Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Waco (Čt, 11. 7. 2019 - 12:07)

Tak je nech, ať si dál jedou to svoje. Já se odsud pakuju. Co jsem chtěl napsat, napsal jsem...

Touha (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Waco, ty jsi na to přišel asi ze všech nejdřív, psala Kikina. Já vlastně sem přišla později a nevěřila jsem svým očím, kolik lidí to neprokouklo. Copak příběh ať pokračuje, i když už to není nijak zajímavé po odhalení, ale fajn někoho to baví. Ale reagovat na ty příspěvky...jak by to byl reál, to už chce opravu velký obdiv k autorovi :)

Waco (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Tak jest. Já byl jenom překvapenej, že tak racionální osoba jako Kiki (a to, že si tu a tam nadělá do kalhot nemá s intelektem co dělat) tady tomu propadla taky. Já nevěřil od začátku, proto jsem taky tady tu diskuzi tu a tam odstřeloval pod nickem Znalec, abych trochu rozčeřil vody a otestoval autora, jak moc si bude stát za svým. Tím jsem neplánovaně rozrušil chudáka Tonyho, který mě považoval za jakéhosi zkoumala, tak jsme si to museli vyjasnit. Jinak stačí umět číst mezi řádky a používat selský rozum. Tvoje argumenty byly rovněž zcela logické a myslím si, že každý člověk který už má v životě něco za sebou a umí logicky uvažovat, snad pozná co je ze života a co z říše fantazie. Jinak je to naprosto neškodná lingvistická exhibice a možná, že i fakt něco jako terapie a vykoupení autora, tak ať v tom klidně pokračuje. Souhlasím, že reagovat dál na příspěvky "Kláry" i potom co všichni ví, že neexistuje je úlet, ale tak proti gustu...

Libor (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Děkuji za kompliment,ale nepíšu to pro obdiv ale pro bolest.

Touha (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Každopádně píšeš dobře, to se nedá nic dělat Klobouk dolů. Pokud bych ti mohla nějak v reálu pomoci, ozvi se přes Tonyho

Libor (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Velmi rád, mám na něj kontakt mimo tento portál a oslovím ho. Nyní nemůžu a cítím se asi jako Klárka, Miška a Nikola dohromady bez mamčy a bez možnosti to vše někomu sdělit, protože to nešlo a nejde.

Touha (Čt, 11. 7. 2019 - 16:07)

Kdyby se chtěl setkat nejen s Tony ale i se mnou se zkušeností matky dospělého syna vše probrat, dalo by se to zařídit

Libor (Čt, 11. 7. 2019 - 18:07)

Nebráním se tomu Touho. Klidně s Tonym nebo zvlášt,kdyby to byly Mikulášovice,byl bych nejradši. Nyni to velmi chci,ale nejsem vnitřně schopen. Nemohu přijít jako traumatizovaný psanec ani jako superman s maximálním egem. Musim být alespoň trochu in. Možná před sebou utikám jako Míša ,aby nedala najevo slabost nebo jako maják ,který neukazuje cestu.
Jak budu alespoň trochu v nádechu ozvu se.Prosím o shovívavost.

Tony (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Mne několikrát popadly velmi silné pochybnosti, což jsem tu i napsal. Nakonec jsem měl možnost si to ověřit, když bylo udáno konkrétní místo a já zrovna byl, sice až s pětidenním zpožděním, v těch končinách. ---------------------------------------------Mě by ale zajímalo zcela něco jiného--------------na www.sexus.cz si někdo založil tento profil---------------kuba152---------

O autorovi--------------------
Ahoj, zajimam se hodně o holky. Rád ve volném čase chodím plavat, navštěvuju saunu a nudistické pláže.-------------------------Napsal tam pouze jediný příspěvek a vše nasvědčuje na pravého Jakuba.------------Mimoto, tu se na zcela jiných vláknech objevily ojedinělé příspěvky, které také vypadaly na pravého Jakuba. Psal tam totiž o chalupě své tety, kde v létě pravidelně bývá, kde mají bazén, ve kterém se koupají nazí.------------Tak by mne zajímalo, zda to napsal Libor nebo přece jen pravý Jakub. Jestli to napsal pravý Jakub, který se tu přece jen po třech letech na krátce objevil, tak to mě pak naprosto zmátlo.

