3287 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Já jim také dávám pleny abdl ale když dojdou tak nežli je objednám tak jim musím dávat Pampersky zrovna dnes mne dorazí pleny značky abdl jsou silnější a hlavně s obrázky ale stejně jim přesně ještě dávám gumové kalhotky včera večer nechtěli Pampersky s latkovimy plenkami tak jsem zvolila že jim dám každému 5 bavlněných plen a šlo to syna a dceru jsem teď prebalila syn byl jen trochu pocurany a dcera také trochu.meli pleny ještě od včerejška a syn teď mne volá abych ho ještě neprebalovala že už i kadi tak až potom a dcera mne zase říká že už dva dny nekadila to měla pravdu vždy jsem jí měnila jenom pomocenou plinku tak se jdu na ní kouknout jak je pocurana a když tak dáme čípek.A tak jsem jí sundala bodycko a gumové kalhotky a plinky a rovnou jsem jí otřela ubrousky namazala mastí a zasypala pudrem a dala radši jinou plenku a ještě dostala zmiňovaný čípek do konečníku a gumové kalhotky body ale nejdřív dětské bavlněné punčocháče.a teď jdu na syna s čistou suchou plenkou dostane tři tak ho právě rozbaluji a koukám že je pořádně pocurany a i pokadeny tak to musíme do koupelny a ve vaně mu sundám pospinenou plenku a osprchovala jsem ho a pak jsem přes něj dala osusku a přenesla do jeho pokoje a teď jsem mu řekla že chvíli bude bez plen a dala jsem pod něj zatím podložku přebalovací a volá mne dcera že čípek pořádně zabral a že se pokadila a pomocila A ještě nikdo zvoní tak jdu otevřít ejhle pošťák asi s plenkami objednala jsem 6 kartonů plen abdl tak to se nám hodí akorát syna mám nahého a dceru v koupelně takže jdu do koupelny a dcera se mne omlouvá se že se umyla sama a pleny dala do speciálního kyblíku který je určený na špinavé pleny stejně kyblík je plný plen tak je budu muset vyprat a dceři dávám také osusku a říkám jí aby šla do pokoje že přijdu s plenkami co jsem objednala a koukám že tři kartóny jsou pro syna a dceru tak jsem vzala balení pro syna jsou určeny pro kluky a druhé pro holky a říkají mne co to jsou za nové pleny mami já jim říkám pleny typu abdl to už nemusíte mít látkové pleny s pamperskami ale nebojte se Pampersky budete také používat občas.tak jsem jim dala nové pleny typu abdl a punčocháče a bodycko pak uvidíme jak se jim budou líbit pak vyperu látkové pleny a uschovam je i s gumovými kalhotky jako jsou například bodycka a punčocháče a dupačky a overaly či zimní kombinézy budeme používat stále mám s jednoho e shopu objednané teplákové kombinézy pro kluka a holku akorát jsem jim řekla že pod nimi budou nosit plenky a puncochce buď dětské bavlněné a nebo silonové podle počasí a potřeby a souhlasili.
9. Červenec 2019 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Otec j (anonym)
Je fajn jak se o oba staráte . Jak to děti dělají pred kamarády? Prece jenom plenka může byt vidět a některé kort když maj přez ně gumové kalhotky i slyšet když šustí při pohybu . Nebo jim ven dáváte zcela volné oblečení aby nebylo nic vidět? Náš kluk si na ven bere taky plenky a v létě chce co nejvíc volné oblečení aby nebylo nic vidět. V zimě je to jedno , to má na sobě venku overal a přes něj se nic poznat nedá. Akorát jednou na chatě, šel ven s větším balíkem plen a to poznat bylo . Naštěstí sme tam byli jen s jeho kamarádem který ho právě k plenám přivedl a ten na tom byl stejně. Takže to vlastně nikomu nevadilo , že má ve předu i vzadu bouli od plen . Z venku prijde vždy mokrej a někdy i pokaděnej . Takže šup se nechat přebalit. Pokud je jen mokro , zvládne to sám. Při velké nadílce mu musíme pomoc . Jde oto , aby se řádně umyl od všeho.
