme výlet, ikdyž prší. Ségra je v pohodě a ona má tady mamču a Ťufíka a ještě není úplně fit a tak ji to nebude líto. Včera moje mamča chtěla volat do Dačic mamče Mišky, že tady Miška pláče a jestli si pro ni nechce přijet a tak já z toho byla na mrtvici a prosila jsem,ať to nedělá a opravdu jsem začala plakat taky a tak jsme si vše řekly. Miška povídala hlavně o klukách, že nemá na ně štěstí a o tetě, sice občas se slzičkou, ale jen málo a tady někdo psal, že se musí vypovídat a vybulit a já to vím, budu se ji snažit vždycky utěšit, ale kdyby měla odjet domů tak já bych byla z toho hrozně nešťastná, Já vím, že odjede, ale kdyby to bylo až před školou na konci srpna , byla bych nejraději a její maminka za ní může ještě klidně přijet a pobýt tady. Ona je taky pohodářka a moji mamčou se spřátelily. Ona taky ví,že chodíme radší čůrat ven a ona ví, že i Miška doma to dělá taky,pokud to jde a neřeší to. Jdeme na snídani.Mamča už volá.

Hm (Pá, 12. 7. 2019 - 08:07)

Klárko,opět jsi mi svým vyprávěním prozářila den. U nás taky prší, taky tady bylo sucho. Víš napadla mně jedna věc. Vím, že jsi na chaloupce šťastná, ale co kdybyste si to rozdělily a půlku času pobyly zase u Mišky v Dačicích?, Pokud vím i ona tě tam několikrát zvala a asi by byla taky ráda. Možná že by se více srovnala. Co ty na to? Třeba menší čas než u vás. Týden, dva. A přeji vám dnes hezký výletování.Asi nebude úmorné horko a ta je na výlety příjemný. Jen na sebe dávejte pozor.

Klára (Čt, 11. 7. 2019 - 21:07)

Nakonec jsme byly s Miškou v kuchyni. Miška má krizi, vyppovídala se mamče a plakala znovu a chce zítra být jen se mnou a někde pryč a tak ji vezmu na výlet a pojedeme vlakem do Šluknova samy a Libor má sice přijet ale až odpoledne a tak se to docela sladí. Já myslím,že Miška potřebuje ještě být se mnou sama a sdílet vše hezké a i bolest. Půjdeme do pelíšků. Jsem toho plná a ikdyž jsme čůraly teď o tom nechci psát, protože jsem naladěná být s ní v citech a co nejblíž. Ještě posedíme možná před spaním na zápraží nebo půjdeme nahoru a budeme si povídat a třeba tam usneme .

Klárko (Čt, 11. 7. 2019 - 22:07)

určitě si s Miškou udělejte výlet. Nikolka ještě bude spíše ležet a tak jí to ani líto nepřijde a nech Mišku opravdu povídat a kdyby plakala neboj se i kdyby plakala hodně nech ji to všechno vyplakat a vypovídat, je to pro ni dobře, ona v sobě nese velkou křivdu a bolest a ta musí ven. Já vím ,že to zvládnete a držím vám taky palce a jak říkáš ty a to se mi moc líbilo - nejradši držím všechny čtyři a vůbec nejlépe všechny prsty na rukou a nohou. Simča.

Volter (Pá, 12. 7. 2019 - 00:07)

Hele holky, jednoduchá rada, vezmi Míšu někam na výlet,kde budou nějaký kluci ,ať se seznámí.Na zábavu, koncert, párty a podobný věci. Ten splín ji přejde. V tomhle věku se je třeba radovat. Až budetev důchodu, pak můžete plést ponožky a fňukat.

M (Pá, 12. 7. 2019 - 06:07)

Jestli se toho důchodu dožijí. A nebo jestli nějaký vůbec bude.

Peťulka (Čt, 11. 7. 2019 - 23:07)

Moje kamarádka to naopak drzela v sobě a pak dostala žlučníkový kamen a v 26letech ji operovali. KLÁRKO, ty jsi pro Míšu zítra velmi důležitá osoba. Budu na vás myslet celý den a zvědavá jak jste ho nakonec prožily.

Míla (Čt, 11. 7. 2019 - 21:07)

Lenko pochopila jsem, a na to první - naprosto s tebou souhlasím a je úsměvné, že jsem se odhodlávala napsat něco v tom smyslu právě před chvílí.

Lenka (Čt, 11. 7. 2019 - 20:07)

Omlouvám se, ono to vyznělo dvojsmyslně. Samozřejmě tím nechci říci ,že John a Libor jsou fejk. Naopak.