Libor (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Tohle Tony nebyla moje aktivita. Napsal jsem kdysi dva reálné zážitky, na téma rubriky Kdy jste se naposled počůrali, když jsem náhodně viděl děvčata jít vykonat potřebu v kritické situaci a to je vše.
John tady velmi správně odhalil, že se mi piss líbí.

Tony (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Tak se tu pravý Jakub na doktorce po třech letech skutečně krátce mihnul a to mne totálně zmátlo. On tu před pěti lety na toto téma napsal pouze jeden jedinký příspěvek, jinak se o piss vůbec nezajímal a to mě zmátlo také. A ten kluk17 mě zmátl napotřetí.

Tony (Čt, 11. 7. 2019 - 12:07)

Já tu budu mít na Libora ještě jednu otázku a pak se odsud zpakuju také.

Ikk. (Čt, 11. 7. 2019 - 12:07)

I fikce má svůj reálný život. Film je fikce a taky to nikomu nevadí a zijou tím miliony lidí,ne do prdele!

Klára (Čt, 11. 7. 2019 - 10:07)

Mamča už je se ségrou zpátky a Nikola má začínající anginu a dostala antibiotoka zatim prý jen na 3 dny Azitromicyn. Tak to je dobrý,ze nebude muset ležet a brát je dýl. V moči pro nic není,ale stejně jak přijela hned jsem jim šla naproti a ona musela hned na bobeček a měla velký čůrani.Asi je to od toho a tý teploty.

Mila (Čt, 11. 7. 2019 - 10:07)

Johne o tvých názorech přemýšlím a jsou vskutku vystihujicí celou situaci. Jen myšlenka, na kterou nemusíš odpovídat i ze zákona na ochranu osobnosti a její soukromí...nebyl nebo neni Libor tvým klientem?

Host (Čt, 11. 7. 2019 - 11:07)

Taky mně to napadlo.

@ (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

Jo! Bezva! Taky pozdrav z ValMezu.

Monika (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

Dobré ráno Klárko. O sestru se neboj, tohle měly moje děti taky v létě často. Tu moč jsi odebrala svěle a já tě chválím, jak se o sestru dokážeš postarat, protože jsi tady psala, že už včera nemohla vydržet na malou a musela na WC a ráno taky hodně vyčůrala a tak je důležité, aby se k tomu nepřidal zánět močových cest a to lékař pozná podle toho jestli jsou v moči zvýšené bílkoviny nebo stopičky krve a tak. Přeji vám holky krásné prázdniny a moc ráda vás čtu a děkuju, že jste s námi dál i po těch turbulencích ,které vás zde v posledních dnech potkaly.

????? (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

Co to plácáš????

Klára (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

Mamča řekla, že připraví snídani a já slyšela v ložnici už nějaký hlasy a holky sice leží ,ale povídají si. Trochu jsem to neodhadla, ségra kašle i dál a říká, že ji bolí v krku, vidím, že se už vyčůrala a načůrala skoro půlku nočníku a Mišce se chce taky, ale řekla jsem jí, aťchvíli ještě vydrží a já čůrání Nikoly trochu odleju do skleničky. Máme tady v Mikulášovicích paní Pavlínu, doktorku,ke ktreré chodíme a tak jestli nemá dovolenou, mamča s Nikolou tam dojede a moč vezme s sebou.
Tak a je to hotový a Miška se už mohla taky vyčůrat a teď to vylila vše z okna na zahrádku.
Tak Nikola má 37,6 a červený krk a mamča s ní pojede do vesnice k doktorce. Dovolenou prý nemá a dnes je tam do jedenácti. Tak dobrý. Snad nebude mít angínu a antibiotika, to bych byla pro ni smutná, aby si s náma nemohla hrát a blbnout. Počkáme tady s Miškou, ikdyž bych nejradši jela taky a byla se ségrou,když ji není dobře. Miška je z toho taky trochu překvapená. Ani jsem ještě ráno nebyla čůrat. Divný je to. Chtělo se mi, ale pak jsem začala psát a nějak to v sobě potlačila a teď s tím dalším taky, ale půjdu se podívat ven, až si oponožkuju tlapky a pustím to tam. Nejradši čůrám za udírnou nebo na trávě hned pod schody za zápražím a tam to asi udělám taky. Když teď na to myslím,tak už se mi chce a tak jdu. Miška je tu u mně a chce jít taky na zahradu, tak půjdeme obě,ale ona už nemá co vypustit, tak bude koukat jak mi to jde nebo mně nechá a bude pobíhat na zahradě a počká na mně až budu vyčůraná.

Reklama

Přidat komentář