9. Červenec 2019 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Mají sice bouli od plen ale vzladnout se to dá a když jsou venku tak mají pampersku ta tolik není vidět stejně jak kdy mají volně prádlo a když se trochu ochladilo tak mají silonové punčocháče a tepláky a syn bude chtít dnes ven asi silnější plenku typu abdl už si asi zvykl na ně a o puncochce si vždy řekne sám abych mu je nasadila stejně ho budu i trochu oholit mezi nohama a celé nohy aby bol krásně hladké miminko dcera to má jednoduchý použije depilační strojek ale přemýšlím že ho použijí i na syna aby byl hladký.A otázka holite i syna mezi nohama nebo celý tělo Jak nohy a ruce a nebo ho necháváte s. chloupky.
10. Červenec 2019 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Otec j (anonym)
Odpověď na Mají sice bouli od plen ale
Necháváme to na něm, ale vetsinouho taky oholíme . Když chce být jako batole , tak se vším všudy. Používáme holicí pěnu a strojek . Potom se umyje a šup na podložku a zabalit do plen . Potom body a buď kylhoty na hraní nebo overal . Pokud jde ven , tak záleží na tom kam . Většinou jde za tím kamarádem, tsk dostane body a potom kalhoty. U kamaráda na kluky dohlíží jeho matka a tam buď zůstanou oba jen tak , tedy body a pleny nebo maj hrací kalhoty s kšandama či overal . Nosí vzdy oba to samé. Někdy si ovjednaj jídlo do lahve a večer běžně dostává láhev z mlékem na spaní. Pokud se přes den nevykadil , tak tam ma slabší projímadlo a ráno je pak durch mokrej i pokakanej. Takže se musí kompletně umýt a přebalit do čistého . Do konce jedeme s kluksma na dovolenou společně na naší chatu . Ta je naštěstí celkem stranou , protože se kluci už dali slyšet, že pleny chtějí nonstop po selou dobu a abych snimi zachazeli jako z batolaty . Bylo jim řečeno, že žádný problém, ale uděláme pravidla a pojede se podle nich .
10. Červenec 2019 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Tak na syna jsem použila depilační strojek a celého jsem ho oholila a je krásně hladký povrch kůže a dcera říká že to vydrží tři týdny tak to hladké tak jenom budeme používat depilační strojek ale přemýšlím že bych zkusila vosk s proužky ale ještě uvidíme a syn bude chtít asi prebalit jelikož se asi pokadil jelikož jsou doma tak dostali kojenecké oblečení a látkové pleny syn má vždy 4 látkové pleny přes den a noc a dcera to samé od ranních hodin nechtěli mít pleny abdl ale pouze dětské látkové pleny dávám jim pleny které chtějí oni když chtějí být v látkových plenkách tak jim jsou dávány a měli je od včerejšího večera samozřejmě že byli přebalování ale měli gumové kalhotky a dupačky.jako jsou bodycka a nebo puncochce nechtěli tak jsem zvolila právě ty dupačky a zachvili budou mít mléčnou kaši ale v kojenecké láhvi a později dostanou ještě klasický Sunar Complex plus v dětských kojeneckých lahvích teď jsem akorát dobalila syna a ještě jsem mu dala dudlík a jdu prebalit dceru a ta už Dudlík má v puse tak sundavam plenku a to je naděláno v plenach tak honem rychle do koupelny a celou jí umýt a dcera říká že chce 3 látkové pleny plus ještě plenu typu abdl tak to tak udělám a pak jí soupnu ty dupačky a syn si vyndal dudlík a chce to samé tak sundavam jenom gumové kalhotky a dám mu plinku typu abdl a pak také dupačky když to tak chtějí dávat tak to budou dostávat.
12. Červenec 2019 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Otec j (anonym)
Odpověď na Tak na syna jsem použila
Přesně tak , proč jim nevyhovět když si to přejí . U nás kluk chtěl taky dudlík , tak sme sehnali přes internet velký , aby mu ve spánku nevypadnul . Někdy si ho bere i přes den a když ho přebalujem po tom co se pokadil , tsk ho dostane též . Když se chová jako batole tak ho musi mít . Když jsou kluci spolu , tak to někdy dá zabrat oba dva přebalovat . Sme zrovna na chatě. Před chvilkou byl přebalenej náš kluk a už se ozval i druhej , že chce přebalit a taky kakat . Takže sem ho vybalil z plen co měl v noci a posadil ho na speciálně vyrobený nočník ať se vykadí . Po vykonání dostal stejně tak jak náš abdl plenu , věcí na ven a kluci vyráží. Z venku vždy prijdpu oba v zcela nacucaných plenách . Takže hned přebalit , dát oběd a po něm odpolední spánek a potom můžou opět ven . Taky dáváte vaše děti odpoledne spát ? U nás to je , protože malé děti musí spát dostatečně.