M (Čt, 11. 7. 2019 - 20:07)

Možná že to autorovi pomáhá, když lidi reagují jakoby to bylo skutečné.
Nicméně co se týče psychologa, tak je asi třeba já k němu chodil 3 roky a i dnes po X letech občas bojuju s minulostí.
Jinak kdyby měl někdo výlet přez jižní Moravu, tak proč ne?
Tony až budeš v ČR to je myslim 18. tak ti nascháál zavolám byť si starší chlap než já tak se s tebou rád pokecám, jestli neva.
Jinak to, že si sem zavítal ber jako positivum.
O ostatních už mám zmatek kdo je reál, kdo ne, přijde mi pomalu, že každý, kdo em psal během posledního půlroku je jedna osoba.
Jinak k Liborovi, připadá mi to jako nesplněná tuha, proto píše o Pissu, což chápu, ono to na nějakou vybalit upřímně holky kolik z vás by to v reálu klidně dalo?

Lenka (Čt, 11. 7. 2019 - 20:07)

Myslím si, že máš dost pravdu ,ale ti kdo reagují a jsou reální a myslím si ,že jsou to ta dvě třetiny příspěvků vůbec nereagují na to,zda je to či není fikce a je to pro ně nepodstatné ,ale nereagují na obsah. Přijímají osoby za svoje a jejich reakce je jejich vlastní terapie na prožitá traumata a vlastní zkušenosti jak poradit ostatním. John to tady včera a předevčírem popsal s profesionální přesností.( pro pochybovatele - nejsem John, Libor ani jiný fejk)

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 19:07)

Kláro udělala jsi pro Mišku maximum. Když má holka takovou kamarádku jako tebe tak je ta nejlepší terapie. K vám do těch luhů jsem nikdy nezavítal,ale kdybyste měly nekdy cestu na Moravu k Lipniku nad Bečvou,ozvěte se a rad vás poznám. Žádný strachy,strejc,ženatý, 55let, takže vám ode mne nic nehrozí, jen bych rád poznal takové krásné duše alespoň na chvili.

Klára (Čt, 11. 7. 2019 - 19:07)

Mišku jsem našla nakonec jen kousek za chaloupkou na lavičce a nebulila, ale když jsem přišla tak se to ale v ní všechno spustilo a byla celá nešťastná a i nejen kvůli klukům, co ji ublížili, ale i steskem po tetě a všechno se to seběhlo dohromady. Hladila jsem jí a snažila jsem se jí zklidnit,ale nešlo to a jen se pak schoulila ke mně a nechala jsem ji vyplakat . Byla jsem tak smutná, že jsem skoro bulila taky. Nějak to pak přešlo a šly jsme domů a mamča na nás čekala s večeří a poznala,že je Miška ubulená tak se ptala ,co se děje a uděláme večer ohýnek a budeme si povídat. Je sice pod mrakem,ale snad nepřijde bouřka. Když tak si budeme povídat doma. Miška čůrala pak když se vyplakala hned za lavičkou, ale ani nedělala velký proud jak byla vyčerpaná, ale velkou loužičku to ano, ale já nečůrala, protože se mi ani moc nechtělo,ale navíc chtěla jsem být u ní nablízku jako ta nejlepší kamarádka a čůrání pro mne nebylo důležité. Nikolka je v posteli a mamča říkala, že jen leží, chrní, pije čaj nebo čůrá a ani nesnědla večeři jen nějaké ovoce. Prý měla teplotu stále 37,8 a taky půjdeme za ní. Ani jsme za paní bylinářkou dnes nestihly jít, tak uvidím jestli zítra. Nahlédla jsem do našeho pokoje, Nikola kouká ale nemá moc náladu. Má puštěnou televizi a jestli půjde s námi na oheň asi ne, ale snad jí to nebude líto. Myslím, že dnes v tom stavu je jí to trochu jedno. Ale možná se přimluvím, abysme si mamčou povídaly v kuchyni. Já mám Nikolku moc ráda a nechci aby plakala. Dnes už stačilo, že Miška byla smutná.

Jana (Čt, 11. 7. 2019 - 20:07)

Klárko, tohle je silný a tak opravdový, že bulím,protože mi to připomnělo velkou bolest a křivdu když mi bylo o trochu.víc než tobě.

Karolína (Čt, 11. 7. 2019 - 18:07)

Jako by to bylo o mém dětství a velkých trápenich. Ale to by bylo nadlouho. Holky držím vám palce vím jaké to bylo a jaké to je. Užívejte hezké prázdniny a žádný slzičky ! :-) :-)!

X (Čt, 11. 7. 2019 - 17:07)

Ikk ty seš taky na budku,viď.Prober se

hmmm (Čt, 11. 7. 2019 - 18:07)

hmmmm až na to, že Ikk je fejk stvořený Liborem. Vzpomeň, jak se tady dušoval, že jede na Oravu a viděl tam Jakuba, jak ho nakládají do Auta :)))))

Reklama

Přidat komentář