13. Červenec 2019 - 7:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Kuba M. (anonym)
Používám na cestování plenky GoodNites, nohu se do nich i vykakat nebo potřebuji ty s lepítkama?
15. Červenec 2019 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Otec j (anonym)
Odpověď na Používám na cestování plenky
Na velkou ti určitě nestačí a proteče ti to do kalhot . To bys musel mít pleny na lepítka .
15. Červenec 2019 - 18:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Dávám je spát po obědě na dvě hodiny když to patří k miminum a batolatum nechtějí spát tak každý dostane Dudlík i půlku prášku na spaní mají to namíchané v kojenecké láhvi se sunarem buďto to chtějí mýt pleny oba dva tak musejí poslouchat a ne že budu poslouchat já je že.horsi je když jsem s nimi venku tak to spinkat nedávám ale jak přijdeme s venku tak musím vždy oba prebalit jak syna tak i dceru to jsou posrany a pomoceny a když je venku teplo tak jsem a nimi u vody to jsou buďto nahý celý a nebo mají plenky do vody.jsou o jedné známé která je používala na svého syna jsou také typu abdl.ted musím jíti prebalit syna je posrany a pomoceny tak mu sundám jenom plenu a nechám ho bez pleny a punčocháči.
17. Červenec 2019 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
hele (anonym)
Odpověď na Dávám je spát po obědě na dvě
a zašukal jsi si někdy nebo jen prasíš po internetu
17. Červenec 2019 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Dítě 1 (anonym)
Ano mohou ale jak které si řekne samo a některým jsou donucení.Mamka či jiná osoba řekne plenku si vezmeš jinak nikam nejdeš a nebo nejdeš víš že se vždy pocuras a nebo pokadis.
18. Červenec 2019 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Otec j (anonym)
Dítě musí hlavně pochopit , že když je plena nutná ze zdravotních důvodů, tsk jí potřebuje prostě. Něco jiného je , když jí dítě z nějakého důvodu samo chce . To je potom lepší mu vyhovět. Když to neuděláte, tak si stejně najde možnost, jak se k plenam dostat a bude vše dělat tajně. Pokud mu vyhovite , tsk si jen získáte jeho důvěru víc než jí máte.
20. Červenec 2019 - 8:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak. Náš syn chce plenky kdykoliv na cestu jestli autem a nebo buusem jestli je cesta dlouhá či krátká.. ale když je i doma jen na noc si řekne. Na doma se používají látkové pleny ana venek jednorázové plenky používáme zn. Hugies číslo 5 on je stihli takže v 10 letech plenky Hugies mu jsou a na domácí nošení plen má klasické látkové pleny 70X70 s gumové kalhotky ty musí mít také A Když je na zahradě venku tak má i bodycko aby pleny mu nespadli takto nosí plenky od 6let až doteď nevím. Sice jak dlouho je bude nosit ale uvidíme ještě on je postižené dítě na invalidním vozíku ale do patnácti let by mohl chodit stále cvičíme ale snaží se chodit pomoci chodítka. Mám přítele který byl jako dítě na invalidním vozíku a také se naučil. chodit sám. Akorát musím jit ho prebalit do čisté a suché plenky.
22. Červenec 2019 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
?? (anonym)
Odpověď na Tak. Náš syn chce plenky
Ty úchylný buzerant, proč píšeš stále v ženském rodě, když si muž!!
22. Červenec 2019 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Otec j (anonym)
Odpověď na Tak. Náš syn chce plenky
Tak to je mi chlapce líto, ale pokud se nedá to dělat jinak , tak jsou pleny samozřejmě nutné . Je velmi dobře, že je váš syn bere jako ochranu a normální věc. Špatné by bylo , pokud by je bral jako trest za něco co neovlivní a nemůže za to .
23. Červenec 2019 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Je velice statečný a bere na vědomí jak to je prostě jsem to jednou zlepší a plenky nebude potřebovat vůbec máme i pojízdný záchod že bych ho mohla dát na něj ale blbě se mu vstává. Tak právě jsem mu začala dávat pleny pocura se i pokadi hezky v klidu nebudu ho mučit s tím že ho dám na pojízdné wc či nočník ono ho vysiluje jenom ten invalidní vozík stejně budeme muset koupit už trochu větší vozík. A za každé prebaleni vždy podekuje. Teď jsem před chvílí ho prebalovala tak má tři látkové pleny s gum kalhotky a řekl mi že chce i bodyčko. Jsem sním venku pleny jsem vzala náhradní sebou jak látkové tak jednorázové. Přes body jsem mu dala kraťasy volnější on chtěl původně dětské punčocháče ale to jsem mu nedoporučovala bylo by mu moc vedro. budu muset jít nikam kde je chládek nebo se oba upečeme ale jeho lituji že on musí mít plenky.
24. Červenec 2019 - 17:10
Obrázek uživatele Návštěvník
JENDA (anonym)
moje dcery 11 a 13 let nosí na delší cestování pleny a normálně malou potřebu do toho udělají za jízdy a pak se pleny vyhodí. Plenky mohou pojmout i bez průsaku vydatnou potřebu čůrání a je to bez problémů.
24. Červenec 2019 - 22:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
A co takhle obě potřeby dělat do plenek co vy na to a mají jaké pleny látkové či jednorázové.
26. Červenec 2019 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
jednorázové plenky. Mám holky 11 a16 let a na cesty jsou v pohodě a malou udělají bez problémů, velkou když je nutné také a plínky to pochytí i ve větším objemu bez následků-
26. Červenec 2019 - 23:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Chci se zeptat používaá někdo plenky v letadle joko pojistku letíme s mími dětmi a kolekyněma a jejich dětmi k moři celkem sme otom přemíšleli dětem je kluci:8 a11a 13 holky :9a12 14 děkuji za odpověď
27. Červenec 2019 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Chci se zeptat používaá někdo
Nauč se pořádně česky, krávo.
27. Červenec 2019 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Božena (anonym)
Za tu češtinu se omlouvám párkrát jsme se překlikla
28. Červenec 2019 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Otec j (anonym)
Odpověď na Chci se zeptat používaá někdo
Pokud děti mají potíže s pomočováním tak je vhodné plenu do letadla dát . Jinak to nemá smysl . V letadle wc je a to vždy čisté. Takže si tam může kdokoliv odskočit.
29. Červenec 2019 - 7:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Já bych také nedával pleny v letadle jsou záchody čisté když doma se nepomocuji tak je zbytečné jim je dávat ale jestli mají strach s létání tak bych jim je dal ono větší dítě nebo menší dítě se že strachy můžou pomocit ale záleží jak které děcko. Já když jsem letěl s tetou letadlem tak mne pleny normálně dávala vždy před odletem mne dala plenku a to mne bylo patnáct let byl jsem drobnější postavy takže klasické jednorázové plenky větší velikosti číslo šest mne normálně byli ale stejně jsem přes ně měl vždy i gumové kalhotky a pak mne normálně v letadle i přebalovala byla tam kabinka na přebalovani malých dětí. ale když jsem třeba byl jen pomoceny tak mne prehidila plenky i na sedačce nebo mezi uličkou mezi sedadli stáhla mne punčocháče gum kalhotky a pocuranou plenku otrela ubrousky trochu promazla mastí a dala čistou plenku pak zpět gumové kalhoty a punčocháče a když cesta trvala dvanáct hodin tak každé tři hodiny přebalování a když jsme dorazili do cíle tak už pleny pomalu došli. A na letišti zašla teta do krámku s dětskými potřebami jako byli plenky a tam koupila balení plen jednorázové pampersky c. 7 normální ale i do vody a pak jsme konečně jeli k hotelu a na recepci hotelu dostali další dva balíky plen a ostatní věci co ktomu patří když jsme šli k vodě jestli do bazénu nebo k moři tak já měl vždy pleny do vody já nechtěl ale musel jsem poslouchat vždy večer jsem byl prebalen že jsem měl dvě látkové pleny a pampersku a punčocháče a na závěr i pogumované bodyčko a ještě dudlík ale nikdy byla večeře v kojenecké lahvi.... tak já jsem byl celý prázdniny ale minulý rok v plenkách prý jsem byl dítě když jsem měl i malou nohu 35/5 a nosil jsem obuv prestige ale v zimě jsem nosil zimní kombinézu a dětské bavlněné punčocháče ale občas i s plenkou pamperskou nechtěl jsem ale teta byla jiného názoru když jsem dítě které nosí dětské oblečení tak budu nosit i plenky. Ale i teď občas mne dá pleny na noc už ne pampersky ale klasické látkové pleny 80x80 ale jsou mne i 70x60 což je zajímavé už vlastně od pondělí do pátku slibovala že mne bude dávat pleny a dneska ráno mne prebalila do čisté pleny mám 4 látkové pleny a gum kalhotky a punčocháče a přesně jsem dostal ještě bodyčko ale růžové.
29. Červenec 2019 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Božena (anonym)
Tak jsme se rozhodli z kamarádkami že jim je projistotu dáme
29. Červenec 2019 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Tak jak souhlasili s plenkami že jste jim dali nebili proti a dala jste látkové pleny a nebo jednorázové a dávali si pleny sami a nebo jste je museli jim je dát a co během letu byli přebalování do čistých plenek. Jestli jo tak to byla velká spotřeba jednorázových plen. Dělali malou a velkou potřebu do nich a nebo je měli jen pro jistotu kdyby se něco přihodilo.
1. Srpen 2019 - 17:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jeník 10 (anonym)
Dnes jsem jel s rodiči na dovolenou mimo českou republiku letíme letadlem a mamka mi říkala ráno až se budu oblékat tak mne dá plenku a já koukal s udivený proč mne ji chce vůbec dávat zeptat jsem se mami proč my chceš dát plenu když se nepomocuji a ona řekla pro jistotu. Teď ještě letíme a stále jsem v plence už mne i dvakrát prebalovala ani jsem si nevsimnul prý jsem byl úplně. Mokrý a i pokadeny mám sebou balík dětských plen jednorázových spíš to vidím na pampersky a budu je mít i v hotelu. Prý místo bodyčka budu nosit jedno dílne plavky krásně to ty pleny stáhne takže nikdo nepozná že mám pleny do vody. Teď mne musí jíti prebalit do dětské kabiny jelikož budeme přístavat za hodinku jelikož jsem celý pomoceny a trochu posrany. A jestli celou dobu pobytu budu muset mít pleny tak to nevím. A ještě pak doma do konce měsíce tak to také nevím co bude dál jestli budu nosit plenky a nebo nebudou tak to nevím.
2. Srpen 2019 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jeník 10 (anonym)
Tak jsme včera dorazili do hotelu a teta mne před polednem dala spát na tři hodiny dala mne dudlík a kojeneckou lahev se sunarem kterou jsem musel vydudat a nežli mne dala plenky tak mne oholila mezi nohama a nohy a ruce abych byl hladký bez ochlupení pak přišlo na řadu dětský pudr kterým mne zasypala a pak mne dala látkové pleny a gum kalhotky a bodyčko a nakonec mne zabalila do zavinovačky a uložila do dětské postýlky která byla na pokoji a řekla a spát ale mne se nechtělo a ona řekla že se mi brzo bude chtít usnout asi do deseti minut jsem usnul a probudil jsem se k večeru až asi jsem musel mít v kojenecké lahvi něco na spaní a i projimadlo tam muselo být byl jsem durch promoceny ale i posrany že to v plence cvachtalo nemohl jsem se hnout když jsem byl ještě v zavinovacce zabalený chtěl jsem čistou plinku ale teta nikde nevím kam šla ale měla to dobře vymyšlené že mne takto zabalí do plenek apod. Tak jsem musel v tom být dokud nepřišla a to se mne chtělo ještě čůrat a kadit ale plenky už byli tak nacucane že to už pomalu nešlo ale já jsem to pustil ještě jednou. Ať vydi že příště mne dá víc plenek mezi nohy a pak přišla a řekla jak se máš a co tvoje plenky a já řekl že to bude pořádná nadílka v plenkách a ona řekla že mne vysvobodi že zavinovačky a koukne na pleny. A řekla to je velké nadeleni v plenkách to musím s tebou do koupelny ta koupelna nebyla na pokoji ale mimo byla společná tak mne odvezla do koupelny a já jsem se jí zeptal kde byla a ona shánět pro mne kočárek ale ten nesehnala tak si nikde půjčila invalidní vozík dětský a v tomto vozíku mne vozila všude. To já jsem u ní byl v pěstounské péči ona přišla o své děti při auto nehodě. A já si myslím že se s toho asi zbláznila že s desetileteho kluka udělala mimino a batole. Ale už jsem od ní pryč ono jednoho dne přišla k ní domů sociální pracovnice a když ta pracovnice viděla vše dětské tak se jí ptala jestli nemá náhodou miminko a ona řekla že nemá a pak to přišlo že si privolala mne. A ptala se mě jak jse mám a já jsem řekl to snad tady vydite vše dětské. Mně je dvanáct let a musím se chovat jako mimino či batole které kadi a moči do plenek. A co na tom bylo smutné tak jsem ani do školy nechodil. Jen do páté třídy jsem chodil a pak vůbec takže jsem musel znovu od první třídy chodit abych se vše naučil zpět. To pak bylo ponížení že dvanácti letech musíte do první třídy. Už bych to nechtěl zažít toto už jsem velký a chodím do práce a mim dětem bych tohle neudělal. Jen má přítelkyně synovi a dceři dá plinku protože se oba občas pocuraji ale většinou přes noc a přes den jsou bez plenky.
3. Srpen 2019 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Honzík 13 (anonym)
Dnes mi mamka dala dvě látkové pleny a přesně jednorázové pleny jedeme na výlet já se normálně v noci pomocuji tak mám vždy pleny ale pouze tak dvě látkové pleny s gumovými kalhotky. A teď nevím proč to takto udělala. A teď bere tašku a dává do tašky jednorázové plenky plus i látkové a můj oblíbený aviril mast a pudr a říká že je teplo tak si mám vzít kraťasy a delší tričko že se to pretahne přes kraťasy aby to tak nebylo vidět že mám pleny na sobě chtěla mne dát silonove punčocháče pod kraťasy ale já nesouhlasil že pleny a kraťasy stačí ale ona řekla že je radši vezme sebou i s dlouhými kalhoty vždy se mohou hodit a teď jí musím říct aby mne prebalila že jsem se pocural a trochu pokadil. Mami potřebuji prebalit prosím a řekla abych si lehnul že se koukne na to nadeleni v mých plenkách. Tak sundala plenu jenom látkovou a nechala mne jednorázové byla mokrá jen látkovka byl jsem jen pocurany to jak moc stykala mezi nohy tak se mne zdálo že i kadim. Takže jsem dostal jenom pampersku a gum kalhotky a využila toho že ležím v posteli tak my natáhla zmíněné punčocháče silonove a místo kratasu jsem dostal tepláky určený pro děti co nosí plenky se širokým pásem okolo pasu jsou výši ale podle mě tam byli sle neboli ksandy a ona je musela upravit říkala že se pak dobře prebaluje že stáhne tepláky a punčocháče a gum kalhotky a na závěr znečišťenou plenu. A prý začalo pršet tak asi nikam nepůjdeme tak už mne sundava tepláky a punčocháče jen pod kolena a i gum kalhotky šli dolů i jednorázovou plenkou tu jen rozepla a říká že mne dá 4 látkové pleny a pak zpět tu jednorázovou plenu a už mne zase dává bodyčko než my ho stáhne tak natahuje punčocháče přes pleny co nejvíce a pak zase stahuje bodyčko co nej dolů aby mne ho zapnula mezi nohama a říká že mne bude dávat spát na chvíli a abych si nic nemohl s toho co mi dala tak mne zabalí ještě do zavinovačky to pak se nemůžu ani hnout když třeba kadim tak nemohu pokrčit ani nohy abych se lépe vykadil. A ona si odskoci nikam co budu mezitím spinkat a dohlidne na mne občas sousedka kdybych se vzbudil dřív a chtěl bych prebalit do čistých plenek.
4. Srpen 2019 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Honzík 8 (anonym)
Tak jak byla v.noci bouřka tak jsem se strachem pokadil a pocural tak mamka mne nahnala do koupele abych se omyl a sundal mokré pyžamo a po špiněne a pak jsem přišel zpět do pokoje a na posteli byli připravené pleny ale i s gum kalhotky. Tak jsem si lehl a čekal jsem na mamku až přijde pak přišla a řekla že mne dá pleny radši kdyby se něco přihodilo ještě a za tamto jsem se omluvil. Tak mne pak vzala pod kolena a nadzvedla mne dala po demne pleny i s gum kalhotky a bavlněné pleny dala mezi nohama a zapla gum kalhotky a už jsem nedostal žádné pyžamo byl jsem už jen tak bez pyžama jen horní část jsem měl. Plenky jsem dostal asi ve dvě ráno a v sedm ráno jsem byl přebalen do čistých plenek a po obědě znovu čistou plenu jsem dostal a teď mamka říkala že mne bude prebalovat do konce měsíce že plínky budu mít přes den i noc a od září podle toho jak si řeknu já ale většinou si je nechám dávat na noc a o víkendu zase non-stop zatím mne nevadí že je mám mezi nohama...........
12. Srpen 2019 - 14:13

Stránky

Přidat komentář